Mansa a III-a 17-20 iunie - BUNGET-BRATESTI Lacul 2

Moderatori: Qnyx, florentiniuga

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Mansa a III-a 17-20 iunie - BUNGET-BRATESTI Lacul 2

Mesaj de gor965 » 03 Iul 2010, 09:49

Amsterdamer scrie:...nu stiu de ce se mai pescuieste in mansa asta ..si nici in cea de pe mv2...ca oricum carping merge in uk :)) ...
Carping in UK dupa etapa 4 ? :-? ...e totusi o schimbare...dupa primele 3 etape se stia ca Soimul merge in UK ! :))
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Dragos85
membru activ
membru activ
Mesaje: 123
Membru din: 02 Feb 2010, 20:52

Re: Mansa a III-a 17-20 iunie - BUNGET-BRATESTI Lacul 2

Mesaj de Dragos85 » 03 Iul 2010, 16:49

Asa tara, asa oameni, asa "manarii " , pana si in acest sport in care totul era fair play si fata de peste si fata de colegii pescari de la alte cluburi .... DAR IN TOATE DOMENIILE CONTINUAM SA ARATAM CA SUNTEM ROMANI .. sincer mi-e scarba de tot ce se intampla in tara asta ... si cred ca toti sunteti ... nu vb in numele clubului NATURAL CARP din care fac parte ci este o parere personala .... prin aceste magarii cu intreruperi de concursuri cu calificari prin telefoane , disparitii de clasamente ...ne facem si mai tare DE K K T ... e un D-zeu sus ptr toti ...


ps.. da nu-i nimic.... sunt consolat de mic ....tu esti constient ce zic ...... NU NE-AM NASCUT IN LOCUL POTRIVIT


SUNA BINE NU ???

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Mansa a III-a 17-20 iunie - BUNGET-BRATESTI Lacul 2

Mesaj de iorgu » 03 Iul 2010, 20:46

@Dragos
,,Pestele de la cap se impute'' - suntem de ginta latina L-)
De nascut ne-am nascut la locul potrivit, dar putin cam atemporal-ori prea devreme , ori nitel cam tarziu. Vremuri bune au fost in aceasta tara si vor mai venii cu siguranta :!: nici o nenorocire nu tine o ,,vesnicie''
Curaj Dragos :-h
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
bogkba
membru activ
membru activ
Mesaje: 114
Membru din: 07 Oct 2009, 20:39

Re: Mansa a III-a 17-20 iunie - BUNGET-BRATESTI Lacul 2

Mesaj de bogkba » 03 Iul 2010, 22:36

Sa-i ajute Dunmezeu pe cei de la Carping sa ajunga in Anglia dar le va fi f.f greu in finala cu Soimii si Planet!Merita si au niste baieti in club de toata isprava,va tin pumnii baieti!
CS.NATURAL CARP
www.lacul2.ro

Scrie răspuns

Înapoi la “Turnee de pescuit”