PARERI

Detalii despre tranzactiile efectuate

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Avatar utilizator
cartopack
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 24 Mar 2010, 13:36
Localitate: cluj
Contact:

Re: PARERI

Mesaj de cartopack » 14 Mar 2011, 21:41

eu cred ca problema pleaca de la acest om,pt ca,daca el a luat teapa,nu trebuia sa o transmita...deci am aflat dupa parerea mea,de unde pleaca totul....sper sa se trezeasca la realitate si sa faca cum mi-a spus azi la tel ca ar vrea sa-mi restitue banii....asteptam .....daca nu..stii cum se spune...se intalneste munte cu munte,dar om cu om ;)

Avatar utilizator
sorinb
Partener
Partener
Mesaje: 2318
Membru din: 02 Sep 2008, 21:39
Localitate: sibiu

Re: PARERI

Mesaj de sorinb » 14 Mar 2011, 21:44

Sigur sunt aceeasi senzori gor, uite in primul link pus de gadjo, al 3-lea senzor de la stanga la dreapta se vede urma chiar sub ledul verde din dreapta... ;)
Exact ca si la cei postati de onu_eckou3, numai ca la el in poza e al doilea...
Asta e, "minciuna are picioare scurte" ;)

Avatar utilizator
cartopack
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 24 Mar 2010, 13:36
Localitate: cluj
Contact:

Re: PARERI

Mesaj de cartopack » 14 Mar 2011, 21:52

asta este....o sa vedem ce o sa faca ....
dar din cate il vad,il doare in dos de toti....eu mi-as cere scuze pe forum si as restitui banii..dar poate vrea sa o faca peersonal cand o sa ma intalnesc cu el ;)

Avatar utilizator
stefan_kwr
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 25 Mar 2009, 21:23
Localitate: Craiova
Contact:

Re: PARERI

Mesaj de stefan_kwr » 14 Mar 2011, 22:45

sorinb scrie:Sigur sunt aceeasi senzori gor, uite in primul link pus de gadjo, al 3-lea senzor de la stanga la dreapta se vede urma chiar sub ledul verde din dreapta... ;)
Exact ca si la cei postati de onu_eckou3, numai ca la el in poza e al doilea...
Asta e, "minciuna are picioare scurte" ;)
cartopack scrie:asta este....o sa vedem ce o sa faca ....
dar din cate il vad,il doare in dos de toti....eu mi-as cere scuze pe forum si as restitui banii..dar poate vrea sa o faca peersonal cand o sa ma intalnesc cu el ;)
Avertizorul verde este cu probleme, ca nu prea se intelege din pozele tale care este?
Daca da, inseamna ca acel presupus prieten, nu exista... >:)

Avatar utilizator
sorinb
Partener
Partener
Mesaje: 2318
Membru din: 02 Sep 2008, 21:39
Localitate: sibiu

Re: PARERI

Mesaj de sorinb » 14 Mar 2011, 23:45

Eu nu stiu daca avertizorul verde e cu probleme, cert este ca sunt aceeasi avertizori la 2 persoane diferite...
Deja si eu sunt aproape convins ca nu exista nici un "prieten"...
Aceeasi urma de la avertizorul verde se gaseste in pozele celor doi...

Avatar utilizator
cartopack
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 24 Mar 2010, 13:36
Localitate: cluj
Contact:

Re: PARERI

Mesaj de cartopack » 15 Mar 2011, 09:01

Se pare ca omu se da pe brazda....a zis ca-mi inapoiaza banii dar negociaza pretul lor.....o sa vad maine daca intradevar se tine de cuvant.....si apoi urmeaza concluziile voastre,eu deja am tras-o
Va Multumesc si deschideti ochii cu toti

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: PARERI

Mesaj de gor965 » 15 Mar 2011, 11:42

Inainte sa se dea pe brazda as prefera sa aud povestea reala a acestor avertizori...nu de alta dar in urma postarii lui Gajdo, vinovatul principal (sursa problemelor) pare antevanzatorul (Petrini) si desprea acesta pana acum , pe acest forum nu s-au inregistrat plangeri ci doar o atentionare cum ca ar face bisnita !
Deci ...cine ma poate lamuri, are 24 de ore s-o faca, dupa care voi trece la sanctiuni !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
stefan_kwr
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 25 Mar 2009, 21:23
Localitate: Craiova
Contact:

Re: PARERI

Mesaj de stefan_kwr » 15 Mar 2011, 22:38

Hai baieti ce faceti? Nu ne lamuriti care e treaba cu avertizorii si de la cine a plecat totul?
Treaba voastra, dar trece timpul si nu se mai pune George pe treaba dupa aceea :D

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: PARERI

Mesaj de gor965 » 15 Mar 2011, 23:21

...si tacerea-i un raspuns ! :-w
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
cartopack
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 24 Mar 2010, 13:36
Localitate: cluj
Contact:

Re: PARERI

Mesaj de cartopack » 16 Mar 2011, 09:43

ieri am trimis senzorii,azi ar trebui sa ajunga. Am vorbit ieri cu el si spune ca nu sunt al lui,doar ca i-a pus la vanzare,dar banii pe ele le-a dat la acel prieten si ca ala nu mai vrea sa-i dea banii inapoi...asa ca o sa ramana el cu ele si a inceput sa negocieze...ba ca-mi trimite 100 lei,eu i-am cerut 150 si cand am vazut ca e de accord am schimbat foaia si am cerut toti banii.....apoi a inceput sa negocieze pretul lor...am ajuns la 530 cu transportul platit de mine...acum sa vedem finalul...concluziile le trageti voi,eu o sa anunt daca intradevar imi sosesc banii sau ma trezesc cu coletul inapoi. aaaaa si tot eu sunt nesimtit si neserios...asa a afirmat domnul

Avatar utilizator
cartopack
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 24 Mar 2010, 13:36
Localitate: cluj
Contact:

Re: PARERI

Mesaj de cartopack » 16 Mar 2011, 11:45

azi am primit mesaj ca s-au luat senzorii si restituit banii. Ii multumesc si va multumesc si voua ca m-ati sprijinit....,dar scuze nu im pot cere de la el....poate el ar trebui sa-si ceara scuze tuturor...
ORICUM,ATENTIE CU ACESTI OAMENI

Avatar utilizator
onu_eckou3
Veteran
Veteran
Mesaje: 687
Membru din: 29 Sep 2010, 10:14
Localitate: Ploiesti

Re: PARERI

Mesaj de onu_eckou3 » 16 Mar 2011, 15:22

nu era nevoie de nimic din tot ce s a scris aici. domul trebuia sa vorbeasca cu mine si ajungeam la aceeasi intelegere.. putin ma intereseaza pe mine de tot ce s a scris aici. oricum asta spune multe despre caracterul unui om. probabil sa faca mai multe posturi si sa creasca in rank pe forum sau nu inteleg. deci el nu mi a spus nimic si cu toate astea a inceput sa posteze pe toate forumurile.. daca eram tepar ma durea in c&r de ce facea el si nu ii inapoiam nimic. sincer nu am observat problema cu senzorul verde cu toate ca i am luat pe toti in mana, i am studiat, le am facut poze. senzorii chiar arata impecabil dupa cum se vede in poza cu ei in valigeta. dar ce sa mai zic. s a gasit un domn care nu ma cunoaste sa ma faca pe mine tepar. dupa cum am spus trebuia sa ajunga la o intelegere cu mine pe privat nu sa imi strice asa zisa reputatie. nu cred ca s a mai plans cineva care a luat ceva de la mine. acum regret ca ramas rodpodul meu la dansul.


.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: PARERI

Mesaj de gor965 » 16 Mar 2011, 15:40

@Onu
Povestea cu tovarasul ala e valabila ? Nu ai luat senzorii de la unul din userii specificati intr-un post anterior de Gadjo ?
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
cartopack
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 24 Mar 2010, 13:36
Localitate: cluj
Contact:

Re: PARERI

Mesaj de cartopack » 16 Mar 2011, 15:53

onu_eckou3 scrie:nu era nevoie de nimic din tot ce s a scris aici. domul trebuia sa vorbeasca cu mine si ajungeam la aceeasi intelegere.. putin ma intereseaza pe mine de tot ce s a scris aici. oricum asta spune multe despre caracterul unui om. probabil sa faca mai multe posturi si sa creasca in rank pe forum sau nu inteleg. deci el nu mi a spus nimic si cu toate astea a inceput sa posteze pe toate forumurile.. daca eram tepar ma durea in c&r de ce facea el si nu ii inapoiam nimic. sincer nu am observat problema cu senzorul verde cu toate ca i am luat pe toti in mana, i am studiat, le am facut poze. senzorii chiar arata impecabil dupa cum se vede in poza cu ei in valigeta. dar ce sa mai zic. s a gasit un domn care nu ma cunoaste sa ma faca pe mine tepar. dupa cum am spus trebuia sa ajunga la o intelegere cu mine pe privat nu sa imi strice asa zisa reputatie. nu cred ca s a mai plans cineva care a luat ceva de la mine. acum regret ca ramas rodpodul meu la dansul.


.

esti un mare micinos....iti trimit si rod podu siasa am vrut,dar ai zis ca nu...plus ca senzorii sunt zgariati pe fata si inca adanc....iar statia este trecuta ca si prin al doilea razboi mondial....dar am fost domn si nu am spus nimik....iar in spate unde sunt bateriile acel capac cade la cea mai mica atingere....eu i-am pus o banda dublu adeziva...

Avatar utilizator
onu_eckou3
Veteran
Veteran
Mesaje: 687
Membru din: 29 Sep 2010, 10:14
Localitate: Ploiesti

Re: PARERI

Mesaj de onu_eckou3 » 16 Mar 2011, 15:54

de cate ori sa spun ca eu am vandut senzorii pt cineva. acum am ramas cu ei..

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback”