Miniconcurs Greaca Cercani

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de Madalin Dirla » 15 Mar 2009, 22:25

Iulian & Mary_2005

Multumim pt. felicitari :"> !!! >:D< >:D< >:D<
P.S.Pe aceasta cale vreau sa ii multumim si lui DAN MITRANESCU >:D< !

Avatar utilizator
razvan999
membru activ
membru activ
Mesaje: 59
Membru din: 27 Apr 2008, 16:53

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de razvan999 » 15 Mar 2009, 22:28

iulian petre scrie:
thunder scrie:La ce sa prins? :D
Am vazut o medie mica de crap - 3kg

ps. cred ca am prins in jur de 50 de ciortani intre 400 gr si 1,8 kg si doar 13 punctabili.....dar daca nu nadeam cred ca aveam soarta vecinilor nostri cu 0 pesti.

Ciortanii aia de 1,8 care i-ai prins se vor face de 2 kg la cata mancare i-ati dat si ii voi prinde eu la concursul de pe 3 aprilie >:) . Felicitari si fir intins!!

Avatar utilizator
Dan Mitranescu
Partener
Partener
Mesaje: 1464
Membru din: 14 Dec 2007, 04:42

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de Dan Mitranescu » 15 Mar 2009, 22:29

mary2005 scrie:Felicitari MDI .

Felicitari , Dane pentru ce ai reusit sa faci in 24 ore .

Felicitari tuturor participantilor !!!!
Pentru mine Madalin si Jony sunt castigatorii acestui concurs. I-am vazut cum au pescuit . Au sanse reale in orice concurs cu ciortani si naditoare. Au prins "spilul" ... bravo lor ! :D
Sa nu uitam ca au pescuit in doi ...cred ca au fost singura echipa in situatia asta !

Un concurs reusit la modul general.

Avatar utilizator
Dan Mitranescu
Partener
Partener
Mesaje: 1464
Membru din: 14 Dec 2007, 04:42

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de Dan Mitranescu » 15 Mar 2009, 22:35

MDI scrie: P.S.Pe aceasta cale vreau sa ii multumim si lui DAN MITRANESCU >:D< !
Daca nu-l scapam "pe ala de 5kg " sigur uitai de mine ! :D

Sau pentru asta-mi multumesti ? :D

Glumesc ! Bravo voua inca o data!

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de Madalin Dirla » 15 Mar 2009, 22:39

>:D<
Dan Mitranescu scrie:
mary2005 scrie:Felicitari MDI .

Felicitari , Dane pentru ce ai reusit sa faci in 24 ore .

Felicitari tuturor participantilor !!!!
Pentru mine Madalin si Jony sunt castigatorii acestui concurs. I-am vazut cum au pescuit . Au sanse reale in orice concurs cu ciortani si naditoare. Au prins "spilul" ... bravo lor ! :D
Sa nu uitam ca au pescuit in doi ...cred ca au fost singura echipa in situatia asta !

Un concurs reusit la modul general.
DANE, o mare parte din acest merit ti-l datoram tie :) ! Multumim inca odata pt. tot!! >:D< >:D<

Avatar utilizator
Teddy
Veteran
Veteran
Mesaje: 588
Membru din: 26 Apr 2008, 18:35
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de Teddy » 15 Mar 2009, 22:39

Felicitari tuturor echipelor participante, felicitari baietilor CarpZone, si felicitari castigatorilor. Bravo Madalin si Johnny, bravo Dan, pentru primele podiumuri de anul asta. Felicitari si lui George, Iulian, Dan Marinita, Catalin si Marian, pentru o participare extraordinara. Imi pare rau ca nu s-a putut mai mult,voi stiti mai bine ce a fost, dar nu e bine sa te pui cu ciortanii [-x . Sa ne vedem sanatosi la urmatoarele concursuri, sezonul competitional a inceput !
Dragos Dimache - Pescar sportiv
Fieldtester si colaborator SUPERBAITS

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de misu_sipanu » 15 Mar 2009, 23:04

Bravo,baieti!Felicitari tuturor membrilor Carp Zone pt. participare.Felicitari Mada si Jonny,Mada cred ca te a ajuns "blestemul: meu:de cate ori te asezi in scaun sa ti sune avertizoarele :)) =D>

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de Madalin Dirla » 15 Mar 2009, 23:08

misu_sipanu scrie:Bravo,baieti!Felicitari tuturor membrilor Carp Zone pt. participare.Felicitari Mada si Jonny,Mada cred ca te a ajuns "blestemul: meu:de cate ori te asezi in scaun sa ti sune avertizoarele :)) =D>
Mishule,la ce frig era ,daca stateam in scaun nu mai puteam sa ma ridic...........vezi ca am predat si "malaiul'' lui Jonny :D ..........berea o dau cand ne vedem.Multumim!!!

Avatar utilizator
george-alexandru
Veteran
Veteran
Mesaje: 765
Membru din: 26 Noi 2007, 15:12
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de george-alexandru » 15 Mar 2009, 23:17

MDI scrie:
misu_sipanu scrie:Bravo,baieti!Felicitari tuturor membrilor Carp Zone pt. participare.Felicitari Mada si Jonny,Mada cred ca te a ajuns "blestemul: meu:de cate ori te asezi in scaun sa ti sune avertizoarele :)) =D>
Mishule,la ce frig era ,daca stateam in scaun nu mai puteam sa ma ridic...........vezi ca am predat si "malaiul'' lui Jonny :D ..........berea o dau cand ne vedem.Multumim!!!

sau daca puneai mana pe lanseta ti se lipea de ea si incepeai sa si dansezi dansezi :))
George Alexandru
Presedinte CS.Green Lake
Brand Manager-4Carp
mail - greenlaketeam@yahoo.com
Imagine

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de Madalin Dirla » 15 Mar 2009, 23:23

george-alexandru scrie:
MDI scrie:
misu_sipanu scrie:Bravo,baieti!Felicitari tuturor membrilor Carp Zone pt. participare.Felicitari Mada si Jonny,Mada cred ca te a ajuns "blestemul: meu:de cate ori te asezi in scaun sa ti sune avertizoarele :)) =D>
Mishule,la ce frig era ,daca stateam in scaun nu mai puteam sa ma ridic...........vezi ca am predat si "malaiul'' lui Jonny :D ..........berea o dau cand ne vedem.Multumim!!!

sau daca puneai mana pe lanseta ti se lipea de ea si incepeai sa si dansezi dansezi :))

Corect George, dimineata am vrut sa ma spal in galeata dupa ce am incarcat lanseta si ............surpriza,apa era inghetata :)) .................cred ca vine iarna iar =)) =)) =))

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de Ion Mironov » 15 Mar 2009, 23:27

multumim baieti.....

multumesc si colegilor CARPZONE pt sustinere
multumesc lui Dan Mitranescu
80 % dedicam aceasta victorie lui dan mitranescu pentru sfaturile pe care cu drag le-a dat......si pe care noi cu sfinenie le-am respectat si le-am aplicat.....

sper sa nu dezamagim clubul si sa incercam incet incet sa facem performanta si sa fim demni de a fi membrii carp zone.

dan marinita:iti multumesc de sfatul dat....si ai avut dreptate si crede-ma ca nu m-am suparat... :D :D :D

multumesc lui madalin darla si sper sa avem parte de cat mai multe podiumuri impreuna... :D :D :D :D
din punctul meu de vedere suntem pe aceiasi lungime de unda si cred ca ne intelegem bine...acum astept si reactiile lui....

pana la urma suntem CARP ZONE.......
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de Madalin Dirla » 15 Mar 2009, 23:34

jonny_23 scrie:multumim baieti.....

multumesc si colegilor CARPZONE pt sustinere
multumesc lui Dan Mitranescu
80 % dedicam aceasta victorie lui dan mitranescu pentru sfaturile pe care cu drag le-a dat......si pe care noi cu sfinenie le-am respectat si le-am aplicat.....

sper sa nu dezamagim clubul si sa incercam incet incet sa facem performanta si sa fim demni de a fi membrii carp zone.

dan marinita:iti multumesc de sfatul dat....si ai avut dreptate si crede-ma ca nu m-am suparat... :D :D :D

multumesc lui madalin darla si sper sa avem parte de cat mai multe podiumuri impreuna... :D :D :D :D
din punctul meu de vedere suntem pe aceiasi lungime de unda si cred ca ne intelegem bine...acum astept si reactiile lui....

pana la urma suntem CARP ZONE.......

...........si eu sper la fel............CARP ZONE este numarul 1 la ora actuala din toate punctele de vedere ;) ........fire cat mai tensionate si cat mai multe podiumuri!!!

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de dan _city_center » 16 Mar 2009, 00:15

MDI scrie:
jonny_23 scrie:multumim baieti.....

multumesc si colegilor CARPZONE pt sustinere
multumesc lui Dan Mitranescu
80 % dedicam aceasta victorie lui dan mitranescu pentru sfaturile pe care cu drag le-a dat......si pe care noi cu sfinenie le-am respectat si le-am aplicat.....

sper sa nu dezamagim clubul si sa incercam incet incet sa facem performanta si sa fim demni de a fi membrii carp zone.

dan marinita:iti multumesc de sfatul dat....si ai avut dreptate si crede-ma ca nu m-am suparat... :D :D :D

multumesc lui madalin darla si sper sa avem parte de cat mai multe podiumuri impreuna... :D :D :D :D
din punctul meu de vedere suntem pe aceiasi lungime de unda si cred ca ne intelegem bine...acum astept si reactiile lui....

pana la urma suntem CARP ZONE.......

...........si eu sper la fel............CARP ZONE este numarul 1 la ora actuala din toate punctele de vedere ;) ........fire cat mai tensionate si cat mai multe podiumuri!!!
:))
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de Ion Mironov » 16 Mar 2009, 00:22

de ce razi dane? :O :O :O :O :O :O :-w :-w
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
sandupodaru
utilizator
utilizator
Mesaje: 36
Membru din: 29 Ian 2008, 11:22

Re: Miniconcurs Greaca Cercani

Mesaj de sandupodaru » 16 Mar 2009, 09:35

felicitari locului 2,aratati intradevar ca o echipa sudata si va prevad un viitor bun dar aveti grija sa nu va creasca cornite!

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”