Delta Dunarii...oamenii ei...discutii generale !

la pomul laudat...

Moderator: Sebastian

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: CATERINCA INTRE PESCARI DE DUNARE SI DELTA

Mesaj de Paun Ion » 16 Apr 2010, 01:03

UNDE dracu sa fug ma ,,trebuie sa insemnez toate panaramele scrise de voi pe topicul asta si sa rog adminul sa le mute
Sau am alta propunere ,catre dl. admin ,,in spiritul topicului ,,,faceti dvs. selectia cu articolele care ar trebui sterse de pe RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE
VA MULTUMESC

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de Paun Ion » 16 Apr 2010, 01:11

cosmin mihut scrie:Nea Ioane zici ca esti desprins din "Amintiri din copilarie " a lui I.Creanga.Faina poveste....
...............................................................................................................
..Rog moderatorul sa mute postarea la topicul CATERINCA INTRE PESCARI DE DUNARE SI DELTA

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de Paun Ion » 16 Apr 2010, 01:13

sorin1362 scrie:Cosmine, ii desprins din "Amintiri din copilarie" a lui Ion Paun care umbla creanga =)) ...faina, faina
................................................................................................................................
Rog moderatorul sa mute postarea la topicul CATERINCA INTRE PESCARI DE DUNARE SI DELTA

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de Paun Ion » 16 Apr 2010, 01:16

costy_cr scrie:si................pestele unde este?
/
................................................................................
Rog moderatorul sa mute postarea la topicul CATERINCA INTRE PESCARI DE DUNARE SI DELTA

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de Paun Ion » 16 Apr 2010, 01:19

cosmin mihut scrie:Ce figura esti ,aici este vorba de RESPECT PENTRU..... :)) :))
..................................................................................................................
Rog moderatorul sa mute postarea la topicul CATERINCA INTRE PESCARI DE DUNARE SI DELTA

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de Paun Ion » 16 Apr 2010, 01:21

sorin1362 scrie:Pestele-i sub apa ca rama sau ca rima, ori, ma rog, ca problema aia...
...................................................................................................................

Rog moderatorul sa mute postarea la topicul CATERINCA INTRE PESCARI DE DUNARE SI DELTA

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de Paun Ion » 16 Apr 2010, 01:27

cosmin mihut scrie:Eeeexact....
...............................................................................................................
Rog moderatorul sa mute postarea la topicul CATERINCA INTRE PESCARI DE DUNARE SI DELTA

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de sorin1362 » 16 Apr 2010, 01:29

Mai Ionica Vezi ce ti-am postat in ultima vreme, nu te arunca asa, e de bine copile
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de Paun Ion » 16 Apr 2010, 01:30

cosmake scrie:Super articolul.
Multumim pentru el si daca mai aveti asa ceva puteti sa ne mai delectati cu cite ceva. Daca nu mai aveti articole din tot ce am citit pe forum cred ca sinteti destul de in masura sa ne spuneti si din experienta.
Multa stima.
......................................................................................................................
Rog moderatorul sa mute postarea la topicul CATERINCA INTRE PESCARI DE DUNARE SI DELTA

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de sorin1362 » 16 Apr 2010, 01:31

Ai grija ce spui, ca ai lipsit ceva vreme, intai citeste si pe urma ....
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: CATERINCA INTRE PESCARI DE DUNARE SI DELTA

Mesaj de pharaoh » 16 Apr 2010, 01:37

Buna seara. Sau dimineata. Nici nu mai stiu ce e....pt. ca sunt suparat ca a pierdut Dinamo :)) Oameni buni , sunteti de belea. Asa "meciuri" n-am vazut niciodata =)) . Constat ca cu cat e priceperea mai mare la pescari cu atat e orgoliul si caterinca mai mare.

In alta ordine de idei, eu il propun pe nea Ion ca moderator. Se pricepe =))
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de sorin1362 » 16 Apr 2010, 01:38

Doar stii ca respect crapul de Dunare, mai sunt si glume, "dunareanu" a bagat zazanie, dar e dibuit : Costin Stefanescu, restul e ...
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: CATERINCA INTRE PESCARI DE DUNARE SI DELTA

Mesaj de Paun Ion » 16 Apr 2010, 02:44

pharaoh scrie:Buna seara. Sau dimineata. Nici nu mai stiu ce e....pt. ca sunt suparat ca a pierdut Dinamo :)) Oameni buni , sunteti de belea. Asa "meciuri" n-am vazut niciodata =)) . Constat ca cu cat e priceperea mai mare la pescari cu atat e orgoliul si caterinca mai mare.

In alta ordine de idei, eu il propun pe nea Ion ca moderator. Se pricepe =))
La ce dracu sa fiu moderator,,mariuse,purceaua e moarta in cotet si eu ma fac moderator,si de fapt la un topic de caterinca nu prea trebuie moderator,,poate doar sa ne ajute sa ascutim topoarele,sa punem coada la furca,cu alte cuvinte sa ne impinga de la spate ,in niciun caz sa ne pondereze.

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: CATERINCA INTRE PESCARI DE DUNARE SI DELTA

Mesaj de Paun Ion » 16 Apr 2010, 02:48

La pagina 1 dunareanu ii da talpa,,vrea sa iasa cu mine pe girla

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: CATERINCA INTRE PESCARI DE DUNARE SI DELTA

Mesaj de gor965 » 16 Apr 2010, 03:43

Nu cred ca trebuia deschis aici acest topic...aveati la Diverse unul ptr. discutii de genul asta !
Postarile pe care le consider off-topic si inclusiv acest topic ,vor fi mutate acolo !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Delta Dunarii”