Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de florentiniuga » 13 Mai 2009, 23:15

@vlad tepes
Sa nu exageram. Totusi asa e frumos, cand se deplaseaza oamenii atata drum, sa se simta macar bine primiti. Ce draq, am uitat sa fim ospitalieri? Si eu am fost intampinat cum se cuvine (cred) cand am batut 600 de km pana la Socodor la concursul organizat de ei. Nu-i asa Dan C-C.?
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de gor965 » 13 Mai 2009, 23:19

Amsterdamer scrie:.......................
Hai, ca parca va aud si pe voi cu arbitrii straini!?!?
Pai cum ,nu stii ? Am debutat deja la capitolul asta ! :))
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de dan _city_center » 14 Mai 2009, 00:04

florentiniuga scrie:@vlad tepes
Sa nu exageram. Totusi asa e frumos, cand se deplaseaza oamenii atata drum, sa se simta macar bine primiti. Ce draq, am uitat sa fim ospitalieri? Si eu am fost intampinat cum se cuvine (cred) cand am batut 600 de km pana la Socodor la concursul organizat de ei. Nu-i asa Dan C-C.?
nu-i asa Dan C-C?...... :-/
solubila :?:
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de florentiniuga » 14 Mai 2009, 00:13

dan _city_center scrie:solubila :?:
Tu ce zici? Ai fost si acolo, ai fost si aici.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de dan _city_center » 14 Mai 2009, 07:01

florentiniuga scrie:
dan _city_center scrie:solubila :?:
Tu ce zici? Ai fost si acolo, ai fost si aici.
@Florentin
ce legatura are Socodorul si organizarea de acolo cu topicul de fata?.....
la Chiroiu nu am participat ,am fost decit in trecere.nu zic nimic ,aici pe acest sait. poate pe dincolo unde toata lumea contesta pe toata lumea.
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
vlad tepes
membru activ
membru activ
Mesaje: 62
Membru din: 09 Mai 2009, 19:38

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de vlad tepes » 14 Mai 2009, 10:55

florentiniuga scrie:@vlad tepes
Sa nu exageram. Totusi asa e frumos, cand se deplaseaza oamenii atata drum, sa se simta macar bine primiti. Ce draq, am uitat sa fim ospitalieri? Si eu am fost intampinat cum se cuvine (cred) cand am batut 600 de km pana la Socodor la concursul organizat de ei. Nu-i asa Dan C-C.?

Diferenta e ca pe dumnevoastra va stie toata tara,pe Dan mai putini :D
altul decit Vlad Tepes sa nu se mai creeze confuzii

Avatar utilizator
mariusangler
senior
senior
Mesaje: 188
Membru din: 02 Dec 2008, 12:31

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de mariusangler » 15 Mai 2009, 10:08

vlad tepes scrie:
florentiniuga scrie:@vlad tepes
Sa nu exageram. Totusi asa e frumos, cand se deplaseaza oamenii atata drum, sa se simta macar bine primiti. Ce draq, am uitat sa fim ospitalieri? Si eu am fost intampinat cum se cuvine (cred) cand am batut 600 de km pana la Socodor la concursul organizat de ei. Nu-i asa Dan C-C.?

Diferenta e ca pe dumnevoastra va stie toata tara,pe Dan mai putini :D
Tzepeshe pe Dan al stiu toti pescarii consacrati de crap din tara.Uita-te pe crap.ro in albumul lui sa vezi cam cind a prins,primii crapi peste 20 si in ce conditii.Pescuieste de placere numai pe lacuri gen Chiroiu de zece ani asa ca dai din gura de pomana.Cind o sa ai si tu capturi de genul ala,o sa poti sa comentezi la capitolul asta,pina atunci mucles, ca ma uit la postarile tale de pe alte siteuri si ma minunez !........... =)) =)) =))


Post Editat -> Gor965
Sunt interzise jignirile de orice fel , aduse membrilor acestui forum !
Team Select Baits Romania

Avatar utilizator
Master
membru activ
membru activ
Mesaje: 107
Membru din: 31 Dec 2008, 00:31
Localitate: The Land Of Choice
Contact:

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de Master » 15 Mai 2009, 11:18

[-x Nu inteleg la ce va folosesc rautatile astea postate pe forum ... :-q
Traiesc in tara tuturor posibilitatilor. Frumoasa tara... pacat ca e locuita...

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de gor965 » 15 Mai 2009, 11:19

Domnilor ,va rog eu frumos sa incetati cu rautatile !
@marius
Mie nu mi-e clar despre care Dan vorbeste Vlad Tepes ...cert e ca intrebarea lui Florentin se dresa lui Dan C-C ,nu lui Dan P C !...deci pe undeva e o comfuzie ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
mariusangler
senior
senior
Mesaje: 188
Membru din: 02 Dec 2008, 12:31

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de mariusangler » 15 Mai 2009, 12:52

gor965 scrie:Domnilor ,va rog eu frumos sa incetati cu rautatile !
@marius
Mie nu mi-e clar despre care Dan vorbeste Vlad Tepes ...cert e ca intrebarea lui Florentin se dresa lui Dan C-C ,nu lui Dan P C !...deci pe undeva e o comfuzie ! :)
George draga,stii bine ca nu-mi sta in caracter sa jignesc oamenii aiurea.Vezi postarile lui Tepes din urma ,trage o concluzie si pe urma o sa vezi de ce am scris asta.Dan PC nu o sa coboare la nivelul lui niciodata sa-i raspunda la mitocaneli.Scuze daca te-ai suparat pe postarea mea,dar lui Tepes n-am de ce sa-i cer scuze.
Team Select Baits Romania

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de gor965 » 15 Mai 2009, 13:38

Marius , eu stiu dar alti nu ! ...si am modificat in raspunsul tau la replica un pic acida a lui Tepes doar partea care nu se "acomodeaza " cu regulamentul ! ;)
P.S.
...eee calma ,calma...e ochio show ! :))
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
vlad tepes
membru activ
membru activ
Mesaje: 62
Membru din: 09 Mai 2009, 19:38

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de vlad tepes » 16 Mai 2009, 11:18

@mariusangler

Ce mitocanii? A fost doar o remarca, ce, trebuia primit cu surle si trimbite. In general oamenii se saluta cu cei ce se cunosc. Eu nu am vrut sa contest cu nimic valoarea omului, i-am urmarit pe crap.ro ispravile si cinste lui, plus de asta nu cred ca are nevoie de avocat :D
altul decit Vlad Tepes sa nu se mai creeze confuzii

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de florentiniuga » 18 Mai 2009, 14:22

vlad tepes scrie:
florentiniuga scrie:@vlad tepes
Sa nu exageram. Totusi asa e frumos, cand se deplaseaza oamenii atata drum, sa se simta macar bine primiti. Ce draq, am uitat sa fim ospitalieri? Si eu am fost intampinat cum se cuvine (cred) cand am batut 600 de km pana la Socodor la concursul organizat de ei. Nu-i asa Dan C-C.?

Diferenta e ca pe dumnevoastra va stie toata tara,pe Dan mai putini :D
Tocmai despre asta e vorba. Dupa 600 de km nu m-am plans ca meritam si eu un "bun venit vere, mersi ca ai facut atata drum ca sa participi si sa popularizezi prima cupa pe care ne straduim sa o facem aici in Banat." Nici atunci nu mi s-a recomandat vreun organizator cu numele DP-C sau a presupus ca il cunosteam. Noroc ca il stimez si il apreciez foarte mult pe dl. presedinte al A.P. Banatul, Nicu Popovici, care m-a directionat telefonic pana pe stand si cu care am vorbit ulterior. Dar eu nu sunt o fire orgolioasa si mi-e jena sa fac un capat de tara din asta. Intotdeauna le acord oamenilor circumstante atenuante si caut sa le gasesc justificari, sa las de la mine.

@Dan c-c
Are legatura cu ospitalitatea de care se face caz. Eu sincer sa fiu, inca nu stiu care este DP-C si nu pot decat sa presupun ca cel care tine toate trei diplomele in mana (in emisiune), ca pare lider de echipa dar nu o sa ma apuc sa-l identific dupa fotografiile de pe alte site-uri ca nu e cautat de politie. :D

Nu doresc sa starnesc niciun fel de polemici sau resentimente si il respect pe Dan ca om si ca pescar si pentru ceea ce face pentru pescuit, chiar daca nu ne-am prezentat personal reciproc. Ce vreau sa subliniez este faptul ca viata ne este guvernata de fapte si intamplari uneori atat de simple, incat devin necredibile si se incadreaza in categoria "rea intentie". Ca sa nu mai vorbesc de zecile de mesaje private, mailuri si telefoane pe care le primesc zilnic, a caror expeditori au senzatia ca sunt singurii care o fac si sunt foarte surprinsi (neplacut) ca nu le raspund. Nu fac fata tuturor solicitarilor de acest gen desi cateodata imi propun in mod expres sa raspund cuiva dar deseori se intampla sa uit, luat de alte probleme sau sa o fac mult mai tarziu.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
cosmmaa
utilizator
utilizator
Mesaje: 19
Membru din: 23 Aug 2008, 17:53
Localitate: Lugoj

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de cosmmaa » 18 Mai 2009, 19:52

florentiniuga scrie:
vlad tepes scrie:
florentiniuga scrie:@vlad tepes
Sa nu exageram. Totusi asa e frumos, cand se deplaseaza oamenii atata drum, sa se simta macar bine primiti. Ce draq, am uitat sa fim ospitalieri? Si eu am fost intampinat cum se cuvine (cred) cand am batut 600 de km pana la Socodor la concursul organizat de ei. Nu-i asa Dan C-C.?

Diferenta e ca pe dumnevoastra va stie toata tara,pe Dan mai putini :D
Tocmai despre asta e vorba. Dupa 600 de km nu m-am plans ca meritam si eu un "bun venit vere, mersi ca ai facut atata drum ca sa participi si sa popularizezi prima cupa pe care ne straduim sa o facem aici in Banat." Nici atunci nu mi s-a recomandat vreun organizator cu numele DP-C sau a presupus ca il cunosteam. Noroc ca il stimez si il apreciez foarte mult pe dl. presedinte al A.P. Banatul, Nicu Popovici, care m-a directionat telefonic pana pe stand si cu care am vorbit ulterior. Dar eu nu sunt o fire orgolioasa si mi-e jena sa fac un capat de tara din asta. Intotdeauna le acord oamenilor circumstante atenuante si caut sa le gasesc justificari, sa las de la mine.

@Dan c-c
Are legatura cu ospitalitatea de care se face caz. Eu sincer sa fiu, inca nu stiu care este DP-C si nu pot decat sa presupun ca cel care tine toate trei diplomele in mana (in emisiune), ca pare lider de echipa dar nu o sa ma apuc sa-l identific dupa fotografiile de pe alte site-uri ca nu e cautat de politie. :D

Nu doresc sa starnesc niciun fel de polemici sau resentimente si il respect pe Dan ca om si ca pescar si pentru ceea ce face pentru pescuit, chiar daca nu ne-am prezentat personal reciproc. Ce vreau sa subliniez este faptul ca viata ne este guvernata de fapte si intamplari uneori atat de simple, incat devin necredibile si se incadreaza in categoria "rea intentie". Ca sa nu mai vorbesc de zecile de mesaje private, mailuri si telefoane pe care le primesc zilnic, a caror expeditori au senzatia ca sunt singurii care o fac si sunt foarte surprinsi (neplacut) ca nu le raspund. Nu fac fata tuturor solicitarilor de acest gen desi cateodata imi propun in mod expres sa raspund cuiva dar deseori se intampla sa uit, luat de alte probleme sau sa o fac mult mai tarziu.
Intradevar dl, Florentin esti foarte ocupat si nu poti sa realizezi ca cineva cu adevarat preocupat de pescuit si cu foarte mult bun sinmnt in el,respecta cuvantul asta ,,concurs,, competitie in adevaratul sens al cuvintului si stimeaza oameni care intadevar ...........sau mai bine inchei aici .Tot respectul dl ,Florentin Iuga sunteti un adevarat comerciant. :-t :-t :-t

Avatar utilizator
ticu
utilizator
utilizator
Mesaje: 16
Membru din: 04 Dec 2007, 21:32

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de ticu » 18 Mai 2009, 22:11

Domnilor parerea me este sa inchieiem discutia aici,nu-si au rostul toate aceste polemici.
Dl Florentin
Dan P-C este cel din dreapta mea,eu fiind in mijloc.In echipa noastra nu este nimeni lider,poate si asta este un motiv,de ne intelegem asa bine.Daca castigam este meritul intregi echipe,daca pierdem este esecu intregi echipe nu vina unuia sau altuia.

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”