Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
catalin duta
membru activ
membru activ
Mesaje: 68
Membru din: 01 Sep 2008, 09:02

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de catalin duta » 02 Mai 2009, 19:45

felicitari baieti,bravo CARP ZONE. =D> =D>

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de gor965 » 02 Mai 2009, 22:12

dan _city_center scrie:da, ce misto e cupa! ne mindrim cu EA .
o punem in raba si dam fuga la Tincabesti sa facem o poza de grup.
Dl. Dan ,eu ca simplu observator al fenomenului competitiv constat cu oarece surpridere urmatoarea situatie : cu cat strang baietii astia mai multe cupe cu atat sunt mai tare "indragiti" de o gramada din ce in ce mai mare de "prieteni" si sincer in loc sa vad o reactie furibunda acolo pe balta (cineva,sa faca si sa dreaga, sa le scoata domne' pescuitul din cap !) citesc in schimb numai "vorbe de duh" pe forum !...parea mea e ca nu e nici fair play si nici de ajuns !
Toate cele bune !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de Madalin Dirla » 02 Mai 2009, 22:58

gor965 scrie:
dan _city_center scrie:da, ce misto e cupa! ne mindrim cu EA .
o punem in raba si dam fuga la Tincabesti sa facem o poza de grup.
Dl. Dan ,eu ca simplu observator al fenomenului competitiv constat cu oarece surpridere urmatoarea situatie : cu cat strang baietii astia mai multe cupe cu atat sunt mai tare "indragiti" de o gramada din ce in ce mai mare de "prieteni" si sincer in loc sa vad o reactie furibunda acolo pe balta (cineva,sa faca si sa dreaga, sa le scoata domne' pescuitul din cap !) citesc in schimb numai "vorbe de duh" pe forum !...parea mea e ca nu e nici fair play si nici de ajuns !
Toate cele bune !
Ca bine zici George =D> !!!
---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<><

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de dan _city_center » 03 Mai 2009, 07:24

Madalin007 scrie:
gor965 scrie:
dan _city_center scrie:da, ce misto e cupa! ne mindrim cu EA .
o punem in raba si dam fuga la Tincabesti sa facem o poza de grup.
Dl. Dan ,eu ca simplu observator al fenomenului competitiv constat cu oarece surpridere urmatoarea situatie : cu cat strang baietii astia mai multe cupe cu atat sunt mai tare "indragiti" de o gramada din ce in ce mai mare de "prieteni" si sincer in loc sa vad o reactie furibunda acolo pe balta (cineva,sa faca si sa dreaga, sa le scoata domne' pescuitul din cap !) citesc in schimb numai "vorbe de duh" pe forum !...parea mea e ca nu e nici fair play si nici de ajuns !
Toate cele bune !
Ca bine zici George =D> !!!
---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<><
:-$ vorbiti fara sa ginditi! se vede treaba ca nu sinteti bine informati :-$
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
DragosS
utilizator
utilizator
Mesaje: 26
Membru din: 04 Ian 2009, 01:33
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de DragosS » 03 Mai 2009, 09:24

Dar din cate am citit eu pe alt forum, este contestata echipa de pe locul 1. Reprezentantul CarpZone a fost in echipa care a luat locul 3. Nu vad unde este problema acestui club...In cazul in care s-ar demonstra ca cei de pe locul 1 au fost 4 pescari activi, atunci echipa lui Iorgos ar urca pe locul 2. Deci si mai bine pentru CarpZone...

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de florentiniuga » 03 Mai 2009, 11:39

Dane, eu chiar nu-ti inteleg atitudinea din ultima vreme. Vezi ca eu i-am felicitat pe toti castigatorii, inclusiv pe "prietenul" meu Ioan Vida pentru ca la pescuit a demonstrat ca se pricepe mai bine decat la vorbe.
Si ca mi-am adus aminte, daca nu ma insel, in echipa cu Bogdan si Soare cred ca a fost Nini si daca e asa, atunci felicitarile i se cuvin si lui.

P.S. Poze, treaba noastra unde ne adunam sa facem, bine ca avem cu ce. ;)
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de gor965 » 03 Mai 2009, 12:22

dan _city_center scrie:
:-$ vorbiti fara sa ginditi! se vede treaba ca nu sinteti bine informati :-$
Dl.Dan , eu mi-am dat cu parerea in calitate de amator in sportul asta si consider ca nu trebuie sa fii absolvent la Sorbona ca sa observi ca e la moda sa faci scandal dupa concurs si daca se poate , sa ataci putin si clubul CarpZone . Nici n-a debutat concursul de la Chiroiu ca deja unii fac scenarii despre fraudarea lui ! Nu fac referire la domnia voastra ,dar concluzi mea de pana acum e ca ,in timp ce membrii clubului in cauza contabilizeaza diplome ,altii contabilizeaza postari pe forum !
Daca dvs.credeti cu tarie ca in acest mod se poate rezolva o disputa sportiva (asa, plina de strategie cum a devenit ea in ultimul timp) eu imi cer scuze ca aseara in timp ce ma uitam la meci ,am stat si-am scris 2 randuri fara sa le gandesc ...furat de frumusetea jocului ...de fotbal ! :D
Toate cele bune va doresc ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de dan _city_center » 03 Mai 2009, 12:56

florentiniuga scrie:Dane, eu chiar nu-ti inteleg atitudinea din ultima vreme. Vezi ca eu i-am felicitat pe toti castigatorii, inclusiv pe "prietenul" meu Ioan Vida pentru ca la pescuit a demonstrat ca se pricepe mai bine decat la vorbe.
Si ca mi-am adus aminte, daca nu ma insel, in echipa cu Bogdan si Soare cred ca a fost Nini si daca e asa, atunci felicitarile i se cuvin si lui.

P.S. Poze, treaba noastra unde ne adunam sa facem, bine ca avem cu ce. ;)
faceti o confuzie! poza,ticabestiul si raba era ptr alt club, unde vedeti ca scrie ceva de clubul vostru . ?:!:
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de dan _city_center » 03 Mai 2009, 13:14

gor965 scrie:
dan _city_center scrie:
:-$ vorbiti fara sa ginditi! se vede treaba ca nu sinteti bine informati :-$
Dl.Dan , eu mi-am dat cu parerea in calitate de amator in sportul asta si consider ca nu trebuie sa fii absolvent la Sorbona ca sa observi ca e la moda sa faci scandal dupa concurs si daca se poate , sa ataci putin si clubul CarpZone . Nici n-a debutat concursul de la Chiroiu ca deja unii fac scenarii despre fraudarea lui ! Nu fac referire la domnia voastra ,dar concluzi mea de pana acum e ca ,in timp ce membrii clubului in cauza contabilizeaza diplome ,altii contabilizeaza postari pe forum !
Daca dvs.credeti cu tarie ca in acest mod se poate rezolva o disputa sportiva (asa, plina de strategie cum a devenit ea in ultimul timp) eu imi cer scuze ca aseara in timp ce ma uitam la meci ,am stat si-am scris 2 randuri fara sa le gandesc ...furat de frumusetea jocului ...de fotbal ! :D
Toate cele bune va doresc ! :)

esti pe dinafara! ...vezi din ce cluburi fac parte cei trei care au ocupat locul 3 si apoi sa vorbesti.
p.s. despre concursul de la Chiroiu poate ar trebui sa sti ca trei echipe din tara vin la acest concurs la recomandarea mea.sper sa nu fiu injurat la sfirsit :))
cit despre diplome....nu ma avantajeaza decit metalul.
Baricada Carp Club

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de gor965 » 03 Mai 2009, 14:54

dan _city_center scrie:
gor965 scrie:
dan _city_center scrie:
:-$ vorbiti fara sa ginditi! se vede treaba ca nu sinteti bine informati :-$

esti pe dinafara! ...vezi din ce cluburi fac parte cei trei care au ocupat locul 3 si apoi sa vorbesti.
poate dai si o explicatie plauzibila de ce dabia la sfirsitul concursului v-ati adus aminte ca aveti un

membru marcant al clubului la acest concurs.
Fata de cele citite mi-am expus o opinie si-atat !..."din-afara" se vede exact cum am spus ! Vrea lumea sa-i bage in r@hat pe CarpZone... sa-i bage pe balta domne' , nu pe forum !
Nu sunt membru de club si nu datorez nici o explicatie din punctul asta de vedere !
Daca membrii clubului CrapZone nu si-au manifestat sustinerea publica inaintea si-n timpul concursului de la Sarulesti este treaba lor !(poate si-au dat telefoane ,fax-uri,sms-uri,ori poate nu era trecut concursul in Ordinul de Zi pe Unitate :D )...singurul care are dreptul sa ceara explicatii fiind colegul lor ce participa la respectivul concurs !
Pana o sa inteleg eu adevaratul sens al postarilor privind : strategia (individuala si de grup),rotunjirea aritmetica la 3 cu 2-3 zecimale,mamaligarii contra restu' lumii,manariile ,hotii, hunii ,gotii si cu vizigotii ,va doresc mult fir intins si multa sanatate ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de dan _city_center » 03 Mai 2009, 15:19

bine.incearca sa nu te mai bagi daca esti amator,daca nu sti.daca nu intelegi si mai ales daca esti de pe "din afara"

incearca sa scoti ultima postare! a fost o momeala solubila .
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de Madalin Dirla » 03 Mai 2009, 16:02

dan _city_center scrie:bine.incearca sa nu te mai bagi daca esti amator,daca nu sti.daca nu intelegi si mai ales daca esti de pe "din afara"

incearca sa scoti ultima postare! a fost o momeala solubila .
Oricine are dreptul sa vb.,chiar daca este amator, incepator sau profi................ ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< (steguletele inseamna fir intins)

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de dan _city_center » 03 Mai 2009, 16:19

Madalin007 scrie:
dan _city_center scrie:bine.incearca sa nu te mai bagi daca esti amator,daca nu sti.daca nu intelegi si mai ales daca esti de pe "din afara"

incearca sa scoti ultima postare! a fost o momeala solubila .
Oricine are dreptul sa vb.,chiar daca este amator, incepator sau profi................ ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< (steguletele inseamna fir intins)
multumesc pentru fir intins! despre stegulete, le-am refuzat din prima !din prima zi!
hai ca va las ptr ca lucrurile scapa de sub control.

un gust amar ptr ca va dati INFO dar de fapt nu sinteti .
Ultima oară modificat 03 Mai 2009, 16:38 de către dan _city_center, modificat 1 dată în total.
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de Madalin Dirla » 03 Mai 2009, 16:23

aici sunt baietii de la SRI.................treaba cu sodateii instruiti se poarta pe alte site-uri(forumuri) :)) :)) :)) :)) :)) ...............

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Cupa internationala a Romaniei - Sarulesti

Mesaj de gor965 » 03 Mai 2009, 16:33

dan _city_center scrie:bine.incearca sa nu te mai bagi daca esti amator,daca nu sti.daca nu intelegi si mai ales daca esti de pe "din afara"

incearca sa scoti ultima postare! a fost o momeala solubila .
N-am stiut ca e solubila...bucata aia ! :D
Cand n-oi mai vedea posturi la misto ,pline de aluzii fine ,la modul zeflemist ,unele cu samanta de scandal ,am sa iau in considerare sfatul dvs. !
P.S
Stiu ca vin baietii din Lugoj si Timisoara la Chiroiu (am cont si pe Banatul.eu)... le urez si lor fir intins precum si celorlalti participanti ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”