Hakuyo HK90

Moderatori: gor965, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de Neamtul » 24 Noi 2011, 01:00

gabalau scrie:dle. Mitranescu eu zic sa nu mai va pierdeti timpul de pomana cu dl. neamtu si dl. laurentiu ca nu aveti cu cine,va si argumentez.......deutschlandelu a testat tot ce este pe piata si el pescuieste cu long bou ;) si lacherentu se chinuie sa vanda 4 mulinete si o camasa din armata de 2 ani :D ....si el pescuieste cu banax :D .
Dar tu cine esti de fapt de iti dai cu parerea despre mine?
Poate ca deutschlandelu are buzunarul mai generos ca al tau si isi permite ceea ce tu nu-ti permiti.
Poate ca strugurii sunt acrii ?
Hai ca am scris destul,chiar nu am chef sa ma cert cu inca o persoana.
Pace.
Nu ma lua in serios ca am avut o zi grea la facultate si am fost stresat si de Bogdan. :)

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de gor965 » 24 Noi 2011, 01:02

Desideiu Bogdan scrie:
Un motiv se poate?
Multumesc.
Nu era o postare normala ci un atac la persoana ! Cu 20 de minute inainte sa postezi, te-am rugat sa te calmezi ...sa-nteleg ca ma sfidezi, sau ce ? :-w
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de Neamtul » 24 Noi 2011, 01:10

Desideiu Bogdan scrie:
Laurentiu scrie: Nu ii iau apararea lui Neamtu, nici nu-l cunosc si nici nu am facut afaceri cu el, dar omu chiar are buba la cap cu sculele de pescuit si chiar se pricepe cat de cat, nu ca altii care posteaza dampulea pe aici, se stiu ei care, dar de fapt nu sunt activi decat la topicul de fotbal si la cel de vanzari.

Sunt sigur ca nu-l cunosti pe Neamtul , tocmai de aia nu faceati echipa in a va certa cu Madalin si Jonny prin alte topicuri.
Si da....ai mare dreptate...topicul steaua si cel de vanzari sunt cele mai active la mine....nu vad insa unde este problema #-o si cu ce te pot ajuta.
Dar de ce sa ma contrazic cu Madalin sau cu Jonny pe alte topicuri? Cu Madalin am avut de schimbat numai doua vorbe si cu asta am rezolvat tot. Probabil ca si eu am fost destul de acid in exprimare cand i-am raspuns.
Sunt sigur ca intelege ca nu am nimic cu el. Deja mi-a trecut supararea.
Cu Jonny ce treaba sa am?
Deci ajungem din nou la intrebarea: Tu si cine? Hai ca pe Domnu Mitranescu il inteleg dar in rest? Cine sunt aia multi care ar vrea sa scape de mine? Ce te irita pe tine atat de tare de nu te poti abtine?
Uite,eu deja incep sa vorbesc frumos cu tine asa cum o fac in general cu toata lumea. Cam odata pe an se gaseste cineva care sa se ia cu mine in gura. Sunt curios cine urmeaza in 2012.
Dpmdv discutia se incheie aici. Chiar nu cred ca merita sa scriu aici romane pentru tine ca tot tot pe a ta o vei tine.
Noapte buna.
Ultima oară modificat 24 Noi 2011, 01:14 de către Neamtul, modificat 1 dată în total.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de gor965 » 24 Noi 2011, 01:11

@Neamtu
A plecat si postarea ta spre Arhiva si pe privatul lui Bogdan, sa ia la cunostinta de dreptul la replica ! Daca mai aveti ceva de spus, aici o faceti cu bun simt fie ca sunteti sau nu de acord cu ce spun ceilalti !...ptr. restul opiniilor personale, aveti mesageria privata !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de Desideiu Bogdan » 24 Noi 2011, 01:12

gor965 scrie:
Desideiu Bogdan scrie:
Un motiv se poate?
Multumesc.
Nu era o postare normala ci un atac la persoana ! Cu 20 de minute inainte sa postezi, te-am rugat sa te calmezi ...sa-nteleg ca ma sfidezi, sau ce ? :-w

Nicidecum...nu e vorba de sfidare...eram in plina compunere a postului sters si abia apoi am citit ce ai scirs tu ;)
Calm am fost tot timpul , un puls mai ridicat din cauza rasului fu doar cand am citit raspunsurile individului ;)

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de gor965 » 24 Noi 2011, 01:18

Desideiu Bogdan scrie:
gor965 scrie: Nu era o postare normala ci un atac la persoana ! Cu 20 de minute inainte sa postezi, te-am rugat sa te calmezi ...sa-nteleg ca ma sfidezi, sau ce ? :-w

Nicidecum...nu e vorba de sfidare...eram in plina compunere a postului sters si abia apoi am citit ce ai scirs tu ;)
Calm am fost tot timpul , un puls mai ridicat din cauza rasului fu doar cand am citit raspunsurile individului ;)
I-am spus si lui Neamtu, nu ma deranjaza sa vad ca discutati in contradictoriu, ca mai apar polemici, ma dernajaza ca ajungeti prea repede la jigniri personale ce n-au ce cauta in topicurile tehnice !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de Desideiu Bogdan » 24 Noi 2011, 01:43

Neamtul scrie: Uite,eu deja incep sa vorbesc frumos cu tine
Noapte buna.
;;) ;;) ;;) mai mai mai.... gigea gigea

Noapte buna si tie ;;)

P.S. Bafta Delo Delo la FACULTATE ;)

Avatar utilizator
joker_unu
membru activ
membru activ
Mesaje: 55
Membru din: 09 Sep 2010, 15:58

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de joker_unu » 24 Noi 2011, 19:23

@..Dan M. multumesc frumos pentru raspunsul oferit.
Baieti...credeti ca are rost sa va certati pe ce dau eu banii ;)

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de gogu steriade » 24 Noi 2011, 20:10

ales gute kaine shanse ! :-? sa pus rumani cu gura pa das ghermaniche trupe ! [-x nicht scizen ich habe platfus ! :-B
psss
neamtule, cadou da la mine una bucata molineta a lu dan mitranescu ! :^O dacati place esti obligat sa mio dai inapoi ;;) . primesti ? :-??
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
mirceasd
Veteran
Veteran
Mesaje: 2023
Membru din: 11 Noi 2010, 17:36
Localitate: Popesti-Leordeni

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de mirceasd » 24 Noi 2011, 20:51

Treaba sta cam asa:
- daca ai dare de mana sigur ajungi la BMW ,daca nu ramai la Logan;
-cel cu BMW-ul e sigur ca va comenta despre Logan ca nu corespunde - si are si dreptate :-? ;
-cel cu Loganu' sigur ia foc la comentariile celui cu BMW.

Eu am posedat chiar mai si posed MTX 8 ,9 ,12 ,14 ,HK ,TD ,TK, le-am luat din curiozitate dar cu exceptia la MTX 8 care le voi folosi la plantat in ape grele si la distanta mare ( din 3 buc ) , le-am dat pe toate. De ce ?
Nu vreau sa arunc departe :D . Sper ca nu o sa ma crucificati si pe mine acum .

Colegul care intreaba de care mulineta sa-si ia poate primi acest raspuns de la mine :
- HK NU ;
-TD daca nu ai nimic impotriva unui baitrunner pe tambur si daca vrei sa arunci mai departe;
- TK -este foarte grea si ia-ti-o numai daca preferi baitrunner-ul normal.
Fire intinse
Nu sunt un pescar grozav dar ma simt grozav pe balta.

Avatar utilizator
joker_unu
membru activ
membru activ
Mesaje: 55
Membru din: 09 Sep 2010, 15:58

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de joker_unu » 24 Noi 2011, 21:52

Multumesc Mircea.Exact ce asteptam..un raspuns la subiect.Raman la TD.
Fire intinse....

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de Neamtul » 25 Noi 2011, 00:53

gogu steriade scrie:ales gute kaine shanse ! :-? sa pus rumani cu gura pa das ghermaniche trupe ! [-x nicht scizen ich habe platfus ! :-B
psss
neamtule, cadou da la mine una bucata molineta a lu dan mitranescu ! :^O dacati place esti obligat sa mio dai inapoi ;;) . primesti ? :-??
Si daca nu-mi place atunci o pastrez sau cum ? :-?
Cu toate ca nu ma omor dupa Hakuyo dar daca vrei sa faci o fapta buna... :D
E buna o mulineta in plus acolo, asa de rezerva. >:)

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de Amstel » 25 Noi 2011, 11:21

Neamtul scrie:
gogu steriade scrie:ales gute kaine shanse ! :-? sa pus rumani cu gura pa das ghermaniche trupe ! [-x nicht scizen ich habe platfus ! :-B
psss
neamtule, cadou da la mine una bucata molineta a lu dan mitranescu ! :^O dacati place esti obligat sa mio dai inapoi ;;) . primesti ? :-??
Si daca nu-mi place atunci o pastrez sau cum ? :-?
Cu toate ca nu ma omor dupa Hakuyo dar daca vrei sa faci o fapta buna... :D
E buna o mulineta in plus acolo, asa de rezerva. >:)
Mokangii sunt simpatici, in felul lor...dar cand sunt si ipocriti ti se face scarba :-& .

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de Neamtul » 25 Noi 2011, 19:14

Ce vrei sa spui cu asta?
Eu cel putin glumeam si sunt sigur ca Gogu stie asta.
Nu inteleg scopul interventiei tale. :-??

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: Hakuyo HK90

Mesaj de Desideiu Bogdan » 25 Noi 2011, 19:51

Amstel scrie:
Neamtul scrie:
gogu steriade scrie:ales gute kaine shanse ! :-? sa pus rumani cu gura pa das ghermaniche trupe ! [-x nicht scizen ich habe platfus ! :-B
psss
neamtule, cadou da la mine una bucata molineta a lu dan mitranescu ! :^O dacati place esti obligat sa mio dai inapoi ;;) . primesti ? :-??
Si daca nu-mi place atunci o pastrez sau cum ? :-?
Cu toate ca nu ma omor dupa Hakuyo dar daca vrei sa faci o fapta buna... :D
E buna o mulineta in plus acolo, asa de rezerva. >:)
Mokangii sunt simpatici, in felul lor...dar cand sunt si ipocriti ti se face scarba :-& .
Corect...foarte corect :-B
Personal vorbind , uneori , nu ma pot abtine sa nu remarc si sa nu comentez . scarba :-&

Scrie răspuns

Înapoi la “Mulinete”