Teste transmisie Tv On-line

INFOPESCAR TV

Moderator: Qnyx

Scrie răspuns
Avatar utilizator
bmjean
senior
senior
Mesaje: 199
Membru din: 01 Feb 2009, 11:44
Localitate: Oradea

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de bmjean » 17 Feb 2009, 23:29

Felicitări, domnule Iuga! si pentru emisiuni si ptr. acest canal pe net.
Merge super...fara intreruperi!
Desi eu il prind pe Digi cablu, l-am recomandat si altor prieteni pescari (cred ca fara suparare) care nu au Digi.
Cand sotia se uita la film, eu ma uit aici pe net la F&H.
Suces in continuare in tot ce faceti in privinta pescuitului sportiv!

Avatar utilizator
mario_kempes10
senior
senior
Mesaje: 189
Membru din: 12 Dec 2007, 23:52
Localitate: Otelu Rosu - Caras Severin

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de mario_kempes10 » 22 Feb 2009, 22:19

Si la mine a mers super pana azi 22-02-2009, cand toata ziua a mers doar cu intreruperi. Foarte enervant.Poate se mai incearca facut ceva in acest sens.Cu multumiri.
Imagine "TAURUS CARP TEAM"

Avatar utilizator
danutzeus
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 25 Feb 2009, 20:49
Localitate: Maldives :-)
Contact:

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de danutzeus » 25 Feb 2009, 21:10

E frumos efortul si meritati toate felicitarile noastre, dar sper ca patronii de pe la MV si Tancabesti sa asigure si ei un firisor de curent pe standul dumneavoastra daca tot se bucura de reclama... :-B
Trebuie sa mai gasiti un Sadoveanu ca dumneavoastra care sa fie ceva mai salbatic si sa umble pe coclaurile Deltei si ale Dunarii mai mult. Pescuitul e totusi o legatura cu natura salbatica pana la urma, ca sport tinde sa devina o rutina. Parca tot mai frumos e sa iesi pe Delta si sa lasi un morman de gunoi >:) pentru trei chitici salbatici decat sa dai la MV si sa prinzi ca pe calculator. (:|
Spor in toate cele si sper saa ne vedem in Delta pe undeva sa va arat cum functioneaza un dispozitiv portabil de incarcare pentru laptop pe baza de celule fotovoltaice. E super bun si ecologic <:-P

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de florentiniuga » 26 Feb 2009, 02:07

Multumesc pentru felicitari.
Incarcatorul e bun dar nu face fata la consumul meu. De aceea mi-am cumparat un generator. :D
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
radu610
membru activ
membru activ
Mesaje: 135
Membru din: 07 Dec 2008, 00:35

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de radu610 » 01 Mar 2009, 15:34

Felicitari Dl Florentin Iuga . Foarte frumos siteul si emisiunea infopescar . SUnt fanu d-voastra . fir intins in contionoare

Avatar utilizator
Gheorghepescar
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 03 Mar 2009, 11:08

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de Gheorghepescar » 03 Mar 2009, 11:29

Se vede foarte bine doar ca nu ma mai pot concta iar. Ce pot sa fac sa vad din nou live filmarile ?

Avatar utilizator
catadumi
utilizator
utilizator
Mesaje: 16
Membru din: 06 Sep 2008, 22:23

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de catadumi » 05 Mar 2009, 01:41

florentiniuga scrie:Multumesc pentru felicitari.
Incarcatorul e bun dar nu face fata la consumul meu. De aceea mi-am cumparat un generator. :D
=D> =D> =D> .Sunteti unic.Cat mai mult F&H.Avem ce invata!!
Inca o data =D> =D> =D>

Avatar utilizator
papi
membru activ
membru activ
Mesaje: 56
Membru din: 28 Ian 2009, 21:42
Localitate: Targu Mures
Contact:

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de papi » 08 Mar 2009, 15:36

Cine mai zice ca nu este Dumnezeu? Dumnezeu si-a adus aminte si de cei uitati de lume, trimitand acest iubitor de natura, pescuit si OAMENI, Florentin Iuga, care si-a pus timpul, banii,cunostintele in ale pescuitului in slujba noastra, ca sa venim si noi in rand cu celelalte tari civilizate si sa aflam noi pescarii de rand toate tainele pescuitului: scule de pescuit, momeli, mixuri, etc si sa nu mai vorbim de emisiunile prezentate pe OTV si de filmele de pe Tv On-line. Desi ma consider un lansator bun lansand 140-145m, dupa emisiunea de ieri 7 Martie am vazut ca nu stiu nimic, Aceasta emisiune a fost pentru mine cireasa de pe tort. Multumesc lui Dumnezeu si lui Florentin Iuga, iar cand aveti ocazia v-as ruga sa faceti o emisiune cu modul de nadire de pe mal si cantitatile de nada la nadirea grea si cea de intretinere. Nu mai am cuvinte sa-mi exprim multumirea si bucuria ca acum pescuiesc si iarna la crap pe internet chiar daca pe balta nu se poate iesi.

Avatar utilizator
Ciobanu Tiberiu
membru activ
membru activ
Mesaje: 61
Membru din: 11 Mar 2009, 19:27
Localitate: Dorohoi

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de Ciobanu Tiberiu » 11 Mar 2009, 21:39

Felicitari domnule Iuga.Am 16 ani si m-am infect cu acest microb acum 2 ani.L-am luat de la tatal meu.Nu stiu prea multe in ale pescuitului pestelui mare deoarece tatal meu da numai cu varga de 6 m,dar eu vreau sa invat cat mai multe in pescuitul crapului.Datorita acestei minunate emisiuni am invatat o multime de lucruri pe care in urmatoarele zile vreau sa le pun si in practica. **== Felicitari

Avatar utilizator
syncross
membru activ
membru activ
Mesaje: 120
Membru din: 25 Noi 2008, 17:34

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de syncross » 19 Mar 2009, 17:38

Domunu Iuga tot urmaresc cand puneti in arhiva emisiunile din januarie, februarie. si martie. Nu le am urmarit si nu am de unde sa le fac rost de ele. Va multumesc anticipat

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de gor965 » 19 Mar 2009, 19:37

Ptr. moment...
florentiniuga scrie:
ATENTIE! Din ratiuni comerciale, EMISIUNILE SPONSORIZATE NU VOR MAI FI ARHIVATE!
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Octaviann
junior
junior
Mesaje: 9
Membru din: 16 Ian 2009, 18:15

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de Octaviann » 21 Mar 2009, 13:17

Incerc de doua zile sa intru pe video online din meniul Carp Zone TV si imi apare masajul in fereastra playeru-lui: "Stream not Found:livestream",am incercat cu refresh si nimic imi puteti explica cum sa fac.

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de Qnyx » 21 Mar 2009, 16:51

Nu trebuie sa faceti absolut nimic. Momentan serviciul nu functioneaza fiindca am modificat si upgradat serverele noastre. In cel mai scurt timp voi rezolva si aceasta problema.

Cu stima,
Cosmin.
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
Octaviann
junior
junior
Mesaje: 9
Membru din: 16 Ian 2009, 18:15

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de Octaviann » 22 Mar 2009, 15:37

Qnyx scrie:Nu trebuie sa faceti absolut nimic. Momentan serviciul nu functioneaza fiindca am modificat si upgradat serverele noastre. In cel mai scurt timp voi rezolva si aceasta problema.

Cu stima,
Cosmin.


Multumesc.

Avatar utilizator
r3dvirus
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 14 Mar 2009, 17:50

Re: Teste transmisie Tv On-line

Mesaj de r3dvirus » 22 Mar 2009, 16:14

Nu mai merge de vreo 2 saptamani,ce sa intamplat?
imi apare "stream not found:livestream"chiar k nu mai pot de ciuda!
imi place foarte mult sa-l vizionez.Oricum este o treaba buna ceea ce faceti,tineti-o tot asa.
Felicitari

Scrie răspuns

Înapoi la “Video live”