MONTURI CRAP PROFESIONALE

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de costelino » 02 Mar 2009, 22:30

Esti de belea.Mi-ar face placere sa te avem in Operatiunea Monstrul.Esti fff distractiv,si cateodata ma gandesc daca iti trebuie mult timp sa scoti asemenea perle,mai ales aia cu Magda Ciumac.

Avatar utilizator
mariusangler
senior
senior
Mesaje: 188
Membru din: 02 Dec 2008, 12:31

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de mariusangler » 05 Mar 2009, 15:05

gogu steriade scrie:
toader nicolae scrie:Gogule,daca ai ajuns la calcule matematice,poti sa-mi spui si tu cat acat fac 2+2:2 ca nu reusesc nicicum sa rezolv asta
pana rezolv eu aia ,vezi daca poti folosind o teoreama d aia sami zici cate spire bag eu de obicei aici ca mereu uit
Creca prea multe Dn ,,GOGU'' mere' si cu jumate din iele sigur.
:-w :-w :-w
Team Select Baits Romania

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de gogu steriade » 05 Mar 2009, 18:04

mariusangler scrie:
Creca prea multe Dn ,,GOGU'' mere' si cu jumate din iele sigur.
:-w :-w :-w
Juma sa bagi matale ! la ale mele asa mia zis mie conostinta ca trebe sa fie potrivite pe carlig semi-long shanked !...vam spart c bine vorbesc engleza ! ;)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
police carp team
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 06 Mar 2009, 22:13

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de police carp team » 07 Mar 2009, 16:26

:O :O :O ,IULIAN i-ai bagat in ceata pe toti incepatorii,prea multe detalii eu cred ca montura inline este OK,eu folosesc plumb;Fox-106g ,leadcore Fox,lungime 60-70cm,fir inaintas KRYSTON de 25lb si carlige gama ARMA de la Fox SSBP o bila de calitate si dupa care :-w :-?

Avatar utilizator
iuuli
senior
senior
Mesaje: 209
Membru din: 06 Noi 2008, 12:26
Localitate: BRASOV

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de iuuli » 09 Mar 2009, 15:24

Cred ca i-jur de 20 de spire Gogule oricum esti (criminal) ne mai faci si pe noi sa ne mai descretim fruntile pe acest forum dupa ata stat in casa :)) :)) :))

Avatar utilizator
Dolfyn
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 25 Aug 2008, 11:54

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de Dolfyn » 18 Mai 2009, 09:42

gogu steriade scrie:
toader nicolae scrie:Gogule,daca ai ajuns la calcule matematice,poti sa-mi spui si tu cat acat fac 2+2:2 ca nu reusesc nicicum sa rezolv asta
pana rezolv eu aia ,vezi daca poti folosind o teoreama d aia sami zici cate spire bag eu de obicei aici ca mereu uit
m-am tot uitat la poza cu acel nod, cum este legat? am tot cautat pe net ceva referinta dar nu am gasit ...

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de gogu steriade » 18 Mai 2009, 18:19

Dolfyn scrie:
gogu steriade scrie:
toader nicolae scrie:Gogule,daca ai ajuns la calcule matematice,poti sa-mi spui si tu cat acat fac 2+2:2 ca nu reusesc nicicum sa rezolv asta
pana rezolv eu aia ,vezi daca poti folosind o teoreama d aia sami zici cate spire bag eu de obicei aici ca mereu uit
m-am tot uitat la poza cu acel nod, cum este legat? am tot cautat pe net ceva referinta dar nu am gasit ...
Alaloo ,se uita lumea da 4372 deori la poza aia, car vasa zica e marfa ! ;) dapa mine ma voteaza una la suta sa ma faca Moderator...pai nu e cinstit mancavas ! :-w si daca va arat cum se face o bucla daia cu nume da litera De fara sa bag varnis pa tija si fara sa umblu cu focu pe langa fir ca dau draq foc la casa si raman cu ratzuscan drum ,pai ma da astia afara da pa forum ptr. ca sunt obraznic si cica am clisma ,sau carisma ,ceva de genu asta (asa mia zis unu pe privat)! :D Nua mai stiu unde am invatat sa leg acile asa da da ceva timp il babardesc pa caras la mamaliga da nu se poate. fii atent ca nu repet mai sus da 2-3 ori .In cazu da fata ,firu trebuie sa fie batos ,0.35 ,floro-nustiuce da la chimie (cre ca florocupru ca prea e sarmos ,da nu ie cupru ca subapa nu se vede al draq ! :-? ) ,se baga 7 spire normale ,peste tija si peste firu ala de atarna mamaliga da paru lui, si dupa aia se baga alte 6 spire doar pe tija ,adica pe sub firu da paru lu cui va place voua, si se revinen ochet direct (fara spirolare inapoi) pa la spate ,casha vor toate >:) ...carligele bai ,alea cu ochesh ! ;) si cand ai tras tare ,daca nu vi se scoala aia scurta la 45 de grade <:-P ... bucla ma ! :P firu de par ,nu va ganditi la alceva ca nare efect , apai sa numi ziceti mie Gogu Modelatoru ! (:|
se poate modifica nr. da spire si in fonctie da tipu la ac si grosimea la fir ,da va prindeti voi ca aici e gasca de baieti valabili ca daca nu era nu ma mai bagam si io paci ! :-c
Hai, pup you all ...mai vorbim ,ca de scris ...de cand a dat caldura mananc numa bere rece si mie greu la butoane mancavash ! :-h ..... :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de gogu steriade » 14 Apr 2010, 10:36

am fost sabotat :-w si mia fost furata poza la montura da pa prima pagina :-S care avea aproape 10000 da oameni care a cascat gura la ea ! :-B ofer recompensa pentru cine gaseste poza ca nu mai stiu da unde am luat-o ca sa ma laud cu ia ! #-o eventual sa ma cinsteasca pa mine careva ca sa fac io montaju la fel ! <:-P
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
janes romanes
senior
senior
Mesaje: 320
Membru din: 26 Ian 2010, 13:16

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de janes romanes » 14 Apr 2010, 23:00

=)) =)) =)) =))

Avatar utilizator
janes romanes
senior
senior
Mesaje: 320
Membru din: 26 Ian 2010, 13:16

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de janes romanes » 14 Apr 2010, 23:01

poza e la elodia in buzunar ;) ;) =)) =))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de gogu steriade » 18 Apr 2010, 09:47

janes romanes scrie:poza e la elodia in buzunar ;) ;) =)) =))
cine ie elodia asta si unde o gasesc ? :-?
sami dea poza inapoi altfel o fac da handel so vada toata tara ca ie hoata ! <:-P
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de gogu steriade » 05 Mai 2010, 13:49

am gasito >:D< ,sa poate inchide anuntu ! #:-S
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
costin.vlasceanu
utilizator
utilizator
Mesaje: 36
Membru din: 29 Mai 2010, 21:38
Localitate: Brasov

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de costin.vlasceanu » 31 Iul 2010, 22:05

Decat cocoshat de munca de moderator mai bine burta de VIAIPIU umflata de bere tovarase Gogu ! ;) =P~
Fiecare... cum doarme asa isi asterne !

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de gogu steriade » 02 Aug 2010, 17:57

costin.vlasceanu scrie:Decat cocoshat de munca de moderator mai bine burta de VIAIPIU umflata de bere tovarase Gogu ! ;) =P~
bai vere nu mai zice mie TOvarase [-x ca aia care ie tovarasi moare repede da glont ! <:-P ce draco nai invatat nimic la istorie ? :-B
apropouse , am perdut iar montura originala :"> da am facut una dan aducere aminte ;) si sami ziceti daca asa era da fapt ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: MONTURI CRAP PROFESIONALE

Mesaj de gogu steriade » 13 Sep 2010, 00:33

Asta ie buna ? :-B
Fişiere ataşate
Gogu-stiff1.JPG
Gogu-stiff2.JPG
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Scrie răspuns

Înapoi la “Monturi”