Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

parerile dvs pro si contra despre balti

Moderatori: Qnyx, gor965

Avatar utilizator
Laurentiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1246
Membru din: 18 Oct 2009, 13:41
Localitate: Bucuresti

Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de Laurentiu » 08 Iul 2010, 17:54

Dle Iuga, din respect pt dvs nu mai continui, dar nu spun decat atat: Caba administratorul de la bunget, este un mare mincinos si voit induce in eroare pescarii corecti si cinstiti. Probabil si din acest motiv nu are parte decat de hoti.

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: PESCARI CARE FURA PESTE

Mesaj de pharaoh » 08 Iul 2010, 18:27

@Laurentiu, cred ca tre` sa si sustii cumva afirmatiile astea. Nu doar sa arunci cu vorbe.
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
bogkba
membru activ
membru activ
Mesaje: 114
Membru din: 07 Oct 2009, 20:39

Re: PESCARI CARE FURA PESTE

Mesaj de bogkba » 08 Iul 2010, 20:26

Laurentiu mi-ai ramas dator cu un raspuns:spune daca ai cunostinta de vreun aranjament la vreun concurs pe Bunget...in rest iti doresc numai sanatate si fire intinse!
CS.NATURAL CARP
www.lacul2.ro

Avatar utilizator
Dragos85
membru activ
membru activ
Mesaje: 123
Membru din: 02 Feb 2010, 20:52

Re: PESCARI CARE FURA PESTE

Mesaj de Dragos85 » 08 Iul 2010, 20:34

laurentiu de pescari din astia ca tine sunt satul frate .... la cupa debutantului era langa noi o echipa tot asa ca tine ...nu a luat nimic in 72 ore si ziceau ca balta nu are peste ... noi standu urmator am prins inca din prima zi.... nu vreau sa fiu rau dar tre sa fii si pescar ca sa mai prinzi si peste .... daca tie iti plac baltile gen oltenitei sau moara vlasiei unde oricine ...chiar oricine daca arunca o lanseta prinde crap mare ...du-te frate acolo ... in 80 h luciu de apa bogdan are o densitate f mare de peste ...si nu o zic eu ....au zis-o nea Maty ...tata nitu ...si marin barbu campionul national ...deci nu mai are rost sa iti explic cat de amarnic te inseli asa ca laurentiu gura mica si nu mai vb .... daca u ai fost pe bunget si nu ai prins peste inseamna ca ori ai si acum germina ori nu ai nici o treaba cu sportul asta ...

Avatar utilizator
Dragos85
membru activ
membru activ
Mesaje: 123
Membru din: 02 Feb 2010, 20:52

Re: PESCARI CARE FURA PESTE

Mesaj de Dragos85 » 08 Iul 2010, 20:36

Apropo stiai ca anul trecut la " CAMPIONATUL MONDIAL DIN FRANTA " au fost echipe care nu au prins nimic in 3 zile de concurs ????? aia nu erau pescari ??? Nu avea balta peste nu ??? chiar vreau un rasp de la tine laurentiu

Avatar utilizator
Laurentiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1246
Membru din: 18 Oct 2009, 13:41
Localitate: Bucuresti

Re: PESCARI CARE FURA PESTE

Mesaj de Laurentiu » 08 Iul 2010, 21:50

Are pe naiba o densitate mare de peste! Si tu tot un ............................

Post Editat -> Gor965

Avatar utilizator
Dragos85
membru activ
membru activ
Mesaje: 123
Membru din: 02 Feb 2010, 20:52

Re: PESCARI CARE FURA PESTE

Mesaj de Dragos85 » 08 Iul 2010, 22:07

bai ..................

Post Editat -> Gor965

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: PESCARI CARE FURA PESTE

Mesaj de gogu steriade » 08 Iul 2010, 22:35

ba voua nu va e rusine asa un pic ? :-w ......va mascariti fara mine ? >:)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Laurentiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1246
Membru din: 18 Oct 2009, 13:41
Localitate: Bucuresti

Re: PESCARI CARE FURA PESTE

Mesaj de Laurentiu » 08 Iul 2010, 22:42

Vezi mai Caba ce sustinatori ai? Niste ...................................

Post Editat -> Gor965

Avatar utilizator
Dragos85
membru activ
membru activ
Mesaje: 123
Membru din: 02 Feb 2010, 20:52

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de Dragos85 » 08 Iul 2010, 23:00

laurentiu continuam discutia pe privat ca deja m-ai enervat si esti prea ............................

Post Editat -> Gor965

Avatar utilizator
Laurentiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1246
Membru din: 18 Oct 2009, 13:41
Localitate: Bucuresti

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de Laurentiu » 08 Iul 2010, 23:03

Nu am ce sa vb cu tine pe privat ca nu te cunosc in primul rand si in al doilea rand....................


Post Editat -> Gor965

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de gor965 » 08 Iul 2010, 23:04

Nu va sterg magariile care le-ati scris pana nu luati la cunostinta despre faptul ca :
- respectam libertatea si dreptul la opinie
- v-am facut topic special ,intr-o rubrica dedicata discutiilor de genul asta
- limbajul folosit NU e unul acceptabil si mesajele postate initial vor fi editate
- daca se continua cu acelasi mod de adresare se vor da avertismente iar topicul va fi sters !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Dragos85
membru activ
membru activ
Mesaje: 123
Membru din: 02 Feb 2010, 20:52

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de Dragos85 » 08 Iul 2010, 23:08

George tie ti se pare normal ca un admin de lac sa isi faca un topic despre cei care vin si fura pestii pe balta si un anume oarecare sa intre el in discutie si sa zica ,ca nu are balta peste sau ca face reclama la balta ....deci prin asta poti sa iti dai seama ce fel de oameni pot fii unii ...

Avatar utilizator
Laurentiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1246
Membru din: 18 Oct 2009, 13:41
Localitate: Bucuresti

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de Laurentiu » 08 Iul 2010, 23:16

Da cine e adminul de lac? E vreun miez, ceva, pe forumu asta .................................................
..................................................................................................

Imi cer scuze d-lui Iuga care m-a rugat sa nu mai postez aici dar am fost provocat de anumite personaje.
Si ii mai cer scuze si lui gore ca i-am dat de lucru, cat si celorlati useri care s-au simtiti deranjati de discutiile de pe aici, dar macar asa se mai afla adevarul...


Post Editat -> Gor965
Ultima oară modificat 08 Iul 2010, 23:29 de către Laurentiu, modificat de 2 ori în total.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de gor965 » 08 Iul 2010, 23:25

Dragos85 scrie:George tie ti se pare normal ca un admin de lac sa isi faca un topic despre cei care vin si fura pestii pe balta si un anume oarecare sa intre el in discutie si sa zica ,ca nu are balta peste sau ca face reclama la balta ....deci prin asta poti sa iti dai seama ce fel de oameni pot fii unii ...
Nu e normal si de aceea am mutat ultima parte a discutiilor din acel topic !
Laurentiu scrie:Da cine e adminul de lac? E vreun miez, ceva, pe forumul asta de nu avem voie sa discutam despre el? I-auzi dracia naibii?! Am ajuns in comunism de nu avem voie sa-l criticam pe bietul admin de lac pe nume caba. Este un simplu user ca mine si ca tine. Dar tu ce esti? Avocatul lui caba de te bagi in seama? Si ce sa mai vb de tine cu amenintarile de cocalar pe care le-ai facut asupra mea?
Si cu asta am incheiat discutia cu tine dragos ca nu meriti niciun partz din partea mea.
Reamintesc o regula de baza a forumului de care vad ca nu tineti cont :

• Sunt interzise injuriile si jignirile de orice fel aduse moderatorilor sau utilizatorilor acestui forum, acestea fiind aspru sanctionate. Aceasta regula se refera la orice tip de injuratura, exprimata in posturi, semnaturi, mesaje private, avatare, imagini de orice natura. Sunt interzise de asemenea discriminarile rasiale si orice comentarii care pot fi considerate jignitoare de anumite persoane. Moderatorii vor stabili in ce masura cuvintele unui utilizator sunt considerate jignitoare la adresa lor sau a celorlalti oameni de pe forum.
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Pareri si dispute”