Emisiunea din 2008.01.05

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Avatar utilizator
con
junior
junior
Mesaje: 5
Membru din: 24 Noi 2007, 21:17

Emisiunea din 2008.01.05

Mesaj de con » 13 Ian 2008, 11:35

Poate cineva sa-mi spuna de ce nu pot vizualiza emisiunea pe care am descarcat-o din arhiva?
La deschidere fereastra este toata neagra.

Avatar utilizator
floringula
membru activ
membru activ
Mesaje: 135
Membru din: 01 Ian 2008, 15:46
Localitate: deva

Mesaj de floringula » 13 Ian 2008, 12:39

nici la mine nu merge si cred ca este o problema. apropo si la emisiunea din12 daca baiatul avea un tricou alb se vedea si montura asa nu se intelege nimic din ce face mai ales la nodul rapala :shock:

Avatar utilizator
roataclaudiu
senior
senior
Mesaje: 199
Membru din: 12 Dec 2007, 22:39
Localitate: SIBIU

salut

Mesaj de roataclaudiu » 21 Ian 2008, 18:07

am "dat" jos emisiunea si merge ok
CS Ovidius

Avatar utilizator
vasile miclea
utilizator
utilizator
Mesaje: 29
Membru din: 07 Dec 2007, 22:01
Localitate: Oradea

Mesaj de vasile miclea » 26 Ian 2008, 13:07

Postez aici pt. a nu mai deschide un nou topic.
Emisiunea din 26.01.2008,foarte buna si parca aduce un "aer" proaspat intre emisiunile Infopescar.
Felicitari si spor la treaba in continuare,o singura obiectie este legata de Dl. Gigi si prezentarea lui, trista si terifianta pentru cei care practica C&R-ul.
Nu inteleg Florentin ce rost avea prezentarea mai sus mentionata pt. ca cei care accesam forumul suntem pescari si nu piscicultori(poate cu mici excepti).

Avatar utilizator
APSHD
senior
senior
Mesaje: 193
Membru din: 01 Ian 2008, 17:40
Localitate: HUNEDOARA

Mesaj de APSHD » 26 Ian 2008, 16:10

Domnul Gigi ne-a invitat sa pescuim in America ---<>< ---<>< ---<><
Asa ceva numai in filme mai vedem :roll: :P :twisted: :wink:

Avatar utilizator
con
junior
junior
Mesaje: 5
Membru din: 24 Noi 2007, 21:17

Mesaj de con » 27 Ian 2008, 13:36

am descarcat emisiunea (05 01 2008) inca odata, dar nu o pot vedea, Imi apare toata ferestra neagra.
Stie cineva care este cauza?

Avatar utilizator
zamfi
senior
senior
Mesaje: 457
Membru din: 16 Dec 2007, 20:47

Mesaj de zamfi » 27 Ian 2008, 20:42

Am vrut sa vizionez emisiunea de ieri :oops: pe net si nu am gasit-o ! Sunt ceva probleme ? Multumesc.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de florentiniuga » 28 Ian 2008, 02:14

@vasile miclea + APSHD

Secventa cu Gigi e veche de 2 ani, aveam nevoie de o umplutura si n-am stat sa caut prea mult ca am avut examene sambata.
Dar daca tot a venit vorba, treaba asta s-a mai discutat pe forumuri. Domnii mei, sa fie clar, pentru americani crapul este un daunator. Indivizii aia erau intr-o rezervatie de indieni, singurii americani care consuma crap si sursa lor de venit o constituie exportul de crap si numai de crap (alte specii le este interzis sa exploateze comercial). Nu putem sa plantam cartofi si sa privim in gradina altora care au gaini si apoi sa ne miram de ce ei nu dau cu DDT pentru gandacii de colorado. In alte tari exista aceeasi optica in legatura cu crapul. In Australia esti considerat criminal daca bagi crap intr-o apa unde nu este. Acolo unde este se recomanda ca in cazul in care se prinde, sa nu fie eliberat. Cam asa cum e privit soretele sau platica la noi. Nu da nimeni doi bani. Majoritatea admin. de balti te roaga sa nu dai drumul la platica pentru ca este concurenta la hrana cu crapul. Intrebati-i pe Raduta sau pe Parfene.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de florentiniuga » 28 Ian 2008, 02:19

con scrie:am descarcat emisiunea (05 01 2008) inca odata, dar nu o pot vedea, Imi apare toata ferestra neagra.
Stie cineva care este cauza?
Ai dreptate, am rezolvat. O poti lua din nou.
Ultima oară modificat 28 Ian 2008, 02:34 de către florentiniuga, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de florentiniuga » 28 Ian 2008, 02:19

zamfi scrie:Am vrut sa vizionez emisiunea de ieri :oops: pe net si nu am gasit-o ! Sunt ceva probleme ? Multumesc.
Nu sunt probleme, pur si simplu nu era. Am decis sa nu mai pun imediat emisiunea pe net, deoarece multi s-au obisnuit cu faptul ca o vor gasi acolo si in loc sa se uite la OTV, se uita la Tibanu, care e la aceeasi ora. Ca urmare, mi-a scazut ratingul in favoarea lui, ceea ce nu mi se pare normal. Pentru mine conteaza ratingul tv nu traficul pe net. Sper sa ma intelegeti si sa ma sustineti.

Avatar utilizator
mini_mic
site team
site team
Mesaje: 412
Membru din: 21 Noi 2007, 23:04
Localitate: Craiova

Mesaj de mini_mic » 28 Ian 2008, 16:08

Orice emisiune de pescuit e bine venita. Ati spus ca va face Tibanu concurenta la emsiune; mie mi se pare oarecum amuzant acest lucru si sunt de parere ca daca esti un pescar adevarat sau o persoana capabila de analiza nu te uiti la o asemenea emisiune. Emisiunea mentionata mi se pare mai degraba un pamflet decat ceva informativ si educativ. Fara sa am nimic cu persoana respectiva am renuntat de mult sa ma uit la emisiunea sa din mai multe motive intemeiate, zic eu :
- la pastrav nu pescuiesti niciodata cu rama, cu atat mai mult sa faci asta si sa arati la tv
- nu retii pesti sub dimensiunile legale ( am vazut asta in nenumarate randuri ) ca sa faci o saramura
- nu-ti bati joc de cei care se uita la tine punand pesti deja prinsi sau morti in ac, doar ca sa poti face un montaj cu ceva "actiune"

Avatar utilizator
zamfi
senior
senior
Mesaje: 457
Membru din: 16 Dec 2007, 20:47

Mesaj de zamfi » 28 Ian 2008, 18:20

florentiniuga scrie:
zamfi scrie:Am vrut sa vizionez emisiunea de ieri :oops: pe net si nu am gasit-o ! Sunt ceva probleme ? Multumesc.
Nu sunt probleme, pur si simplu nu era. Am decis sa nu mai pun imediat emisiunea pe net, deoarece multi s-au obisnuit cu faptul ca o vor gasi acolo si in loc sa se uite la OTV, se uita la Tibanu, care e la aceeasi ora. Ca urmare, mi-a scazut ratingul in favoarea lui, ceea ce nu mi se pare normal. Pentru mine conteaza ratingul tv nu traficul pe net. Sper sa ma intelegeti si sa ma sustineti.
Sigur ca sunt perfect de acord cu ratingul si cu urmarirea pe tv a emisiunii.Din pacate unii mai lucreaza sambata dimineata :oops: asa ca ...asteapta cu nerabdare sa ajunga acasa sa vada emisiunea. :lol:

PS: cine-i Tibanu? :roll: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
george-alexandru
Veteran
Veteran
Mesaje: 765
Membru din: 26 Noi 2007, 15:12
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de george-alexandru » 28 Ian 2008, 19:13

se blocheaza si la voi ultima emisiune?

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de florentiniuga » 28 Ian 2008, 21:17

george-alexandru scrie:se blocheaza si la voi ultima emisiune?
Un pic de rabdare, ca am avut ceva probleme cu transferul pe server. RDS-ul sa traiasca :wink: . Acum sper ca merge (fara varianta mare :( ).

Avatar utilizator
zamfi
senior
senior
Mesaje: 457
Membru din: 16 Dec 2007, 20:47

Mesaj de zamfi » 28 Ian 2008, 22:30

Saru'mana pentru emisiune! :wink:

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”