STIGMA FISHING

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 03 Aug 2011, 11:50

papyllon scrie:cum imi spunea cineva:" NU MAI MERGETI LA EI PE BALTA " si poate o sa revina la sentimente mai "bune" fata de clienti, asta fiind valabila pe toate baltile !!
un boicot total pe baltile din judet vreo 2 luni si apoi sa vezi ce frumos o sa se poarte :D :D
DA eu sunt perfect deacord cu voi **== **== **== **== **== =))

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 03 Aug 2011, 11:53

Uite o poza cu crap =)) =)) =)) =)) **== **== **==
Fişiere ataşate
IMG00169-20110527-1932.jpg

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 03 Aug 2011, 11:55

mirceab scrie:nu este permis acolo nimic, in afara de a da bani "patronasului" n-ai citit? oamenii care nu au o gramada de bani nu au ce cauta pe aceasta balta....halal cand in continuare toti taranoii pun mana pe balti si cica la administreaza, daca mergi in tari de lumea a 3a si nu esti tratat asa ca si in romania.....
Multumim pt coment **==

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 03 Aug 2011, 12:02

Pentru cei care vor sa pescuiasca plantat s-au la rapitor le pun la dipozitie si barca din imagine gratuit **==
Fişiere ataşate
IMG00209-20110710-1231.jpg

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 04 Aug 2011, 16:36

" Pescar in Romania " au prezentat amenajarea pisciola STIGMA FISIHING totul numai pentru iubitorii de mustaciosi , va asteptam la noi.
http://vimeo.com/27193417

Avatar utilizator
mirceab
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 07 Mar 2011, 18:27

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de mirceab » 08 Aug 2011, 01:00

n-ai pentru ce...chiar daca esti ironic nu schimba nimic faptul ca ramai un parvenit de romanica care se da afacerist ;) in 3-4 ani renunti la balta si te multumesti cu saramurile facute pana atunci... ;)
PS: nu banii sunt problema ;) prefer sa dau 12o ron si sa siu ca prind si sunt respectat decat sa dau 50 sa faca un taranoi misto de pe mal...;) prefer sa fiu luat drept srac decat parvenit ;) si am atata inteligenta, pregatire si DEMNITATE sa fac bani cinstiti nu sa fac gainarii pentur 50-100 ron ;)
bafta in continuare la marlanii ca deh daca educatia nu permite nu are rost sa incercam sa facem soare acolo unde nu ajunge ;)
STIGMA FISHING scrie:" Pescar in Romania " au prezentat amenajarea pisciola STIGMA FISIHING totul numai pentru iubitorii de mustaciosi , va asteptam la noi.
http://vimeo.com/27193417
=)) =)) :-@ :-@ bitina, din 15 august 120 ron, retinere 10 kg, garantat ;) nu prinzi primesti pestele la plecare , de ce ar mai veni cineva la baltoaca ta??? :noob: :noob: :noob: <:-P <:-P <:-P
Ultima oară modificat 08 Aug 2011, 01:12 de către mirceab, modificat de 2 ori în total.

Avatar utilizator
mirceab
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 07 Mar 2011, 18:27

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de mirceab » 08 Aug 2011, 01:01

STIGMA FISHING scrie:" Pescar in Romania " au prezentat amenajarea pisciola STIGMA FISIHING totul numai pentru iubitorii de mustaciosi , va asteptam la noi.
http://vimeo.com/27193417
:-@ :-@ :-@

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 08 Aug 2011, 15:18

A MAI IESIT UN EXEMPLAR LA POZE **==
Fişiere ataşate
IMG00273-20110806-2026.jpg

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 08 Aug 2011, 15:19

SI UNU MAI MIC :))
Fişiere ataşate
IMG00283-20110806-2355.jpg

Avatar utilizator
Exo_luci
membru activ
membru activ
Mesaje: 143
Membru din: 18 Mai 2010, 22:16

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de Exo_luci » 13 Aug 2011, 14:23

Omu nu prea stie sa isi faca reclama la balta...ca idee pentru carcotasi ar trebui sa acordati o partida de 24 ore la unul din oamenii de pe forum care nu are incredere in ce ati scris pana acum(ca este peste si se prinde) Gratis ptr c&r cu conditia sa scrie pareri si sa posteze poze cu eventualele capturi si atunci nu ar mai fii nici un dubiu.
Mie unu mi-ar convenii sa nu fie balta plina sa ma simt cat mai bine...e posibil sa vin pe balta cam intr-o luna ptr un weekend si o sa postez si eu poze si impresii...

Numai bine fire zbuciumate

Avatar utilizator
mirceab
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 07 Mar 2011, 18:27

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de mirceab » 16 Aug 2011, 15:09

Exo_luci scrie:Omu nu prea stie sa isi faca reclama la balta...ca idee pentru carcotasi ar trebui sa acordati o partida de 24 ore la unul din oamenii de pe forum care nu are incredere in ce ati scris pana acum(ca este peste si se prinde) Gratis ptr c&r cu conditia sa scrie pareri si sa posteze poze cu eventualele capturi si atunci nu ar mai fii nici un dubiu.
Mie unu mi-ar convenii sa nu fie balta plina sa ma simt cat mai bine...e posibil sa vin pe balta cam intr-o luna ptr un weekend si o sa postez si eu poze si impresii...

Numai bine fire zbuciumate
se merge pe ideea mirifica " lauda-te gura ca ti-au murit laudatorii" carcotasii ca mine sunt nemultumiti de lipsa de respect a "patronului " baltoacei. am fost l abitina, unde am platit 120 ron/ zi si am plecat cu 10 dintre cele 30 kg de peste prinse. Cam asta inseamna afacere, onesta si care respecta clientul, civilizat, fara figuri de buftea si fara pacaleli. Asta inseamna crescatorie de peste, pescarie sau balta privata, cum vrei sa ii zici, tot acolo ajungi, sa prinzi peste chair daca stai la coada de peste 100 de masini dimineata, la sf pleci relaxat, si simti ca esti respectat.

Pana nu se aduca "patronasii" si nu invata ce inseamna a administra o afacere, ca pana la urma clientul(pescarul) este cel care ii da lui sa manance si trebuie sa fie multumit la plecare si respectat in Romania nu mai apare o alta balta gen Bitina. Cinste lor, celor care administreaza Bitina!!! Oameni seriosi, si care su inteles ce inseamna un business de genul acesta.

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 16 Aug 2011, 16:07

FIR INTINS SI LASA-NE PE NOI SI DUTE LA BITINA TA SI PUNE :P PE TOPICUL LOR S-AU IESTI PUS SA PUI RECLAME :-?? :-@ :-q **==

Avatar utilizator
mirceab
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 07 Mar 2011, 18:27

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de mirceab » 16 Aug 2011, 17:34

STIGMA FISHING scrie:FIR INTINS SI LASA-NE PE NOI SI DUTE LA BITINA TA SI PUNE :P PE TOPICUL LOR S-AU IESTI PUS SA PUI RECLAME :-?? :-@ :-q **==
spre informarea ta merg si la pescuit de marlin...4500E trip-ul, fac pare din International Fishing Tackle Asociation, si am prins peste la care tu nici nu visezi in viata asta sau tot neamul tau la un loc. Fac reclama la ceva ce merita, fara sa am vreun folos de tras, ceea ce pentru tine, mare patron de baltoaca este prea mult...deh lispeste acel ceva... care sa nu fie ca prigatul 7 clase, una concentrata si alta de apa....O sa continui sa militez impotriva jepcarilor de teapa ta.

Faptul ca nu ai argumente spune totul, ca te lauzi tot cu ciortani dar ai balta goala zice si mai mult de atat( daca mai este ceva de zis) faptul ca esti lasat sa te lauzi pe forum si sa te dai rotund cu pesti prinsi cu plasa intr-o baltoaca nu te face sa fi mai presus de nimeni. DA merg la bitina pentru ca pana si cateii paznicilor stiu sa respecte mai mult decat tine un client platitor!

Continua sa te lauzi, roaga-ti macar rudele si prietenii sa scrie un comment favorabil despre baltoaca ca in rest, in afara de lipsa de educatie( ceea ce imi confirma teoria ca multi desculti cu pile la o primarie din sat s-au facut patroni de balta) poze cu pesti prinsi la navod si laude de sine nu am vazut nimic... Teparul tot tepar ramane .

PS: oare ce se intimpla daca iti face Garda financiara o vizita? cat de evazionist esti @-) @-) iti iei vreo 300 mil de amenda ;) :lol: :noob:

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 16 Aug 2011, 21:38

Fir intins si spor la treaba cu promovarea! **==

Avatar utilizator
mirceab
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 07 Mar 2011, 18:27

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de mirceab » 17 Aug 2011, 14:16

STIGMA FISHING scrie:Fir intins si spor la treaba cu promovarea! **==
un pic de imaginatie?? sau ca si pestele din baltoaca ...lipsa???

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”