CUPA CARP ZONE

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristianocnaru
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 08 Feb 2010, 10:45

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de cristianocnaru » 18 Iun 2014, 12:04

A

Avatar utilizator
Voinescu_Ciprian
utilizator
utilizator
Mesaje: 32
Membru din: 30 Mai 2014, 15:18
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Voinescu_Ciprian » 18 Iun 2014, 12:09

Echipa Completa Voinescu Ciprian - Florin Grecu - Georgescu Marius
Suntem pentru desfasurare pe A-uri
Voinescu Ciprian - Carp Gym

Avatar utilizator
roana
senior
senior
Mesaje: 191
Membru din: 08 Iun 2010, 09:55
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de roana » 18 Iun 2014, 12:43

Vot:

1. Cristian si Gabriel Ocnaru...............................................A
2. Stavarache + parteneri......................................................
3.CARP GYM -Voinescu Ciprian - Florin Grecu - Georgescu Marius.......A
4.Zaharia Iulian + Cristina..................................................B
5. Bax + parteneri............................................................A
6. CARPatic Team...............................................................
7.RBS Carp Team - Razvan + Bogdan + Sorin .............................A
8. Valentin Gheorghe ..........................................................
9.Bogdan C - Dany Neamtu - partener (Release Carp Team)..............
10. Vasilescu Matei -Paul Rebega .............................................
11.Tnt Baits - X-treme - Florian Serban + Marian Constantin............A

Avatar utilizator
cristianocnaru
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 08 Feb 2010, 10:45

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de cristianocnaru » 18 Iun 2014, 12:45

Echipa completa Cristian Ocnaru ; Gabriel Ocnaru ; Ion Ocnaru

Avatar utilizator
valiauto68
membru activ
membru activ
Mesaje: 50
Membru din: 01 Noi 2010, 13:43

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de valiauto68 » 18 Iun 2014, 13:02

Ne supunem majoritatii. Doamne ajuta sa tina vremea cu noi, sa iesim sanatosi si fara incidente dupa concurs.

Atentie stand stg Toriopan nu are umbrar si pontonul e defectuos, Stand Vali nu are umbrar (asa e Mary? ala de la Vali nu are? ca nu le stiu prea bine)
Mariane te rog sa ne spui cam care ar fii standurile mai slab cotate ,sau mai bine cotate de pe A-uri. Mersi.

p.s. Florine (tnt) ,la Tarom de pe parosu s-a castigat sectorul (baietii cu nada voastra) si eu am iesit pe 2 de pe rahatul ala de porci 1 ...in detrimentul celor de la porci 3 si 4...
La cupa aps am pescuit pe dr parosu , am agatat in disperare, nu stiam locul fiind prima oara pe balta, iar Marian a pescuit tot acolo anul asta.

Cand s-a afisat concursul regulamentul era cu 2 sectoare. M-am inscris fara nicio frica ca pic pe un loc de B. Acum Mariane ai insirat o groaza de locuri de B care cica sunt sub orice critica.... Niciodata nu poti fi sigur pe ce loc cazi, daca se tinea pe 2 sectoare si picai pe B-uri ce ziceai?

Avatar utilizator
florian serban
Veteran
Veteran
Mesaje: 659
Membru din: 18 Dec 2007, 21:27
Localitate: bucuresti

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de florian serban » 18 Iun 2014, 13:20

valiauto68 scrie:Ne supunem majoritatii. Doamne ajuta sa tina vremea cu noi, sa iesim sanatosi si fara incidente dupa concurs.

Atentie stand stg Toriopan nu are umbrar si pontonul e defectuos, Stand Vali nu are umbrar (asa e Mary? ala de la Vali nu are? ca nu le stiu prea bine)
Mariane te rog sa ne spui cam care ar fii standurile mai slab cotate ,sau mai bine cotate de pe A-uri. Mersi.

p.s. Florine (tnt) ,la Tarom de pe parosu s-a castigat sectorul (baietii cu nada voastra) si eu am iesit pe 2 de pe rahatul ala de porci 1 ...in detrimentul celor de la porci 3 si 4...
La cupa aps am pescuit pe dr parosu , am agatat in disperare, nu stiam locul fiind prima oara pe balta, iar Marian a pescuit tot acolo anul asta.

Cand s-a afisat concursul regulamentul era cu 2 sectoare. M-am inscris fara nicio frica ca pic pe un loc de B. Acum Mariane ai insirat o groaza de locuri de B care cica sunt sub orice critica.... Niciodata nu poti fi sigur pe ce loc cazi, daca se tinea pe 2 sectoare si picai pe B-uri ce ziceai?
daca era o echipa care stia sa pescuiasca cat de cat pe porci 3 nici baiti de pe parosu nu mai castigau sectorul si nici voi locul doi.daca picam pe B asta era ne consolam cu ideea, dar in conditiile in care ai ocazia sa alegi locurile mai echilibrate unde nu iti faci praf echipamentul in agatatura si ai variante sa pescuiesti de ce sa nu alegi A-urile, sa pic pe un stad unde pot fi inchis foarte usor si sa nu prind peste.Prefer disconfortul locului de pescuit decat sa stau sa ma uit la lansete si sa prind in 48ore cativa pesti.

Avatar utilizator
RazvanGB
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 30 Mai 2014, 19:34

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de RazvanGB » 18 Iun 2014, 13:25

Ar fi culmea sa ne luam la bataie la final :))

Avatar utilizator
Voinescu_Ciprian
utilizator
utilizator
Mesaje: 32
Membru din: 30 Mai 2014, 15:18
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Voinescu_Ciprian » 18 Iun 2014, 13:30

Pe cupe :D ?
Voinescu Ciprian - Carp Gym

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Marian Constantin » 18 Iun 2014, 13:43

RazvanGB scrie:Ar fi culmea sa ne luam la bataie la final :))
Stai linistit , majoritatea ne cunoastem si nici nu se pune problema de lucrul asta .... poate doar cineva merita o mica bataitza ... :D :D

Avatar utilizator
RazvanGB
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 30 Mai 2014, 19:34

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de RazvanGB » 18 Iun 2014, 13:47

Cu atat mai mult daca va cunoasteti de ce va ciondaniti atat pe net...
Este concurs care pana la urma este de palmares!
Nu pentru bani!
Nu am facut socoteala dar nici locu 1,2,3 nu acopera cheltuiala pentru concursul asta! :)) si la voi mai mult ca sigur este la fel... asa ca lasati sa inceapa concursu' unde se tine se tine!
Va place asa sa stati toata ziua in polemici?
Fair-play sa fie ! O bere rece in umbrar ...

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Marian Constantin » 18 Iun 2014, 13:49

valiauto68 scrie:Ne supunem majoritatii. Doamne ajuta sa tina vremea cu noi, sa iesim sanatosi si fara incidente dupa concurs.

Atentie stand stg Toriopan nu are umbrar si pontonul e defectuos, Stand Vali nu are umbrar (asa e Mary? ala de la Vali nu are? ca nu le stiu prea bine)
Mariane te rog sa ne spui cam care ar fii standurile mai slab cotate ,sau mai bine cotate de pe A-uri. Mersi.

p.s. Florine (tnt) ,la Tarom de pe parosu s-a castigat sectorul (baietii cu nada voastra) si eu am iesit pe 2 de pe rahatul ala de porci 1 ...in detrimentul celor de la porci 3 si 4...
La cupa aps am pescuit pe dr parosu , am agatat in disperare, nu stiam locul fiind prima oara pe balta, iar Marian a pescuit tot acolo anul asta.

Cand s-a afisat concursul regulamentul era cu 2 sectoare. M-am inscris fara nicio frica ca pic pe un loc de B. Acum Mariane ai insirat o groaza de locuri de B care cica sunt sub orice critica.... Niciodata nu poti fi sigur pe ce loc cazi, daca se tinea pe 2 sectoare si picai pe B-uri ce ziceai?
Stand Vali are umbrar ... Dr. Vali este intre pomi dar te acopera pomii .. de altfel un stand foarte bun ..

Pe A- uri nu prea sunt standuri proaste .. Ponton 2 are o balta intreaga , Ponton 4 este un stand foarte bun la fel ca si Stg Toroipan .. Dr Toroipan era cu probleme de agatatura dar au fost scoase ... Marius a fost reparat pontonul ... Vali daca n ajuta George punem paleti pe jos dar daca nu ploua torential 2 zile atunci nu prea sunt probleme ..

De Cofetari nu am ce sa spun , Directori pe directiile date e foarte bun ... Bogdan la fel ...

A raspuns Florian mai sus si pentru mine ...

Am cazut la cupa APS pe Ionut si au mai fost si altzi acolo si nu ti as dorii ...

Parosu mi a cos peri albi

8 Pontoane , unul s-a rupt sub un concurent ...

Si cea mai mare problema este ca e apa mai mica si te invadeaza ciortanasiii ... pirania de altfel ..

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Marian Constantin » 18 Iun 2014, 13:51

RazvanGB scrie:Cu atat mai mult daca va cunoasteti de ce va ciondaniti atat pe net...
Este concurs care pana la urma este de palmares!
Nu pentru bani!
Nu am facut socoteala dar nici locu 1,2,3 nu acopera cheltuiala pentru concursul asta! :)) si la voi mai mult ca sigur este la fel... asa ca lasati sa inceapa concursu' unde se tine se tine!
Va place asa sa stati toata ziua in polemici?
Fair-play sa fie ! O bere rece in umbrar ...
Nu ne ciondanim , sunt doar orgolii .... Si totusi eu cred ca nu exista participant sa nu vina dupa Cupe ... Banii se duc asa cum ii iei .

interesant este o braila sa mai dezmorteasca competitia ... altfel sa nu venim la plimbare , bere , cafea ...

Avatar utilizator
RazvanGB
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 30 Mai 2014, 19:34

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de RazvanGB » 18 Iun 2014, 13:58

Nu am vorbit cu colegii mei dar eu unu sunt dispus si sa renunt la premiu financiar doar doar reusesc sa aduc o cupa acasa ... facem si o braila facem orice DACA ASTA ESTE RETETA SUCCESULUI ! :))

Avatar utilizator
valiauto68
membru activ
membru activ
Mesaje: 50
Membru din: 01 Noi 2010, 13:43

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de valiauto68 » 18 Iun 2014, 14:08

Marian Constantin scrie:
RazvanGB scrie:Ar fi culmea sa ne luam la bataie la final :))
Stai linistit , majoritatea ne cunoastem si nici nu se pune problema de lucrul asta .... poate doar cineva merita o mica bataitza ... :D :D
[-x

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: CUPA CARP ZONE

Mesaj de Marian Constantin » 18 Iun 2014, 14:25

valiauto68 scrie:
Marian Constantin scrie:
RazvanGB scrie:Ar fi culmea sa ne luam la bataie la final :))
Stai linistit , majoritatea ne cunoastem si nici nu se pune problema de lucrul asta .... poate doar cineva merita o mica bataitza ... :D :D
[-x
Pana la urma votezi B sau inchei discutiile inutile si votezi A si ne pregatim de echipament , altfel trebuie sa ma duc sa cumpar fir de 0,40 sa incerc sa scot agatatura aia de la Dr. Parosu

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”