"Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Moderator: florentiniuga

Închis
Avatar utilizator
Alexandru Mihai
Veteran
Veteran
Mesaje: 1520
Membru din: 16 Ian 2010, 14:33
Localitate: Mogosoaia

"Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de Alexandru Mihai » 27 Feb 2012, 10:28

In curand voi pune detaliile.

L.E.
Detaii -> AICI

Avatar utilizator
Marinita
Veteran
Veteran
Mesaje: 1191
Membru din: 08 Feb 2008, 17:43

Re: "Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de Marinita » 27 Feb 2012, 22:59

Aviators Fishing Club vine cu 2 echipe la acest concurs.
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
serban_31
Veteran
Veteran
Mesaje: 944
Membru din: 04 Oct 2008, 14:42
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: "Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de serban_31 » 29 Feb 2012, 20:45

Alexandru Mihai scrie:In curand voi pune detaliile.
Maxx cu tot respectul voi puteti organiza doar editia 1 sau 2 ca mai aveti niste cupe de la un concurs amanat.....
De ce?
Uite cine a organizat prima editie:

http://www.infopescar.tv/forum/crap-si- ... t5268.html
Serban Ionescu
0722.439.937
ionescu.serban@yahoo.com
www.heruselectric.ro

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: "Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de IULIAN C » 29 Feb 2012, 21:53

Nu vreau sa fac aici nici dispute,nici polemici,insa sunt cateva precizari de facut:
GABI NEAMTU,Domnul sa-l odihneasca in pace,in momentul cand a plecat dintre noi,era membru CARP ZONE,si se mandrea cu asta
La momentul respectiv am anuntat oficial pe toate site-urile ca atat cat va exista Carp Zone,vom tine cupa asta,care este un memorial inchinat memoriei lui
Daca cineva din cadrul acestui club a organizat pana acum si nu a aparut "Carp-Zone" organizeaza..." asta nu inseamna nimic.
Nu vom transforma din aceasta o disputa intre nu stiu cine si Carp-Zone,pentru ca nu va ajunge nimeni (sper din tot sufletul)
sa fie atat de insensibil si sa uite ca GABI NEAMTU a ramas in memoria noastra un om de o deosebita calitate,deosebit de sufletist si calm un om care nu ar fi transformat dintr-o cupa memoriala un concurs care sa fie disputat de diverse parti care sa il organizeze.
Ca atare,e de datoria noastra sa ne tinem de promisiunea facuta atunci,dupa decesul lui,va ramane DOAR AICI,nu mi se pare absolut deloc moral sa umble aceasta cupa din gura in gura pe la altii!
Rugamintea mea e sa lasam lucrurile sa isi desfasoare cursul normal,nu sa ne scoatem pe aici ochii chiar daca avem sau nu dreptate!
Vom putea organiza Memorialul Gabi Neamtu de fiecare data,ii vom pastra prin asta vie memoria si ATAT!
Deci,Serban,ori detaliezi putin ce anume ai vrut sa spui cu "...voi puteti organiza doar editia 1 sau 2..." ori incerci sa nu strici chiar si o astfel de manifestare.
Multumesc pentru intelegere
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
tibi_m
Veteran
Veteran
Mesaje: 593
Membru din: 07 Mai 2009, 16:25
Localitate: Bucuresti

Re: "Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de tibi_m » 29 Feb 2012, 22:04

Clubul Smart Fishing mentioneaza ca Serban Ionescu in aceasta chestiune a vorbit in nume personal, nu s-a discutat si nu s-a hotarat nimic in acest sens in cadrul clubului.

Clubul Smart Fishing respecta toate cluburile si doreste relatii de colaborare si de buna intelegere.
Clubul Smart Fishing nu va intreprinde actiuni care sa prejudicieze sau sa lezeze drepturile altor cluburi.

Cu stima,
Tibi Manascu
Presedinte Smart Fishing Club

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: "Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de Madalin Dirla » 29 Feb 2012, 22:37

Vezi ca editia de care vorbesti ORGANIZATOR a fost CARP ZONE ;) se poate face dovada,la editia a doua tot CARP ZONE a fost organizator dar tu ai spus ca te vei ocupa de tot, incasari,taxa baltii,cupe,etc...... nu uita un lucru Serbane,dupa organizarea acelui concurs ai ramas cu 2000 lei,Clubul nu a incasat nici un leu ;) .
Clubul CARP ZONE face acest conncurs NON PROFIT deoarece il face in MEMORIA UNUI FOST MEMBRU CARP ZONE.
Am si eu o intrebare: Unde l-ai cunoscut tu pe Gabi Neamtu??

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: "Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de Costi P » 29 Feb 2012, 22:40

Cu tot respectul....pe cupa care am castigat-o anul trecut la memorial, scrie MARE : CS CARP ZONE ( ma rog CRAP ZONE pt ca unii nu au stiut sa faca diferenta ), deci nu cred ca se poate pune in discutie ca altcineva sau alt club sa poata organiza acest eveniment.

Cu stima Costi P !
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de florentiniuga » 29 Feb 2012, 23:39

Clubul Carp Zone va invita pe toti cei care l-au cunoscut si stimat pe "blandul Ben" sa luati parte alaturi de noi la organizarea acestui memorial. In aceste conditii, il vom face impreuna, fara sa ne asumam paternitatea sau exclusivitatea denumirii, pentru ca Gabita era prietenul tuturor si ne face cinste sa pastram o atitudine generoasa, asa cum a avut-o el fata de noi toti.
Va asteptam prieteni, Serban, baietii de la Smart Fishing, Green Lake, Over 10, Baricada, Aviators si toti cei care l-ati cunoscut pe Gabi Neamtu, sa organizam impreuna acest memorial, care sa poarte doar numele lui. Considerati ca noi am postat doar un anunt si am propus o balta, pe care Dan Marinita cu drag ne-o recomanda si o pune la dispozitie in conditii la fel de generoase. Orice initiativa pentru reusita acestui concurs este binevenita.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
tibi_m
Veteran
Veteran
Mesaje: 593
Membru din: 07 Mai 2009, 16:25
Localitate: Bucuresti

Re: "Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de tibi_m » 29 Feb 2012, 23:42

Smart Fishing saluta pozitia exprimata de Carpzone prin presedintele lor, si raspunde prezent la orice invitatie de colaborare.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de florentiniuga » 29 Feb 2012, 23:45

Multumesc Tibi!
Eu suplimentez cu un premiu in produse de la Energofish.
Va posta Max si o schita a regulamentului pentru a va da acordul sau pentru modificari.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: "Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de Madalin Dirla » 29 Feb 2012, 23:47

tibi_m scrie:Smart Fishing saluta pozitia exprimata de Carpzone prin presedintele lor, si raspunde prezent la orice invitatie de colaborare.
Big like ;) !!!

Avatar utilizator
Marinita
Veteran
Veteran
Mesaje: 1191
Membru din: 08 Feb 2008, 17:43

Re: "Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de Marinita » 01 Mar 2012, 09:55

La fel ca voi si eu l-am cunoscut pe "Blandul Ben"am pescuit cu el impreuna la cateva concursuri si in amintirea lui administratia lacului Sulimanu va pregati pentru participantii la acest concurs un berbec la protap.
Iti mai amintesti Florentine cand venea in vizita la cate un concurs la care participau membrii Carp Zone si facea lista cu ce dorea fiecare?
Dumnezeu sa-l odihneasca
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: "Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de iulian petre » 01 Mar 2012, 17:37

florentiniuga scrie: Va asteptam prieteni, Serban, baietii de la Smart Fishing, Green Lake, Over 10, Baricada, Aviators si toti cei care l-ati cunoscut pe Gabi Neamtu

---------
Nu am participat si nu o sa particip atata timp cat nu este un concurs NON-PROFIT cu cheltuieli transparente . Cine vrea bani sa se duca la alte concursuri si cine vrea sa castige bani din organizarea acestui eveniment sa se orienteze in alta parte .

Nu acuz pe nimeni si este o parere personala .

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: "Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de Ion Mironov » 01 Mar 2012, 17:43

ma tot gandeam cand o sa iti reviii....\

welcome back !!!
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "Memorialul Gabi Neamtu" editia 3

Mesaj de florentiniuga » 02 Mar 2012, 01:48

iulian petre scrie:
florentiniuga scrie: Va asteptam prieteni, Serban, baietii de la Smart Fishing, Green Lake, Over 10, Baricada, Aviators si toti cei care l-ati cunoscut pe Gabi Neamtu

---------
Nu am participat si nu o sa particip atata timp cat nu este un concurs NON-PROFIT cu cheltuieli transparente . Cine vrea bani sa se duca la alte concursuri si cine vrea sa castige bani din organizarea acestui eveniment sa se orienteze in alta parte .

Nu acuz pe nimeni si este o parere personala .
ESTE NON-PROFIT! Te trec pe lista sau doar ai zis asa... ca sa zici? :-?
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Închis

Înapoi la “Crap si somn”