Cupa memoriala ''Gabi Neamtu'' ed. 3

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
catalins2008
senior
senior
Mesaje: 172
Membru din: 26 Ian 2009, 21:56
Localitate: BUCURESTI

Re: Cupa memoriala ''Gabi Neamtu'' ed. 3

Mesaj de catalins2008 » 28 Apr 2012, 18:03

Va multumesc pt raspuns!

Avatar utilizator
serban_31
Veteran
Veteran
Mesaje: 944
Membru din: 04 Oct 2008, 14:42
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cupa memoriala ''Gabi Neamtu'' ed. 3

Mesaj de serban_31 » 02 Mai 2012, 11:36

Numarul de locuri sau redus de la 30 la 26 in aceste conditii premile se pastreaza. Daca nu care vor fii noile premii?
Serban Ionescu
0722.439.937
ionescu.serban@yahoo.com
www.heruselectric.ro

Avatar utilizator
Alexandru Mihai
Veteran
Veteran
Mesaje: 1520
Membru din: 16 Ian 2010, 14:33
Localitate: Mogosoaia

Re: Cupa memoriala ''Gabi Neamtu'' ed. 3

Mesaj de Alexandru Mihai » 02 Mai 2012, 11:51

serban_31 scrie:Numarul de locuri sau redus de la 30 la 26 in aceste conditii premile se pastreaza. Daca nu care vor fii noile premii?
Premile se vor diminua procentual, diseara am sa calculez si am sa va informez.

Avatar utilizator
robertpescar
senior
senior
Mesaje: 267
Membru din: 02 Dec 2009, 04:41
Localitate: slobozia

Re: Cupa memoriala ''Gabi Neamtu'' ed. 3

Mesaj de robertpescar » 02 Mai 2012, 12:11

am si eu o curiozitate....dat fiind faptul ca este in memoriam,cat din banii stransi se duc catre familia lui gabi neamtu???pemii,in opinia mea ar trebui sa fie mai mult decat suficient cupe si diplome!am participat la o editie,unde unii concurenti erau chiar comici,patetici in incercarea lor de a castiga banutii pusi in joc......si atunci mi-a venit...OARE CATI BANI SE DUC CATRE FAMILIA CELUI PENTRU CARE PRIETENII PESCARI SE STRANG LA ACEASTA CUPA MEMORIALA???imi cer scuze daca am jignit prin postarea mea,nu vreau sa fac calcule nimanui...

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa memoriala ''Gabi Neamtu'' ed. 3

Mesaj de florentiniuga » 02 Mai 2012, 20:44

Prietene, nu vreau sa deschidem din nou aceasta polemica dar trebuie sa intelegi ca este deja editia a III-a a memorialului. Este o festivitate prin care noi cinstim memoria unui membru care a insemnat ceva pentru clubul nostru si a ramas in memoria colectiva ca un simbol al onoarei, al nobletii si al prieteniei. In numele acestor valori incercam sa ne reunim in fiecare an, nu pentru a ajuta neaparat familia. Poate parea un pic cinic dar cu sinceritate iti spun, vaduva lui Gabita este o femeie inca tanara, copii nu au avut, au trecut niste ani... mi s-ar parea chiar indecent sa ne ducem la usa sa-i dam bani in fiecare an. Ramane doar gestul nostru de a-l pastra viu in memorie pe "Blandul Ben", asa cum stim noi mai bine, pescareste, printr-o competitie care sa fie dominata de fair play si prietenie.
Respect!
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Veteran
Mesaje: 1163
Membru din: 02 Apr 2012, 02:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa memoriala ''Gabi Neamtu'' ed. 3

Mesaj de osc1or » 03 Mai 2012, 00:02

Daca se elibereaza vre-un loc, as fi interesat sa particip si eu impreuna cu un prieten pescar, cel putin la fel de incepator ca si mine. Avem echipamentul minim pt a participa cu exceptia sacilor de pastrare pe care suntem dispusi sa ii cumparam. Pt amandoi ar fi primul concurs din cariera. Astept un mesaj pe privat in caz ca apare ceva.
Critic echilibrat

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”