TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de florentiniuga » 12 Feb 2013, 03:32

Politic desigur! Toata lumea are de castigat. PSD-ul da o lovitura de imagine PNL-ului si lui Crin care l-a adus in partid, lovitura de care se bucura si gruparea anti-Crin din PNL. Antonescu pe de alta parte zice merci ca a scapat de o bomba cu efect intarziat care i-ar fi explodat in fata mai devreme sau mai tarziu iar Basescu da matanii ca s-au imputinat dusmanii cu bani. Asa ca am senzatia ca toti au pus umarul la verdict, o evidenta golanie a justitiei. De aceea au ajuns si politistii sa fie macelariti de infractori, ca nu au voie sa riposteze cu maxima fermitate. Imi aduc aminte de Fane Spoitoru, care i-a taiat mana unui politai, cu sabia si multe alte cazuri asemanatoare.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
intef
senior
senior
Mesaje: 315
Membru din: 10 Apr 2011, 15:29

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de intef » 15 Feb 2013, 00:02

Dar si pe Crin cine dracu l-a pus sa se bage cu ciobanul?Nu stia ca behaie ca tampitul non stop si numai tampenii?Ma rog,pana la alegerile prezidentiale,Crin dispare din schema,am eu o presimtire.Pai asta e candidat? E moale tata,slab...asta se vinde usor.Il face Victoras-dottore de nici nu mai stie cum il cheama,o sa vedeti.Era bun baiatul asta,Ungureanu,imi place de el ca e taios,deh...defect profesional.Pacat ca si-a ales gresit barca,dar care barca mai pluteste in siguranta acum?!Si ca sa fiu si pe topic,stiu ca imi veti sari toti in cap,dar ma bucur nespus pentru rezultatul stelei.M-as fi bucurat si daca juca dinamo si pierdea.Astept si sper din toata inima sa sa se desfiinteze aceste doua echipe de care sunt scarbit.Din pacate,se desfiinteaza echipe cu traditie...U.Cluj,UTA,Poli Timisoara,Rapid,Universitatea Craiova...echipe cu traditie reala,cu suporteri adevarati,nu detinuti adusi cu forta la meciuri,cu rezultate (atat cat au avut) reale,nu trucate sau obtinute prin intimidari.De partea cealalta,se ridica echipe precum Cfr Cluj,Vaslui,Astra,echipe carora le urez rezultate cat mai bune in Europa!!!!

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Madalin Dirla » 15 Feb 2013, 00:31

ZICEAI CEVA DE ECHIPELE CU TRADITIE............SCOATE RAPIDUL DIN SCHEMA CA INCEPE SA PUTA ;)
MULTUMIM AJAX **== !
intef scrie:Dar si pe Crin cine dracu l-a pus sa se bage cu ciobanul?Nu stia ca behaie ca tampitul non stop si numai tampenii?Ma rog,pana la alegerile prezidentiale,Crin dispare din schema,am eu o presimtire.Pai asta e candidat? E moale tata,slab...asta se vinde usor.Il face Victoras-dottore de nici nu mai stie cum il cheama,o sa vedeti.Era bun baiatul asta,Ungureanu,imi place de el ca e taios,deh...defect profesional.Pacat ca si-a ales gresit barca,dar care barca mai pluteste in siguranta acum?!Si ca sa fiu si pe topic,stiu ca imi veti sari toti in cap,dar ma bucur nespus pentru rezultatul stelei.M-as fi bucurat si daca juca dinamo si pierdea.Astept si sper din toata inima sa sa se desfiinteze aceste doua echipe de care sunt scarbit.Din pacate,se desfiinteaza echipe cu traditie...U.Cluj,UTA,Poli Timisoara,Rapid,Universitatea Craiova...echipe cu traditie reala,cu suporteri adevarati,nu detinuti adusi cu forta la meciuri,cu rezultate (atat cat au avut) reale,nu trucate sau obtinute prin intimidari.De partea cealalta,se ridica echipe precum Cfr Cluj,Vaslui,Astra,echipe carora le urez rezultate cat mai bune in Europa!!!!

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Desideiu Bogdan » 15 Feb 2013, 01:08

Madaline...mai usor cu replicile fratele meu ca voi sunteti in greva =)) .

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Madalin Dirla » 15 Feb 2013, 02:04

Desideiu Bogdan scrie:Madaline...mai usor cu replicile fratele meu ca voi sunteti in greva =)) .
Ajax elimina toata murdaria, chiar si pe cea intarita :)))))))

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de mircea62 » 15 Feb 2013, 10:22

Da' meciul lui Dinamo nu s-a transmis ??? Cat a fost scorul????
.... a pardon, uitasem, Dinamo nu joaca in cupele europene, ei prefera amicalele la munte. =))

Avatar utilizator
stan nicolae
senior
senior
Mesaje: 256
Membru din: 05 Dec 2009, 10:38

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de stan nicolae » 15 Feb 2013, 11:45

banc - Taticule, ce este champions league ? Nu stiu taticule ca eu tin cu dinamo :!:

Avatar utilizator
viorelb73
Veteran
Veteran
Mesaje: 658
Membru din: 29 Iul 2010, 18:49
Localitate: Constanta

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de viorelb73 » 16 Feb 2013, 11:42

Cand a jucat Dinamo ultima data intr-o cupa europeana ...? Cand au fluturat steagurile României pe stadioane cand Dinamo juca in cupele europene? Cand au adus dinamovistii ultimele puncte din cupe? :-? :-? :-? :-? :-?
Poate gasesc pe wikipedia! :-? :-? :-? :-?

Neaaaaaaah, nu se merita si nici nu se justifica efortul!

HAI STEAUA! **== **== **==
Plec la pescuit, nu să prind peşte !!!

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de LARY » 16 Feb 2013, 18:33

viorelb73 scrie:Cand a jucat Dinamo ultima data intr-o cupa europeana ...? Cand au fluturat steagurile României pe stadioane cand Dinamo juca in cupele europene? Cand au adus dinamovistii ultimele puncte din cupe? :-? :-? :-? :-? :-?
Poate gasesc pe wikipedia! :-? :-? :-? :-?

Neaaaaaaah, nu se merita si nici nu se justifica efortul!

HAI STEAUA! **== **== **==
Ce pui atitea intrebari? :-B :-B :-B :-$ :-$
Mai subtire cu dinamo si rapid ca sunt vai de capul lor si pina la desfintare mai au doar 2-3 luni.
Nici in B nu cred ca vor avea loc =)) =)) =)) =))
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de Sebastian » 21 Feb 2013, 20:24

FORTA STEAUA!!! **== **== **==

Avatar utilizator
viorelb73
Veteran
Veteran
Mesaje: 658
Membru din: 29 Iul 2010, 18:49
Localitate: Constanta

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de viorelb73 » 21 Feb 2013, 21:34

HAI AI NOŞTRI!
Poate dă Dumnezeu şi ne calificăm!

FORŢA STEAUA !!! **== **== **==

PS Acum la Cluj este 1-o pentru Inter, dar sper sa nu piardă, măcar să aducă 3 puncte pentru România!
Plec la pescuit, nu să prind peşte !!!

Avatar utilizator
nikalai
senior
senior
Mesaje: 388
Membru din: 15 Feb 2009, 19:00

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de nikalai » 22 Feb 2013, 00:44

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL CHIRICHESSSSSSSSSSSSSSSSSSSS GOOOOOOOOOOOOOL >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de dalungulesei » 22 Feb 2013, 01:02

Am intrat in prelungiri, hai baieti ca se poate.....FORTZA STEAUA !!!!!!!!

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Veteran
Mesaje: 1163
Membru din: 02 Apr 2012, 02:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de osc1or » 22 Feb 2013, 01:19

meritam sa mergem mai departe!
Critic echilibrat

Avatar utilizator
nikalai
senior
senior
Mesaje: 388
Membru din: 15 Feb 2009, 19:00

Re: TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

Mesaj de nikalai » 22 Feb 2013, 01:46

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL LATOOOOOOOOOOOOOOOOOO NEAM CALIFICAT >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”