CORECTOR DE PRETURI

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
csm81ro

Re: CORECTOR DE PRETURI

Mesaj de csm81ro » 26 Aug 2012, 23:19

mda...threadul asta mi se pare o prostie curata....
referitor la acele swingere la 100 RON, cineva zicea ca 50 RON e mult....pai fratilor daca 50 ron e mult pentru niste swingere lumino....LASATI-VA DE PESCUIT....SPORTU ASTA NU E PENTRU ORICINE....

prin faptul ca postati aici fel si fel de baliverne mai aveti si tupeul sa va numiti pescari...nu sunteti decat NISTE SARATOCI....NU ITI PERMITI SWINGERE DE 50 RON SETU....ATUNCI DU-TE FRATE I-ATI O UNDITA DE 10 LEI CU O LINE DIN PARTEA CASEI...SI RAME DE 1 LEU SI DU-TE SI PESCUIESTE INTR-O BALTOACA UNDE S-A FORMAT IN URMA PLOII....

UNDITA SI LINIA DIN PARTEA CASEI TRECI PE LA MINE PE LA MAGAZIN CA TI LE DAU EU...

csm81ro

Re: CORECTOR DE PRETURI

Mesaj de csm81ro » 26 Aug 2012, 23:22

daca s-ar putea sa punem anunturi si sa va dam chiar moca....si cand veniti la magazin tot asa faceti mai lasi ceva?

ti se pare mult du-te frate in DRAGON ca e deschis pentru toata lumea....nu mai veniti voi la magazin ca poate va mai lasam ceva... sau daca nu pentru voi sarantocii inca se mai tine TARG la DEDEMAN in dr taberei....s-ar putea sa mai gasiti ceva lansete din 1900 toamna chiar si mulinete....SUCCES LA CUMPARATURI....

APROPO AR TREBUI SA VA FIE RUSINE...MAI AVETI TUPEU SA VA NUMITI PESCARI...MIE RUSINE DE DIN ASTIA CA VOI VRETI TOTUL DEA MOACA...ETE CA NU SE POATE

SCARBA IMI E DE VOI....RUSINE SA VA FIE

Avatar utilizator
Creepy2110
membru activ
membru activ
Mesaje: 145
Membru din: 28 Ian 2012, 14:55

Re: CORECTOR DE PRETURI

Mesaj de Creepy2110 » 27 Aug 2012, 00:11

csm81ro scrie:daca s-ar putea sa punem anunturi si sa va dam chiar moca....si cand veniti la magazin tot asa faceti mai lasi ceva?

ti se pare mult du-te frate in DRAGON ca e deschis pentru toata lumea....nu mai veniti voi la magazin ca poate va mai lasam ceva... sau daca nu pentru voi sarantocii inca se mai tine TARG la DEDEMAN in dr taberei....s-ar putea sa mai gasiti ceva lansete din 1900 toamna chiar si mulinete....SUCCES LA CUMPARATURI....

APROPO AR TREBUI SA VA FIE RUSINE...MAI AVETI TUPEU SA VA NUMITI PESCARI...MIE RUSINE DE DIN ASTIA CA VOI VRETI TOTUL DEA MOACA...ETE CA NU SE POATE

SCARBA IMI E DE VOI....RUSINE SA VA FIE
Rusine sa iti fie tie, pentru ca te dai rotund si mare afacerist ca ai un magazin si scule de zeci de milioane, si ii descurajezi pe cei care vor sa se apuce de pescuit, ca tre sa ai daiwa si fox ca sa prinzi peste. Din ceea ce ai zis tu tinerii mai repede s'ar apuca de fumat, de baut decat de pescuit la crap. Am citit postarea ta si mi'e rusine de rusinea ta, si sa stii ca am intalnit multi pescari -(nu am permisiunea lor sa le fac publice numele)- extrem de generosi care sunt pescari de competitie, si au binevoit sa ii ajute si pe cei ca mine. Acu imi cer scuze ca la 18 ani nu imi permit sa imi iau senzori delkim si mulinete daiwa. Cred ca ar trebui sa te gandesti mai bine inainte de a arunca jigniri in stanga si in dreapta pentru ca in fond si la urma urmei pestele care il prinzi nu in prinzi pentru ca ai carlige fox si fir kriston. Eu pescuiesc cu niste lansete de 100 lei bucata si am avut niste partide de pescuit splendide. In legatura cu acest topic mi se pare extrem de util pentru ca cei care il acceseaza vor sa cumpere ceva FOLOSIT, tocmai pentru ca vor sau nu pot sa isi cumpere respectivele scule din magazin, iar acest topic impiedica bijnitarii sa profite de pe urma celor care nu isi permit sa dea 700 ron pe 4 swingere fox.
Ultima oară modificat 27 Aug 2012, 00:40 de către Creepy2110, modificat 1 dată în total.
Imagine

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: CORECTOR DE PRETURI

Mesaj de gor965 » 27 Aug 2012, 00:16

@csm81ro

Ptr. jignirile aduse utilizatorilor acestui forum, astept pana maine scuze publice !
In caz contrar, iti voi sterge contul :!:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: CORECTOR DE PRETURI

Mesaj de Neamtul » 27 Aug 2012, 00:28

csm81ro scrie:daca s-ar putea sa punem anunturi si sa va dam chiar moca....si cand veniti la magazin tot asa faceti mai lasi ceva?

ti se pare mult du-te frate in DRAGON ca e deschis pentru toata lumea....nu mai veniti voi la magazin ca poate va mai lasam ceva... sau daca nu pentru voi sarantocii inca se mai tine TARG la DEDEMAN in dr taberei....s-ar putea sa mai gasiti ceva lansete din 1900 toamna chiar si mulinete....SUCCES LA CUMPARATURI....

APROPO AR TREBUI SA VA FIE RUSINE...MAI AVETI TUPEU SA VA NUMITI PESCARI...MIE RUSINE DE DIN ASTIA CA VOI VRETI TOTUL DEA MOACA...ETE CA NU SE POATE

SCARBA IMI E DE VOI....RUSINE SA VA FIE
Ti-a mai spus cineva pana acum ca esti un mic nesimtit ? :-? :-B
Rusine sa-ti fie tie !

csm81ro

Re: CORECTOR DE PRETURI

Mesaj de csm81ro » 27 Aug 2012, 00:34

un mare mic nesimtit esti tu....stiai? daca nu ai aflat acum...

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: CORECTOR DE PRETURI

Mesaj de Neamtul » 27 Aug 2012, 00:38

Sunt destul de convins ca de maine ne despartim de tine :-h ...nesimtitule! <:-P

Avatar utilizator
darius123
senior
senior
Mesaje: 178
Membru din: 21 Iun 2009, 23:02

Re: CORECTOR DE PRETURI

Mesaj de darius123 » 04 Sep 2012, 13:39

Cata nesimtire pe el.Si-a permis sa jigneasca o gramda de oameni mai necajiti, ca nu ii merge lui afacerea cu magazinul.Probabil ca si preturile pe care le are sunt la fel de nesimtite ca si el.Macar o luna sa duca si el o viata chinuita, sa vezi cum ii iasa aerele astea de superioritate si vedetismele din cap.Dupa mintea lui, daca nu ai bani de swingere Fox, trebuie sa te lasi de pescuit.Sunt bune si swingerele cu 15-20 ron si cu diferenta pana la Fox, altii traiesc o saptamana.Si noua ne este scarba ca ai fost coleg de forum si ca imparti acelasi hobby cu noi.Asemenea caractere ar trebui sa dispara...

Avatar utilizator
horatiu_ET_
senior
senior
Mesaje: 356
Membru din: 20 Noi 2009, 23:49

Re: Lansete somn WFT Never Crack, Sert

Mesaj de horatiu_ET_ » 11 Oct 2012, 20:24

asa de scumpa e nevar crack? :)))) maistre ti-o dau pe a mea cu 100 lei,,,,,

Avatar utilizator
shopy
Veteran
Veteran
Mesaje: 882
Membru din: 07 Dec 2007, 11:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Lansete somn WFT Never Crack, Sert

Mesaj de shopy » 11 Oct 2012, 20:28

horatiu_ET_ scrie:asa de scumpa e nevar crack? :)))) maistre ti-o dau pe a mea cu 100 lei,,,,,
NEVAR o fi a ta, in fine, care e rostul interventiei tale, de a aduna posturi? Comanda si tu de afara, si vezi cat ajungi, si vorbeste dupa aia!

Avatar utilizator
horatiu_ET_
senior
senior
Mesaje: 356
Membru din: 20 Noi 2009, 23:49

Re: Lansete somn WFT Never Crack, Sert

Mesaj de horatiu_ET_ » 11 Oct 2012, 20:31

eu am luato din magazin ...si daca postez o poza cu ea ! ma crezi?

Avatar utilizator
shopy
Veteran
Veteran
Mesaje: 882
Membru din: 07 Dec 2007, 11:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Lansete somn WFT Never Crack, Sert

Mesaj de shopy » 11 Oct 2012, 20:35

horatiu_ET_ scrie:eu am luato din magazin ...si daca postez o poza cu ea ! ma crezi?
pune si tu un link cu ce vand eu, sa vad si eu, dar, in orice caz, ce te face sa crezi ca am intereseaza ce lansete ai tu acasa?

Avatar utilizator
horatiu_ET_
senior
senior
Mesaje: 356
Membru din: 20 Noi 2009, 23:49

Re: Lansete somn WFT Never Crack, Sert

Mesaj de horatiu_ET_ » 11 Oct 2012, 20:40

pai pretul care lai pus u e cam fantezist ,,,,,in fine ,,,bafta la vazare ..imd pun poza

Avatar utilizator
shopy
Veteran
Veteran
Mesaje: 882
Membru din: 07 Dec 2007, 11:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Lansete somn WFT Never Crack, Sert

Mesaj de shopy » 11 Oct 2012, 20:44

horatiu_ET_ scrie:pai pretul care lai pus u e cam fantezist ,,,,,in fine ,,,bafta la vazare ..imd pun poza
deci aberezi, dupa cum am banuit! rog un moderator sa stearga poluarea!
Rog bagatorii de seama sa-si vada de ale lor, sau sa faca posturi pe barba lor!


Scrie răspuns

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”