Convertor inclus DA sau NU

Moderatori: gor965, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Sorin71
utilizator
utilizator
Mesaje: 22
Membru din: 16 Noi 2008, 23:35
Localitate: TImisoara

Convertor inclus DA sau NU

Mesaj de Sorin71 » 24 Noi 2012, 15:12

Convertor okuma.Am observat pe alte magazine on line de peste hotare ,mulinetele okuma max carp ,carp distance ...se comercealizeaza impreuna cu convertor.Eu as achizitiona o mulineta dictance de 80 de exemplu ,care apare pe on line la noi [nu vreau sa-i fac reclama pozitiva s-au negativa]are postata imaginea cu convertorul montat pe mulineta.Daca ma puteti lumina, va rog frumos?

Avatar utilizator
cai99
Veteran
Veteran
Mesaje: 705
Membru din: 31 Mai 2010, 19:59
Localitate: BUCURESTI

Re: Convertor inclus DA sau NU

Mesaj de cai99 » 24 Noi 2012, 17:36

SALUT !!! Sorin eu stiu ca nu sunt incluse in pret dar poti suna la acel magazin online si sa verifici. RESPECT !!

Avatar utilizator
Sorin71
utilizator
utilizator
Mesaje: 22
Membru din: 16 Noi 2008, 23:35
Localitate: TImisoara

Re: Convertor inclus DA sau NU

Mesaj de Sorin71 » 24 Noi 2012, 22:23

Am incercat dar nu raspunde nimeni [din cauza reducerilor cred....].Ma gandeam la cei ce au cumparat aceasta mulineta ,in Germania este in cutia mulinetei...,este adevarat si pretul este mai mare la unele ,mai mici la altele....poate au si ei reduceri?

Avatar utilizator
Sorin71
utilizator
utilizator
Mesaje: 22
Membru din: 16 Noi 2008, 23:35
Localitate: TImisoara

Re: Convertor inclus DA sau NU

Mesaj de Sorin71 » 26 Noi 2012, 22:29

Da asa este contine convertor ,tambur rez.al,350 lei,daca avea si raportul de recuperare 5.1 la1 dadea clasa la multe mulinete de 80.Pacat ca la noi nu se specifica exact ce face acel produs in limba romana .Sa stiti de fapt mulineta este mai exact dupa specificatiile producatorului okuma distance carp pro integrator ,va multumesc de gAzduire si sper ca am fost de folos si la pescari si la comercianti.Fire intinse va doresc !SI PRINDE DAR MAI SI ELIBERAZA,NU LUATI CHIAR TOT ACASA,AS PUNE SI EU CEVA PE MASA!

Scrie răspuns

Înapoi la “Mulinete”