TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Sebastian » 05 Noi 2012, 09:28


Avatar utilizator
serban_31
Veteran
Veteran
Mesaje: 944
Membru din: 04 Oct 2008, 14:42
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de serban_31 » 05 Noi 2012, 09:42

Si mai zice lumea ca Becali este cioban, de unde frate baiatu e Hingher unde prinde javrele le bate. =)) =)) =))
PS: Urmatoarea poza spune tot
Fişiere ataşate
STATISTICA.jpg
Serban Ionescu
0722.439.937
ionescu.serban@yahoo.com
www.heruselectric.ro

Avatar utilizator
dianu marin catalin
senior
senior
Mesaje: 283
Membru din: 19 Oct 2008, 16:08
Localitate: bucuresti

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de dianu marin catalin » 05 Noi 2012, 11:32

ce este acolo nu conteaza daca nu intra in poarta,si oricum ar trebui sa-i faceti ghetele la arbitru k a fost c-am chior :-@ :-@ :-@ :-@ :-@

Avatar utilizator
serban_31
Veteran
Veteran
Mesaje: 944
Membru din: 04 Oct 2008, 14:42
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de serban_31 » 05 Noi 2012, 11:49

dianu marin catalin scrie:ce este acolo nu conteaza daca nu intra in poarta,si oricum ar trebui sa-i faceti ghetele la arbitru k a fost c-am chior :-@ :-@ :-@ :-@ :-@
Nu stiu cine este chiorul, VA INTRAT CHIAR DE 3 ORI, VROIATI SA VA INTRE MAI MULT :)) :)) :))
Steaua - Dinamo 3-1
Ciocu mic si MIAU, MIAU, MIAU :-@ :-@ :-@
Serban Ionescu
0722.439.937
ionescu.serban@yahoo.com
www.heruselectric.ro

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de dalungulesei » 05 Noi 2012, 23:10

Ba conteaza foarte mult ceea ce este acolo, asta inmseamna ca STEAUA a fost superioara la toate capitolele, victoria fiind pe deplin meritata, iar diferenta de goluri putea fi mult mai mare in avantajul STELEI. Voi catelusii ar trebui sa va ascundeti in aceste zile, nu uitati ca STEAUA joaca de noua ani consecutiv in europa, cu performante extraordinare pentru fotbalul romanesc, iar voi catelusii va faceti de ras an de an.Nu exista termen de comparatie intre cele doua echipe, STEAUA va este mult superioara in ceea ce priveste numarul suporterilor, participarea in europa, valoarea lotului actual, si exemplele pot continua...
dianu marin catalin scrie:ce este acolo nu conteaza daca nu intra in poarta,si oricum ar trebui sa-i faceti ghetele la arbitru k a fost c-am chior :-@ :-@ :-@ :-@ :-@

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de LARY » 05 Noi 2012, 23:51

dianu marin catalin scrie:ce este acolo nu conteaza daca nu intra in poarta,si oricum ar trebui sa-i faceti ghetele la arbitru k a fost c-am chior :-@ :-@ :-@ :-@ :-@
La anu cu toti vom sti ca STEAUA a batuto din nou cu 3-1 pe dinamo, nu se scrie in istorie despre arbitraji nimic =)) =))
Apropos voi dimineata serviti cafea sau 3 in 1 =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de florentiniuga » 06 Noi 2012, 02:22

Va rog sa folositi doar cuvinte care se gasesc in DEX. Postarile cu litere inlocuite cu diverse semne dar care se subinteleg ca fiind jargon, vor fi sterse integral pe viitor. De asemenea vor fi sterse postarile cu amenintari fizice si violenta verbala cu adresare directa.
In rest, daca a mai ramas ceva ce se poate spune intr-un asemenea topic :)), va puteti scoate ochii cat vreti. Daca doriti putem schimba titlul topicului in "Microbistii" si stergem Stadionul Dinamo, caz in care va putea posta oricine aici si nu se vor simti discriminati nici suporterii altor echipe, macar sa fie bataie generala. Astept parerea stelistilor in primul rand dar si a celorlalti.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Costi P » 06 Noi 2012, 10:46

SUNT FERICIIIIIT SI MA SIMT BINEEEE <:-P

1. Mai fratii mei numaratori de mii de lei....vb naiba frumos si tineti steagul sus cu caracter si coloana vertebrala, lasati draq jignirile inutile si vorbele lipsite de educatie in primul rand, om fi noi suporteri si cica trebuie sa ne injuram, dar eu am speranta ca nu in jigniri si vb grele sta educatia de suporter.

2. Florentine nu schimbi nimic aici, daca catelusii ( sau dupa caz, pisoii ) vor sa intre si sa discute in topicul CELEI MAI IUBITE SI CELEI MAI PERFORMANTE ECHIPE DIN ROMANIA, trebuie sa se inchine inainte ( asa este cand intri in templu ), unii dintre ei sa-si tempereze frustralile, sa se asigure ca pot dialoga educat si apoi pot discuta cu cei care deocamdata le sunt superiori ( ma refer la clasament ;) ).....ce baiat bun sunt :))

REPET : MADALIN DARLA ESTE SINGURUL SUPORTER CARE ARE DREPTUL LA EXPRIMARE LIBERA.

Ps. Capitane ai dormit bine duminica seara ?....cum a fost luni dimineata cand ti-ai dat seama ca nu a fost cosmar ? >:D<
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Costi P » 06 Noi 2012, 11:03

SUNT FERICIIIIIT SI MA SIMT BINEEEE >:D< >:D<
Fişiere ataşate
Multumesc Gor !
Multumesc Gor !
101_1585.jpg (25.41 KiB) Vizualizat de 2200 ori
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Desideiu Bogdan » 06 Noi 2012, 11:19

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Avatar utilizator
Rockyonutz
membru activ
membru activ
Mesaje: 60
Membru din: 03 Oct 2012, 10:26
Localitate: Galati
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Rockyonutz » 06 Noi 2012, 22:13

Becali si MM sunt sare si piperul...primul cu declaratii de gen: I-am macelarit ca la abator...iar al doilea: Ce penalty pt Dinamo cand ei nu au ajuns de 2 ori la poarta :)) In final un link cu starea de spirit a suporterilor...fericiti :))

http://www.youtube.com/watch?v=YZnDWZK-Cd0
Enjoy Fishing Club România

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Madalin Dirla » 06 Noi 2012, 23:51

In primul rand ar trebui sa-i multumiti arbitrului,el a castigat meciul, nu steaua :-q ......am inteles ca anul asta trebuie sa castigati campionatul cu orice pret si prin orice mijloace chiar si necurate :-q ,pacat, jocul s-a castigat in spatele usilor,nu pe teren cum vreti voi sa credeti!
Te ajut si eu cu o poza :D
545404_488290791203609_1521230949_n.jpg
545404_488290791203609_1521230949_n.jpg (23.35 KiB) Vizualizat de 2149 ori

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de LARY » 07 Noi 2012, 00:30

Uni au derptate STEAUA nu joaca nimic, dinamo a fost ca doua clase peste STEAUA.
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Bai nebunilor aducetine echipe sa jucam ca nu mai avem cu cine juca in campionatul asta
Uni sunt cum sunt si au inpresia ca stiu ce vorbesc :-??
Poate Becali a platit si FANTASTICUL loc 1 din europa =)) =)) =)) ca STEAUA nu are valoare si primavara europeana e imposibil de realizat pentru noi :-B :-B :-B
Cu siguranta dinamo la anu (si la multi ani) va juca cel putin intr-o semifinala in europa la ce valoare are, noi doar trebuie sa il lasam sa se antreneze si sa nu le mai dan 3in1 sa bea ca pierd puncte si ajung sa se bata la retrogradare :O :O =)) =))
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
serban_31
Veteran
Veteran
Mesaje: 944
Membru din: 04 Oct 2008, 14:42
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de serban_31 » 07 Noi 2012, 09:51

Madalin Dirla scrie:In primul rand ar trebui sa-i multumiti arbitrului,el a castigat meciul, nu steaua :-q ......am inteles ca anul asta trebuie sa castigati campionatul cu orice pret si prin orice mijloace chiar si necurate :-q ,pacat, jocul s-a castigat in spatele usilor,nu pe teren cum vreti voi sa credeti!
Te ajut si eu cu o poza :D
545404_488290791203609_1521230949_n.jpg
Si asta tot arbitrul a facuto?

Statistica meciului cu Dinamo şi media echipei în campionat:

.......................................cu Dinamo........................media în campionat
Şuturi

- total...................................18...............................................16,6
- pe poartă..........................10................................................5,6

Cornere...............................10.................................................5
Pase
- total...................................581........................................... 541
- precise..............................477............................................452
Acţiuni
- total....................................970............................................914
- reuşite...............................749............................................707

Posesie ..............................68,2%......................................58,8%
Dueluri
- total......................................208..........................................208,6
- cîştigate...............................101...........................................106

Driblinguri...............................23.............................................26

Atacuri....................................117 ...........................................97


Dinamo sub media din campionat
Dinamo a jucat sub media partidelor din campionat. Posesia medie a echipei lui Bonetti este de 52,6% însă în partida cu Steaua a fost de doar 31,8%. 7 şuturi a expediat echipa în partida cu Steaua, jumatate din media echipei în competiţia internă.


Statistica meciului cu Steaua şi media echipei în campionat:

......................cu Steaua.........................media în campionat
Şuturi
- total...........................7........................................14
- pe poartă.................3........................................4,7

Cornere.......................3.......................................4,5

Pase
- total.............................334..................................529
- precise.......................220..................................437

Acţiuni
- total ............................698...................................867
- reuşite........................474...................................666

Posesie ........................31,8%............................52,6%

Dueluri

- total..............................208.................................189
- cîştigate......................107...................................94

Driblinguri ....................18.....................................14

Atacuri ...........................60...................................87
Serban Ionescu
0722.439.937
ionescu.serban@yahoo.com
www.heruselectric.ro

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Costi P » 07 Noi 2012, 10:33

Madalin Dirla scrie:In primul rand ar trebui sa-i multumiti arbitrului,el a castigat meciul, nu steaua :-q ......am inteles ca anul asta trebuie sa castigati campionatul cu orice pret si prin orice mijloace chiar si necurate :-q ,pacat, jocul s-a castigat in spatele usilor,nu pe teren cum vreti voi sa credeti!
Te ajut si eu cu o poza :D
545404_488290791203609_1521230949_n.jpg
Frumoasa poza Capitane, asta este adevarata stare >:D<

in alta ordine de idei, sa deschizi subiectul de furaciune este sinucidere curata din partea ta. Daca stam si ne uitam putin in spate, nu stiu cate meciuri pe bune ati castigat voi, sunteti campionii blaturilor si a meciurilor castigate cu arbitrii. Cand ati fost pe val in campionat nu ati reusit sa scoateti nasu in Europa....spre deosebire de voi STEAUA e prezenta de multi ani acolo unde semnul " interzis " inca troneaza pt voi. Sunteti mult prea mici si neinsemnati pt a putea macar sa va comparati cu STEAUA la ora actuala.
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”