Info Pescar TV

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Închis
Avatar utilizator
Amos
senior
senior
Mesaje: 244
Membru din: 02 Apr 2010, 14:07
Localitate: Constanța
Contact:

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de Amos » 10 Apr 2010, 18:02

Cine are abonament RDS-RCS Bază special + HBO, trebuie să primească gratuit un decodor Humex, care funcționează cu cartelă și cu care va prinde toate posturile emise în format digital, printre care și alt post la o calitate ireproșabilă.
Eu nu l-am cerut (decodorul) pentru că nu știam că am dreptul la el. Mi-a fost adus la ușă de un reprezentant RCS, l-am montat și prind beton postul, tradus în limba română.
Deci care aveți RCS duceți-vă la sediul și cereți decodorul că este moca. =D>

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de florentiniuga » 10 Apr 2010, 21:07

Amos scrie: Deci care aveți RCS duceți-vă la sediul și cereți decodorul că este moca. =D>
RCS digital nu analog. La unii inca nu s-a trecut in format digital.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
vexxatu
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 31 Mar 2009, 18:32
Localitate: Botosani
Contact:

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de vexxatu » 01 Iul 2010, 08:42

Emisiunea Infopescar nu mai face parte din grila celor de la PVTV? Nici macar reluari nu mai dau.

Avatar utilizator
Clabuc
senior
senior
Mesaje: 150
Membru din: 02 Aug 2008, 13:18

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de Clabuc » 01 Iul 2010, 22:20

Mai exista emisiunea ? nici pe site nu mai apare

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de florentiniuga » 03 Iul 2010, 07:10

Exista in grila si mai exista si sub genericul Carp Zone iar pe masura ce vor fi gata montajele si traducerile vor fi chiar multe. Din diverse cauze, partea de postproductie a ramas in urma.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Amos
senior
senior
Mesaje: 244
Membru din: 02 Apr 2010, 14:07
Localitate: Constanța
Contact:

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de Amos » 17 Oct 2010, 23:08

Există vreo posibilitate de a accesa și emisiuni mai vechi, din arhivă? Eventual vreun link către arhivă.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de florentiniuga » 17 Oct 2010, 23:19

Emisiunile din arhiva vor putea fi revazute pe infopescar tv. Sunt emisiuni din 2001 pana in prezent.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
vioril
Veteran
Veteran
Mesaje: 1449
Membru din: 12 Ian 2009, 15:43
Localitate: mihailesti -giurgiu
Contact:

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de vioril » 18 Oct 2010, 20:50

Extraordiaaaaaar , extraordinaaaaaar , extraordinaaaaaar , :-* :-* :-* >:D< >:D< >:D< .

Sincere felicitari atat domnului Iuga cat si intregii echipe si sa va dea Barbosu multa sanatate sa ne puteti improspata si tine la curent ( da nu mai mare de 12v ) pe toti telespectatorii .

Apropo , urmaresc de vreo 7 zile live-ul de pe site si sunt placut surprins de ceea ce vad , imi aduc aminte de acele vremuri ( cu placere de unele ) , mai vad si ce am uitat sincer sa fiu , cemai la deal la vale , nota 10 .


sincere salutari

Avatar utilizator
Amos
senior
senior
Mesaje: 244
Membru din: 02 Apr 2010, 14:07
Localitate: Constanța
Contact:

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de Amos » 18 Oct 2010, 21:18

florentiniuga scrie:Emisiunile din arhiva vor putea fi revazute pe infopescar tv. Sunt emisiuni din 2001 pana in prezent.
D-nul Florentin am o nelămurire. Ori sunt obosit după o zi de muncă, ori sunt tare de cap. Deci, emisiunile din arhivă sunt încă indisponibile. Parafrazez: "vor putea fi revăzute". Sau sunt deja disponibile și nu știu eu unde să caut? :-??

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de gor965 » 18 Oct 2010, 21:47

Amos scrie:
florentiniuga scrie:Emisiunile din arhiva vor putea fi revazute pe infopescar tv. Sunt emisiuni din 2001 pana in prezent.
D-nul Florentin am o nelămurire. Ori sunt obosit după o zi de muncă, ori sunt tare de cap. Deci, emisiunile din arhivă sunt încă indisponibile. Parafrazez: "vor putea fi revăzute". Sau sunt deja disponibile și nu știu eu unde să caut? :-??
Sunt difuzate in cadrul programului televiziunii on-line -> Infopescar.tv !!!!!!!!!!!!!!!!!
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
vioril
Veteran
Veteran
Mesaje: 1449
Membru din: 12 Ian 2009, 15:43
Localitate: mihailesti -giurgiu
Contact:

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de vioril » 18 Oct 2010, 22:23

Corect ! urmareste infopescar live pe acest site si vei vedea si emisiuni din 2004 , o gramada de inceputuri ale unor consacrati in ale crapului din ziua de azi , partide se stiucarit de pe barajul de la Mihailesti , vremuri bune cemai . eu atunci cand am timp nu ezit sa deschid netul si sa ma uit la emisiunile din anii trecuti , in loc sa vad tot felul de PORCARII , poate numai meteo a ramas interesant in grila de programe tv .



Vizualizare placuta

Avatar utilizator
Amos
senior
senior
Mesaje: 244
Membru din: 02 Apr 2010, 14:07
Localitate: Constanța
Contact:

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de Amos » 18 Oct 2010, 22:37

gor965 scrie: Sunt difuzate in cadrul programului televiziunii on-line -> Infopescar.tv !!!!!!!!!!!!!!!!!
Gor965 cred că este o neînțelegere la mijloc. Pe http://www.infopescar.tv văd ce se transmite în momentul respectiv. Întrebarea mea era dacă eu, adică eu cu al meu mouse, POT ACCESA O ANUMITĂ EMISIUNE DIN ARHIVĂ? Dacă răspunsul este da, unde pot să dau click cu șoarecele?

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de gor965 » 18 Oct 2010, 22:47

Amos scrie:
gor965 scrie: Sunt difuzate in cadrul programului televiziunii on-line -> Infopescar.tv !!!!!!!!!!!!!!!!!
Gor965 cred că este o neînțelegere la mijloc. Pe http://www.infopescar.tv văd ce se transmite în momentul respectiv. Întrebarea mea era dacă eu, adică eu cu al meu mouse, POT ACCESA O ANUMITĂ EMISIUNE DIN ARHIVĂ? Dacă răspunsul este da, unde pot să dau click cu șoarecele?
Evident ca NU puteti accesa o anumita emisiune din moment ce toata arhiva va este furnizata sub forma de program tv !...nici la ProTv ,nu comandam fiecare ce film dorim ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Amos
senior
senior
Mesaje: 244
Membru din: 02 Apr 2010, 14:07
Localitate: Constanța
Contact:

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de Amos » 18 Oct 2010, 22:52

Am înțeles, să trăiți! :-$

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: EMISIUNEA Info Pescar - Un nou inceput

Mesaj de gor965 » 18 Oct 2010, 23:05

Amos scrie:Am înțeles, să trăiți! :-$
Pe loc repaos !... :)) ...sau mergi si uitat-te la emisiuni , pana o prinzi pe aia care te intereseaza ! ;)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Închis

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”