bancuri (topic nerecomandat copiilor)

sa mai radem un pic

Moderatori: Qnyx, pharaoh

Reguli forum
Anumite materiale pot contine cuvinte si manifestari licentioase. Daca nu sunteti de acord cu aceste conditii, va rugam sa nu accesati aceasta rubrica si ne cerem scuze pentru eventualele inconveniente. Echipa InfoPescar.tv.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de dalungulesei » 26 Oct 2011, 14:09

Un tip racoleaza o tipa. O plateste si intra intr-o camera de motel unde , in timp ce tipul facea dusul de rigoare, tipa constata cu stupoare ca e in aceea perioada a lunii...
-Ce ma fac? Am primit banii...tipul e chiar dragut...as vrea si eu ...o sa sting lumina ...n-o sa-si dea seama si cand se va trezi eu voi fi demult plecata.
Zis si facut. Dupa o noapte furtunoasa, plina de sex, tipul se trezeste si linga el o balta mare de sange si tipa nicaieri...
-Am omorat-o! si se duce sa-si verifice pistolul, acesta avea toate gloantele...
-Am taiat-o cu cutitul! verifica in bucatarie cutitul, acesta fara urme de sange...
-Am taiat-o cu lama! merge in baie , verifica aparatul de barbiarit...intact. Cand ridica capul si se vede in oglinda, striga:
-AM MANCAT-O!


Un om mai maruntel sta trist intr-o crasma, cu o bere in fata. Intra un barbat zdravan. Il bate pe cel micut pe umar si-i bea berea. Micutul incepe sa planga... Fericit, zdrahonul striga la el, privindu-l cu mila:
- Hei, ce te smiorcai asa... pentru o bere?
- Ei, nu numai pentru asta. Uite... azi-dimineata m-a parasit nevasta, mi-a golit contul la banca... mi-a lasat casa goala! Pe urma m-au si concediat! Nu am mai vrut sa traiesc...m-am asezat pe sina de cale ferata si trenul trece pe langa mine! Am vrut sa ma spanzur si s-a rupt franghia! Am vrut sa ma impusc dar s-a blocat revolverul! Si acum, imi cumpar o bere din ultimii bani, torn otrava in ea... si vii tu si mi-o bei !...


Dupa 25 de ani de casatorie, intr-o zi mi-am privit sotia si i-am spus:
- Iubito, acum 25 de ani stateam cu chirie, aveam o masina ieftina, dormeam pe o canapea si ne uitam la un televizor cu ecran de 14` alb-negru, dar in fiecare noapte adormeam alaturi de o blonda sexy de 25 de ani. Acum avem o casa mare, o masina buna, un pat mare, un TV color cu plasma. Dar dorm acum cu o femeie de 50 de ani. Draga mea, cred ca avem o problema!
Sotia mea fiind o femeie inteleapta, mi-a spus:
- Tu du-te si cauta-ti o blonda sexy de 25 de ani, ca eu ma voi ocupa ca tu sa stai din nou cu chirie, sa conduci o masina ieftina si sa dormi pe o canapea...

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de dalungulesei » 27 Oct 2011, 10:44

Merge sotia cu sotul in SUA se cazeaza intr-un hotel la un moment dat, sotia vede un soarece in camera, se sperie, urla si ii zice sotului: suna repede la receptie, ca tu stii mai bine engleza si zi-le ca la noi in camera este un soarece.

Sotul:
- Hello
Receptie:
- Hello
- Do you know Tom&Jerry?
- Yes
- Jerry is here !

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de dalungulesei » 31 Oct 2011, 15:43

Bula joca cu maica-sa un joc de-a ghicitul cuvintelor: - Mama, ghici la ce cuvant m-am gandit, din patru litere! Maica-sa se gandeste un moment, dupa care ii arde lui Bula o palma . Bula incepe sa planga: - Pentru ce, mama? Eu m-am gandit la cuvantul casa ! Se apropie si tatal lui Bula si-i trage o palma sotiei: - Ai inteles, fa? La casa trebuie sa te gandesti, la casa !

Avatar utilizator
REMUSGL
senior
senior
Mesaje: 347
Membru din: 26 Oct 2010, 12:03
Localitate: Galati
Contact:

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de REMUSGL » 31 Oct 2011, 16:37

Un bulibasa impreuna cu familia sa, tremurau intr-un cort. La un moment dat fiica sa stranuta.
Acesta: - Sa traiesti, printesa mea, mancati-as trandafirul tau neinflorit, sa fii sanatoasa etc..!
Dupa ceva timp stranuta si fiul acestuia.
bulibasa: - Sa traiesti, printul meu, mancati-as cocoselul tau ala mic, sa fii sanatos etc..!
Sotia acestuia auzind alintaturile sotului se face ca stranuta, la care bulibasa:
- Sa traiesti, maca-mi-ai p_ _ a!

Ps. Sper ca nu am incalcat vreo regula a forumului, dar unii chiar isi merita soarta.

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de dalungulesei » 08 Noi 2011, 13:30

Casatoria dintre batranul fermier si tanara sa sotie nu decurgea prea bine.

Batranul s-a hotarat sa se duca la medic, pentru a vedea ce e cu el.
Dupa consultatie, doctorul i-a spus:

- Data viitoare cand te afli pe camp si simti o dorinta fierbinte pentru sotie, nu mai astepta pana la pranz sau pana seara, ci pleaca imediat spre casa!

- Am incercat si asa - a spus fermierul - dar pana ajung acasa sunt atat de obosit, incat nu mai pot face nimic.
Doctorul s-a gandit o clipa si a spus:

- Atunci ia-ti cu tine pusca si imediat ce simti ca esti in puteri, trage un foc si spune-i ca atunci cand aude un foc de arma sa vina ea repede la tine.
Dupa cateva saptamani, doctorul si fermierul s-au intalnit pe strada, iar doctorul l-a intrebat:
- Ei bine, cum a fost?

- Primele trei dati a fost foarte bine; apoi s-a deschis sezonul de vanatoare si de atunci n-am mai vazut-o .

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de dalungulesei » 08 Noi 2011, 17:13

O femeie era în pat cu amantul ei, când aude că soţul ei deschide uşa de la intrare.
- Repede - îi spuse - rămâi în picioare în colţ. Apoi îl unse cu ulei de copii pe tot corpul şi îl pudră cu talc. Nu te mişti până îţi spun eu - îi şopti - şi simulează ca eşti o statuie.
- Ce este asta, dragă ? - o întrebă soţul când intră în cameră.
- Ah, este o statuie - raspunse ea - Popeştii au cumpărat una... pentru dormitorul lor şi mi-a plăcut atât, încât am cumpărat şi eu una pentru noi.
Nimic mai mult nu s-a mai spus despre statuie. În jur de ora două de dimineaţă, soţul coborî din pat, se duse la bucătărie şi se întoarse cu un sandwich şi un pahar de lapte.
- Ia, îi spuse statuiei, mănâncă ceva. Eu am stat în picioare ca un idiot 3 zile în casa lui Popescu şi nimeni nu mi-a oferit niciun pahar cu apă.

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de dalungulesei » 15 Noi 2011, 16:22

In lumea actuala se investeste de cinci ori mai mult in medicamente pentru virilitatea masculina si silicoane pentru femei, decat in vindecarea bolii Alzheimer. Din aceasta cauza in cativa ani vom avea batrane cu bustul mare si batrani cu penisul tare. Dar niciunul nu-si va aduce aminte la ce servesc.

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de dalungulesei » 17 Noi 2011, 15:30

Soţul intră în pat şi-i şopteşte soţiei la ureche: "Sunt fără chiloţi..."

Soţia: "Lasă-mă să dorm, mâine am să-ţi spăl o pereche...."

Avatar utilizator
REMUSGL
senior
senior
Mesaje: 347
Membru din: 26 Oct 2010, 12:03
Localitate: Galati
Contact:

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de REMUSGL » 21 Noi 2011, 18:25

Un tip (nu eu) ramane fara bani si-i vine o idee geniala sa faca bani !
Scrie pe usa locuintei sale cu litere mari : "In pat : 100$. Pe canapea 50$. Pe podea 25$ ."
O batranica, trece prin fata locuintei, citeste anuntul , se cauta de bani si intra. Tanarul incepe sa numere: fix 100$ ! Si Intreaba usor jenat:
- In pat , nu i asa?
Batranica raspunde:
- Nu fi naiv. De 4 ori pe podea.

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de dalungulesei » 23 Noi 2011, 13:28

Doamna Smith era sigura ca sotul o inseala cu servitoarea, asa ca s-a hotarat sa-i intinda o cursa: i-a dat liber servitoarei in weekend, dar nu i-a spus sotului.... Seara in pat, sotul, ca de obicei, s-a plans de dureri de burta ingrozitoare si a sters-o la baie. Imediat sotia a intrat in camera servitoarei si s-a ascuns sub plapuma. Nici n-a intrat bine pe usa, ca el a si sarit direct pe ea, fara niciun cuvant si a trecut la treaba. Dupa ce a terminat, in timp ce el inca gafaia, sotia triumfatoare spuse:
- Nu-i asa ca nu te asteptai sa ma gasesti in patul asta? si aprinse lumina.
- Nu, doamna, raspunse gradinarul.

Avatar utilizator
gikko
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 26 Noi 2011, 16:49

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de gikko » 26 Noi 2011, 16:51

Intre doi pescari:
- Musca?
- Da, ai dracului, musca!
- Crapul?
- Nu, tantarii...

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de dalungulesei » 29 Noi 2011, 16:36

Un tânăr însurățel,discută cu tac-su despre căsnicie.
-Bă, zice bătrânu, eu, imediat după ce m-am însurat, am băgat-o pe mă-ta-n cameră, mi-am scos pantalonii și i i-am dat ei: „-Îmbracă-i!”...ea, s-a uitat la mine, „Cum să-mbrac eu nădragii ăia?” iar eu am zis „Corect! să-ți fie clar cine poartă pantaloni în casa asta!”.
...Ajunge ăsta tânăr acasă, o cheamă pe nevastă-sa, își scoate pantalonii și i-i dă:
-Îmbracă-i!
-Cum să-mbrac eu nădragii tăi!?
-Corect! să-ți fie clar cine poartă pantaloni în casa asta!
Se uită fata... își scoate și ea chiloţii și i-i dă lui:
-Îmbracă-i!
-Ce dracu să caut eu în... ăia ai tăi?
-Corect! n-ai ce să cauți!... cel puțin, pînă nu-ți schimbi atitudinea!

Avatar utilizator
REMUSGL
senior
senior
Mesaje: 347
Membru din: 26 Oct 2010, 12:03
Localitate: Galati
Contact:

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de REMUSGL » 30 Noi 2011, 11:37

Sotia proaspat iesita de la dus, se plânge ca are sânii prea mici.
Sotul, citind ziarul ii spune fara a-si ridica ochii din ziar :
- Daca vrei sa-ti creasca sânii, ia o bucata de hârtie igienica si freac-o intre ei câteva secunde in fiecare zi.
Femeia se repede, ia o bucata de hârtie si se apuca sa o frece intre sâni :
- In cât timp o sa-mi creasca mai mari?
- Va dura câtiva ani !
Sotia se opreste si-i spune:
- De unde stii tu ca daca frec o bucata de hârtie igienica intre sâni, acestia o sa-mi creasca in câtiva ani ?
- Cu fundul a mers, nu-i asa ?

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de dalungulesei » 05 Dec 2011, 10:10

Isarescu la frizer:

… tac-tac, tac-tac….

Frizerul: domnu' Isarescu, chiar nu ne afecteaza criza aia financiara?
Isarescu: NU!
...tac-tac, tac-tac…

Peste cateva minute…

Frizerul: domnu' Isarescu, dar chiar asa banci stabile avem, nu ne facem griji?
Isarescu: Da, dom'le, sunt stabile!
...tac-tac, tac-tac…

Peste alte cateva minute…

Frizerul: domnu' Isarescu…
Isarescu: Ce mai vrei, ma, de cand te intereseaza pe tine, asa, economia?
Frizerul: Nu ma intereseaza, dar cand va zic de criza vi se ridica parul si se tunde mai usor!

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: bancuri (topic nerecomandat copiilor)

Mesaj de dalungulesei » 06 Dec 2011, 11:47

Un individ intra intr-un cabinet de tatuaj si spune: - Vreau sa-mi tatuati bestial, pe penis, o bancnota de 100 de euro! Artistul se mira si intreaba: - Dar de ce acolo si de ce tocmai asta???
Simplu:
unu la mana: imi place sa ma joc cu banii;
doi: imi place sa vad cum imi creste averea;
trei: cand vine nevasta-mea la mine sa-mi ceara bani, eu o sa-i spun: `Ia d'aci!`

Scrie răspuns

Înapoi la “Glume”