LILIECI-LA COSTEL

Parerile dumneavoastra despre partidele avute.

Moderator: Coleman

Reguli forum
Nu postati aici inainte de a citi regulamentul specific pentru aceasta categorie !
Avatar utilizator
cdeugen
junior
junior
Mesaje: 8
Membru din: 26 Feb 2009, 10:56

Re: LILIECI-LA COSTEL

Mesaj de cdeugen » 05 Sep 2010, 19:11

Salut, as fi si eu interesat sa merg in weekendul pe balta aceasta sau pe alta unde pot sa dau si eu(la lanseta) si cativa prieteni (la undita). Ceva recomandari va rog.
Multumesc anticipat!

Avatar utilizator
PsiHo
senior
senior
Mesaje: 351
Membru din: 29 Sep 2008, 13:57
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: LILIECI-LA COSTEL

Mesaj de PsiHo » 12 Sep 2010, 03:35

eu cred ca MINTE, e parerea mea si mi-o schimb dupa ce vad pozele:)
mormoila scrie:6 ciortani de la 1,5 la 4 kile.

pe alt site zice capturi=6 romanesti de la 2 la 5 kg.
mormoila scrie:Am fost azi noapte pe balta si am luat 5 bucati cam la 2-3 kile bucata.........
super multumit,si mai merg,dar maine plec la mare.........
sa-mi ajute dumnezeu cu timpul,ca la pescuit nu conteaza daca ploua.
fire intinse.
pe celalalt site : Acum am venit de la balta.......eu nu am luat nimic dar vecinul si tovarasul meu a luat 5 bucati intre 2-3 kile bucata
Nu-i fac reclama la balta dar in general se prinde peste, daca stii unde sa-l cauti.
sunt postate pe aceeasi data
o fi vreo balta cum zice booghy28 cu capturi de 200grame;))

Avatar utilizator
Andrei B-89-MSM
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 16 Sep 2010, 07:33

Re: LILIECI-LA COSTEL

Mesaj de Andrei B-89-MSM » 16 Sep 2010, 07:40

salut ... eu pescuiesc pe LILIEI LA Costel de pe data de 1 mai 2010 pana in prezent 12 septembrie 2010. daca ati fost in wk la peste este imposibil sa nu ma vedeti sunt cu un logan alb mcv b89msm....balta este destul de buna in fiecare wk am fost si mereu am prins peste (5,6 buc crap de la 3 la 6 kg)in legatura cu localnici sa nu va faceti problema sunt doar vorbe niciodata nu s-a intamplat nimic(nu stiu de unde scoateti voi vorbele astea aiurea asa).Patronul Costel este un om de nota 10 rar mai intanlesti asemenea patron ca el. il luna septembrie s-au bagat 4 tone de crap si ten...deci oamenilor fir intins dar sa stiti ca pestele este acoperit de apa:))...eu ma duc pe 19 septembrie poate ne intanlim acolo la o partida

Avatar utilizator
samad
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 25 Sep 2012, 13:51

Re: LILIECI-LA COSTEL

Mesaj de samad » 25 Sep 2012, 14:09

BogdanDorobantu scrie:cam riscant noaptea pe acolo.dupa cate stiu eu in lilieci daca te ia somnu in cort nu ca nu mai gasesti sculele , dar nu mai gasesti nici masina

frate nu e deloc riscant nuju c ai patit u dar sincer iti sp ma duc akolo cam 2-3 weekend-uri p luna si nu mi sa intamplat niciodata nimic!

Avatar utilizator
samad
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 25 Sep 2012, 13:51

Re: LILIECI-LA COSTEL

Mesaj de samad » 25 Sep 2012, 14:12

cai99 scrie:Ochii in patru la localnici !!!! :-B


da frate ne mananca localnicio

:))) :)))))

Avatar utilizator
samad
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 25 Sep 2012, 13:51

Re: LILIECI-LA COSTEL

Mesaj de samad » 25 Sep 2012, 14:16

mormoila scrie:locatie: in comuna lilieci de la drumul spre hagiesti mai in fata cam 100-150 metri este o vulcanizare si un magazin,acolo dreapta si se ajunge in balta .
de jur imprejurul baltii este pietruit,se poate intra pe orice vreme.
taxa 50 ron 12 ore,si la 2 bonuri cumparate reducere 20 roni deci 24 ore 80 ron
se planteaza contra sumei de 30 ron.
balta are crap, cteno ,caras si caras thailandez(este rosu)
eu unul am luat bine pe aceasta balta.fire intinse tuturor.
dak asi putea sa incarc niste poze v-asi arata eu niste capturi de profesor:))! fara suparare! dar e peste in balta nu gluma si vb recent de perioada 2012! SUPER BALTA MERITA!

Avatar utilizator
marius pescarul
Veteran
Veteran
Mesaje: 590
Membru din: 19 Ian 2010, 09:55
Localitate: bucuresti

Re: LILIECI-LA COSTEL

Mesaj de marius pescarul » 02 Apr 2013, 20:01

samad scrie:
mormoila scrie:locatie: in comuna lilieci de la drumul spre hagiesti mai in fata cam 100-150 metri este o vulcanizare si un magazin,acolo dreapta si se ajunge in balta .
de jur imprejurul baltii este pietruit,se poate intra pe orice vreme.
taxa 50 ron 12 ore,si la 2 bonuri cumparate reducere 20 roni deci 24 ore 80 ron
se planteaza contra sumei de 30 ron.
balta are crap, cteno ,caras si caras thailandez(este rosu)
eu unul am luat bine pe aceasta balta.fire intinse tuturor.
dak asi putea sa incarc niste poze v-asi arata eu niste capturi de profesor:))! fara suparare! dar e peste in balta nu gluma si vb recent de perioada 2012! SUPER BALTA MERITA!
peste are dar nu trage decat la plantat !am fost sambata si nu am avut o trasatura(am incercat la de toate:porumb bonduele si plastice, rame ,viermi,libelule si diverse arome) .la plantat au fost doi baieti care au prins 3 ciortani la 1,5 kg bucata dar au stat 24 ore.fire intinse
Da Doamne sanatate, ca belele curg !!!

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: LILIECI-LA COSTEL

Mesaj de LARY » 02 Apr 2013, 20:24

marius pescarul scrie: peste are dar nu trage decat la plantat !am fost sambata si nu am avut o trasatura(am incercat la de toate:porumb bonduele si plastice, rame ,viermi,libelule si diverse arome) .la plantat au fost doi baieti care au prins 3 ciortani la 1,5 kg bucata dar au stat 24 ore.fire intinse
:-? Doar la plantat zici :?: Atunci loativa navomodele de la mine si prindeti peste <:-P <:-P <:-P
Tel0762.865.274

Scrie răspuns

Înapoi la “Unde am pescuit”