VP - TV

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: VP - TV

Mesaj de Qnyx » 01 Noi 2009, 19:21

Costi P scrie:Aloooo....Onyx..Gor...ce facem tata?

am incredere in voi ca se va reglementa situatia... ;) ...totusi e TV nu radio :D

:lol: Sunteti amabil sa imi traduceti si mie ce vreti sa spuneti ?
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: VP - TV

Mesaj de Costi P » 01 Noi 2009, 19:49

Qnyx scrie:
Costi P scrie:Aloooo....Onyx..Gor...ce facem tata?

am incredere in voi ca se va reglementa situatia... ;) ...totusi e TV nu radio :D

:lol: Sunteti amabil sa imi traduceti si mie ce vreti sa spuneti ?
Ma refeream la faptul ca doar auzim PV.TV...
ma refeream la faptul ca Dumneavoastra si domnul Gor sunteti moderatorii cei mai prezenti si mai activi de pe acest forum...
ma refeream la faptul ca de fiecare data cand apare o problema tehnica, Dumneavoastra si domnul Gor ati reusit sa ne explicati foarte frumos ce se intampla.....

si ca "traducere" finala la cele spuse de mine, va cerem ajutorul....daca a fost o exprimare prea prietenesca sau deplasata din partea mea, va rog sa punctati acest lucru si nu se va mai repeta.

Cu stima,
Pascu Constantin
:lol:
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: VP - TV

Mesaj de Qnyx » 01 Noi 2009, 20:05

Stimate domn,

Eu am creat absolut tot ceea ce vedeti aici; totusi in ciuda faptului ca ma chinui sa fac si mai mult de atat, nu intotdeauna vina imi apartine vis' a vis' de eventualele disfunctionalitati cu care se confrunta infopescar.tv, in cazul acesta transmisia operatorului de televiziune. Spuneti ca eu fac parte dintre "moderatorii" activi - dati-mi voie sa va contrazic; eu intervin doar acolo unde consider ca interventia mea este necesara, in rest sunt "invizibil".

Cu stima,
Cosmin.

P.S. Va multumesc pentru aprecieri.
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: VP - TV

Mesaj de Madalin Dirla » 02 Noi 2009, 00:10

Poate ma ajutati si pe mine cu un raspuns,eu sunt abonat la RDS ,pe ce frecventa se vede VP - TV?
mULTUMESC ANTICIPAT!!

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: VP - TV

Mesaj de cristian505ro » 02 Noi 2009, 00:31

Madalin007 scrie:Poate ma ajutati si pe mine cu un raspuns,eu sunt abonat la RDS ,pe ce frecventa se vede VP - TV?
mULTUMESC ANTICIPAT!!
Salut Madalin!
Am inteles ca doar pe digi de la RDS, nu pe cablu. Eu sunt abonat la UPC si vad in continuare F & H, iar VP-TV pe calculator, gratie acestui site, dar aici vad cu problemele pe care le semnalam cu toti. Numai bine si fir intins!
Cristian Bebesel

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: VP - TV

Mesaj de florentiniuga » 02 Noi 2009, 01:03

In general probleme pot fi in weekend, cand nu e supravegheata transmisia pe net dar cu toate acestea, nu cred ca ati pierdut ceva. Emisiunile se repeta suficient cat sa fie vazute de toti inainte de a fi inlocuite in grila.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: VP - TV

Mesaj de cristian505ro » 02 Noi 2009, 01:07

florentiniuga scrie:In general probleme pot fi in weekend, cand nu e supravegheata transmisia pe net dar cu toate acestea, nu cred ca ati pierdut ceva. Emisiunile se repeta suficient cat sa fie vazute de toti inainte de a fi inlocuite in grila.
Corect : Repetitio mater studiorum est!
Cristian Bebesel

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: VP - TV

Mesaj de Madalin Dirla » 02 Noi 2009, 22:55

cristian505ro scrie:
Madalin007 scrie:Poate ma ajutati si pe mine cu un raspuns,eu sunt abonat la RDS ,pe ce frecventa se vede VP - TV?
mULTUMESC ANTICIPAT!!
Salut Madalin!
Am inteles ca doar pe digi de la RDS, nu pe cablu. Eu sunt abonat la UPC si vad in continuare F & H, iar VP-TV pe calculator, gratie acestui site, dar aici vad cu problemele pe care le semnalam cu toti. Numai bine si fir intins!
Salut Cristian,
m-am oprit din cautat acum :D ,am uzat televizorul cu aceasta cautare cu minim 5 ani :)) ............bine ca mai este in garantie!
Toate cele bune si fire intinse!!! ---<>< ---<><

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”