Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
eden
Veteran
Veteran
Mesaje: 612
Membru din: 12 Dec 2009, 11:37
Localitate: Bucureşti
Contact:

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de eden » 08 Apr 2010, 23:25

Hai la luptaaa, cea mareeeee.... Rob cu rob să ne uuuuniiiiim.... :))))
câteva ore doar... câteva ore...

FIR ÎNTINS REPETAT TUTUROR !!!
este tot ceea ce nu poți vedea...

aron dan

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de IULIAN C » 09 Apr 2010, 00:42

Da...vedem acolo ce o sa fie,fire intinse tuturor,senzori f galagiosi si triplu driluri echipei mele
Fie vreme buna si Gabita sa ne vegheze de acolo de SUS ca sa iasa asa cum si-a dorit el!
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
GabrielN
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 21 Apr 2008, 20:25

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de GabrielN » 09 Apr 2010, 05:04

Gata!!!! Trezirea!!! Hai la peste ! :D :!! =)) =)) <:-P

Avatar utilizator
Liviu Belu
membru activ
membru activ
Mesaje: 56
Membru din: 10 Sep 2009, 14:45
Localitate: Malmö
Contact:

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de Liviu Belu » 09 Apr 2010, 22:58

Am vorbit cu baieti pe balta la ora 19 nimeni nu a prins nimic dar nu ma mira la 46 Ha apa 1,5 T peste deci asa cum au spus pestele este acoperit de apa rusine sa ii fie patroanei de balta. :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q

Avatar utilizator
cornel
membru activ
membru activ
Mesaje: 87
Membru din: 20 Noi 2007, 23:29
Contact:

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de cornel » 10 Apr 2010, 13:04

.Cimpeanu Razvan & Delcea Sergiu la ora 10.00 aveau 2 crapi[ciortani] punctabili .........

Avatar utilizator
Liviu Belu
membru activ
membru activ
Mesaje: 56
Membru din: 10 Sep 2009, 14:45
Localitate: Malmö
Contact:

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de Liviu Belu » 10 Apr 2010, 13:58

=P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =)) =)) =)) =)) =)) =)) Bine ca au inteles si au amanat concursul ceea ce trebuia facut de la inceput. Dai doamne mite romanului depe urma

Avatar utilizator
cornel
membru activ
membru activ
Mesaje: 87
Membru din: 20 Noi 2007, 23:29
Contact:

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de cornel » 10 Apr 2010, 14:54

castigul acestui concurs pare de partea patroanei care a populat si ia balta cu ceva peste pe bani adunati pt concurs................oare cati din concurenti vor mai reveni vreodata pe aceasta balta...............

Avatar utilizator
cornel
membru activ
membru activ
Mesaje: 87
Membru din: 20 Noi 2007, 23:29
Contact:

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de cornel » 10 Apr 2010, 15:12

@eden mai bine luai usa la cort :) decat sa dai banii pt populare ........

Avatar utilizator
Tazzz
utilizator
utilizator
Mesaje: 18
Membru din: 02 Apr 2010, 13:45

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de Tazzz » 10 Apr 2010, 15:43

Eu am Fost...Joi Inainte cu o zii...sa inceapa concursu ..fiind curios...ce potential are balta...Am stat de la 7:30-16:00 ...6 Lasnsete...iar Senzorii au avut...Concediu...nici o prezentare ...!! Sa spus ca sa populat...cu 10 T de Crap...da la 46 de Hectare...Insuficient...cu toate ca nu cred ca sa bagat...10 T ...!! si eram 90% convins ca nu se va prinde peste...Si cat pt ..administratoru balti...Rusine...pt minciunile Frumoas :-q

Avatar utilizator
Andu105
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 21 Dec 2009, 01:22

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de Andu105 » 10 Apr 2010, 16:22

cornel scrie:.Cimpeanu Razvan & Delcea Sergiu la ora 10.00 aveau 2 crapi[ciortani] punctabili .........
te contrazic...a fost doar un singur ciortan pe balta..prins sambata pana in ora 12...undeva pe la standul 40 daca nu ma insel...


asta stiu sigur ca,cand am plecat de la concurs am intrebat arbitrul...

Eduard65

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de Eduard65 » 10 Apr 2010, 18:01

Liviu Belu scrie:Am vorbit cu baieti pe balta la ora 19 nimeni nu a prins nimic dar nu ma mira la 46 Ha apa 1,5 T peste deci asa cum au spus pestele este acoperit de apa rusine sa ii fie patroanei de balta. :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q
Corect, dar de la populare si pana azi a fost probabil scos sau braconat aproape tot. Ciortanasi de la populare ar fi trebuit sa zapaceasca lansetele. O persoana care a venit in vizita la o alta echipa, ne-a povestit ca in toamna a fost secata balta iar pestele, cele 7 tone de care s-a facut mare caz, a fost dus la una din baltile din Giurgiu ale administratorei, asa ca ne-am intrecut pe cateva bucati. Oricum s-au atins cateva scopuri, unul din ele este popularizarea baltii, chiar si reclama negativa face bine. Rusine pentru tot, dar vina este numai a nostra pentru ca suntem prea increzatori si prea dornici de a iesi la o partida de pescuit, foarte multi profita de acest lucru. Ar fi mai multe de spus dar sunt prea nervos, milioane cheltuite, nervi, oboseala, etc, si pentru ce? sa isi bata uni joc de noi?

Avatar utilizator
serban_31
Veteran
Veteran
Mesaje: 944
Membru din: 04 Oct 2008, 14:42
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de serban_31 » 10 Apr 2010, 19:14

cornel scrie:castigul acestui concurs pare de partea patroanei care a populat si ia balta cu ceva peste pe bani adunati pt concurs................oare cati din concurenti vor mai reveni vreodata pe aceasta balta...............
Tin sa te informez ca patroana balti nu a incasat nici un ban pana la aceasta ora, asa ca a populat pe bani si munca ei, bani sunt inca la mine si ii va primii la reusita concursului, nu a interesato nici o data sa ia acesti care de altfel este o suma asa infima incat probabil iar ajunge de circa 100 kg de crap, va rog frumos sa va controlatii in afirmatii daca nu sunteti informat.
Serban Ionescu
0722.439.937
ionescu.serban@yahoo.com
www.heruselectric.ro

Avatar utilizator
serban_31
Veteran
Veteran
Mesaje: 944
Membru din: 04 Oct 2008, 14:42
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de serban_31 » 10 Apr 2010, 19:19

Eduard65 scrie:
Liviu Belu scrie:Am vorbit cu baieti pe balta la ora 19 nimeni nu a prins nimic dar nu ma mira la 46 Ha apa 1,5 T peste deci asa cum au spus pestele este acoperit de apa rusine sa ii fie patroanei de balta. :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q
Corect, dar de la populare si pana azi a fost probabil scos sau braconat aproape tot. Ciortanasi de la populare ar fi trebuit sa zapaceasca lansetele. O persoana care a venit in vizita la o alta echipa, ne-a povestit ca in toamna a fost secata balta iar pestele, cele 7 tone de care s-a facut mare caz, a fost dus la una din baltile din Giurgiu ale administratorei, asa ca ne-am intrecut pe cateva bucati. Oricum s-au atins cateva scopuri, unul din ele este popularizarea baltii, chiar si reclama negativa face bine. Rusine pentru tot, dar vina este numai a nostra pentru ca suntem prea increzatori si prea dornici de a iesi la o partida de pescuit, foarte multi profita de acest lucru. Ar fi mai multe de spus dar sunt prea nervos, milioane cheltuite, nervi, oboseala, etc, si pentru ce? sa isi bata uni joc de noi?
Acel tovarasi care ti-a spus ca a fost secata nu stie pe ce lume traieste aceasta balta nu a fost secata niciodata in ultimi 3 ani si nici navodita, daca a fost braconata a fost de pescari ca voi care umple porbagaju si apoi acuza patronii de balti ca nu mai au peste, normal ca la-ti tirat voi la porbagaj, roata de rezerva, etc.
Serban Ionescu
0722.439.937
ionescu.serban@yahoo.com
www.heruselectric.ro

Eduard65

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de Eduard65 » 10 Apr 2010, 19:27

serban_31 scrie:
Eduard65 scrie:
Liviu Belu scrie:Am vorbit cu baieti pe balta la ora 19 nimeni nu a prins nimic dar nu ma mira la 46 Ha apa 1,5 T peste deci asa cum au spus pestele este acoperit de apa rusine sa ii fie patroanei de balta. :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q
Corect, dar de la populare si pana azi a fost probabil scos sau braconat aproape tot. Ciortanasi de la populare ar fi trebuit sa zapaceasca lansetele. O persoana care a venit in vizita la o alta echipa, ne-a povestit ca in toamna a fost secata balta iar pestele, cele 7 tone de care s-a facut mare caz, a fost dus la una din baltile din Giurgiu ale administratorei, asa ca ne-am intrecut pe cateva bucati. Oricum s-au atins cateva scopuri, unul din ele este popularizarea baltii, chiar si reclama negativa face bine. Rusine pentru tot, dar vina este numai a nostra pentru ca suntem prea increzatori si prea dornici de a iesi la o partida de pescuit, foarte multi profita de acest lucru. Ar fi mai multe de spus dar sunt prea nervos, milioane cheltuite, nervi, oboseala, etc, si pentru ce? sa isi bata uni joc de noi?
Acel tovarasi care ti-a spus ca a fost secata nu stie pe ce lume traieste aceasta balta nu a fost secata niciodata in ultimi 3 ani si nici navodita, daca a fost braconata a fost de pescari ca voi care umple porbagaju si apoi acuza patronii de balti ca nu mai au peste, normal ca la-ti tirat voi la porbagaj, roata de rezerva, etc.
Toti participantii, sau aprope toti, sunt suparati pe alegerea aceste baltoace plina cu apa de ploaie, iar tu gasesti de cuviinta sa ne jignesti tot pe noi. Ii promovezi baltoaca administratorei iar noi suntem vinovati de acest esec total. Frumos, felicitari, tot inainte pentru pescuitul romanesc, sigur ne indrepti spre victoria finala.

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: Cupa memoriala "GABI NEAMTU" ed 1 _ 9-11 aprilie

Mesaj de Ion Mironov » 10 Apr 2010, 19:31

felicitari participantilor....si castigatorilor.......premiul castigat de noi in bani va merge la Doamna FLORI sotia lui gabitza.....sa ii fie tarana usoara si sa ii pastram memoria vie....

ps:alte comentarii sunt de prisos.....
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”