Off-topic ...Polemici...

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Avatar utilizator
mirceab
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 07 Mar 2011, 18:27

Off-topic ...Polemici...

Mesaj de mirceab » 21 Aug 2011, 21:02

Madalin007 scrie:Taxa nu este de 120 lei pe sarulesti???eu asa stiam si acum am inteles ca a facut-o 200 lei si ai voie sa retii 5 crapi pana-n 5 kg, caras si platica fara limita(aceasta taxa este pt. 24h/4 bete si ai voie sa plantezi)
:)) ai gresit balta , pe sarulesti(si comparatia din celalalt post era pertinenta) ai voie la 60 ron carasul si platica la undita sau match ;) daca ai inteles postul acum...

Avatar utilizator
florinpopescu2003
senior
senior
Mesaje: 260
Membru din: 01 Aug 2010, 14:33

Re: Sarulesti - Sandulita 2011

Mesaj de florinpopescu2003 » 23 Aug 2011, 19:11

mirceab scrie:
Madalin007 scrie:Taxa nu este de 120 lei pe sarulesti???eu asa stiam si acum am inteles ca a facut-o 200 lei si ai voie sa retii 5 crapi pana-n 5 kg, caras si platica fara limita(aceasta taxa este pt. 24h/4 bete si ai voie sa plantezi)
:)) ai gresit balta , pe sarulesti(si comparatia din celalalt post era pertinenta) ai voie la 60 ron carasul si platica la undita sau match ;) daca ai inteles postul acum...
PRIETENE TU CRED CA ESTI IN GOANA DE POSTURI MADALIN ARE DREPTATE ESTE 200 LEI TAXA PT PESCUIT CRAP.SI APROPO ACUMA TE AI CONVINS CA SE PESCUIESTE LA MATCH CA TE CONTRAZICEAI CU MINE CA UN TOV DE AL TAU DA CU LANSETE LA 60 DE RON :)) .DC NU STI SI NU MERGI LA PESCUIT SI TRAIESTI DOAR DIN POVESTIRI SI CE SCRIEM NOI PE FORUM NU MAI DA INDICATII SI INDUCE LUMEA IN EROARE .DC TOT NU PREA AI CE FACE INTRA AICI http://www.y7.ro/jocuri/la-pescuit/ SI LASA NE UN COMENTARIU DUPA DA :D

Avatar utilizator
mirceab
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 07 Mar 2011, 18:27

Re: Sarulesti - Sandulita 2011

Mesaj de mirceab » 23 Aug 2011, 20:54

florinpopescu2003 scrie:
mirceab scrie:
Madalin007 scrie:Taxa nu este de 120 lei pe sarulesti???eu asa stiam si acum am inteles ca a facut-o 200 lei si ai voie sa retii 5 crapi pana-n 5 kg, caras si platica fara limita(aceasta taxa este pt. 24h/4 bete si ai voie sa plantezi)
:)) ai gresit balta , pe sarulesti(si comparatia din celalalt post era pertinenta) ai voie la 60 ron carasul si platica la undita sau match ;) daca ai inteles postul acum...
PRIETENE TU CRED CA ESTI IN GOANA DE POSTURI MADALIN ARE DREPTATE ESTE 200 LEI TAXA PT PESCUIT CRAP.SI APROPO ACUMA TE AI CONVINS CA SE PESCUIESTE LA MATCH CA TE CONTRAZICEAI CU MINE CA UN TOV DE AL TAU DA CU LANSETE LA 60 DE RON :)) .DC NU STI SI NU MERGI LA PESCUIT SI TRAIESTI DOAR DIN POVESTIRI SI CE SCRIEM NOI PE FORUM NU MAI DA INDICATII SI INDUCE LUMEA IN EROARE .DC TOT NU PREA AI CE FACE INTRA AICI http://www.y7.ro/jocuri/la-pescuit/ SI LASA NE UN COMENTARIU DUPA DA :D
rugamintea mea este sa imi arati postul in care ma conraziceam eu cu tine , m-ai confundat cu
Jogo scrie:
florinpopescu2003 scrie:pai de la 30 de kile ai ajuns la 10 :)) nam zis ca nu am luat caras doar ca am fost acum o luna si la match si o fixa de 7 m am luat numai platica
1) Am spus "MINIM 10 KG".
2) Era vb de lanseta, nu de match.
3) La match in 95% din cazuri se prinde numai platica, vb cu Benzar, el este expert pe sarulesti. Daca il intrebi sunt sigur ca ti va da sfaturi referitoare la balta.
DAR este interesant cum nu postezi
Jogo scrie:*3. cred ca nu vb de aceas balta, nu poti compara ligheanul ala de bitina cu sarulestiul (raduta lake). Nu poti compara Sarulestiul, care a scos 4 recorduri nationale la crap cu bitina, nici pretul de pe sarulesti 2 ( 400 euro 72 ore) cu 120 lei 12 ore.
unde nu ai contrazis informatia.
Iti multumesc pentru grija ta despre posturile mele, daca vrei povesti iti zic o poveste interesanta, timp de un an de zile am fost detasat economic in cadrul Ambasadei Romaniei de la Jakarta, cum sunt impatimit de pescuit am avut placerea si ocazia de a pescui in mediul oceanic, sa fiu invitat sa devin membru al IFT(international fishing tackle) si nu numai, iti voi tirmite poza cu cardul de membru si poze cu adevaratele capturi in momentul in care vei trimite o adresa de e-mail ca sa facem povestea completa ;)

Un alt lucru cert este: in Romania toti sunt destepti si fac afaceri, toti se vor directori si presedinti, din pacate au ramas aceiasi comunisti flamanzi care nu stiu ce inseamna buna credinta, respectul fata de client si in special respectul fata de sine, se multumesc in a spune "aici este Romania" si facem cum ne taie capul( deh fuduli pana la capat in cel mai rau sens al cuvintului)

Asa prost pescar, fraier sau cum vrei tu sa ma numesti, sunt apreciat la un nivel mult mai mare decat un simplu forum. iar faptul ca sunt cel care striga pe aici ca e japca este chiar in interesul pescarului din romania(exact ce ar trebui sa faca acest forum )nu in intersul unor "patronasi de balti" care au zis ei ca baga mana in buzunarul altora si fac afaceri. taxa de care vorbesti tu se aplica doar in zona Barajului Gurbanesti. cu asta am incehiast discutiile, ca am vazut logica, densitatea inseamna marimea laculi , conform spuselor catorva postati de pe aici...

Ce mi se pare ciudat este ca nimeni nu posteaza despre fondurile Ue narambursabile ce se cam epuizeaza pe anul 2011( valoare aprox de 300 mil EUR) ca nimeni nu se inreaba cum sunt investiti sau macar sa posteze ceva despre asta...ar fi in interesul tuturor, de asemenea...Hai sa vorbim si despre asta daca vrei...ca despre imparitalitate si sinceritate m-am convins...mistocarii ieftine iar m-am convins...dar un post coerent se poate scrie? **== ia sa iti vad cunostintele in materie de pescuit :d

PS:http://www.enafishing.com/packages/fishing_pack_02.html
http://sportfishingkomodo.com/marlinfishing.shtml

si terima kasih mestere

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Sarulesti - Sandulita 2011

Mesaj de Madalin Dirla » 23 Aug 2011, 23:08

mirceab scrie:
Madalin007 scrie:Taxa nu este de 120 lei pe sarulesti???eu asa stiam si acum am inteles ca a facut-o 200 lei si ai voie sa retii 5 crapi pana-n 5 kg, caras si platica fara limita(aceasta taxa este pt. 24h/4 bete si ai voie sa plantezi)
:)) ai gresit balta , pe sarulesti(si comparatia din celalalt post era pertinenta) ai voie la 60 ron carasul si platica la undita sau match ;) daca ai inteles postul acum...
Mai cititi odata postul meu :D .........v-as ruga ceva dupa :) ........................ nu va obositi sa-mi mai raspundeti ;) .

Avatar utilizator
florinpopescu2003
senior
senior
Mesaje: 260
Membru din: 01 Aug 2010, 14:33

Re: Sarulesti - Sandulita 2011

Mesaj de florinpopescu2003 » 24 Aug 2011, 19:50

madaline lasa l ma ca omu prinde baracude acuma =)) =))

Avatar utilizator
florinpopescu2003
senior
senior
Mesaje: 260
Membru din: 01 Aug 2010, 14:33

Re: Sarulesti - Sandulita 2011

Mesaj de florinpopescu2003 » 24 Aug 2011, 19:59

te rog frumos spune mi la ce nivel esti apreciat ?"patalama" diplome ceva ne arati si noua hai sa nu ne luam in gura in materie de pescuit ca dc erai asa pescar international nu te bucurai la ciortanica care ti o da gabi pe bitina.iti fac o invitatie deschisa pe orice balta vrei tu la orice -stil doresti.
p s .sa nu uiti sa iti iei si un pix si o foaie :D

Avatar utilizator
florinpopescu2003
senior
senior
Mesaje: 260
Membru din: 01 Aug 2010, 14:33

Re: Sarulesti - Sandulita 2011

Mesaj de florinpopescu2003 » 24 Aug 2011, 20:09

era sa uit faza cu detasatu economic ,adica u ai fost la peste pe bani nostri(publici) :)) :)) .in cazu asta avem dreptu la cate o copie dupa acel card =))

Avatar utilizator
mirceab
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 07 Mar 2011, 18:27

Re: Sarulesti - Sandulita 2011

Mesaj de mirceab » 24 Aug 2011, 23:30

florinpopescu2003 scrie:te rog frumos spune mi la ce nivel esti apreciat ?"patalama" diplome ceva ne arati si noua hai sa nu ne luam in gura in materie de pescuit ca dc erai asa pescar international nu te bucurai la ciortanica care ti o da gabi pe bitina.iti fac o invitatie deschisa pe orice balta vrei tu la orice -stil doresti.
p s .sa nu uiti sa iti iei si un pix si o foaie :D
mare om mare caracter, nu o sa citez si celalat post pentru ca este deja penibil! nu am fost in timpul serviciului(deh daca am fost platit de stat nu inseamna ca nu mi-am castigat painea, ceea ce tu nu cred ca ai reusi intr-o tara musulmana)
dar despre pescuit vorbim, la sf lui septembrie merg iar in Indonezia pentru pescuitul de black marlin, te invit acolo, eu aduc foaia si pixul tu asigura-te de permis de pescuit acolo si ce mai trebuie.

despre apreciere, faptul ca acolo nu a incercat nici un patronas sa bage mana in buzunar aiurea, ca primmesc invitatii sa merg iar acolo, prieteni care deja au vizitat la rindul lor Romania, desi vin ei dintr-o tara de lumea a trei-a.;;;apreciere de carte o asociatie de pescari ...fa si tu un card, sau macar fa-ti un card de reduceri la gran melia....ca eu pot sa ti le scanez si sa le atasez pe astea pe e-mail...
eu deja am rezervarile facute totul pregatit, ai link cand te-ai decis sa mergi da un semn in PM. cu asta sa incheiem discutia ca deh, daca respect o afacere si imi place sa fiu respectat la rindul meu, ma bucur de o ciortanica, si iar nu precizezi ca apreciez o afacere gen MV2... esti mare omu', cat tot sarulesti-u de mare. rmane sa te vad cum stii sa stai in scaun si sa culisezi.
PS: nu iti trebuie echipament iti dau ei de acolo, inclus in pret ;) si cum ai zis eu o sa stau cu carnetelu' sau mai bine cu videocam-ul sa putem posta distractia pe youtube :D

Avatar utilizator
florinpopescu2003
senior
senior
Mesaje: 260
Membru din: 01 Aug 2010, 14:33

Re: Sarulesti - Sandulita 2011

Mesaj de florinpopescu2003 » 25 Aug 2011, 20:31

mam convins estiu un pusti nebun :)) :)) :)) .nu mai avem ce discuta dute linistit la blue marlin ciclide scalari neoni si ce mai ai tu prin acvariu .
ps .ai grija la sanitari ca aia sar din apa si poate zici ca e swordfish =)) =))

Avatar utilizator
mirceab
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 07 Mar 2011, 18:27

Re: Sarulesti - Sandulita 2011

Mesaj de mirceab » 26 Aug 2011, 11:48

florinpopescu2003 scrie:mam convins estiu un pusti nebun :)) :)) :)) .nu mai avem ce discuta dute linistit la blue marlin ciclide scalari neoni si ce mai ai tu prin acvariu .
ps .ai grija la sanitari ca aia sar din apa si poate zici ca e swordfish =)) =))
iti multumesc pentru apelative, chiar ma gindeam ca nu esti in stare sa onorezi o invitatie si ca este doar gura de tine....nebun sau nu, eu tot am cei 7 ani de acasa si scoala sa nu sciu "mam" cand se scrie m-am ;), o alta dovada de manelist pescar carestie denumiri de pesti de acvariu.

PS: du-te nu dute, e cam greu cu matematica , stiu, dar cu limba romana ce ai? **== ai in PM poza cu mine si cat sunt de pusti


in alta ordine de idei, fir intins in continuare si succes la prins ciprinide daca doar atata stii.Mai bine sa ma subestimezi decat sa ma supraestimezi (ar insemna ca esti educat) fara un fundament real.
Imagine

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Sarulesti - Sandulita 2011

Mesaj de gogu steriade » 26 Aug 2011, 12:37

mirceab scrie:
florinpopescu2003 scrie:mam convins estiu un pusti nebun :)) :)) :)) .nu mai avem ce discuta dute linistit la blue marlin ciclide scalari neoni si ce mai ai tu prin acvariu .
ps .ai grija la sanitari ca aia sar din apa si poate zici ca e swordfish =)) =))
iti multumesc pentru apelative, chiar ma gindeam ca nu esti in stare sa onorezi o invitatie si ca este doar gura de tine....nebun sau nu, eu tot am cei 7 ani de acasa si scoala sa nu sciu "mam" cand se scrie m-am ;), o alta dovada de manelist pescar carestie denumiri de pesti de acvariu.

PS: du-te nu dute, e cam greu cu matematica , stiu, dar cu limba romana ce ai? **== ai in PM poza cu mine si cat sunt de pusti


in alta ordine de idei, fir intins in continuare si succes la prins ciprinide daca doar atata stii.Mai bine sa ma subestimezi decat sa ma supraestimezi (ar insemna ca esti educat) fara un fundament real.
Mestere la cata scoala sa presupune ca ai matale cum palaria mea ignori o regula dan baza de fundament a lu limba si scrierea romana ? :-? da cand sa incepe propozitiili cu litere mici ? :-w asa scri si pa documentele oficiale da la ambasada cand reprezinti poporu dan care fac si parte ca cetatean ? ~x( cand te mai apuci sa dai lecti da gramatica asigurate mancatiash ca sti cel putin chestile elementare care sa face in gimnaziu ! :-B
pss
sa ai firu intins ca floci la blue marlyn ! <:-P
pssss
sa nu te ieie da scrisu meu ca e mai elevat dact poti matale sa gandesti ! o:-) pup iu ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
mirceab
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 07 Mar 2011, 18:27

Re: Sarulesti - Sandulita 2011

Mesaj de mirceab » 26 Aug 2011, 13:58

gogu steriade scrie:
mirceab scrie:
florinpopescu2003 scrie:mam convins estiu un pusti nebun :)) :)) :)) .nu mai avem ce discuta dute linistit la blue marlin ciclide scalari neoni si ce mai ai tu prin acvariu .
ps .ai grija la sanitari ca aia sar din apa si poate zici ca e swordfish =)) =))
iti multumesc pentru apelative, chiar ma gindeam ca nu esti in stare sa onorezi o invitatie si ca este doar gura de tine....nebun sau nu, eu tot am cei 7 ani de acasa si scoala sa nu sciu "mam" cand se scrie m-am ;), o alta dovada de manelist pescar carestie denumiri de pesti de acvariu.

PS: du-te nu dute, e cam greu cu matematica , stiu, dar cu limba romana ce ai? **== ai in PM poza cu mine si cat sunt de pusti


in alta ordine de idei, fir intins in continuare si succes la prins ciprinide daca doar atata stii.Mai bine sa ma subestimezi decat sa ma supraestimezi (ar insemna ca esti educat) fara un fundament real.
Mestere la cata scoala sa presupune ca ai matale cum palaria mea ignori o regula dan baza de fundament a lu limba si scrierea romana ? :-? da cand sa incepe propozitiili cu litere mici ? :-w asa scri si pa documentele oficiale da la ambasada cand reprezinti poporu dan care fac si parte ca cetatean ? ~x( cand te mai apuci sa dai lecti da gramatica asigurate mancatiash ca sti cel putin chestile elementare care sa face in gimnaziu ! :-B
pss
sa ai firu intins ca floci la blue marlyn ! <:-P
pssss
sa nu te ieie da scrisu meu ca e mai elevat dact poti matale sa gandesti ! o:-) pup iu ! :-*
se vede, assa cum se vede si cata minte ai... deh frumoasa tara asta pacat ca e populata de romansi ca alde tine sau florinpopescu. Inca ceva, fa diferenta intre documente si postare pe un forum, la fel cum fac si eu cand ma adresez tie, nu am sa indraznesc sa iti zic macar domn vreodata ca pentru unii ca tine acest cuvint reprezinta o insulta.

Avatar utilizator
georgemarian
Veteran
Veteran
Mesaje: 779
Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

Re: Sarulesti - Sandulita 2011

Mesaj de georgemarian » 26 Aug 2011, 14:20

'nea gogu nu mai enerva omu' :))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Sarulesti - Sandulita 2011

Mesaj de gogu steriade » 26 Aug 2011, 15:22

mirceab scrie:
gogu steriade scrie:
mirceab scrie: iti multumesc pentru apelative, chiar ma gindeam ca nu esti in stare sa onorezi o invitatie si ca este doar gura de tine....nebun sau nu, eu tot am cei 7 ani de acasa si scoala sa nu sciu "mam" cand se scrie m-am ;), o alta dovada de manelist pescar carestie denumiri de pesti de acvariu.

PS: du-te nu dute, e cam greu cu matematica , stiu, dar cu limba romana ce ai? **== ai in PM poza cu mine si cat sunt de pusti


in alta ordine de idei, fir intins in continuare si succes la prins ciprinide daca doar atata stii.Mai bine sa ma subestimezi decat sa ma supraestimezi (ar insemna ca esti educat) fara un fundament real.
Mestere la cata scoala sa presupune ca ai matale cum palaria mea ignori o regula dan baza de fundament a lu limba si scrierea romana ? :-? da cand sa incepe propozitiili cu litere mici ? :-w asa scri si pa documentele oficiale da la ambasada cand reprezinti poporu dan care fac si parte ca cetatean ? ~x( cand te mai apuci sa dai lecti da gramatica asigurate mancatiash ca sti cel putin chestile elementare care sa face in gimnaziu ! :-B
pss
sa ai firu intins ca floci la blue marlyn ! <:-P
pssss
sa nu te ieie da scrisu meu ca e mai elevat dact poti matale sa gandesti ! o:-) pup iu ! :-*
se vede, assa cum se vede si cata minte ai... deh frumoasa tara asta pacat ca e populata de romansi ca alde tine sau florinpopescu. Inca ceva, fa diferenta intre documente si postare pe un forum, la fel cum fac si eu cand ma adresez tie, nu am sa indraznesc sa iti zic macar domn vreodata ca pentru unii ca tine acest cuvint reprezinta o insulta.
Sa vede in ce hal a ajuns diplomatia romana #-o si in ce *** ne baga toti "intelectualii" promovati pe criteri de cumetrie , fie ia si cumetrie politico-financiara ! :-q In loc sati recunosti greseala de copil agramat care scrie inceputurile propozitiilor cu litere mici :"> (casha ai nvatat pe net) ajungi sa te autoexcluzi din poprul roman pe motiv ca ai trait un an in Asia si teai destupat la creier ! :-$ Pe acelasi considerent da *** ne faci poporul de ras ! [-x Auzi bah diplomatu palariei mele,in acest moment populatia ca mine si ca alti muncesc desi rup spinarile :-w pentru a plati *** ca tine sa ne tina discursuri si sa ne traga de urechi ca nu stim sa scriem :-? -> la fel de prost ca si ei ! :(( Daca esti un domn demonstreaza asta in fiecare secunda in care respiri :-B si nu ne mai lasa impresia cati merg neuroni dupa soare ! :( Eu daca gresesc am taria da caracter sami cer scuze-oricand-oriunde-oricui ! :-S Tu daca gresesti - ai taria la fularu lu Dinamo ! #:-S Pentru tine noi suntem niste amarati dan lumea a 3-a care are tupeu sati scrie agramat niste chesti adevarate care te dor ! L-) Daca nuti revizuiesti comportamentul si gandirea fata da semeni tai care pot avea si alte opinii dacat cele induse, numi ramane dacat sati urez : Dute si fane sa ne fie dor de tine ! :-c
pss
Dacami gasesti cateva greseli gramaticale , poti sa le pastrezi ! ;;) Io leam pus intentionat ca sati dau ocazia sati hranesti orgoliul ranit cu ele ! ;) Daca nu intelegi ceva dami PM ! >:D<
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
mirceab
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 07 Mar 2011, 18:27

Re: Sarulesti - Sandulita 2011

Mesaj de mirceab » 26 Aug 2011, 17:05

1. un *** ca mine a dat un examen economic inainte sa ajunga acolo.
2. 6 luni am lucrat pentru tarisoara asta fara salariu pentru a pregati plecarea
3. daca aveam "pile" cum pretinzi tu ca as fi avut, eram inca acolo, ca deh am adus contracte companiiloor romanesti in valoare de 1mld USD, contracte pierdute de incompetenti.
4.repet, in functie de situatie adaptez modul de scriere, asa cum este si normal
5. domnule, nah ca iti arunc si insulta
6. toate animatiile pe care le-ai postat nu fac parte din limba romana
7.da omul mai greseste, dar asa cum unele greseli se subinteleg, cele de ganul lipsei de cratima sunt impardonabile.
8. unul ca tine care se doreste a deveni moderator nu are ce sa caute in discutiile membrilor de pe forum, mai ales sa incurajeze injuriile si jignirile.
9, revin si iti zic , a te numi domn = a te insulta, asadar nu o sa folosesc acest apelativ la adresa ta.
10. ai 7 clase ca prigatu', una concenttrata si restu' de apa
11. ma doare sa vad cum unii ca tine incurajeaza in continuare inselaciunea altor pescari doar ca au ei cumetrii sa arunce de pe mal o lanseta pentur o poza, ca in loc sa fie sprijiniti pescarii sunt sprijiniti "patronii de balti" ca sa primeasca unul ca tine o coada de peste peste ochi cnad face o poza.
12. eu nu consider ca romanii sunt popor de lumea a 3 a si nu sar sa jignesc aiurea, dar daca omul ma jigneste, ii raspund, deh nu sunt Isus sa intorc obrazul iar TU, mare VIP de forum te-ai bagat in seama cu japca fara sa citesti daltceva decat ce ti-a zis "amicul tau", ca deh tete a tete e mai greu sa existe o discutie, trebuie sa mai apara si mustele la "miere"
13. am scris ca este pacat ca Romania este populata si de oameni de genul tau, si mentin afirmatia. Intr-o tara de lumea a 3 a cei de teapa ta stiu macar sa isi vada de treaba si nu sa intrevina intr-o discutie ce nu ii priveste. ITI RASPUND PE MASURA IN CARE MERITI!!! IAR TU CHIAR MERITI SA TI SE SPUNA IN FATA, ESTI UN CIOFLINGAR CARE SE CREDE INTERESANT CA FACE MISTOURI IFETINE PE UN FORUM. ATAT.

Orice alt comentariu la adresa mea il voi ignora, prefer sa ignor prostia decat sa mai continui sa raspund. daca ai arugmente concrete prin care sa arati ca merita pretul ridicat cerut de raduta, prin care sa arati ca de fapt este mic pretul, demonstreaza-o, daca nu , stai in banca ta ca aberezi si jignesti gratuit(asa cum ai facut-o pana acum de la primul post adresat mie) fara argumente!

PS: tu nu faci parte din poporul care munceste de-si rupe spinarile, tu faci parte din acei 10% care isi ascund lipsa de personalitatesi de unn job adevarat prin mistouri si manelisme ieftine, despre cum am reprezentat eu tara, deh zilnic tin legatura cu fosti colegi de la alte ambasade ale UE, cu oameni de afaceri din Indonezia, care ma cheama inapoi, care imi ofera oportunitati de afaceri, si care au si vizitat Romania in urma modului in care am reprezentat-o. Dar deh, de ce sa nu existe un romans ca tine care sa vorbeasca fara sa aibe habar, nu ai mai fi interesant daca nu iti infoi pieptul de mare cioflingar sef , sa iei la inaintare ca o sageata si sa intervii intr-o discutie ca motul mierii de pe bat si sa jignesti...uite ca nu esti singurul care poate folosi "rime de genul asta". mucles pe viitor caai palaria mult prea mica. domnule (nah ca iar ti-am vorbi urit si te-am insultat facandu-te domn)
o zi cat mai placuta, din accest moment, iti urez bafta la pescuit pe toata viata si de l amine ai ingonre total.

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”