Mitchell Privilege

Moderatori: gor965, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
savioo
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 09 Ian 2009, 10:03

Mitchell Privilege

Mesaj de savioo » 09 Feb 2009, 14:16

M-ar interesa cateva pareri despre aceasta lanseta Mitchell Privilege 3,90m , 3buc ,putere aruncare 50-150 grame.
Cine imi poate oferi cateva sfaturi legate despre aceasta lanseta si daca merita sa investesc banii in asa ceva
Banuiesc ca sunt destui care cunosc aceasta lanseta si sunt sigur ca voi primi destule sfaturi destul de bune
Multumesc anticipat

Avatar utilizator
huscky
utilizator
utilizator
Mesaje: 38
Membru din: 11 Sep 2009, 17:01

Re: Mitchell Privilege

Mesaj de huscky » 29 Oct 2009, 21:03

Am eu 4 buc de 3.90 si pt un incepator pot spune ca sunt multumit de ele.Ce nu imi convine este levierul putin cam scurt zic eu,la 1.85m si vreo 85 kg,in rest merg bine.Am dat si cu momitor,dar cel mai frumos lucreaza cu plumbi intre 75-85g,atunci am impresia eu ca am tot curajul sa le fortez.Am incercat si cu plumbi pana in 100g dar am avut mici retineri in a forta.Am lansat cu pb de 80g in jur de 115-120m,masurat,pe balta(am pus 2 tarusi la distanta de aprox 4m,cat are batul,iar apoi am infasurat intre ei vreo 32 de ture de fir dupa care am fixat firul pe clip am mulinat si am inceput sa testez).Ca sa nu ma pierd in detalii sunt multumit de bete,mai ales ca le-am prins la oferta si la cata scoala am eu in pescuitul crapului,sunt marfa! :D

Scrie răspuns

Înapoi la “Undite si lansete”