Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
scrembal89
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 14 Sep 2008, 01:47

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de scrembal89 » 22 Mai 2012, 23:06

Lista cu cei inscrisi la concurs:
1-Marian Nedelcu + Partener
2-Mihai Onuleac +Ispas Seba + Partener
3-Baronu + partener
4-Ghionea Alin + Alex Pop
5-Cristian Bebesel + Dragos Ghiban + Claudiu Avram
6-Radu Aurel + Maftei Cristian + Partener
7-Chiticaru Lucian
8-Florin Ciortan + Partener

Avatar utilizator
CristianBadislav
membru activ
membru activ
Mesaje: 98
Membru din: 12 Mai 2012, 23:35

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de CristianBadislav » 23 Mai 2012, 00:44

9- Ghita Florin+parteneri

Avatar utilizator
voicumihai
utilizator
utilizator
Mesaje: 21
Membru din: 02 Ian 2011, 15:35

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de voicumihai » 24 Mai 2012, 12:56

Ankora crap pro--2 echipe

Avatar utilizator
CristianBadislav
membru activ
membru activ
Mesaje: 98
Membru din: 12 Mai 2012, 23:35

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de CristianBadislav » 24 Mai 2012, 14:23

Lista cu cei inscrisi la concurs:
1 -Marian Nedelcu + Partener
2 -Mihai Onuleac +Ispas Seba + Partener
3 -Baronu + partener
4 -Ghionea Alin + Alex Pop
5 -Cristian Bebesel + Dragos Ghiban + Claudiu Avram
6 -Chiticaru Lucian
7 -Florin Ciortan + Partener
8 -Ghita Florin+parteneri
9 -Ankora crap pro-1
10- Ankora crap pro-2

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de popescu59 » 26 Mai 2012, 15:19

Nu va suparati stiti de ce nu se inchesuie lumea ? Normal este dupa ce afisezi concursul sa vii cu detalii despre balta cite ha are cam cit peste are ce fel de peste are cam care a r fi greutatea maxima , unde este acesta balta cum se ajunge cum este drumul . Si vei vedea imediat dupa ce pescarii vor citi aceste amanunte daca se vor inscrie sau nu.Sunt multi pescari care nu au auzit in viata lor de aceasta balta .
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
CristianBadislav
membru activ
membru activ
Mesaje: 98
Membru din: 12 Mai 2012, 23:35

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de CristianBadislav » 26 Mai 2012, 20:26

am deja 14 echipe.. o gasesti pe baltabescuit.ro si spune acolo tot.. si ca pescari am deja 14 echipe... ;) poate si mai mult.. ca sunt multi inscrisi telefonic inca nu am acctualizat lista dar deja am echipe nu ma plang de pescari.. Dupa cum ai observat pe infopescar nu chiar toate concursurile s-au tinut din cauza ca nu sa inscris lume.. vrei sa vezi intra pe site si acolo gasesti balta si informatii. si o posibila incercare de concurs... ;) Eu sincer acum vreau sa promovez si eu balta.... Si m-am gandit ca este frumos sa o pomovez intr-un concurs de pescari adevarati nu de amatori.... Multumesc frumos ca mai inteles....

Avatar utilizator
bosfor
senior
senior
Mesaje: 403
Membru din: 04 Mai 2009, 12:14
Localitate: Ilfov
Contact:

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de bosfor » 26 Mai 2012, 21:03

CristianBadislav scrie:am deja 14 echipe.. o gasesti pe baltabescuit.ro si spune acolo tot.. si ca pescari am deja 14 echipe... ;) poate si mai mult.. ca sunt multi inscrisi telefonic inca nu am acctualizat lista dar deja am echipe nu ma plang de pescari.. Dupa cum ai observat pe infopescar nu chiar toate concursurile s-au tinut din cauza ca nu sa inscris lume.. vrei sa vezi intra pe site si acolo gasesti balta si informatii. si o posibila incercare de concurs... ;) Eu sincer acum vreau sa promovez si eu balta.... Si m-am gandit ca este frumos sa o pomovez intr-un concurs de pescari adevarati nu de amatori.... Multumesc frumos ca mai inteles....

Daca intr-adevar asta doriti , anume sa promovati balta , ar trebui sa incepeti prin a organiza un concurs non-profit cu toti banii din taxe bagati in premii.Cu ocazia asta poate se vor inscrie si cativa pescari mai titrati care v-ar putea promova numele baltii , pana atunci dumneavoastra "aveti deja 14 echipe"(inteleg din exprimare ca va apartin) si un castig frumusel de pe urma lor.

Cu stima!
Clinci Cosmin
0721 406 017
cosmin_clinci@yahoo.com

Avatar utilizator
CristianBadislav
membru activ
membru activ
Mesaje: 98
Membru din: 12 Mai 2012, 23:35

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de CristianBadislav » 27 Mai 2012, 00:20

bosfor scrie:
CristianBadislav scrie:am deja 14 echipe.. o gasesti pe baltabescuit.ro si spune acolo tot.. si ca pescari am deja 14 echipe... ;) poate si mai mult.. ca sunt multi inscrisi telefonic inca nu am acctualizat lista dar deja am echipe nu ma plang de pescari.. Dupa cum ai observat pe infopescar nu chiar toate concursurile s-au tinut din cauza ca nu sa inscris lume.. vrei sa vezi intra pe site si acolo gasesti balta si informatii. si o posibila incercare de concurs... ;) Eu sincer acum vreau sa promovez si eu balta.... Si m-am gandit ca este frumos sa o pomovez intr-un concurs de pescari adevarati nu de amatori.... Multumesc frumos ca mai inteles....

Daca intr-adevar asta doriti , anume sa promovati balta , ar trebui sa incepeti prin a organiza un concurs non-profit cu toti banii din taxe bagati in premii.Cu ocazia asta poate se vor inscrie si cativa pescari mai titrati care v-ar putea promova numele baltii , pana atunci dumneavoastra "aveti deja 14 echipe"(inteleg din exprimare ca va apartin) si un castig frumusel de pe urma lor.

Cu stima!
Hai sa iti spuns sincer si daca vrei iti fac si socoteala la bani..
Din bani nu imi ramane nimic.. "NU ESTE BALTA MEA" eu platesc balta si mare reducere nu am..... ;) + premii + alte si alte chesti .... Sincer a trebuie sa mai gasesc un sponsor sa imi mai dea 500 de lei ca sa platesc si captura...
Vreau sa promovez Balta pentru ca nu vine lume fiind o balta foarte buna de pescuit la crap. cu mult peste in ea si mare.. :-S si nu vreau ca in maxim 1 an sa numai stiu nimic de ea sa vanda tot pestele si sa numai avem unde sa mergem la pescuit la mine aici in zona... eu sincer dau si bani de la mine.... Crede-ma ca asa am incercat sa fac sa fac un concurs non-profit si sa dau premii bune.. dar nu am bani ca altfel nu se poate... Poate pe viitor dupa acest concurs o sa facem si treaba asta...
Eu sper sa fie bine la concursul asta ... Si sa iti mai spun ceva sincer.. EU UNU NU VIN LA CONCURSURI PENTRU BANI... pana la urma urmei e placerea de a pescuit si Cupa... asta e doar o chestie in plus ca iti scoti cheltuiala .... Daca vrei socotela la bani zimi si iti dau msg pe prv cu toate calculele sa vezi ca mai pun si bani de la mine...
Multumesc daca am fost inteles..

Avatar utilizator
CristianBadislav
membru activ
membru activ
Mesaje: 98
Membru din: 12 Mai 2012, 23:35

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de CristianBadislav » 27 Mai 2012, 00:25

Lista cu cei inscrisi la concurs:
1 -Marian Nedelcu + Partener
2 -Mihai Onuleac +Ispas Seba + Partener
3 -Baronu + partener = Achitat avans
4 -Ghionea Alin + Alex Pop
5 -Cristian Bebesel + Dragos Ghiban + Claudiu Avram
6 -Chiticaru Lucian
7 -Florin Ciortan + Partener
8 -Ghita Florin+parteneri
9 -Ankora crap pro-1
10- Ankora crap pro-2
11- Catalin Enache + partener
12- Dennis Paffoni + partener = Achitat avans
Locul este garantat doar de platirea avansului de 200 RON.

Avatar utilizator
CristianBadislav
membru activ
membru activ
Mesaje: 98
Membru din: 12 Mai 2012, 23:35

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de CristianBadislav » 27 Mai 2012, 00:31

Dmn Bosfor nu ii mai luati apararea lui popescu59 ca nu cred ca e asa pescar... nu stie decat sa comenteze uitativa la toate topicurile si o sa vedeti cine e popescu59 .. ex. Cupa bucuresti ed. 1(topic nou) el e numai cu comentariile atat..

Avatar utilizator
bosfor
senior
senior
Mesaje: 403
Membru din: 04 Mai 2009, 12:14
Localitate: Ilfov
Contact:

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de bosfor » 27 Mai 2012, 09:09

CristianBadislav scrie:Dmn Bosfor nu ii mai luati apararea lui popescu59 ca nu cred ca e asa pescar... nu stie decat sa comenteze uitativa la toate topicurile si o sa vedeti cine e popescu59 .. ex. Cupa bucuresti ed. 1(topic nou) el e numai cu comentariile atat..

Departe de mine de a lua apararea cuiva. Nu-l cunosc pe omul acesta si nici nu am de gand sa o fac.V-am spus toate ce le de mai sus din prisma unui pescar care participa atat la competitiile consacrate cat si la cele de promovare.Acum ca mi-ati spus ca balta nu va apartine inteleg ca de fapt acest concurs nu se incadreaza in niciuna dintre cele doua variante enuntate de mine mai sus ci este doar o ambitie personala a dumneavoastra.Va urez succes !
Clinci Cosmin
0721 406 017
cosmin_clinci@yahoo.com

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de popescu59 » 27 Mai 2012, 10:28

Se vede ca nu esti pescari si doar cauti sa te cirpesti , si mai ales faci niste afirmatii de tot risul despre oameni pe care habar nu ai sa ii cunosti. Am participat in 2 luni la 3 concursuri pe MV2 locul 4 pe Lazar am luat captura si zilele trecute pe Tincabesti locul 3 sector C , deci te rog mult sa te mai informezi si dupa aceea sa faci afirmatii.
Si hai sa te dau peste cap si cu prostia pe care o sustii ca tu vrei sa promovezi o balta . Daca intradevar vrei sa promovezi o balta , administratia NU ITI CERE ABSOLUT NIMIC pentru taxa baltii ca doar ii promovezi balta . Textele astea cu promovatul balta spunele la copii. Am incercat si eu sa promovez o balta si am tinut si un concurs si stiu toate cheltuielile. Am scos din buzunar 23 mil pe care nu am avut cum sa ii recuperez.
Daca esti chiar atit de corect afisaza aici costurile sa putem sa ne amuzam si noi cu poromovatul acestei balti.
Si nu vad de ce ai luat foc , nu am cerut decit citeva informatii despre acesta balta ce te-a durut asa tare?
Am afirmat cumva ca nu are peste , am afirmat cumva ca faci un concurs sa iti umpli traista ? Chiar nu inteleg pentru ce te agiti asa. Am afirmat cumva ca nu se inscrie lumea? Si stai sa vezi ca vor incepe imediat cu taxele care trebuie sa le dai la stat , si ca ne declarind intri in evaziune fiscala si atunci sa vezi circ de te vei satura de promovat balti.
Eu am citit despre un concurs si am cerut citeva informatii despre balta iar tu ai luat foc imediat DE CE OARE ???
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
CristianBadislav
membru activ
membru activ
Mesaje: 98
Membru din: 12 Mai 2012, 23:35

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de CristianBadislav » 27 Mai 2012, 17:24

Lista cu cei inscrisi la concurs:
1 -Marian Nedelcu + Partener
2 -Mihai Onuleac +Ispas Seba + Partener
3 -Baronu + partener = Achitat avans
4 -Ghionea Alin + Alex Pop
5 -Cristian Bebesel + Dragos Ghiban + Claudiu Avram
6 -Chiticaru Lucian
7 -Florin Ciortan + Partener
8 -Ghita Florin+parteneri
9 -Ankora crap pro-1
10- Ankora crap pro-2
11- Catalin Enache + partener
12- Dennis Paffoni + partener = Achitat avans
13- Vlad Chiran + partener = Achitat avans
Locul este garantat doar de platirea avansului de 200 RON.

Avatar utilizator
mihai_onu
junior
junior
Mesaje: 4
Membru din: 22 Mai 2011, 22:34

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de mihai_onu » 27 Mai 2012, 22:00

popescu59 scrie:Se vede ca nu esti pescari si doar cauti sa te cirpesti , si mai ales faci niste afirmatii de tot risul despre oameni pe care habar nu ai sa ii cunosti. Am participat in 2 luni la 3 concursuri pe MV2 locul 4 pe Lazar am luat captura si zilele trecute pe Tincabesti locul 3 sector C , deci te rog mult sa te mai informezi si dupa aceea sa faci afirmatii.
Si hai sa te dau peste cap si cu prostia pe care o sustii ca tu vrei sa promovezi o balta . Daca intradevar vrei sa promovezi o balta , administratia NU ITI CERE ABSOLUT NIMIC pentru taxa baltii ca doar ii promovezi balta . Textele astea cu promovatul balta spunele la copii. Am incercat si eu sa promovez o balta si am tinut si un concurs si stiu toate cheltuielile. Am scos din buzunar 23 mil pe care nu am avut cum sa ii recuperez.
Daca esti chiar atit de corect afisaza aici costurile sa putem sa ne amuzam si noi cu poromovatul acestei balti.
Si nu vad de ce ai luat foc , nu am cerut decit citeva informatii despre acesta balta ce te-a durut asa tare?
Am afirmat cumva ca nu are peste , am afirmat cumva ca faci un concurs sa iti umpli traista ? Chiar nu inteleg pentru ce te agiti asa. Am afirmat cumva ca nu se inscrie lumea? Si stai sa vezi ca vor incepe imediat cu taxele care trebuie sa le dai la stat , si ca ne declarind intri in evaziune fiscala si atunci sa vezi circ de te vei satura de promovat balti.
Eu am citit despre un concurs si am cerut citeva informatii despre balta iar tu ai luat foc imediat DE CE OARE ???

Buna seara dl Popescu,
1. NU inteleg inversunarea dumneavoastra.
2.Omul incearca sa organizeze un concurs ( bun ...rau...asta ramane de vazut).
3.Din cate am inteles va mandriti ca ati organizat un concurs pe MAREA BALTA LAZAR ( braconata la greu.... luati legatura cu COCO, FANE sau THL ...cu sigurata ei va pot da mai multe detalii) . In concluzie 23 mil sunt fffffff putini bani pt a promova o asemenea balta.
4. Este un TOPIC dedicat inscrierilor pt acest concurs (aveti la dispozitie alte sectiuni de pe site unde va puteti exprima liber optiuniile, parerile sau REALIZARILE la alte concursuri)

LASATI TOPIC-UL LIBER PT CEI CARE SUNT INTERESATI DE ACEST CONCURS .

Cu stima ,
MIHAI

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: Cupa “LFG POENARI” ed. 2

Mesaj de popescu59 » 27 Mai 2012, 23:19

Dl aparator chiar ca acum cred ca este ceva la mijloc . NU AM CERUT DECIT CITEVA INFORMATII DESPRE ACEST LAC NIMIC MAI MULT . Asta inseamna ca nu las omul in pace sau cum? Am intrebat simplu cite ha are ce peste cam cit peste are cum este drumul de aces, unde este situata balta, CE VEDETI RAU IN ASTA ? Eu consider ca este normal cind cineva se intereseaza despre o balta unde se organizeaza un concurs sa ii raspunzi omului si dupa care va decide daca ii convine sau nu .Cei pe care i-ati enumerat mai sus au fost interesati cind au mers la balta LAZAR de cite mese sa li se puna si citi L de vin pot sa consume PE GRATIS.
Si uite asa braconata cum susti ca este s-a tinut cncursul a fost cit de cit ok nu ca anul trecut cind a organizat dl Thl unde au fost 24 de concurenti pe 15 locuri de pescuit , dar asa s-a exprimat si dl CA A VRUT SA PROMOVEZE BALTA .
Nu ma intereseaza nici cine organizeaza nici cit cistiga sau chestii din astea ma intereseaza cea ce am intrebat si nimic mai mult , DE CE AU DERANJAT INTREBARILE MELE care ereau intrebari firesti despre o balta care nici macar nu am auzit vreodata .
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”