K-karp firefox

Moderatori: gor965, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Brasoveanu
utilizator
utilizator
Mesaje: 14
Membru din: 27 Apr 2008, 12:36

K-karp firefox

Mesaj de Brasoveanu » 15 Iun 2010, 23:39

Am pus un topic undeva mai jos referitor la o serie de lansete...in mare parte am discutat despre majoritatea insa nu prea sunt informat in legatura cu firefox...poate sa ma ajute cineva?...multumesc

Avatar utilizator
darius123
senior
senior
Mesaje: 178
Membru din: 21 Iun 2009, 23:02

Re: K-karp firefox

Mesaj de darius123 » 16 Iun 2010, 00:24

Si aici incepi?Ai deschis pe alt forum o gramada de topic-uri, ai primit o gramada de raspunsuri si recomandari, acum incepi aici??!!!.Acum ce faci, enumeri toate modelele de lansete existente?Ce vrei de fapt?

Avatar utilizator
Brasoveanu
utilizator
utilizator
Mesaje: 14
Membru din: 27 Apr 2008, 12:36

Re: K-karp firefox

Mesaj de Brasoveanu » 16 Iun 2010, 20:35

Vreau un raspuns de la cineva care foloseste aceste bete enumerate si indicatii care intradevar ma pot ajuta cu ceva...de baliverne si frustrari venite de la pescari de "internet" sunt satul...daca tu crezi ca pe celalalt forum am primit ceva concluziv atunci nu ai nici o treaba cu pescuitul la crap domnule...daca primeam un raspuns interesant crez ca mai incercam si alt forum?!...nu o sa inteleg niciodata cum de exista si oameni cu atat de putin creier...pentru imaginatia ta bolnava vreau sa iti spun ca nu ma intereseaza sa fac topicuri de plictiseala...vreau sa investesc in ceva si acest lucru necesita strangere de informatii..asa dar nu mai fi frustrat si daca ai ceva concret de spus astept daca nu fugi si sparge niste seminte la o barfa...respect pentru cunoscatori si pentru ajutorul primit!!!

Avatar utilizator
darius123
senior
senior
Mesaje: 178
Membru din: 21 Iun 2009, 23:02

Re: K-karp firefox

Mesaj de darius123 » 16 Iun 2010, 20:59

Nu te-a jignit nimeni.Daca deschizi nenumerate topic-uri,primesti recomandari de la pescari cu o experienta desavarsita si nu ai luat nici o decizie, inseamna ca problema este la tine.Pe celelalt forum,te-ai mai certat cu cateva persoane care te-au luat la misto cand ai zis ca ai aruncat 141 metrii cu Barracuda,inseamna ca problema nu este la noi.In mare parte,sunt aceiasi pescari pe cele 2 forum-uri.Marius ti-a zis ca cele mai bune lansete pentru a arunca niste momitoare la distanta,asa cum vrei, sunt Hakuyo Mtx,ca nu degeaba Domnul Mitranescu le foloseste in concursuri.Cand ceri sfaturi,mergi pe incredere si nu mai vi cu alte zeci de modele de lansete si intrebari.Cand pui o intrebare,astepti cateva zile,vezi ce raspunsuri primesti si continui discutia in acel topic.Nu suntem obligati sa citim o gramada de topic-uri deschise de tine, pentru ca esti indecis si nu mergi pe sfaturile unor pescari care au avut in mana majoritatea lansetelor enumerate de tine.Unii mai folosim acest forum si pentru altceva, nu numai de a cere ajutor si dupa aceea sa nu ti cont de recomandarile primite.Si ti-am mai zis,daca ai aruncat cu Barracuda 141 metrii, fi linistit ca o sa arunci cu orice lanseta enumerata mai sus, cel putin la fel de departe.Nu mai jigni aiurea, nici daca ai avea motiv.

Avatar utilizator
Brasoveanu
utilizator
utilizator
Mesaje: 14
Membru din: 27 Apr 2008, 12:36

Re: K-karp firefox

Mesaj de Brasoveanu » 17 Iun 2010, 00:13

Credema ca nu imi doresc sa jignesc pe nimeni dar pur simplu cand vad ca lumea incepe sa isi bata joc ma apuca nervi pentru ca pur si simplu nu ninteleg rostul unor glume...nu te gandi ca eu intreb aici doar pentru mine anumite lucruri...de exemplu fire fox vrea sa isi ia un prieten si m-a rugat sa fac un topic pe tema asta...asa dar imi cer scuze ca ma repet dar imi doresc raspunsuri plauzibile nu glume...sper sa ma intelegi acum...pe forumul celalat nu mai intru pentru nimic ca m-am lamurit ce fel de oameni sunt pentru ca am mai citit si alte topicuri...mi-asi dori o data sa ne intalnim sa iti demonstrez cum pot arunca cu barracuda atata sa nu mai crezi ca glumesc...problema este ca am rupt deja 3 si am posibilitatea financiara sa imi iau altceva iar acum sunt in faza de trans informatii...sper ca mi-ai inteles si mie problema si nu o sa ne mai certam..nu vreau sa dau de vreun alt 2oor si pe aici...multumesc si o seara buna

Scrie răspuns

Înapoi la “Undite si lansete”