CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
xdocx
membru activ
membru activ
Mesaje: 141
Membru din: 08 Noi 2009, 08:51
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Mesaj de xdocx » 28 Mai 2012, 10:49

PAi vedeti Domnule Popescu cum sunteti [-( [-( [-( [-( [-( [-(
Cand va spunea lumea ca asa este, dumneavoastra nu si nu... [-x [-x [-x [-x
Toti va spuneau: Tancabesti, Sarulesti, dumneavoastra, NU, Lazar, Lazar @-) @-) @-) @-) @-)
Asta ca sa vedeti ca uneori, mai au si altii dreptate, nu numai dumneavoastra :-@ :-@ :-@ :-@
Am vrut doar sa punctez acect mic detaliu, sper sa nu va deranjeze asa tare. :"> :"> :">
Cu stima,
Daniel
;) ;) ;)
Daniel Spoiala

Avatar utilizator
fish30
membru activ
membru activ
Mesaje: 146
Membru din: 13 Apr 2012, 22:42
Localitate: Brasov

Re: CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Mesaj de fish30 » 08 Iun 2012, 23:56

nu mai reprogramezi concursul?gandeste-te la o alta varianta de premiere doar 3 locuri si captura si va fi mai atractiv pentru multa lume.
Marian Nedelcu
Power Carp Baits
www.powercarpbaits.ro

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Mesaj de popescu59 » 10 Iun 2012, 16:04

Ca sa fiu sincer nu mai sunt interesat sa organizez concursuri. Sunt eneorm de multe pretentii si dupa ce te zbati sa organizezi ceva frumos , vezi destui nemultumiti. Se stie ca nu poti impaca pe toata lumea darrrrrrrrrrrrrrr aceste concursuri nu sunt genul meu.Prefer sa particip la concursuri pe baltile de TOP unde adrenalina e la nivel maxim decit sa organizez concursuri in care se vor gasi destui nemultumiti. Pe Lazar cine va organiza concursuri cu mai mult de 15 locuri va da gres, balta este impartita in doua si necesita neaparat 2 sectoare . Nu poti inscrie 23-24 locuri pe un singur sector . Inseamna sa iti bati joc de jumatate din concurenti si asa ceva nu pot sa fac .Cel care va organiza un singur sector cu 23-24 de locuri va pati la fel THL in anul 2011 adica va fi injurat de majoritatea concurentilor.
Am facut o constatare singurul care poate organiza concursuri in care totul este de top este Vladut Mateianu.
El si echipa formata de el sunt impecabili .Am participat la concursuri organizate de Vladut si totul a fost perfect.
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
Laurentiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1246
Membru din: 18 Oct 2009, 13:41
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Mesaj de Laurentiu » 10 Iun 2012, 20:54

Adica ti-a dat de inteles Mateianu ca n-are rost sa mai organizezi concursul ca altfel ai de a face cu el. :))
Tare asta, mai bine o tineai pt tine nu o mai faceai publica. :D

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Mesaj de popescu59 » 10 Iun 2012, 21:38

Nu . Este gresit . Vladut ma ajutat enorm la organizarea concursului , este un tip extraordinar , dar in acelasi timp mi-a spus prin ce voi trece . Nu l-am crezut dar am ajuns la concluzia ca tot cea ce el mi-a spus a foast real si mai ales daca nu ai la dispozitie o balta super si o echipa de renume care sa fie in spatele tau sa te sprijine rezultatele nu vor multumii pe toti.
Asa ca am decis ca deocamdata organizarea de concursuri pe balta Lazar ma depaseste , si las pe altii mai pregatiti decit mine sa organizeze ei concursuri pe Lazar .
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
fish30
membru activ
membru activ
Mesaje: 146
Membru din: 13 Apr 2012, 22:42
Localitate: Brasov

Re: CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Mesaj de fish30 » 11 Iun 2012, 20:17

la Cupa Cuplurilor de la stigma(ucea de jos) mai vii?
Marian Nedelcu
Power Carp Baits
www.powercarpbaits.ro

Avatar utilizator
CristianBadislav
membru activ
membru activ
Mesaje: 98
Membru din: 12 Mai 2012, 23:35

Re: CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Mesaj de CristianBadislav » 11 Iun 2012, 21:35

Pacat dmn Popescu ca nu esti in stare sa tii un concurs =))) din toata stima veneam si eu dar cand am vazut cine organizeaza am zis ca mai bine NU =)))))))) cu stima dmn PESCAR DE TOP =))))))))))

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Mesaj de popescu59 » 11 Iun 2012, 22:26

Asta este sunt sincer si recunosc fazele care ma depasesc . Mai rau de cei ca tine care sunteti numai cu cititul si scrisul pe forum , ca balta o vedeti din an in paste.Prefer sa imi petrec timpul la pescuit cit mai multe zile decit sa ma ocup de organizat concursuri . Iti repet am 3 abonamente pe 3 balti si incerc sa ma impart la toate .
Mai ales ca mi-am creeat tot confortul cind merg la pescuit nu vad pentru ce mi-as bate capul sa impac pe altii care oricum nu vor fi multumiti. De ce sa ratez 3-4 zile pe saptamina pe Tincabesti ca sa organizez un concurs pe Lazar???? De ce ???
Nimic nu este mai relaxant decit asteptarea ca senzorii sa incepa sa bipaie .
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
fish30
membru activ
membru activ
Mesaje: 146
Membru din: 13 Apr 2012, 22:42
Localitate: Brasov

Re: CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Mesaj de fish30 » 11 Iun 2012, 22:56

la cupa cuplurilor mai vii?
Marian Nedelcu
Power Carp Baits
www.powercarpbaits.ro

Avatar utilizator
CristianBadislav
membru activ
membru activ
Mesaje: 98
Membru din: 12 Mai 2012, 23:35

Re: CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Mesaj de CristianBadislav » 11 Iun 2012, 23:28

FISH 30 e ocupat pe tancabesti =))))) de cand ai auzit si tu dmn POPESCU de tancabesti din cate vad mai sus tancabestiul pentru tine nu prea e asa ... vad ca esti trup si suflet pentru lazar si daca vrei sa stii de mine... pentru propria ta cultura generala... =))) daca mai citesti si tu pe topic-uri mai sunt la 3 concursuri si eu inscris ... si mai ma duc si eu cate 2 zile pe saptamana la peste ... asa ca nu stau sa organizez concursuri =))) uite daca vrei o sa iti organizez si eu unu pe LAZAR poate eu reusesc sa il tin fata de TINE =)))) DOMNULE PESCAR DE TOP =))))) esti in top zece sau ce inseamna la tine pescar de top? pentru ca m-ai facut curios .... daca pescuiesti pe tancabesti esti de TOP =))))))

Avatar utilizator
fish30
membru activ
membru activ
Mesaje: 146
Membru din: 13 Apr 2012, 22:42
Localitate: Brasov

Re: CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Mesaj de fish30 » 11 Iun 2012, 23:30

domnul popescu e CRITIC DE TOP.daca intri pe cupa cuplurilor vei vedea si acolo sfaturi si idei
Marian Nedelcu
Power Carp Baits
www.powercarpbaits.ro

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Mesaj de popescu59 » 11 Iun 2012, 23:33

Acesta este un topic INCHIS va rog daca vreti sa faceti conversartie cu mine faceti-o pe pm.
Sriu ca sunteti fanii mei dar va rog nu mai scrieti aici fiindca este inchis . :-h :-h
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
mosharu
Veteran
Veteran
Mesaje: 544
Membru din: 15 Iul 2008, 22:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Mesaj de mosharu » 21 Iun 2012, 02:31

Laurentiu scrie:Adica ti-a dat de inteles Mateianu ca n-are rost sa mai organizezi concursul ca altfel ai de a face cu el. :))
Tare asta, mai bine o tineai pt tine nu o mai faceai publica. :D
=))
Cristian Surdu
mosharu carp fishing team

http://www.facebook.com/cristimosharu

Avatar utilizator
addictedd
membru activ
membru activ
Mesaje: 68
Membru din: 28 Iun 2012, 14:59

Re: CUPA - LAZAR - ALEXANDRIA editia 1

Mesaj de addictedd » 28 Iun 2012, 15:00

mama mama mama e prost foc popescu asta mi`a demonstrat`o........

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”