Trofeu'' Boiles Carp''

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
desa
utilizator
utilizator
Mesaje: 47
Membru din: 20 Feb 2012, 18:19

Re: Trofeu'' Boiles Carp''

Mesaj de desa » 22 Iun 2012, 17:21

ok..dar eu totusi raman pe parerea ca ori cu catapulta ori fara tot atatia oameni or sa plateasca taxa de concurs..eu raman in concurs si daca se schimba regulamentul si daca nu se schimba..

Avatar utilizator
nicoara mircea
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 19 Iun 2012, 07:36

Re: Trofeu'' Boiles Carp''

Mesaj de nicoara mircea » 27 Iun 2012, 08:36

Pentru Desa. In primul rand eu nu incerc sa ma sustrag de la nimic chiar nu am citit regulamentul acestui concurs inainte sa ma inscriu pentru ca sa fiu sincer nu credeam ca o sa pot participa fiind al patrulea pe listea de asteptare dar nu asta era discutia noastra ci tu ai inceput sa aduci acuzatii la adresa mea ceea ce nu este frumos ca nu ne cunoastem.In al doilea rand reveniind la ce este cu adevarat interesant este faptul ca tot cea ce vedem in jurul nostru este facut dupa anumite reguli, dar aceste reguli se pot si chiar se schimba aproape zilnic in favoare calitatii de catre persoane care au idei si sunt acceptate de persoanele flexibile care asculta,rumega si dupa aceea aplica , dar tu ai zis un "nu" mare fara sa te gandesti la ceilalti ceva dictator zic eu e concursul tau si gata toti trebuie sa joace dupa cum canti tu nu mi se pare corect . Incearca pe viitor sa fi mai flexibil ca e spre binele tau eu am vorbit cu multi pescari si toti zic ca nu este corect acest regulament.Bafta pe mai departe.

Avatar utilizator
desa
utilizator
utilizator
Mesaje: 47
Membru din: 20 Feb 2012, 18:19

Re: Trofeu'' Boiles Carp''

Mesaj de desa » 28 Iun 2012, 00:00

da...La cupa Stigma ce nu ti/a convenit?acolo ai voie si cu catapulta...si acolo ai fost inscris...nici acolo n/ai mai platit...eu ma inscriu unde stiu ca o sa platesc taxa ..unde sunt aproape sigur ca merg ..nu ma inscriu la nici un concurs doar ca sa ma aflu in treaba si sa mai si incurc organizatorii...bafta si tie

Avatar utilizator
sanmartinean_alex
membru activ
membru activ
Mesaje: 86
Membru din: 20 Feb 2012, 17:44
Localitate: fagaras

Re: Trofeu'' Boiles Carp''

Mesaj de sanmartinean_alex » 05 Iul 2012, 10:04

1.Sanmartinean Alexandru(achitat avans)
2.Desa Andrei(achitat avans)
3.Ahmed Aziz Adrian(achitat avans)
4.Edy Matei(achitat avans)
5.Gabriel crapfish(achitat avans)
6.Radu Popeanu(achitat avans)


Lista de asteptare

7.Claudiu CoraiU
8.Mazare
9.Celmare
10.Felix-brasov
11.Damian
12.Slava
13.Maciuca florin
14.Chiticaru Lucian
15.Lukacs Claudiu
16.Ion Iulian
17.Cristian Surdu
18.Bucur Alexandru
19.Poiana Sebastian
20.Nicoara Mircea
21.Draguloiu Adrian

**==

CONTUL UNDE PUTETI PLATI AVANSUL(SAU INTEGRAL) RO42RZBR0000060013787411 VA ROG SA SPECIFICATI NUMELE DUMNEAVOASTRA LA DEPUNERE APOI SA MA CONTACTATI.

Pentru cei din BRASOV dati-mi un mesaj privat si va voi da nr. de telefon al unui prieten de-al meu din
Brasov caruia ii puteti plati taxa de concurs.

Telefon 0767752037 Sanmartinean Alexandru
Catch & Release

Avatar utilizator
sanmartinean_alex
membru activ
membru activ
Mesaje: 86
Membru din: 20 Feb 2012, 17:44
Localitate: fagaras

Re: Trofeu'' Boiles Carp''

Mesaj de sanmartinean_alex » 05 Iul 2012, 10:08

Daca pana in data de 20 iulie nu vor fi inscrisi 20 de participanti concursul nu va mai avea loc.Cei care au platit avansul vor primi banii inapoi.
Catch & Release

Avatar utilizator
sanmartinean_alex
membru activ
membru activ
Mesaje: 86
Membru din: 20 Feb 2012, 17:44
Localitate: fagaras

Re: Trofeu'' Boiles Carp''

Mesaj de sanmartinean_alex » 19 Iul 2012, 23:19

din pacate concursul se anuleaza.
Catch & Release

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: Trofeu'' Boiles Carp''

Mesaj de popescu59 » 22 Iul 2012, 10:19

Din pacate nu isi pune nimeni intrebarea de ce nu s-a inscris lumea la acest concurs.
Sunt citeva motive . In primul si primul rind i-am spus si lui Cristi administratorul lacului sa fac la un fel si sa bage cel putin 2 t crap .Toti da toti posesori de balti au un text identic - am bagat N tone de crap 3-5 kg si citeva zeci sau sute peste 10 kg. Credetima toti au acelasi text. Cind te duci si pescuiesti si prinzi la 1-2-3 kg iti spune ca e bagat in stuf sau ca e perioada care nu maninca .La acesta balta wc este la 200 m de locul de pescuit daca te ia o forta esti facut pe tine .Locurile de pescuit pe balta sunt total ne amanajate, iarba mare denivelari la greu etc, Foarte putine locuri cu umbra .
Pacat de locatie care este frumoasa chiar daca balta este mica dar daca se remediaza cele enumerate de mine suta la suta toate concursurile vor fi PLINE DE PARTICIPANTI. Nu este scris cu rautate totul este scris pentru a spune lucrurilor pe nume si daca se vor remedia ne vom bucura de un lac super de pescuit.
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: Trofeu'' Boiles Carp''

Mesaj de popescu59 » 22 Iul 2012, 10:19

Cristi sa ma ierti dar toate cele semnalate de mine sunt parerile pescarilor care se abtin sa iti spuna direct .
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”