TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Desideiu Bogdan » 24 Noi 2012, 23:03

Madaline...iti dau cuvantul meu de onoare ca nu e capat de tara , ba din contra...si-ti explic de ce ma bucur cumva de infrangerea asta...fie ea si la scorul ala...decat sa piarda prin campionat cu vreo echipa de desculti , mai bine cu nemtii...este practic imposibil sa-ti mentii ritmul la infinit sau sa prinzi numai zile bune...din punctul asta de vedere ma declar multumit...campionatul este prioritar din perspectiva mea , acolo sa n-o zbarceasca ;) ...in rest? in Europa? totul este ca un bonus..fie ca se califica , fie ca nu... spre deosebire de alte echipe (si nu dau nume :D ) , STEAUA , intr-un fel sau altul , este prezenta mereu acolo .

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de gogu steriade » 24 Noi 2012, 23:07

ba io cand va zic ca acilea ie numai dictatura si cenzura :-w si vati mancat libertatea cand nu mati ales modelator ! ~x( ca io va dadeam ban la toti :-$ care nu iera da acord sa fie libertate da exprimare pa for >:D< sa ne simtim bine si sa ne injuram ca la usa casei tale ! <:-P cine nu ie da acord cu mine sa nu posteze nimic ! :-q Vivat Porumboiu ! :-B Lu Giginio sa le traiasca cincila alea care lea luat dan SUA da la Cincinati ! :-h Kak Dinamo ! e slabi ! (:| Muje Copos ! sa prabusit planeta exact pa iel ! #:-S
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Madalin Dirla » 24 Noi 2012, 23:21

Bogdanele,o digeri cam greu p'asta cu 5 goluri nemteasca,sunteti slabi si vb. serios si iti voi spune de ce.........cum ati dat de o echipa mai bunicica cum ati supt-o :)) ,pana acum i-ati ars pe Molde si pe Molde iar cu Copenhaga ati castigat cu noroc,l-a lovit pe betivul ala in mecla si a intrat in poarta.
Aveti meci greu la Copenhaga si tare cred ca o luati in manuta :D !!!!
Desideiu Bogdan scrie:Madaline...iti dau cuvantul meu de onoare ca nu e capat de tara , ba din contra...si-ti explic de ce ma bucur cumva de infrangerea asta...fie ea si la scorul ala...decat sa piarda prin campionat cu vreo echipa de desculti , mai bine cu nemtii...este practic imposibil sa-ti mentii ritmul la infinit sau sa prinzi numai zile bune...din punctul asta de vedere ma declar multumit...campionatul este prioritar din perspectiva mea , acolo sa n-o zbarceasca ;) ...in rest? in Europa? totul este ca un bonus..fie ca se califica , fie ca nu... spre deosebire de alte echipe (si nu dau nume :D ) , STEAUA , intr-un fel sau altul , este prezenta mereu acolo .

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Desideiu Bogdan » 24 Noi 2012, 23:29

Madalin Dirla scrie:Bogdanele,o digeri cam greu p'asta cu 5 goluri nemteasca,sunteti slabi si vb. serios si iti voi spune de ce.........cum ati dat de o echipa mai bunicica cum ati supt-o :)) ,pana acum i-ati ars pe Molde si pe Molde iar cu Copenhaga ati castigat cu noroc,l-a lovit pe betivul ala in mecla si a intrat in poarta.
Aveti meci greu la Copenhaga si tare cred ca o luati in manuta :D !!!!
Desideiu Bogdan scrie:Madaline...iti dau cuvantul meu de onoare ca nu e capat de tara , ba din contra...si-ti explic de ce ma bucur cumva de infrangerea asta...fie ea si la scorul ala...decat sa piarda prin campionat cu vreo echipa de desculti , mai bine cu nemtii...este practic imposibil sa-ti mentii ritmul la infinit sau sa prinzi numai zile bune...din punctul asta de vedere ma declar multumit...campionatul este prioritar din perspectiva mea , acolo sa n-o zbarceasca ;) ...in rest? in Europa? totul este ca un bonus..fie ca se califica , fie ca nu... spre deosebire de alte echipe (si nu dau nume :D ) , STEAUA , intr-un fel sau altul , este prezenta mereu acolo .
Nu avem meci greu , ci FOARTE GREU :!:

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Madalin Dirla » 24 Noi 2012, 23:39

Desideiu Bogdan scrie:
Madalin Dirla scrie:Bogdanele,o digeri cam greu p'asta cu 5 goluri nemteasca,sunteti slabi si vb. serios si iti voi spune de ce.........cum ati dat de o echipa mai bunicica cum ati supt-o :)) ,pana acum i-ati ars pe Molde si pe Molde iar cu Copenhaga ati castigat cu noroc,l-a lovit pe betivul ala in mecla si a intrat in poarta.
Aveti meci greu la Copenhaga si tare cred ca o luati in manuta :D !!!!
Desideiu Bogdan scrie:Madaline...iti dau cuvantul meu de onoare ca nu e capat de tara , ba din contra...si-ti explic de ce ma bucur cumva de infrangerea asta...fie ea si la scorul ala...decat sa piarda prin campionat cu vreo echipa de desculti , mai bine cu nemtii...este practic imposibil sa-ti mentii ritmul la infinit sau sa prinzi numai zile bune...din punctul asta de vedere ma declar multumit...campionatul este prioritar din perspectiva mea , acolo sa n-o zbarceasca ;) ...in rest? in Europa? totul este ca un bonus..fie ca se califica , fie ca nu... spre deosebire de alte echipe (si nu dau nume :D ) , STEAUA , intr-un fel sau altul , este prezenta mereu acolo .
Nu avem meci greu , ci FOARTE GREU :!:
Doamne Ajuta Sa NU VA CALIFICATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Desideiu Bogdan » 24 Noi 2012, 23:47

=)) =)) =)) =)) =)) =))

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Madalin Dirla » 26 Noi 2012, 23:30

Mascaricii continua evolutia buna dupa meciul cu STUTTGART.
Aduceti-ne echipe,sa vina BARCELONA :)) :)) :)) :)) =)) =)) =))
Sunt fericit si ma simt bine ...............Capitane ai plecat in concediu??? sau ti-ai schimbat casuta vocala,imi raspunde in limba germana si brasoveana :)) =)) :)) =))

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Desideiu Bogdan » 27 Noi 2012, 00:00

LARY scrie:.................... vorbesti despre Steaua? dinamo ce face o duce bine?
Lary...te-am rugat ceva intr-un mesaj privat... masoara-ti cuvintele ca altfel stricam prietenia si uit ca esti stelist de-al meu...pentru ultima oara te rog...gandeste de doua ori inainte sa jignesti .
Invata sa pierzi. Sa nu-ti treaca prin cap ca asta este ultima infrangere ...si daca n-o sa fie ultima , atunci ce facem? unde ajungem? ne luam de familii? de mame? de copii?

P.S. HAI STEAUA !!!
Ultima oară modificat 27 Noi 2012, 00:01 de către Desideiu Bogdan, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Madalin Dirla » 27 Noi 2012, 00:03

Bogdane,n-ai cu cine,.............. :)) :)) :)) :))

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Desideiu Bogdan » 27 Noi 2012, 00:10

Am uitat...Madaline...pe ce loc sunteti ? la cate puncte de LIDER? :))

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Costi P » 27 Noi 2012, 10:41

Madalin Dirla scrie:..Capitane ai plecat in concediu??? sau ti-ai schimbat casuta vocala,imi raspunde in limba germana si brasoveana :)) =)) :)) =))
Cu respect Capitane !

Nu am plecat in concediu >:D< sincer diger foarte foarte foarte greu cele intamplate in ultima perioada. E frumos fotbalul asta, dat draq de frumos, al draq de frumos X-( . Sti care este ironia maxima ? ...am pierdut in Uefa..totusi suntem pe primul loc...am pierdut cu Brasov....totusi suntem favoriti incontestabil la castigarea campionatului. Sunt fericit inca si ma simt aproape bine :)) cand te vad cum ai satisfactia ca STEAUA pierde doua meciuri... denota faptul ca subconstientul tau e gelos, invidios...fii sincer cu tine macar acum >:D< .

PS. Lary imi este rusine sa criu pe aceeasi pagina cu tine :-q
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de gor965 » 27 Noi 2012, 19:40

Daca mai scrie careva vre-o jignire catre alt utilizator, ia pauza pana anul viitor ! X-(
Daca topicul e interzis minorilor, e ptr. ca lumea mai refuleaza la adresa clubului rival, nu la adresa colegilor de forum ! Una e sa strigi ca faci sex oral cu numele clubului si alta e sa io tragi efectiv lu' Ana Maria Prodan ! ... adica, daca intelegi ca exista o limita in toate, e ok sa puteti refula pe un forum public, dar daca mai va vad o data scriind kkt-uri, o sa fiti primii pescari banati pe motiv de fotbal ! >:)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de IULIAN C » 27 Noi 2012, 22:31

Halooo...stati potol ca e nasol,va baneaza Gor pe motiv de fotbal:((
Costi,traiti-ar tie echipa favorita si muriti-ar de ciuda copenhagiosii ca ii vom bate!
Nea Gor,n-am jignit acilea in ograda ci pe la adversarii de peste hotare,nu ma banezi,nu?
Lu nea' Madalin propun sa-i ridicam statuie in groapa,ca sunt sigur ca nu se supara daca se pisa cainii pe ea...ca-s "fratiorii" !
Cel mai mare sustinator...merita,nu?
Acu,asa cum stau lucrurile...are dreptate Costi,bine punctat,insa mai e ceva de precizat:
Daca pierdem si iesim acum din Europa League,luam campionatu' si dam direct in CHAMPIONS LEAGUE ;) adica pierdem berea si luam mierea!!!
De precizat de asemenea ca tiganii si cateii sa nu uite ca de pe locurile 7-8 nici macar nu se viseaza la CHAMPIONS LEAGUE...aaaa....nici macar la EUROPA LEAGUE!
Cred ca s-au emancipat si cateii...nu se mai uita in sus cu capu pe spate sa urle la luna...acu urla la STEA-UA
P.S-Madalin, caine pana la moarte...insa vezi tu,nu mor caii cand vor cainii L-)
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de LARY » 27 Noi 2012, 23:29

IULIAN C scrie: Lu nea' Madalin propun sa-i ridicam statuie in groapa.
Iuliane cata dreptate ai tu :O uite asa apari de nicaieri si aplanezi conflictele.
Mai mult de atit, faci anumiti STELISTI sa isi doreasca sa fie fratiorii cu catelusi ca asa e mai decent :-??
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Madalin Dirla » 27 Noi 2012, 23:59

Costiiiiiiiii =)) :))
STELUTA_o.jpg

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”