Votati Gogu- Moderator !

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns

Vi-l doriti pe Gogu ca Moderator la Diverse ?

DA
140
78%
NU
40
22%
 
Voturi totale: 180

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de timer » 29 Iun 2009, 19:09

gogu steriade scrie:
dan_palos scrie:=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
domnu cu buzduganu matale toata ziua razi ...daca iesti da varsta a treia e nasol frate ca rasu face rau la riduri ,da daca iesti tanar ,rasu alunga stresu si diabetu si recatiunile adverse si bashca mea e mai bine decat sa stai cu gandu la riduri ! >:)
Gogule,pupa-ti-as fularu' tau,baga si mie cum sa face un nod Blood Night,ca stiu ca le ai cu nodurile..Ultima data(aia cu numaru de spire la ac) mi-a iesit la fix,ca la papiota ...Da nu ma lua pe parandarat,pune-o din prima... :-??

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 29 Iun 2009, 20:25

gogule traitar catargu' sa stii caio nus sumarin cum crede toti ci scaun deala de la magazinu campionilor adica hamiralu nimitz la care mardeiasii imparatului au predatara steagu cu soarele rasare(aviz bubulina) si miam tras numele hasta cas sigur ca de vine orezarii la balta sa ma vada cum evoluez eu cu sculele lor alea laudate cimano,daiha si ceo mai fabrica ei sigur mai dau odata cu basca de pamant sisi calca flamuran picioare ca io invatai sa pescuiesc dapa goagle si cred ca aicea numa incepatorii scrie ca aia meseriasii e demult toti la balta si la concursuri ca e cascavalu gros si le face cu ochiu

ps nu radeti de namele meu ca uite de cand aparui io cu denumirea asta comerciala beton si catapulta aia minunata se cheama katyusa :D :D

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 29 Iun 2009, 20:35

deo fi sa fii modelator'
sa nu ne iei peste picior
sa nu crezi iute tot ce vezi
sa nu incerci sa ne banezi'

hastalavista babe

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 29 Iun 2009, 21:08

timer scrie: Gogule,pupa-ti-as fularu' tau,baga si mie cum sa face un nod Blood Night,ca stiu ca le ai cu nodurile..Ultima data(aia cu numaru de spire la ac) mi-a iesit la fix,ca la papiota ...Da nu ma lua pe parandarat,pune-o din prima... :-??
la asta cu - puneo din prima nu stiu ce sa zic ca femeile zice invers ,gogule baga si tu prelundiu dala ,no pune din prima #-o ,asa ca pupatias ceasu matale pun o poza care face cat o sula de cuvinte :
bloodnight_knot-blowup.gif
(15.21 KiB) Descărcat de 346 ori
da sa zici si la mine ca la ce folosesti nodu aista ca io stiu altele mai bune ! ;)
Pup you ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
dan_palos
membru activ
membru activ
Mesaje: 62
Membru din: 22 Mai 2009, 21:02

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de dan_palos » 29 Iun 2009, 21:09

domnu cu buzduganu matale toata ziua razi ...daca iesti da varsta a treia e nasol frate ca rasu face rau la riduri ,da daca iesti tanar ,rasu alunga stresu si diabetu si recatiunile adverse si bashca mea e mai bine decat sa stai cu gandu la riduri ! >:)
pai gogule sunt tanar, 23 de ani, rad de ma .... pe mine, erai bun de un grup umoristic ceva, cine stie, poate ai talente innascute =)) =)) =)) =))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 29 Iun 2009, 21:36

nimitz scrie:gogule traitar catargu' sa stii caio nus sumarin cum crede toti ci scaun deala de la magazinu campionilor adica hamiralu nimitz la care mardeiasii imparatului au predatara steagu cu soarele rasare(aviz bubulina) si miam tras numele hasta cas sigur ca de vine orezarii la balta sa ma vada cum evoluez eu cu sculele lor alea laudate cimano,daiha si ceo mai fabrica ei sigur mai dau odata cu basca de pamant sisi calca flamuran picioare ca io invatai sa pescuiesc dapa goagle si cred ca aicea numa incepatorii scrie ca aia meseriasii e demult toti la balta si la concursuri ca e cascavalu gros si le face cu ochiu

ps nu radeti de namele meu ca uite de cand aparui io cu denumirea asta comerciala beton si catapulta aia minunata se cheama katyusa :D :D
bre ,ala amiralu il chema chester ca pa fantoma aia mica sia murit da oftica ca pa la 80 da ani nu la mai lasat aia sa conduca portavionu pe la Guadalcanal ! #-o iar la afirmarea ca numai inepatorii scrie aci ,sa-vem pardon rezon blazon daca nu e falsi ca ie criza si la aia, da ei sa da cocosi ,iar io nu vreau sa ma iau in gura cu careva ca sunt al mai tigan in ceru gurii decat e altu pa forum ! :P
pss.
bre ,Katiusha e a treia fata a lu Romel ,bulibasa satului ,care asta ie frate cu Batalion si cu Stalion , si astia primu are si el o fata ,pa Violenta iar asta Stalion a nascut neva-sa da cateva zile 2 gemene ,pa Pandemia si pa Mondiala (da la criza mancatias ,ca astia sunt nebuni la cap si la boase ,ca face numa fete si le da nume da belea ca sa scoata nashu mare cocosheii da aur mai multi cand le marita ,ca cu cat ie mai periculoase paparudili cu atat ie mai scumpe)...numa io stiu cum dam scapat necicumciz la gat ,ca sa sucarise al batran, da noroc ca era nea Jan Constantin la filmare si ia zis lu ala batran ,lasa ba ca ti-l botez io cu Chioru si cu Bibanu .si tata dupa aia a dat la babaroase cum sa ma cheme sia picat Gogu ...ca daca era pa cinstite ma chema Giovani ! =(( :P

pup you oll ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 29 Iun 2009, 22:44

haoleo gogule vad ca le ai cu spiritismu ca te precepi si la fantone mincatias da ceti pasa tie chip cu musteata cazuta ca noaptea te acoperi cu bubulina ta si scapi de bantuieli iara ziua vad ca te pricepi la chestiile alea cu paramele adica esti mester la imbarligaturi cai facusi omului una cu ochii inchisi adica nocturna di te banui ca esti dinaia cu covoarele ca prea le ai cu trecotajele sigur oi fi facut scoala di ate din dulsele targ al iesilor :D

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 02 Iul 2009, 22:28

cred ca gogu' al nostru bantuie pe la calificarile astea cu pescari multi si pesti putini :)) ca daca tot nu-i modelator remunerat spera la ceva premii ca pe bubulina lui nu o vad in greva foamei

fire-ntinse gogule si bambine zbuciumate ( cu fata asta nu cred ca foloseste senzori ca aia seamana a alarma )

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 03 Iul 2009, 11:20

nimitz scrie:cred ca gogu' al nostru bantuie pe la calificarile astea cu pescari multi si pesti putini :)) ca daca tot nu-i modelator remunerat spera la ceva premii ca pe bubulina lui nu o vad in greva foamei

fire-ntinse gogule si bambine zbuciumate ( cu fata asta nu cred ca foloseste senzori ca aia seamana a alarma )
domnne cuierrasatu nu mai ducetzi lumea spre ieroare ca io sunt calificat la locu da munca si am si fonctie de aministrator . :-w io nu mai fac recalificari ca nu mai e pa vremea lu ceashca sa fie toata lumea fiecare pa postu care scrie la diploma. ce daca io sunt tractorist nu pot sa fiu sef pa magazia da lemne daca nam diploma da magaziner ? ;) haida bre ca ne rade curcilii ,ie democratie si io am scoala vietii... grupa mare ! <:-P
pss.
nam inteles carei faza cu pescari multi si pocseneti putini ! :-? ce legatura are coada babii cu stampila lu grecu ! :-c
si cina mai da mancatiash la bambina ...io am v-uri da cablu coaxial care sta pa fir si sare in sus cand trage crapu ! ;)
auguri ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 07 Iul 2009, 07:18

gogu steriade scrie: :-c
si cina mai da mancatiash la bambina ...io am v-uri da cablu coaxial care sta pa fir si sare in sus cand trage crapu ! ;)
auguri ! :-*
Trage crapul bestial
La cablu coaxial ?
Di la tren furasi tu sina
Ca sa-ti modelezi...bambina ?
=))
Zi-ne Gogu , si ne-nvata,
Cum sa prinzi peste cu...ata !
Cum sa iesi des in castig,
Punand...bere in carlig !
=))

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 07 Iul 2009, 17:29

gogule ai grija cu cablurile pe marginea baltii ca vine cerberu' si zice ca dai cu curent si te frige de nu te vezi iar cu nodurile las-o mai moale ca incercai in vechend dracia aia de noapte sangeroasa ca fusei la conculs si nu prinsei nimic notabil pe foaie si cand vrui sa ma spanzur un pic mam dat smecher si facui nodu tau dar al dracu' de se stranse si scapai da era sa mor trasnit ca ma agatai in creanga cu lansetan mana ca auzii ca aia de se suicide ajung in jad da ca sa ajungi acolo tre sa te treaca unu carson :)) balta aia pe nume snacs da ala vine cam greu si mai faceam o partida si acolo da cum iti spusei le ratai pe amandoua evenimentili si ramasei de bataie de batjocura la raner care zice ca numa noi credem ca pestii e prosti da de fapt e vicevelsa
oricum ala carson cred ca e primu patron de balta cu taxa din lume ca am auzit ca nu te ia cu barca daca nu platesti inainte si apoi prinzi nu prinzi tot aia e bani inapoi nu vezi :D :D
ps
la conculs facui o greseala de stlategie ca pe drum rupsei varfurile la lansete la usa tramvaiului si la balta vazui ca acuma erau tapene rau pe varf si aruncau mai nu singure asa ca pescuii pe standu de visavi da ala cred ca folosea ceva gogoloaie naspa ca al dracu de avui vreo trasatura si musteciosii :)) scapara prin neprezentare

bahtalo

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 07 Iul 2009, 19:06

aaaless buless ,pai daca nu iese noada din prima fao invers ,adica incearca so faci gresit ca sigur iese ! ;)
pss
cu votarea cum stam ? :-? administratori si moderatori sa uita si ei pa sondaj ? 8-> sau e dageaba ca sa stiu ! macar asa o perioada da proba ,o ajutor incepator de moderator secund , sa sa poata ... :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 07 Iul 2009, 19:24

Vezi Gogule ca pana la urma te-ai luminat ? Ce bine era daca o faceai de proba si cu insuratoarea !Acum erai fecior !Acum ai "proba" cat mai multe ! =)) =)) =)) Astia nu se complica cu tine ca au deja pregatiti pe altii ! Abia asteapta sa renunti si sa-ti retragi candidatura ca sa-si poata "plasa neamurile" !Or sa-ti zica ca nu se poate ca proba se face numai la croitor,bla,bla,...
Io-ti zic sa n-accepti tu proba ! Da ce ma tu esti de proba cand esti deja consacrat ? Nu te umili in fata lor !Oricum poti sa o moderezi in continuare linistit pe pescarita aia din poza si mai mult nu-ti lipseste ca esti om facut !Tu tre sa iei lozul cel mare nu sa te ocupi de gainarii !Mai bine du-te la pescuit si baga-ne niste poze cu pestii de pe Prut !BAFTA !

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de timer » 07 Iul 2009, 19:39

gogu steriade scrie:aaaless buless ,pai daca nu iese noada din prima fao invers ,adica incearca so faci gresit ca sigur iese ! ;)
pss
cu votarea cum stam ? :-? administratori si moderatori sa uita si ei pa sondaj ? 8-> sau e dageaba ca sa stiu ! macar asa o perioada da proba ,o ajutor incepator de moderator secund , sa sa poata ... :-*
Gogule,pupa-ti-as fesu' tau,roaga-te sa nu se suprapuna cu votarile din noiembrie,c-atunci se lasa cu sponzorizari...De unde reac strangi cascavalu?Da stai,tu esti administrator,te descurci tu cu mafia alegerilor...Daca nu curge,pica...Le lipesti tu, cumva...Io te votai o data ,acu, ce-o da zaru'..ps/Facui nodu invers si-mi iesi cu contra pe tija... :-w

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 07 Iul 2009, 22:43

gogule noi teajutaram cu votu' da cu astia o sa ramai vorba [-x unuia vesnicu' catindat asa ca roagate la zei sa ne facem astia 50 care team votat pana acum recidivisti si sa te mai votam odata ca sa spargem concurenta ca oricum 50 incap si intrun autocar de la partide si la aia nu sa prins nimeni da in cazu tau ar fi o frauda folositoare :))

succesuri

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”