concurs Moara Vlasiei

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de Madalin Dirla » 22 Mar 2009, 10:45

Fire intinse baieti!! ...........Mary si Dan tineti-o tot asa sunteti in grafic :D !!!

Avatar utilizator
Tony
senior
senior
Mesaje: 203
Membru din: 09 Dec 2007, 10:19
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de Tony » 22 Mar 2009, 12:01

Banuiesc k, Mitranescu a cistigat detasat :!! si ca sa citesc un clasic al televiziuni poporului :))
"Vai Domnu Dan ce cucui "au ceilalti :D
Wants food.......but it's too late to eat!!!

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de Madalin Dirla » 22 Mar 2009, 12:21

Inca nu se stie,deoarece clasamentul asta nu se rezuma la cantiate si la cei mai mari 5 pesti prinsi.
Inca 40 min si aflam!
Mai rezistati putin Mary si Dan!!

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de Ion Mironov » 22 Mar 2009, 14:39

din cate am auzit:

1.MATY
2.GHITA
3.DAN MITRANESCU
4.MARIAN CONSTANTIN

cu toate ca dan si marian au avut peste 300 de kg in clasament au contat capturile.........pt mine ei sunt adevaratii castigatori....dar clasament nu a fost prea echilibrat.....stiindu-se ca pe capatul baltii la padure nu sunt sanse la capturi......

ps:felicitari tuturor participantilor

BINENTELES CA NU OBLIGAT PE NIMENI SA PARTICIPE
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
sandupodaru
utilizator
utilizator
Mesaje: 36
Membru din: 29 Ian 2008, 11:22

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de sandupodaru » 22 Mar 2009, 16:19

felicitari castigatorilor,participantilor,organizatorilor!
felicitari carpzonistilor care si de aceasta data au ocupat podiumul,daca ar fi fost dupa cantitate... =D> =D> =D>

surprinzatoare a fost clasificarea 'echipei anului' care a ocupat poz.19 :-q :O ,desi cred c-au scos tot ce au putut din acel loc (locul 19!)...,atat au putut pana la urma,nu trebuiesc blamati ci incurajati,concursuri vor mai fi! :-$

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de Ion Mironov » 22 Mar 2009, 16:37

sandupodaru scrie:felicitari castigatorilor,participantilor,organizatorilor!
felicitari carpzonistilor care si de aceasta data au ocupat podiumul,daca ar fi fost dupa cantitate... =D> =D> =D>

surprinzatoare a fost clasificarea 'echipei anului' care a ocupat poz.19 :-q :O ,desi cred c-au scos tot ce au putut din acel loc (locul 19!)...,atat au putut pana la urma,nu trebuiesc blamati ci incurajati,concursuri vor mai fi! :-$

cine a blamat pe cine....sunt colegii nostrii si avem incredere deplina in ei....
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
toader nicolae
Veteran
Veteran
Mesaje: 535
Membru din: 09 Feb 2009, 00:46

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de toader nicolae » 22 Mar 2009, 16:49

Daca s-ar fi facut doar clasamentul in functie de kilograme cred ca puteau sa-i trimita,prin posta, cecul pentru locul 1 lui MITRNESCU.

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de iulian petre » 22 Mar 2009, 17:42

sandupodaru scrie:felicitari castigatorilor,participantilor,organizatorilor!
felicitari carpzonistilor care si de aceasta data au ocupat podiumul,daca ar fi fost dupa cantitate... =D> =D> =D>

surprinzatoare a fost clasificarea 'echipei anului' care a ocupat poz.19 :-q :O ,desi cred c-au scos tot ce au putut din acel loc (locul 19!)...,atat au putut pana la urma,nu trebuiesc blamati ci incurajati,concursuri vor mai fi! :-$
------------------------------

asa e atat am putut toate echipele de la standul 18 la 24(zona cu apa mica) am fost niste pescari prosti care nu am stiut sa prindem peste mult si peste mare .

ps. poate data viitoare ne inveti si pe noi.

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de iulian petre » 22 Mar 2009, 17:57

Felicitari echipelor Carp Zone si mai ales echipei MARY-PITICU-Comanescu care au muncit mult pt acest rezultat ......de Mitranescu -Florin n-am ce sa spun ca era normal sa prinda podiumul in orice pozitie :))

ps. am venit acasa mai odihnit decat am plecat :D si chiar ma simt castigat :))

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de Madalin Dirla » 22 Mar 2009, 18:21

iulian petre scrie:Felicitari echipelor Carp Zone si mai ales echipei MARY-PITICU-Comanescu care au muncit mult pt acest rezultat ......de Mitranescu -Florin n-am ce sa spun ca era normal sa prinda podiumul in orice pozitie :))

ps. am venit acasa mai odihnit decat am plecat :D si chiar ma simt castigat :))
FELICITARI TUTUROR BAIETILOR DIN CARP ZONE,DAR IN SPECIAL LUI MARY-CATALIN-IULIAN!! =D> =D> =D> =D>

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de IULIAN C » 22 Mar 2009, 18:48

MDI scrie:
iulian petre scrie:Felicitari echipelor Carp Zone si mai ales echipei MARY-PITICU-Comanescu care au muncit mult pt acest rezultat ......de Mitranescu -Florin n-am ce sa spun ca era normal sa prinda podiumul in orice pozitie :))

ps. am venit acasa mai odihnit decat am plecat :D si chiar ma simt castigat :))
FELICITARI TUTUROR BAIETILOR DIN CARP ZONE,DAR IN SPECIAL LUI MARY-CATALIN-IULIAN!! =D> =D> =D> =D>
Multumim...
Am fost luati "la mustata" atat noi cat si Ddan Mitranescu&Florin Mirea... ~x( :(( !!!
Uite cam asa s-a terminat un concurs caruia i-as putea spune .."de anduranta" tinand cont de conditiile absolut vitrege in care am concurat,o vreme absolut hibernala!
Am fost atata timp constanti...pe primele locuri ca pe final sa fim aruncati pe locul 4 de....vreme!
Da,de vreme!Cunoscand bine balta si avand deja 2 concursuri la activ,trebuie sa va spun ca "vina" nu a fost a noastra sau a echipelor de la standurile 17 pana la 24 ca nu am luat punctaj la "capturi" ci numai a frigului,ca a tinut pestele mare in loc,pe standurile 1-16 acesta fiind amortit a tras doar la capatul baltii unde adancimea e mai mare si apa are cel putin 2 grade in plus,jos pe fund!
Nu e o scuza,e o realitate cruda din pacate... :(( :((
Chiar daca n-am prins podiumul,speram ca ne-am facut totusi treaba si ne-am ridicat la inaltimea asteptarilor Clubului,poate data viitoare vom aduce si ceva locuri fruntase!
Felicitari lui Maty care este un adevarat monstru sacru al pescuitului,MAAAAARE PESCAR...felicitari lui Dan si Florin ca au adus totusi un loc 3 in palmaresul Clubului!
Felicitari tuturor celor ce au ramas pana in finalul concursului indurand ploaie,vant vijelios,frig cumplit pana la -7 grade,oboseala si sa speram ca la concursul nostru,Cupa Primaverii,echipele Carp-Zone sa fie tot la inaltime,luptand pana in ultima clipa!
Multumim tuturor celor care ne-au incurajat si sustinut,tuturor celor care ne-au vizitat,multumesc capitanului nostru de echipa Marian aliasMary2005 care a dat TOTUL pt a face o figura frumoasa in acest concurs si care a reusit sa ne mobilizeze la maxim,stie nu doar sa pescuiasca foarte bine ci si sa coordoneze activitatea in stand foarte bine!
Multumim "El Capitan" (sau "soacra") :)) :))
O amintire desi foarte dureroasa,totusi placuta!
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de florentiniuga » 22 Mar 2009, 19:02

Felicitarilor mele adresate tuturor membrilor Carp Zone cat si castigatorilor acestui concurs, le adaug aceste fotografii de panoplie.
Unii obositi, altii necajiti, cu totii mai castigati.jpg
Impreuna cu Danut si Costica Mateescu - locul I.jpg
P.S. Iulian, nu cred ca Sandu Podaru a avut intentia sa spuna ceva de rau. Mai repede s-a exprimat gresit, vrand sa spuna ca nu ati putut sa faceti mai mult pe acel loc. Asta e oricum evident. Echipele de langa voi nu au prins mai nimic deci meritati din plin felicitari pentru cat ati reusit sa scoateti de acolo!
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de vali003 » 22 Mar 2009, 19:27

Bravo baieti , este doar primul concurs al anului , felicitari tuturor, respectul nostru .

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de gor965 » 22 Mar 2009, 19:37

vali003 scrie:Bravo baieti , este doar primul concurs al anului , felicitari tuturor, respectul nostru .
Pune-l si pe-ala de la Greaca ,ca au luat baietii premii si-acolo ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: concurs Moara Vlasiei

Mesaj de misu_sipanu » 22 Mar 2009, 19:40

=D> =D> =D> =D> ...... <:-P <:-P

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”