pareri despre hakuyo

Moderatori: gor965, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Dan Mitranescu
Partener
Partener
Mesaje: 1464
Membru din: 14 Dec 2007, 04:42

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Dan Mitranescu » 22 Iun 2011, 22:18

Marius Vintila scrie: Salutare,
Ai si tu niste poze cu mulineta plina sa vad cum se infasoara firul? Multumesc!

Aici sunt cateva ...

http://www.infopescar.tv/forum/mulinete ... 96-30.html

Avatar utilizator
AnAcKoNdA2
utilizator
utilizator
Mesaje: 41
Membru din: 16 Iul 2011, 21:44

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de AnAcKoNdA2 » 05 Aug 2011, 19:55

Nu am apucat inca sa vad ce pot lansetele..pana duminica cand am sa merg pe Ebru.Vreau insa sa va multumesc pentru modul si rapiditatea cu care ati trimis coletul.
Sanatate si numai bine

Avatar utilizator
Dan Mitranescu
Partener
Partener
Mesaje: 1464
Membru din: 14 Dec 2007, 04:42

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Dan Mitranescu » 05 Aug 2011, 23:19

AnAcKoNdA2 scrie:Nu am apucat inca sa vad ce pot lansetele..pana duminica cand am sa merg pe Ebru.Vreau insa sa va multumesc pentru modul si rapiditatea cu care ati trimis coletul.
Sanatate si numai bine
Singura mea rugaminte este sa ne anuntati cand MTX-urile incep sa prinda si somni capitali ...! :D
Numai bine.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de gor965 » 05 Aug 2011, 23:24

Ce-ai facut Dane...ai iesit la export ?! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Madalin Dirla » 06 Aug 2011, 00:02

gor965 scrie:Ce-ai facut Dane...ai iesit la export ?! :D
El nu,doar betele .....maine, poimaine trimite un tir de mamaliga in Europa :D .......cerinte sa fie ;)

Avatar utilizator
AnAcKoNdA2
utilizator
utilizator
Mesaje: 41
Membru din: 16 Iul 2011, 21:44

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de AnAcKoNdA2 » 06 Aug 2011, 00:07

Dan Mitranescu scrie:
AnAcKoNdA2 scrie:Nu am apucat inca sa vad ce pot lansetele..pana duminica cand am sa merg pe Ebru.Vreau insa sa va multumesc pentru modul si rapiditatea cu care ati trimis coletul.
Sanatate si numai bine
Singura mea rugaminte este sa ne anuntati cand MTX-urile incep sa prinda si somni capitali ...! :D
Numai bine.
De prins..o sa prinda ..sa vad cat rezista :D .. si sa fiti sigur ca nu iasa jaluzelele fie ele si verticale la export 6naintea lor :))

Avatar utilizator
miyagi
Veteran
Veteran
Mesaje: 530
Membru din: 15 Aug 2010, 18:55

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de miyagi » 06 Aug 2011, 00:59

De prins..o sa prinda ..sa vad cat rezista :D .. si sa fiti sigur ca nu iasa jaluzelele fie ele si verticale la export 6naintea lor :))[/quote]

=)) . Cand urmezi Mada?
----------------------------------------
Tot respectul pentru marca Hakuyo. Ba chiar mai mult! Pentru Dan Mitranescu pescarul, administratorul si vanzatorul ( :D . nu-mi sariti la gat ca ma explic daca-i cazul ). Sant curios de ce nu sunt mai multi reprezentanti de marci asa cum e Dan, prezenti pe forumurile de pescuit, sa-si etaleze performantele echipamentelor lor in dauna altora. De-aia e mai buna o lanseta decat alta frate. Ca are cine sa aiba grija ca sa fie. Ceilalti doar fac bani din spatele tejghelelor, a vanzatorilor, a birourilor sau de pe cine stie ce iahturi din Mediterana.
Bravo Dane!
....restul e folclor ca istorie n-are cum.

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Madalin Dirla » 06 Aug 2011, 09:36

AnAcKoNdA2 scrie:
Dan Mitranescu scrie:
AnAcKoNdA2 scrie:Nu am apucat inca sa vad ce pot lansetele..pana duminica cand am sa merg pe Ebru.Vreau insa sa va multumesc pentru modul si rapiditatea cu care ati trimis coletul.
Sanatate si numai bine
Singura mea rugaminte este sa ne anuntati cand MTX-urile incep sa prinda si somni capitali ...! :D
Numai bine.
De prins..o sa prinda ..sa vad cat rezista :D .. si sa fiti sigur ca nu iasa jaluzelele fie ele si verticale la export 6naintea lor :))
Prima data am exportat acun 5 ani in Austria dupa care au mai urmat inca 4 tari ;) asa ca stai relax in privinta asta :D .

Avatar utilizator
miyagi
Veteran
Veteran
Mesaje: 530
Membru din: 15 Aug 2010, 18:55

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de miyagi » 06 Aug 2011, 11:12

De prins..o sa prinda ..sa vad cat rezista :D .. si sa fiti sigur ca nu iasa jaluzelele fie ele si verticale la export 6naintea lor :))[/quote]

Prima data am exportat acun 5 ani in Austria dupa care au mai urmat inca 4 tari ;) asa ca stai relax in privinta asta :D .[/quote]
:) . Tare frate! Nici prin cap nu-mi trecea. Poi sa aveti firele intinse la extern :) .
....restul e folclor ca istorie n-are cum.

Avatar utilizator
AnAcKoNdA2
utilizator
utilizator
Mesaje: 41
Membru din: 16 Iul 2011, 21:44

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de AnAcKoNdA2 » 06 Aug 2011, 15:50

Dan Mitranescu scrie:
AnAcKoNdA2 scrie:Nu am apucat inca sa vad ce pot lansetele..pana duminica cand am sa merg pe Ebru.Vreau insa sa va multumesc pentru modul si rapiditatea cu care ati trimis coletul.
Sanatate si numai bine
Singura mea rugaminte este sa ne anuntati cand MTX-urile incep sa prinda si somni capitali ...! :D
Numai bine.

Azi au mai aterizat 3 bete hakuyo cu Atlasibul din Medias....cand am vazut coletul sa cad pe spate.Ma gandeam ca imi face nea Dan o surpriza(imi trimite o lanseta de 5 lbs sa fie sigur ca nu cedeaza) :))Noroc ca nu era la job prietena mea sa vada tubul..lesina la cat spatiu mai are in casa de scule de pescuit =))
sanatate si numai bine

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de gogu steriade » 06 Aug 2011, 19:09

MT x si Z la Ebro ? :-? nu sa poate vere ca Ebro nu e in Romanika ! ;)
domnu Danu lanseta mea creste creste ? ;;) sa no udati prea tare ca dupa aia prinde radacini [-x si nu mai vrea sa vina la Vaslui sai arat Prutu si cu Basarabia ! >:D<
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Dan Mitranescu
Partener
Partener
Mesaje: 1464
Membru din: 14 Dec 2007, 04:42

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Dan Mitranescu » 06 Aug 2011, 20:18

gor965 scrie:Ce-ai facut Dane...ai iesit la export ?! :D
Grecia , Spania, Cipru si Moldova. :D .

Avatar utilizator
Dan Mitranescu
Partener
Partener
Mesaje: 1464
Membru din: 14 Dec 2007, 04:42

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Dan Mitranescu » 06 Aug 2011, 22:20

gogu steriade scrie:MT x si Z la Ebro ? :-? nu sa poate vere ca Ebro nu e in Romanika ! ;)
domnu Danu lanseta mea creste creste ? ;;) sa no udati prea tare ca dupa aia prinde radacini [-x si nu mai vrea sa vina la Vaslui sai arat Prutu si cu Basarabia ! >:D<
Problema nu este daca "prinde radacini" ... ce ma fac daca "se inmulteste" ... :D
Indiferent cum , ramane valabil. :)

Avatar utilizator
Dan Mitranescu
Partener
Partener
Mesaje: 1464
Membru din: 14 Dec 2007, 04:42

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Dan Mitranescu » 06 Aug 2011, 22:54

miyagi scrie: ----------------------------------------
Tot respectul pentru marca Hakuyo. Ba chiar mai mult! Pentru Dan Mitranescu pescarul, administratorul si vanzatorul ( :D . nu-mi sariti la gat ca ma explic daca-i cazul ). Sant curios de ce nu sunt mai multi reprezentanti de marci asa cum e Dan, prezenti pe forumurile de pescuit, sa-si etaleze performantele echipamentelor lor in dauna altora. De-aia e mai buna o lanseta decat alta frate. Ca are cine sa aiba grija ca sa fie. Ceilalti doar fac bani din spatele tejghelelor, a vanzatorilor, a birourilor sau de pe cine stie ce iahturi din Mediterana.
Bravo Dane!
Stiu ca sensul acestor cuvinte este pozitiv si pentru aceasta multumesc. :)
In conceptia mea totusi esta ca "a face reclama bine" sau " a vinde bine" nu este o virtute ... si nu de aici am plecat cand am inceput aceasta afacere. Consider ca acesta este motivul pentru care , zic eu , am reusit ...
De partea cu "pescarul" chiar sunt mandru ! :D
Multumesc din nou !

Avatar utilizator
Marius Vintila
senior
senior
Mesaje: 299
Membru din: 09 Noi 2010, 11:17
Localitate: Bucuresti

Re: pareri despre hakuyo

Mesaj de Marius Vintila » 01 Sep 2011, 20:31

Dan Mitranescu scrie:
Marius Vintila scrie: Salutare,
Ai si tu niste poze cu mulineta plina sa vad cum se infasoara firul? Multumesc!

Aici sunt cateva ...

http://www.infopescar.tv/forum/mulinete ... 96-30.html
Ms frumos!
MARIUS VINTILA
AVIATORS FISHING CLUB

Scrie răspuns

Înapoi la “Undite si lansete”