CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de iulian petre » 07 Apr 2013, 17:20

bine , bine dar pana la urma cine a castigat locul 1,2 si 3 si captura ?

de fapt nu conteaza decat locul 1 si 2 ca 3 vad ca nu se premiaza .

Avatar utilizator
CEREALS4FISHING
utilizator
utilizator
Mesaje: 32
Membru din: 20 Feb 2013, 23:27

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de CEREALS4FISHING » 07 Apr 2013, 17:41

ATAT STIU LOCUL 2 SMILEY FISH pe B CA NU AM MAI STAT LA PREMIERE AM PLECAT MAI DEVREME SI LOCUL 1 OVARTEN PE A

Avatar utilizator
florian serban
Veteran
Veteran
Mesaje: 659
Membru din: 18 Dec 2007, 21:27
Localitate: bucuresti

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de florian serban » 07 Apr 2013, 19:03

felicitari castigatorilor!
felicitari tuturor participantilor!
felicitari echipei Overten-Marian Constantin-Dragoi Adrian-Chivu Alex pentru lectia de pescuit oferita pe un stand extrem de dificil si pentru fair play!
felicitari admistratiei lacului Sulimanu pentru balta si pentru organizare!

Avatar utilizator
florian serban
Veteran
Veteran
Mesaje: 659
Membru din: 18 Dec 2007, 21:27
Localitate: bucuresti

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de florian serban » 07 Apr 2013, 19:12

clasament:

sect.A:

loc 1 - Overten - Chivu Florin - Libra Stefan - Mihai Turiac
loc 2 - Traian Lepadatu - Doru Faraon
loc 3 - Cosmin Ronta - Catalin Ghita - Florentin Iuga

sect.B

loc 1 - Maty-Maty Jr.- Dan Marinita
loc 2 - Andone Radu - Florin Mihalache - Onea Mihai
loc 3 - Overten - Marian Constantin - Chivu Alex - Dragoi Adrian

captura: Green Lake - Mircea Neacsu - Andone Sebastian

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de gor965 » 07 Apr 2013, 19:37

Felicitari castigatorilor ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
RAZVAN GHEORGHE
senior
senior
Mesaje: 178
Membru din: 09 Mai 2010, 12:53
Localitate: bucuresti

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de RAZVAN GHEORGHE » 07 Apr 2013, 22:14

gor965 scrie:Felicitari castigatorilor ! :)
Felicitari Traian Lepadatu&Doru Faraon pentru locul 2 pe sector,felicitari Dan Marinita pentru locul 1 pe sector,felicitari Mili pentru demonstratia de pescuit de pe standul 28.....felicitari baieti,bravo.Felicitari tuturor participantilor!!!
RAZVAN GHEORGHE
www.carpbait.ro

Avatar utilizator
georgemarian
Veteran
Veteran
Mesaje: 779
Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de georgemarian » 07 Apr 2013, 23:03

Ce cantitate s-a prins?

Avatar utilizator
CristianBadislav
membru activ
membru activ
Mesaje: 98
Membru din: 12 Mai 2012, 23:35

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de CristianBadislav » 07 Apr 2013, 23:20

dragoi adrian scrie:tocmai am ajuns de pe balta...am pecuit pe b16...nu stiu vreo echipa sa fi plecat si care a si prins 200 kg sau o alta echipa careia sa i se fi cerut sa plece(cum se scre pe alt forum)...nea dan a zis ca nu a avut pe cine sa puna sa se ocupe de clasament...cum am zis si aseara un arbitru venea la 3-4 ore de la cantarire cu un clasament scris de mana pe o foaie,,,ne-a fost si noua cam greu...l-am inteles...am auzit si de cativa care s-au plans de directiile de pescuit...
cat despre apa cel putin pe sectorul B nea dan a venit la fiecare si ne-a intrebat daca da drumul la apa din cauza ca crescut f mult iar cei de pe standul 25 se "inundau" si nu puteau sa isi mute echipamentul mai sus pe drum...pana la urma am acceptat toti chiar daca cel putin pe noi de pe B16(deversor spre benga) ne-a omorat si am pierdut locul 2 de dimineata...in rest destul peste dar f mult mic 1-2 kg...nea dana promis ca o sa intre sa posteze tot si poate va zice el mai multe...

FELICITARI ECHIPEI OVERTEN 1 Libra Stefan - Florin Chivu - Mihai Turiac pt locul 1 pe sectorul A cu o diferenta de peste 130 de kg de locul 2
FELICITARI SI ECHIPEI OVERTEN 2 Mary Constantin - Dragoi Adrian -Alex Chivu pentru locul 3 pe sectorul B si munca titanica dusa pe acel B16 si pentru cantitatea prinsa in special de peste foarte mic, standul netinand deloc peste mare(cel mai mare peste cam 4.5 kg)
SI MULTUMIM LUI MARY CONSTANTIN PENTRU NOUA NADA X-TREME CARP BAITS.

hai sa fim seriosi... OK pescuim pe diagonala, dupa care she muta IAR mai in dreapta tony dupa standul 21 a fost mutat de approx 3 ori ... parcca pescuiam LA feeder :-) cu ocazia asta dorim a anuntam pe Dan Marnita ca echipa MG se retrage de LA concursul TNT ... tie ti se pare corect sa iti faci un pat de nada si sa fii mutat dupa el, pana la urma sunt niste bani investiti in bile. #-o OK nu m sanse l podium dar laasa ma sa pescuiesc frate .. plus cu apa.. mai are rost sa vb... daca eram eu singurul care e nemultuit ok ziceam ca sunt nebun... dar totusi......

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Veteran
Mesaje: 1163
Membru din: 02 Apr 2012, 02:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de osc1or » 07 Apr 2013, 23:23

Si uite asa organizatorul si administratorul baltii a incasat banii si pt balta, si pt organizare si pt premiul 1 :)
Inteleg sa organizez, ca administrator... inteleg sa organizez ca administrator si sa si particip ca concurent, dar sa mai si castig sa iau si premiul cel mare, e haios tare...
Critic echilibrat

Avatar utilizator
valentin...
Veteran
Veteran
Mesaje: 820
Membru din: 03 Sep 2010, 19:00

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de valentin... » 07 Apr 2013, 23:25

osc1or scrie:Si uite asa organizatorul si administratorul baltii a incasat banii si pt balta, si pt organizare si pt premiul 1 :)
Inteleg sa organizez, ca administrator... inteleg sa organizez ca administrator si sa si particip ca concurent, dar sa mai si castig sa iau si premiul cel mare, e haios tare...
doar la noi se poate asta

Avatar utilizator
florian serban
Veteran
Veteran
Mesaje: 659
Membru din: 18 Dec 2007, 21:27
Localitate: bucuresti

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de florian serban » 07 Apr 2013, 23:38

CristianBadislav scrie:
dragoi adrian scrie:tocmai am ajuns de pe balta...am pecuit pe b16...nu stiu vreo echipa sa fi plecat si care a si prins 200 kg sau o alta echipa careia sa i se fi cerut sa plece(cum se scre pe alt forum)...nea dan a zis ca nu a avut pe cine sa puna sa se ocupe de clasament...cum am zis si aseara un arbitru venea la 3-4 ore de la cantarire cu un clasament scris de mana pe o foaie,,,ne-a fost si noua cam greu...l-am inteles...am auzit si de cativa care s-au plans de directiile de pescuit...
cat despre apa cel putin pe sectorul B nea dan a venit la fiecare si ne-a intrebat daca da drumul la apa din cauza ca crescut f mult iar cei de pe standul 25 se "inundau" si nu puteau sa isi mute echipamentul mai sus pe drum...pana la urma am acceptat toti chiar daca cel putin pe noi de pe B16(deversor spre benga) ne-a omorat si am pierdut locul 2 de dimineata...in rest destul peste dar f mult mic 1-2 kg...nea dana promis ca o sa intre sa posteze tot si poate va zice el mai multe...

FELICITARI ECHIPEI OVERTEN 1 Libra Stefan - Florin Chivu - Mihai Turiac pt locul 1 pe sectorul A cu o diferenta de peste 130 de kg de locul 2
FELICITARI SI ECHIPEI OVERTEN 2 Mary Constantin - Dragoi Adrian -Alex Chivu pentru locul 3 pe sectorul B si munca titanica dusa pe acel B16 si pentru cantitatea prinsa in special de peste foarte mic, standul netinand deloc peste mare(cel mai mare peste cam 4.5 kg)
SI MULTUMIM LUI MARY CONSTANTIN PENTRU NOUA NADA X-TREME CARP BAITS.

hai sa fim seriosi... OK pescuim pe diagonala, dupa care she muta IAR mai in dreapta tony dupa standul 21 a fost mutat de approx 3 ori ... parcca pescuiam LA feeder :-) cu ocazia asta dorim a anuntam pe Dan Marnita ca echipa MG se retrage de LA concursul TNT ... tie ti se pare corect sa iti faci un pat de nada si sa fii mutat dupa el, pana la urma sunt niste bani investiti in bile. #-o OK nu m sanse l podium dar laasa ma sa pescuiesc frate .. plus cu apa.. mai are rost sa vb... daca eram eu singurul care e nemultuit ok ziceam ca sunt nebun... dar totusi......
la cupa TNT , nu Dan Marinita este organizatorul,deci nu el o sa dea directiile de pescuit

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de florentiniuga » 08 Apr 2013, 02:19

Foto final concurs
DSC_0117.JPG
DSC_0165.JPG
DSC_0121.JPG
DSC_0122.JPG
DSC_0167.JPG
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de florentiniuga » 08 Apr 2013, 02:25

Foto premiere
DSC_0123.JPG
DSC_0124.JPG
DSC_0125.JPG
DSC_0128.JPG
DSC_0131.JPG
DSC_0132.JPG
DSC_0133.JPG
DSC_0140.JPG
DSC_0141.JPG
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de florentiniuga » 08 Apr 2013, 02:30

Castigatorii
DSC_0135.JPG
DSC_0139.JPG
DSC_0146.JPG
DSC_0150.JPG
DSC_0152.JPG
DSC_0155.JPG
DSC_0158.JPG
DSC_0159.JPG
DSC_0162.JPG
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: CUPA SULIMANU ed. a-II-a 2013

Mesaj de Marian Constantin » 08 Apr 2013, 09:35

florian serban scrie:
la cupa TNT , nu Dan Marinita este organizatorul,deci nu el o sa dea directiile de pescuit
Intrucat organizatorii concursului Florian Serban si Marius Dumitru fac parte din clubul Overten , vor beneficia de tot suportul
clubului Overten pentru o organizare si corectitudine ca la carte .

directiile si standurile vor fi facute cu cel putin o zi inainte cu benzi de demarcare si daca putem cu tarusi infipti in malul de vis-a-vis in sectorul B pentru ca acolo sunt probleme .

Standurile sectoarelor vor fi valorice si stabilite in ultima zi premergatoare concursului

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”