De ce?

INFOPESCAR TV

Moderator: Qnyx

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: De ce?

Mesaj de florentiniuga » 01 Mar 2010, 10:46

florentiniuga scrie:De miercuri incolo, poti sa ma critici cat vrei daca pana atunci nu e gata.
@Withwolf
Apropo de "asa suntem noi", ca sa-mi ajunga mai repede echipamentul, am rugat sa-mi fie expediat prin ATLASSIB, pentru ca firma respectiva nu face expeditii inafara Germaniei. Nemtii, serviabili totusi, au depus miercurea trecuta coletul la firma de transport si expeditii amintita. Desi trebuia sa ajunga joi seara, sambata cei din Germania sustineau ca au trimis, cei de aici, ca nu au primit nimic. Am inghetat cand m-am apucat sa citesc pe net comentariile celor care au folosit acest serviciu si care se vaita de insecuritatea si "dijmuirea" coletelor. Spre seara s-a descoperit ca nici macar nu a plecat de la Frankfurt. Model tipic de firma si comportament romanesc. ATLASSIB - nota 1 :!: :-q >:)
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: De ce?

Mesaj de Amstel » 01 Mar 2010, 12:35

E ca dupa sufletul omului >:D< , stii tu ...in ultimii 10 ani cred ca am trimis suta de colete in Romania prin Atlasib si, spre fericirea mea dar si a destinatarilor, nu am avut nici o problema de "dijmuire".. Am si martori pescari de pe acest forum ca totul a functionat perfect :)) Este adevarat ca pentru echipamente electronice noi nu am folosit niciodata Atlasibul. Daca ai avut marfa tentanta trebuia sa cumperi de la ei asigurare full cargo pe valoare - merita sa dai cativa eurici in plus si sa stai linistit. Oricum, din Fra erau multe variante de trimis marfa ieftin, repede si in siguranta.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: De ce?

Mesaj de florentiniuga » 01 Mar 2010, 12:43

Habar n-aveam cu ce se poate expedia din Fra. Asta a fost solutia aleasa de ei. Eu doar i-am rugat sa trimita cat pot de repede. Nu ma interesau costurile si nu cunosteam nici modalitatile de asigurare, etc.
Cat despre sufletul omului... probabil e dupa sufletul celor care ma tot executa pe forum, de parca nu vreau eu sa fie bine totul. ;) :D

PS Daca era din NL stiam la cine sa apelez dar e greu cu limba pe site-urile alea. Nici 1Q Google nu o pricepe decat din 2 in 2. :))
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Withwolf
junior
junior
Mesaje: 8
Membru din: 12 Dec 2007, 00:48

Re: De ce?

Mesaj de Withwolf » 02 Mar 2010, 03:52

Oricum,o sa ajunga si echipamentele,o sa fie gata si mutarea pe celalalt server o sa fie gata toate,mai repede sau mai tarziu si atunci ne vom bucura de cea mai tare emisiune de pescuit,cel mai tare program de pescuit si unul din cele mai bune siteuri de pescuit din romania si asta datorita dumneavoastra domnule Iuga si buneinteles echipei care o fi ea :D Tineti-o tot asa

Avatar utilizator
meo_mdc
senior
senior
Mesaje: 415
Membru din: 14 Feb 2009, 12:11
Localitate: Bucuresti

Re: De ce?

Mesaj de meo_mdc » 04 Mar 2010, 21:03

Da, este o munca titanica din partea domnului Florentin si a echipei Infopescar asa ca cei care se tin de "comentat " tot soiul de nazdravanii nu pot fi decat niste neaveniti si nerecunoscatori.Asteptam cu totii cu nerabdare repunerea in functiune a emisiunii on-line dar pana atunci trebuie sa ne gandim si la cat inseamna acest site pentru pescarii din Romania(si nu numai) si sa lasam frustrarile(aduse probabil de lipsa iesirilor pe balta iarna ) la o parte.
Va multumim domnule Florentin pentru tot ce ati facut si faceti in continuare prin intermediul acestui site. Pentru restul pescarilor : Fir intins in sezonul care sta sa inceapa ---<><
MLDD

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: De ce?

Mesaj de florentiniuga » 04 Mar 2010, 21:44

Work in progress! :-h In weekend aveti PV TV live si de luni incolo incep sa populez arhiva. Asta va dura ceva pentru ca trebuie sa transform toate emisiunile si sunt doar vreo 400. :-S
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
thunder
membru activ
membru activ
Mesaje: 84
Membru din: 18 Aug 2008, 18:36

Re: De ce?

Mesaj de thunder » 04 Mar 2010, 22:27

florentiniuga scrie:Work in progress! :-h In weekend aveti PV TV live si de luni incolo incep sa populez arhiva. Asta va dura ceva pentru ca trebuie sa transform toate emisiunile si sunt doar vreo 400. :-S
Vesti foarte bune! Felicitari pentru tot ceea ce faceti si la mai mare =D>

Avatar utilizator
Osiris
senior
senior
Mesaje: 326
Membru din: 04 Dec 2009, 02:11
Localitate: Bucuresti

Re: De ce?

Mesaj de Osiris » 05 Mar 2010, 22:52

UUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
IT'S ALIVE
<:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P
>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

Avatar utilizator
Osiris
senior
senior
Mesaje: 326
Membru din: 04 Dec 2009, 02:11
Localitate: Bucuresti

Re: De ce?

Mesaj de Osiris » 05 Mar 2010, 22:54

Si merge chiar super bine, sper sa mearga tot asa
BRAVO BAIETI. TOT ASA INAINTE.

Avatar utilizator
Withwolf
junior
junior
Mesaje: 8
Membru din: 12 Dec 2007, 00:48

Re: De ce?

Mesaj de Withwolf » 06 Mar 2010, 01:35

Ce va spuneam.....a venit si randu nostru.multumim domnule Iuga >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

Avatar utilizator
florian1954
membru activ
membru activ
Mesaje: 72
Membru din: 02 Feb 2010, 23:13

Re: De ce?

Mesaj de florian1954 » 08 Mar 2010, 17:00

Bravo,domnilor!!!!! =D> =D> =D> >:D< Se vede perfect!!! :)) :)) =D>

Avatar utilizator
jackpot
membru activ
membru activ
Mesaje: 52
Membru din: 22 Noi 2007, 22:12
Localitate: Timisoara

Re: De ce?

Mesaj de jackpot » 10 Mar 2010, 19:20

florentiniuga scrie:Work in progress! :-h In weekend aveti PV TV live si de luni incolo incep sa populez arhiva. Asta va dura ceva pentru ca trebuie sa transform toate emisiunile si sunt doar vreo 400. :-S
e deja saptamana astalalta, tv online merge, arhiva???...se lucreaza, se lucreaza??... :) :) :D

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: De ce?

Mesaj de Qnyx » 10 Mar 2010, 21:41

jackpot scrie:e deja saptamana astalalta, tv online merge, arhiva???...se lucreaza, se lucreaza??... :) :) :D
Cele 400 de emisiuni sunt aproape gata; am rezolvat contractul cu platile online si fiindca ne-ati reamintit va vom oferi un discount la primele 3 luni de abonament. Va rugam sa ne comunicati datele dvs pentru a va putea trimite factura proforma.

Cu stima,
Cosmin.
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
jackpot
membru activ
membru activ
Mesaje: 52
Membru din: 22 Noi 2007, 22:12
Localitate: Timisoara

Re: De ce?

Mesaj de jackpot » 10 Mar 2010, 21:57

trebuie si codul pin al cardului?? :) :) :D :D .... ok
sincer, ma intereseaza doar o emisiune anume, aceea de pe chiroiu 4 cu divizia de stationar, dar produsul brut, nu montajul ulterior.... :D :D :D

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: De ce?

Mesaj de florentiniuga » 11 Mar 2010, 20:52

Nu se livreaza decat ready made. ;)
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Video live”