Amsterdamer vs "nucleul dur" Green Lake

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: Amsterdamer vs "nucleul dur" Green Lake

Mesaj de Marian Constantin » 23 Mai 2010, 10:36

nu conversez cu CLONE ,.. :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Amsterdamer vs "nucleul dur" Green Lake

Mesaj de iorgu » 23 Mai 2010, 11:29

"Frate Iorgule"

Nu stiu de ce ai impresia ca pe forumul asta sunt pescari care le-au crescut pene pe spate.

Ai cumparat cortul in Decembrie cu 700 ron
NOU (era reducere 50%) si acum
vrei 1111 ron .

pretul corect este 500 ron folosit dar nu e prost cine cere....


ps. Ai noroc ca nu mai scriu si pe forumul vostru dar meriti la cat " caca" ai mancat de mine acolo.


Aceasta postare de mai su este facuta de DOMNUL DIRECTOR DE COMPETITII iulian petre, <<PE ALT SITE>> Nu vad ce rost are sa-l roada de interesele celorlalti Asta denota micimea caracterului pe care il are. Nu ma deranjeaza decat faptul ca se considera o fiinta cerebrala, dar:
- magarul moare de drum lung si ...de grija altuia!
- razbunarea este arma....!
-f... ca un caine batran, nici el dar nu lasa nici pe altul!
Nu sta viata mea intr-un cort, dar am facut aceasta postare, pentru a scoate in evidenta caracterul unei persoana cu functie de organizator. In asta consta atributiile ? In subminarea(asa crede el) intereselor altor persoane :-&
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: Amsterdamer vs "nucleul dur" Green Lake

Mesaj de iulian petre » 24 Mai 2010, 20:53

Ai uitat sa adaugi ca sunt MEMBRU FONDATOR Club, Administrator de Site....membru APCR , jucator CN,jucator activ competitii...etc etc.

vanzare placuta "frate". :D Nu uita ca am zis ADEVARUL :-?

ps. La cate jigniri am inghitit de la tine in ultimele 4 luni e cam "subtire" dar ma abtin in continuare "FraTE" . Arunca in continuare cu noroi ca am devenit "imun" .pretul nou este 499 ron de la 1100(am facut cava bun pt. cine-l cumpara =)) )

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Amsterdamer vs "nucleul dur" Green Lake

Mesaj de dan _city_center » 24 Mai 2010, 22:24

iulian petre scrie:Ai uitat sa adaugi ca sunt MEMBRU FONDATOR Club, Administrator de Site....membru APCR , jucator CN,jucator activ competitii...etc etc.

vanzare placuta "frate". :D Nu uita ca am zis ADEVARUL :-?

ps. La cate jigniri am inghitit de la tine in ultimele 4 luni e cam "subtire" dar ma abtin in continuare "FraTE" . Arunca in continuare cu noroi ca am devenit "imun" .pretul nou este 499 ron de la 1100(am facut cava bun pt. cine-l cumpara =)) )
@ Iuliane tot adevarul?...

sa ne aducem aminte cum la ultima sedinta a APCRului mare ,in cadrul unui grup largit la o masa
povesteai lucruri interesante despre combinati si hotii care au avut loc in timpul unor concursuri la care si tu ai participat.eu am crezut ca ceea ce ne povesteai nu poate fi adevarat.dar de fiecare data eram contrazis de o alta persoana din apropiere.
ce zici mint eu?...sau tu ai uitat sa spui ceva?....hai,curaj! .
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
Oartza
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 25 Mai 2010, 02:21

Re: Amsterdamer vs "nucleul dur" Green Lake

Mesaj de Oartza » 25 Mai 2010, 02:25

iulian petre scrie:Ai uitat sa adaugi ca sunt MEMBRU FONDATOR Club, Administrator de Site....membru APCR , jucator CN,jucator activ competitii...etc etc.
Daca nu era Valer, I. Petre era doar un simplu membru APCR, un combinator marunt si frustrat ca era lasat numai la coada minciogului.
Acum, <faima> lui a ajuns pana-n Banat si dincolo, in special datorita misiunilor informative speciale, finalizate cu contestatii si paraciuni, generatoare de probleme majore pentru ceilalti membrii ai clubului si chiar si pentru protectorii lui apcristi.
El nu precupetzeste nici un efort pentru a deveni cel mai penibil personaj din carpfishingul romanesc contemporan si nu pierde nici o ocazie sa mareasca considerabil numarul celor ce au o imagine negativa despre el si despre clubul al carui MEMBRU FONDATOR este. Este un caz pentru care zicala <prostului numai putere sa nu-i dai> se potriveste perfect.
Nu stiu cum s-a pricopsit Valer cu el, dar eu zic ca nu il merita :) .

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Amsterdamer vs "nucleul dur" Green Lake

Mesaj de iorgu » 25 Mai 2010, 10:01

Atata, poate, atata face. morala crestina este de partea noastra. nu cred ca merita sa intram in jocul murdar care il face.
Ocroteste natura, merita!

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Amsterdamer vs "nucleul dur" Green Lake

Mesaj de gogu steriade » 25 Mai 2010, 12:49

Marian Constantin scrie:nu conversez cu CLONE ,.. :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@
aleluia brother ,bine faci ! (:| e riscant ! #:-S dai peste una fara scoala si te face da handel #-o (rahat ptr cunoscatori nostri dan Dobrogea )! :-B
pss.
si sa avem pardon rezon breton da la aproape 500 da postari io sunt clona mancatish ? =(( Mosher , io sunt personaj literar ca ma citeste si ma iubeste lumea mai ceva ca pa Jules Verne ! ;;) daia scrie acolo jos VIP ca vine da la Verii Interesting Pipal mantelegi ! ;) :x
augurii :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Amsterdamer vs "nucleul dur" Green Lake

Mesaj de dan _city_center » 25 Mai 2010, 13:17

@Gogule vezi ca ai pm.acolo e treba care o cunosti despre combinatori si hoti.e cu nume si date.
Baricada Carp Club

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”