DUNAREA

Moderatori: gor965, mini_mic, Sebastian, vali003

Scrie răspuns
Avatar utilizator
sorprodan
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 28 Feb 2010, 10:44

Re: DUNAREA

Mesaj de sorprodan » 22 Aug 2011, 07:09

xela scrie:fetite..ma scuzati.
ma refeream la femelele de crap,,,,, #:-S
cand sunt in mijlocul dunarii ma simt rege, nu dau senzatia asta pe toti banii din lume

Avatar utilizator
xela
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 11 Aug 2011, 19:10

Re: DUNAREA

Mesaj de xela » 22 Aug 2011, 10:54

sorprodan scrie:
xela scrie:fetite..ma scuzati.
ma refeream la femelele de crap,,,,, #:-S
Stiam ca acolo va referati.:D LA MAI MARE !nea soprodan.peste 25 kg:P

Avatar utilizator
sorprodan
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 28 Feb 2010, 10:44

Re: DUNAREA

Mesaj de sorprodan » 23 Aug 2011, 15:13

ieri un prieten a scapat un romanesc de peste 20 de kg, tot in locul meu , deci peste este
cand sunt in mijlocul dunarii ma simt rege, nu dau senzatia asta pe toti banii din lume

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: DUNAREA

Mesaj de gogu steriade » 23 Aug 2011, 15:33

sorprodan scrie:ieri un prieten a scapat un romanesc de peste 20 de kg, tot in locul meu , deci peste este
si la noi ie peste ;) da ie un bulangiu #-o ca cam bate fetele da la sosea ! :-q si sa mor io daca nam scapat unu mare da tot >:D< care avea numa icrele da 25 da kile ! :^O cand mam trezit dan somn epuizat dupa atata dril miera si rau da la atatea icre ! :-B
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: DUNAREA

Mesaj de timer » 23 Aug 2011, 16:51

gogu steriade scrie:
sorprodan scrie:ieri un prieten a scapat un romanesc de peste 20 de kg, tot in locul meu , deci peste este
si la noi ie peste ;) da ie un bulangiu #-o ca cam bate fetele da la sosea ! :-q si sa mor io daca nam scapat unu mare da tot >:D< care avea numa icrele da 25 da kile ! :^O cand mam trezit dan somn epuizat dupa atata dril miera si rau da la atatea icre ! :-B
Gogule,adicatelea oarece nightmare-uri.... :) :)

Avatar utilizator
sorprodan
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 28 Feb 2010, 10:44

Re: DUNAREA

Mesaj de sorprodan » 24 Aug 2011, 10:28

gogu steriade scrie:
sorprodan scrie:ieri un prieten a scapat un romanesc de peste 20 de kg, tot in locul meu , deci peste este
si la noi ie peste ;) da ie un bulangiu #-o ca cam bate fetele da la sosea ! :-q si sa mor io daca nam scapat unu mare da tot >:D< care avea numa icrele da 25 da kile ! :^O cand mam trezit dan somn epuizat dupa atata dril miera si rau da la atatea icre ! :-B
ala mare de peste 25 de kg. ar fi si ultima poza postata pe acest forum,,,,,,,,,,,,, >:)
cand sunt in mijlocul dunarii ma simt rege, nu dau senzatia asta pe toti banii din lume

Avatar utilizator
ROSCA MIREL
senior
senior
Mesaje: 161
Membru din: 19 Ian 2008, 13:27
Localitate: MOTRU
Contact:

Re: DUNAREA

Mesaj de ROSCA MIREL » 24 Aug 2011, 12:19

lumea rea nea prodane din partea mea fir intins ; sa puna si dumnealor poze cu capturi locuri etc ; sa vedem si noi sau numai vorbesc despre alti .

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: DUNAREA

Mesaj de gogu steriade » 24 Aug 2011, 17:36

sorprodan scrie:
gogu steriade scrie:
sorprodan scrie:ieri un prieten a scapat un romanesc de peste 20 de kg, tot in locul meu , deci peste este
si la noi ie peste ;) da ie un bulangiu #-o ca cam bate fetele da la sosea ! :-q si sa mor io daca nam scapat unu mare da tot >:D< care avea numa icrele da 25 da kile ! :^O cand mam trezit dan somn epuizat dupa atata dril miera si rau da la atatea icre ! :-B
ala mare de peste 25 de kg. ar fi si ultima poza postata pe acest forum,,,,,,,,,,,,, >:)
sa mori tu ?! :-/ stai pa forum pana prinzi unu da 25 da kile numai icrele si dupa aia fugi ? :-? rusine ! >:D< asta ie sfidare pa fata ! >:D< dupa aia cine mai ne raspunde la intrebarile carcotitoare :P daspre cat da mare iera ochiu la plasa ?! #-o
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: DUNAREA

Mesaj de gogu steriade » 24 Aug 2011, 17:43

ROSCA MIREL scrie:lumea rea nea prodane din partea mea fir intins ; sa puna si dumnealor poze cu capturi locuri etc ; sa vedem si noi sau numai vorbesc despre alti .
domnu Mirel matale esti mai molcom la vorba (:| da ia zi si lu mosu ca cam cati pesti ai scapat matale si le stiai si greutatile si cati solzi avea pa coda cumle stie nea Prodan pa toate ! ? :-w Astia nar scapa si ei unu sub 15 kile ca sa face da ras ! :^O iar daca ne mai glumim si noi sil lom in tarboaca pa dansu >:) ie numa pentru ca dansu are placerea sa sa afirme pa net cu chesti pescaresti >:D< care uneori ie mai controversate decat scrie la litera da lege ! :-B ia intreabal si matale ce grija ai poarta la saracu peste cand ie prohibitie #-o si sa vedem dupa aia cum facem sa ne mai cerem scuze ! (:|
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
sorprodan
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 28 Feb 2010, 10:44

Re: DUNAREA

Mesaj de sorprodan » 24 Aug 2011, 19:17

daca zici tu,,,, >:)ca legile sunt facute bine ,,,,,ca in loc sa puna prohibitia bine calendaristic sa protejeze pestele mare care depune ,,,atunci cand dunarea creste si intra in padure ei au doi ministrii si da oridine apoi le schimba ,,,crapii mari anul asta au depus icrele foarte tarziu si asta datorita nivelului scazut al dunarii,,,,dar la ce vorbesc in tara asta nu te aude nimeni,,,,poate nea GOCU si vreun moderator,,,,,,,,,,,,, :-@
cand sunt in mijlocul dunarii ma simt rege, nu dau senzatia asta pe toti banii din lume

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: DUNAREA

Mesaj de gogu steriade » 24 Aug 2011, 23:47

sorprodan scrie:daca zici tu,,,, >:)ca legile sunt facute bine ,,,,,ca in loc sa puna prohibitia bine calendaristic sa protejeze pestele mare care depune ,,,atunci cand dunarea creste si intra in padure ei au doi ministrii si da oridine apoi le schimba ,,,crapii mari anul asta au depus icrele foarte tarziu si asta datorita nivelului scazut al dunarii,,,,dar la ce vorbesc in tara asta nu te aude nimeni,,,,poate nea GOCU si vreun moderator,,,,,,,,,,,,, :-@
bah nene tu ai asa o fire dastea neaoashe ;;) , ca nai recunoaste in veci ca calci in stachini [-x desi sti bine ca la romani undei lege nui tocmeala ! :-B vrajeli dastea ca aia da la minister ie da vina ca tia pus tie prohibitia aiurea sa le zici la aia care te crede pescar sportiv ! :P cand sa dat legea ca ie prohibitie iti vezi vericule da treaba in gradina (:| nu te duci sa iei pesti cu japca ! #-o si daca iti bate unu si altu obrazu nu vi cu scuze penibile ca alti ie da vina ca iti place sa incalci legea :-?? , bagi capu in pamant si spui scuze :"> si sa ma ierte pesti pa care iam belit ca leam loat dreptu da a face sex 2 luni da zile prin boscheti ! :x
hai ca mai ienervat in seara asta si toocmai ce renuntasem da o ora la baut ! #-o tu da fapt iesti om bun da suntem noi ai dracu ca ne tinem da capu tau <:-P sa te ducem pa cararea gresita ! ;)
auarde si bahtalo la toate vaduvile dan dabuleni ! :-* sa va babardeasca prodan pa toate ca lui nui convine legile statului care condamna poligamia ! <:-P
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
sorprodan
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 28 Feb 2010, 10:44

Re: DUNAREA

Mesaj de sorprodan » 25 Aug 2011, 12:43

ROSCA MIREL scrie:lumea rea nea prodane din partea mea fir intins ; sa puna si dumnealor poze cu capturi locuri etc ; sa vedem si noi sau numai vorbesc despre alti .
nea MIRELE eu nu mai pun bre poze,,,,ca n-am cu cine vorbi despre pescuitul pe dunare aci,,,,ce ma bucur e ca mi-am facut cativa prieteni,,,,care au fost si pe la mine pt, mine parerile lor conteaza,,,,asa toti pot sa dea cu batul la peste important este sa avansezi bre nu sa stai pe loc,,,,asa ca ceau ma fratilor m-am dus pe apa :-@
cand sunt in mijlocul dunarii ma simt rege, nu dau senzatia asta pe toti banii din lume

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: DUNAREA

Mesaj de gogu steriade » 25 Aug 2011, 15:55

sorprodan scrie:
ROSCA MIREL scrie:lumea rea nea prodane din partea mea fir intins ; sa puna si dumnealor poze cu capturi locuri etc ; sa vedem si noi sau numai vorbesc despre alti .
nea MIRELE eu nu mai pun bre poze,,,,ca n-am cu cine vorbi despre pescuitul pe dunare aci,,,,ce ma bucur e ca mi-am facut cativa prieteni,,,,care au fost si pe la mine pt, mine parerile lor conteaza,,,,asa toti pot sa dea cu batul la peste important este sa avansezi bre nu sa stai pe loc,,,,asa ca ceau ma fratilor m-am dus pe apa :-@
daca tie mancatiash pescuitu in prohibitie ti se pare ca ie un lucru da invatat [-x e clar ca santem pa maluri diferite ! :P faptu ca pui poze pa forum nu te face cu nimic mai destept sau mai bun pescar decat iesti ! :-B ce te face mai bun ie raspunsu sincer si fara tagada la intrebarile celor care te urmaresc ! ;) cand ajungi sa spui ca ai prins un ten la porumb, da locu ie secret si aroma ie secreta :-w teai pisat pe el de forum #-o si tiai dezvaluit calitatile de pescar industrial ! cu secrete sa te duci sa lucrezi la SRI coane nu la uni pa forum :)] ca daca le spuneai la oameni cum si la ce ai prins nuti fura nimeni pestili dan giuvelnic ! [-x da asa santeti voi astia cu ambiti da preamarire pa forum ! >:D< va place sa va pozati si sa va pupe lumea in dosuri da cand vine vorba da dat dan casa- canci mancavash =(( ca vine poporu peste voi si va ia locu si pestili dan apa si muriti da foame ! :(( dute fuga si puneti pozele pa Hifive si pa Facebok ca acilea ie loc da ceva mai mult ;;) , da la oameni care respecta natura, pescuitu, pestele si pa semeni lor ! :x daca a ramas putina lume ie numai vina la alde astia care sa kk pa ei ca sunt pescari p@lei si cand ai intrebi ceva iti spun o sula ! :-q nu ma refer la matale ca oricum iesti dan alt film #:-S dar in general lumea multa sa duce pa balti nu pa ape naturale dan cauza ca lea braconat uni si alti si au babardit pesti nonstop ! X-( sa fi sanatos si mai slobod la gura bah Prodane ca acilea si daca te cearta unu si altu, mai mult dacat sati ia boii da la bicicleta nau ce sati faca ! <:-P
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
luigibosu
membru activ
membru activ
Mesaje: 52
Membru din: 02 Feb 2009, 19:46

Re: DUNAREA

Mesaj de luigibosu » 25 Aug 2011, 17:27

gogu steriade scrie:
sorprodan scrie:
ROSCA MIREL scrie:lumea rea nea prodane din partea mea fir intins ; sa puna si dumnealor poze cu capturi locuri etc ; sa vedem si noi sau numai vorbesc despre alti .
nea MIRELE eu nu mai pun bre poze,,,,ca n-am cu cine vorbi despre pescuitul pe dunare aci,,,,ce ma bucur e ca mi-am facut cativa prieteni,,,,care au fost si pe la mine pt, mine parerile lor conteaza,,,,asa toti pot sa dea cu batul la peste important este sa avansezi bre nu sa stai pe loc,,,,asa ca ceau ma fratilor m-am dus pe apa :-@
daca tie mancatiash pescuitu in prohibitie ti se pare ca ie un lucru da invatat [-x e clar ca santem pa maluri diferite ! :P faptu ca pui poze pa forum nu te face cu nimic mai destept sau mai bun pescar decat iesti ! :-B ce te face mai bun ie raspunsu sincer si fara tagada la intrebarile celor care te urmaresc ! ;) cand ajungi sa spui ca ai prins un ten la porumb, da locu ie secret si aroma ie secreta :-w teai pisat pe el de forum #-o si tiai dezvaluit calitatile de pescar industrial ! cu secrete sa te duci sa lucrezi la SRI coane nu la uni pa forum :)] ca daca le spuneai la oameni cum si la ce ai prins nuti fura nimeni pestili dan giuvelnic ! [-x da asa santeti voi astia cu ambiti da preamarire pa forum ! >:D< va place sa va pozati si sa va pupe lumea in dosuri da cand vine vorba da dat dan casa- canci mancavash =(( ca vine poporu peste voi si va ia locu si pestili dan apa si muriti da foame ! :(( dute fuga si puneti pozele pa Hifive si pa Facebok ca acilea ie loc da ceva mai mult ;;) , da la oameni care respecta natura, pescuitu, pestele si pa semeni lor ! :x daca a ramas putina lume ie numai vina la alde astia care sa kk pa ei ca sunt pescari p@lei si cand ai intrebi ceva iti spun o sula ! :-q nu ma refer la matale ca oricum iesti dan alt film #:-S dar in general lumea multa sa duce pa balti nu pa ape naturale dan cauza ca lea braconat uni si alti si au babardit pesti nonstop ! X-( sa fi sanatos si mai slobod la gura bah Prodane ca acilea si daca te cearta unu si altu, mai mult dacat sati ia boii da la bicicleta nau ce sati faca ! <:-P
Mai nene dar vad ca esti bun de papagal si de criticat dar la matale activitate pe dunare e ioc ia dute si matale ia niste cote si dupa aia sa vedem ce zici...tot cu bla bla umbli ca matale esti cam de balta din cite se vede :-@ ...fire intinse sa aveti... ;)

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: DUNAREA

Mesaj de gogu steriade » 25 Aug 2011, 17:38

[quote="luigibosu" <:-P[/quote]
Mai nene dar vad ca esti bun de papagal si de criticat dar la matale activitate pe dunare e ioc ia dute si matale ia niste cote si dupa aia sa vedem ce zici...tot cu bla bla umbli ca matale esti cam de balta din cite se vede :-@ ...fire intinse sa aveti... ;)[/quote]

domne asta ie viata si am si io cusuru meu I-) , ca cand beau ma duc la toileta ma inscaunez pa tron :"> si tin discursuri melodramatice ! =(( pa dunare nam cum sa iau cote ca sunt cam daparte :-?? da ia si io merg mai des pa prut da fara rezultate ca lipseste obiectu da activitate respectiv pestili #-o care la braconat niste baieti isteti care siua facut casa in balta ca haiduci, lualeasi neamu in palarie ! X-(
psss
daca Prodan asigura masa si casa mergem sa pescuim pa locu lui sa vedem ce pica ! ;;) tot forumu mergem ! >:)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Scrie răspuns

Înapoi la “Pe rauri si Dunare”