COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Avatar utilizator
Liviu Belu
membru activ
membru activ
Mesaje: 56
Membru din: 10 Sep 2009, 14:45
Localitate: Malmö
Contact:

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de Liviu Belu » 31 Ian 2010, 11:20

Merge perfect acum dimineata, internetul este devina :)

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de iulian petre » 31 Ian 2010, 11:29

Un nou look al site-ului dar un prost obicei vechi sa-mi schimbati semnatura... :-q

ps. vad ati sters de tot semnatura rusinicaaa

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de Qnyx » 31 Ian 2010, 11:59

iulian petre scrie:Un nou look al site-ului dar un prost obicei vechi sa-mi schimbati semnatura... :-q

ps. vad ati sters de tot semnatura rusinicaaa
Cred ca ar trebui sa discuti cu George aceasta chestiune.
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de iulian petre » 31 Ian 2010, 13:10

Domnule poate nu ai observat ca este semnatura MEA personala si cu mine trebuie sa se discute daca este ceva de discutat. Corect?
Poate tu nu esti la curent cu ce sponsorizari a primit clubul vostru din parte baltii Chiroiu 4 si te anunt eu

Balta a fost pusa Gratis la dispozitie pentru ca sa faceti 2 concursuri si anume
Cupa Carp Zone si cupa VERII .

Domnul Valer a platit din buzunar 60 milioane (6000 ron) pentru a completa fondul de premiere din cauza ca nu a-ti adus destui concurenti si nu ati anuntat ca fondul de premiere se modifica in functie de numarul de participanti.

Consider ca este de ajuns aceste sponsorizari pentru o mica semnatura care o consideri reclama dar totusi ...... .Multumesc si sper ca ai inteles cum stau lucrurile .

ps. sa nu vi cu raspuns ca nu are legatura cu acest forum sponsorizarile ca nu merge si inca ceva pentru reclama facute la TV au fost platiti alti bani . ok?

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de Amstel » 31 Ian 2010, 13:29

iulian petre scrie: Consider ca este de ajuns aceste sponsorizari pentru o mica semnatura care o consideri reclama dar totusi ...... .Multumesc si sper ca ai inteles cum stau lucrurile .
?
Drepturile de publicitate pe acest site au fost cumparate de mine...sper ca ai inteles cum stau lucrurile :) .

Avatar utilizator
Teddy
Veteran
Veteran
Mesaje: 588
Membru din: 26 Apr 2008, 18:35
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de Teddy » 31 Ian 2010, 13:44

Adica, nu inteleg! Nu avem voie sa mai folosim semnaturile ca pana acum? Trebuie sa platim ca sa ne apara ceva scris acolo? Foarte interesant.

@Amsterdamer, te rog explica ce ai vrut sa spui !

Cosmin, felicitari pentru noul look al site-ului. Este... OK ! =D>
Dragos Dimache - Pescar sportiv
Fieldtester si colaborator SUPERBAITS

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de Amstel » 31 Ian 2010, 14:09

Inseamna ca atunci cand cineva da cu mucii in fasole si nu vorbeste unde trebuie si cu cine trebuie ca sa obtina ceea ce trebuie, nu poti decat sa o dai pe gluma sau sa faci o diversiune. :">

ps: daca o sa semnez contractul pt drepturile de reclama trebuie sa fiti pregatiti sa renuntati la linkurile catre orice alt site cu acelasi profil cu infopescar >:D< - asa ca urati-mi "ghinion" :)

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de iulian petre » 31 Ian 2010, 18:58

Amsterdamer scrie:
ps: daca o sa semnez contractul pt drepturile de reclama trebuie sa fiti pregatiti sa renuntati la linkurile catre orice alt site cu acelasi profil cu infopescar >:D< - asa ca urati-mi "ghinion" :)
---------
poate nu ai observat ca este un site al baltii Chiroiu 4 . Multe "succesuri" in semnarea contractului.Noi suntem ORGANIZATORI (Clubul Green Lake) a unei etape CN pe balta noastra Chiroiu 4.Poate te intereseaza sa facem un contract pentru "drepturile de televiziune" :D

Avatar utilizator
Osiris
senior
senior
Mesaje: 326
Membru din: 04 Dec 2009, 02:11
Localitate: Bucuresti

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de Osiris » 31 Ian 2010, 20:19

Felicitari pt noul look. <:-P <:-P <:-P

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de cristian505ro » 31 Ian 2010, 23:57

florentiniuga scrie:Da, a venit rasplata deja. Ceva munca in plus. :))
Asa da! Ramai cum te-am cunoscut Florentin, adica = Number One! Sigur, meritul lui Cosmin pe care nu-l cunosc personal, este imens, imi dau seama. Bravo voua! Keep on!!!
Cristian Bebesel

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de cristian505ro » 01 Feb 2010, 00:39

Amsterdamer scrie:Inseamna ca atunci cand cineva da cu mucii in fasole si nu vorbeste unde trebuie si cu cine trebuie ca sa obtina ceea ce trebuie, nu poti decat sa o dai pe gluma sau sa faci o diversiune. :">

ps: daca o sa semnez contractul pt drepturile de reclama trebuie sa fiti pregatiti sa renuntati la linkurile catre orice alt site cu acelasi profil cu infopescar >:D< - asa ca urati-mi "ghinion" :)
Eu te stiam pe la blinkerit pe canale olandeze, dar vad ca tot crosetezi pe aici pe la noi, chiar daca apele sunt tulburi.....au valuri mici, nu-i asa?
Cristian Bebesel

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de florentiniuga » 01 Feb 2010, 02:39

iulian petre scrie:Domnule poate nu ai observat ca este semnatura MEA personala si cu mine trebuie sa se discute daca este ceva de discutat. Corect?
Poate tu nu esti la curent cu ce sponsorizari a primit clubul vostru din parte baltii Chiroiu 4 si te anunt eu

Balta a fost pusa Gratis la dispozitie pentru ca sa faceti 2 concursuri si anume
Cupa Carp Zone si cupa VERII .

Domnul Valer a platit din buzunar 60 milioane (6000 ron) pentru a completa fondul de premiere din cauza ca nu a-ti adus destui concurenti si nu ati anuntat ca fondul de premiere se modifica in functie de numarul de participanti.

Consider ca este de ajuns aceste sponsorizari pentru o mica semnatura care o consideri reclama dar totusi ...... .Multumesc si sper ca ai inteles cum stau lucrurile .

ps. sa nu vi cu raspuns ca nu are legatura cu acest forum sponsorizarile ca nu merge si inca ceva pentru reclama facute la TV au fost platiti alti bani . ok?
Daca Valer sau George nu dezmint in 24 de ore toata porcaria pe care ai scris-o tu aici, ii anunt oficial ca imi retrag orice sprijin media sau de alta natura la adresa lacului si a denumirii Green Lake, unde nu voi mai calca niciodata. Chiar daca ar fi adevarat macar o iota din ce spui, website-ul Info Pescar nu are nicio legatura cu clubul Carp Zone iar eu nu am nicio datorie fata de Green Lake.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de iulian petre » 01 Feb 2010, 11:29

:!:

Avatar utilizator
Russu Valer
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 01 Feb 2010, 15:34

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de Russu Valer » 01 Feb 2010, 16:18

Regret foarte mult discutiile la care s-a ajuns si tin sa precizez ca nu am nicio legatura cu acestea.
Nu am resentimente legate de Carp Zone, am trait o perioada frumoasa ca membru al clubului si am cunoscut multi oameni deosebiti.
Facilitatile de care clubul a beneficiat s-au bazat pe un beneficiu reciproc, interesul meu fiind promovarea lacului si asocierea acestuia cu organizarea la superlativ a evenimentelor mentionate,motiv pentru care nu consider ca ar exista obligatii fata de mine.
Imi exprim recunostinta pentru sprijinul neconditionat pe care Florentin l-a acordat pentru promovarea lacului Chiroiu 4, emisiunea pe care o produce este un business privat iar intelegerile dintre noi nu au legatura cu clubul Carp Zone.
In ce priveste decizia privind link-urile atasate semnaturilor membrilor GREEN LAKE, chiar daca pare interpretabila, este legitima si nu cred ca trebuie continuata polemica.

Cu stima,
Valer Russu

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: COSMIN + FLORENTIN - JOS PALARIA

Mesaj de Amstel » 01 Feb 2010, 17:32

Russu Valer scrie:Regret foarte mult discutiile la care s-a ajuns si tin sa precizez ca nu am nicio legatura cu acestea.
Nu am resentimente legate de Carp Zone, am trait o perioada frumoasa ca membru al clubului si am cunoscut multi oameni deosebiti.
Facilitatile de care clubul a beneficiat s-au bazat pe un beneficiu reciproc, interesul meu fiind promovarea lacului si asocierea acestuia cu organizarea la superlativ a evenimentelor mentionate,motiv pentru care nu consider ca ar exista obligatii fata de mine.
Imi exprim recunostinta pentru sprijinul neconditionat pe care Florentin l-a acordat pentru promovarea lacului Chiroiu 4, emisiunea pe care o produce este un business privat iar intelegerile dintre noi nu au legatura cu clubul Carp Zone.
In ce priveste decizia privind link-urile atasate semnaturilor membrilor GREEN LAKE, chiar daca pare interpretabila, este legitima si nu cred ca trebuie continuata polemica.

Cu stima,
Valer Russu
Jos palaria, Domnule Valer Russu!

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”