Dsfasurare CUPA ZONA BRAȘOV EDIȚIA A II A 2013

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
soni
membru activ
membru activ
Mesaje: 88
Membru din: 22 Feb 2012, 11:35
Localitate: Brasov

Re: Dsfasurare CUPA ZONA BRAȘOV EDIȚIA A II A 2013

Mesaj de soni » 29 Apr 2013, 10:25

Yo_gabriel scrie:Nu cred ca exista persoana care sa il cunoasca pe domnul Celmare si sa nu il placa la maxim e un om special .. merita tot respectul !!
Mare adevar referitor la Celmare
"Robert" cum il alintam prietenii apropiati dar pacat ca unii intind coarda si profita de bunatatea omului fapt ce personal ma supara
in rest tot respectul ptr robert "sa traiesti mai tata "

Avatar utilizator
sanmartinean_alex
membru activ
membru activ
Mesaje: 86
Membru din: 20 Feb 2012, 17:44
Localitate: fagaras

Re: Dsfasurare CUPA ZONA BRAȘOV EDIȚIA A II A 2013

Mesaj de sanmartinean_alex » 29 Apr 2013, 10:41

felicitari castigatorilor si tuturor participantilor.fire intinse
Catch & Release

Avatar utilizator
iohann
utilizator
utilizator
Mesaje: 17
Membru din: 04 Dec 2012, 18:03

Re: Dsfasurare CUPA ZONA BRAȘOV EDIȚIA A II A 2013

Mesaj de iohann » 29 Apr 2013, 12:58

foarte frumos ce am vazut din poze!
felicitari castigatorilor,participantilor si organizatorilor!

Avatar utilizator
lucfish
senior
senior
Mesaje: 349
Membru din: 25 Noi 2011, 18:27

Re: Dsfasurare CUPA ZONA BRAȘOV EDIȚIA A II A 2013

Mesaj de lucfish » 29 Apr 2013, 15:17

Iohann, îți mulțumim pentru felicitări, aprecieri și te invităm în zona BV la o partidă de pescuit recreativ!!! Cu respect, Lucian BV!!! **==

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Dsfasurare CUPA ZONA BRAȘOV EDIȚIA A II A 2013

Mesaj de davidnicolaie » 29 Apr 2013, 21:01

zmid90 scrie:Salut, Draguloiu, Maciuca, Celmare ce s-a intamplat? ca nu prea inteleg, anul trecut am luptat pentru locul unu si acum cativa crapii. =)) ups, va rog sa justificati locurile ocupate, sunt foarte curios.
Salutari de la Iulian (Trofeul Cuplurilor)!
voi incerca sa iti explic.LA ACEST CONCURS ECHIPELE AU FOARTE BINE PREGATITE .TOTI AVEAU LAZI DE BILE TOTI AU AVUT NADA DE CALITATE .MAZORITATEA AU INCEPUT SA CUNOASCA BALTA .
nu au existat echipe slabe toti au fost bine pregatiti ,orcine putea sa iasa ultimul si orcine putea sa castige .a contat mult locul depindeai de vecinu din stanga sau dreapta de unde venea pestele pescuinduse pe distante scurte din cauza latimi balti.
capete de sector au gasit pestele acolo din cauza stufului .
urmareste clasamentul si vei vedea ce sa intamplat.pestele care a fost gasit pe 20 si 1 adus pe saltea la eliberare lor nu aveau cum sa mananceimediat .sa retras in zona in care nu se putea pescui si nu se bombarda balta .cu nada sau cu monitoare care se schimbau la aproximativ 1 ora .capetele de sector se taiase si eu de pe 19 ce era sa fac decat sa depind sa apara pestele inapoi din dreapta mea, adica de pe 13.14 15 16 17 18 .puteam sa fac orce vroiam eu si tot pescuiam in vana.
a castigat 13 pentru ca au pescuit perfect langa copac (agatatura )si pestele ii venea din zona linistita in care nu se putea pescuii.e asa greu de inteles ? :-?? .
eu si colegul meu am investit 20 de mil. in nada de calitate in 4 feluri de bile .3 facute de noi 1 facuta de felix roman(campion mondial la individual)si campion mondial pe echipe.



premiul 1, era parca 16 mil .deci nu am dat rabat la calitate .indiferent de premiu.
deci nu judecati fara sa va pricepeti si sa cunoasteti balta .intreaba persoanele de pe care au fost pe balta si apoi vorbiti

maciuca florin
Fişiere ataşate
ioytityiti.png

Avatar utilizator
Radu25
membru activ
membru activ
Mesaje: 128
Membru din: 26 Mai 2009, 10:37

Re: Dsfasurare CUPA ZONA BRAȘOV EDIȚIA A II A 2013

Mesaj de Radu25 » 12 Mai 2013, 11:55

imi pare rau ca nu am resuit sa postez pina acum vreau sa felicit toti chistigatori mai ales baetii de pe stanu 13 care au avut incredere si au pescuit corect si au reusit sa ne ajunga si sa multumesc domnului Vali Martoiu pentru sustinere cu nada si lui Lau pentru ajutor felicitari tuturor pentru participare

Avatar utilizator
fish30
membru activ
membru activ
Mesaje: 146
Membru din: 13 Apr 2012, 22:42
Localitate: Brasov

Re: Dsfasurare CUPA ZONA BRAȘOV EDIȚIA A II A 2013

Mesaj de fish30 » 14 Mai 2013, 22:56

davidnicolaie scrie:
zmid90 scrie:Salut, Draguloiu, Maciuca, Celmare ce s-a intamplat? ca nu prea inteleg, anul trecut am luptat pentru locul unu si acum cativa crapii. =)) ups, va rog sa justificati locurile ocupate, sunt foarte curios.
Salutari de la Iulian (Trofeul Cuplurilor)!
voi incerca sa iti explic.LA ACEST CONCURS ECHIPELE AU FOARTE BINE PREGATITE .TOTI AVEAU LAZI DE BILE TOTI AU AVUT NADA DE CALITATE .MAZORITATEA AU INCEPUT SA CUNOASCA BALTA .
nu au existat echipe slabe toti au fost bine pregatiti ,orcine putea sa iasa ultimul si orcine putea sa castige .a contat mult locul depindeai de vecinu din stanga sau dreapta de unde venea pestele pescuinduse pe distante scurte din cauza latimi balti.
capete de sector au gasit pestele acolo din cauza stufului .
urmareste clasamentul si vei vedea ce sa intamplat.pestele care a fost gasit pe 20 si 1 adus pe saltea la eliberare lor nu aveau cum sa mananceimediat .sa retras in zona in care nu se putea pescui si nu se bombarda balta .cu nada sau cu monitoare care se schimbau la aproximativ 1 ora .capetele de sector se taiase si eu de pe 19 ce era sa fac decat sa depind sa apara pestele inapoi din dreapta mea, adica de pe 13.14 15 16 17 18 .puteam sa fac orce vroiam eu si tot pescuiam in vana.
a castigat 13 pentru ca au pescuit perfect langa copac (agatatura )si pestele ii venea din zona linistita in care nu se putea pescuii.e asa greu de inteles ? :-?? .
eu si colegul meu am investit 20 de mil. in nada de calitate in 4 feluri de bile .3 facute de noi 1 facuta de felix roman(campion mondial la individual)si campion mondial pe echipe.



premiul 1, era parca 16 mil .deci nu am dat rabat la calitate .indiferent de premiu.
deci nu judecati fara sa va pricepeti si sa cunoasteti balta .intreaba persoanele de pe care au fost pe balta si apoi vorbiti

maciuca florin
Dar de ce ai nadit cu MONITOARE?sa se uite pestii pe Facebook?
Marian Nedelcu
Power Carp Baits
www.powercarpbaits.ro

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Dsfasurare CUPA ZONA BRAȘOV EDIȚIA A II A 2013

Mesaj de davidnicolaie » 14 Mai 2013, 23:01

Nu inteleg ce vrei sa spui.dar dacA e ce cred EU abtinete

Avatar utilizator
fish30
membru activ
membru activ
Mesaje: 146
Membru din: 13 Apr 2012, 22:42
Localitate: Brasov

Re: Dsfasurare CUPA ZONA BRAȘOV EDIȚIA A II A 2013

Mesaj de fish30 » 14 Mai 2013, 23:05

Adică cum sa mă abtin?uite-te ce ai scris mai sus
Marian Nedelcu
Power Carp Baits
www.powercarpbaits.ro

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”