Ce credeti ca ar mai trebui sa aiba website-ul Infopescar

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Ce credeti ca ar mai trebui sa aiba website-ul Infopescar

Mesaj de Qnyx » 31 Ian 2008, 01:28

Va rog sa prezentati opinii, sugestii, etc...........
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
Adrian Toader
utilizator
utilizator
Mesaje: 46
Membru din: 14 Ian 2008, 20:42
Localitate: ploiesti

Re: Ce credeti ca ar mai trebui sa aiba website-ul Infopescar

Mesaj de Adrian Toader » 06 Feb 2008, 18:23

nu ma pricep la website-uri dar daca este posibil ar fi frumos ca la intrarea pe site,utilizatorul sa primeasca un mesaj de intampinare, un salut, un bun venit, ceva acolo.... :oops: :?
Nu exista fericire de care sa-ti amintesti fara tristete...

Avatar utilizator
CRYSTYAN
membru activ
membru activ
Mesaje: 81
Membru din: 29 Dec 2007, 13:16
Localitate: TIMISOARA
Contact:

Re: Ce credeti ca ar mai trebui sa aiba website-ul Infopescar

Mesaj de CRYSTYAN » 06 Feb 2008, 20:01

Ar fi interesant daca a-ti putea face un topic doar cu retete de momeli( boilies-uri,retete de porumb fiert,uscat,mamaliga,pelete,momeli vii,etc.)detaliate.Sint foarte multi pescari la inceput de "BOALA" si nu se descurca.Eu sint disperat zilnic cu tot felul de intrebari despre toate acestea.A-ti putea pune o regula pe acest TOPIC .D oar reteta si atit fara alte comentarii.VA MULTUMESC IN NUMELE MULTOR PESCARI PROFI SI AMATORI.AJUTATI-I SI PE CEI LA INCEPUT DE DRUM.EU INCERC SA LE ARAT DRUMUL DAR I-MI ESTE FRICA SA NU-I DEZAMAGESC.Inca odata v-a multumjesc.QNYX cred ca ai putea sa le cauiti sti tu unde ,caci eu nu stiu.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Ce credeti ca ar mai trebui sa aiba website-ul Infopescar

Mesaj de florentiniuga » 07 Feb 2008, 04:21

CRYSTYAN scrie:Ar fi interesant daca a-ti putea face un topic doar cu retete de momeli( boilies-uri,retete de porumb fiert,uscat,mamaliga,pelete,momeli vii,etc.)detaliate.....A-ti putea pune o regula pe acest TOPIC .Doar reteta si atit fara alte comentarii....
Nu cred ca e bine fara comentarii. Am vazut pe alte siteuri cateva asazise retete de boilies, care nu aveau nimic de-a face cu pescuitul la crap. S-ar putea ca incepatorii sa creada ca merge si asa, ori interesul nostru este sa furnizam informatii corecte.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
CRYSTYAN
membru activ
membru activ
Mesaje: 81
Membru din: 29 Dec 2007, 13:16
Localitate: TIMISOARA
Contact:

Re: Ce credeti ca ar mai trebui sa aiba website-ul Infopescar

Mesaj de CRYSTYAN » 07 Feb 2008, 19:07

florentiniuga scrie:
CRYSTYAN scrie:Ar fi interesant daca a-ti putea face un topic doar cu retete de momeli( boilies-uri,retete de porumb fiert,uscat,mamaliga,pelete,momeli vii,etc.)detaliate.....A-ti putea pune o regula pe acest TOPIC .Doar reteta si atit fara alte comentarii....
Nu cred ca e bine fara comentarii. Am vazut pe alte siteuri cateva asazise retete de boilies, care nu aveau nimic de-a face cu pescuitul la crap. S-ar putea ca incepatorii sa creada ca merge si asa, ori interesul nostru este sa furnizam informatii corecte.
Domnule FLORENTIN cum credeti dumneavoastra,dar de la o reteta se v-a ajunge cu comentariile la alte subiecte .Eu daca as dori sa caut o reteta mi-ar placea sa iau reteta si doar atit.De aceea as propune ca fiecare sa posteze cite o reteta(boilies,pelete,porumb,mamaliga,etc.)pe care o stie sau la care a prins si fiecare care cauta retete i-si ia ce doreste.Multumesc.

Avatar utilizator
hopecarpteam
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 15 Ian 2008, 00:32
Localitate: bucuresti

Re: Ce credeti ca ar mai trebui sa aiba website-ul Infopescar

Mesaj de hopecarpteam » 24 Feb 2008, 23:41

Dle Florentin... iti pot spune ca mai trebuie sa aiba site-ul.... O REVISTA..... o revista cu articole si interviuri de la oamenii de la noi care pescuiesc, si care o fac bine, cu balti, cu tehnici, cu concursuri, cu produse... si cu tot ceea ce mai trebuie, ca toti sa primeasca informatiie necesare.
... mai ales acum de cind cu CARPZONE... o poti chiar numi asa.... si o sa fie OK ca sunt 2-3 reviste in capitala, dintre care exclusiv pt crap doar una , care mai apare si din an in paste...
Emisiunea ta e super OK... si e singura care intradevar transmite informatii (ca de culorile pestilor , personal m-am saturat :wink: ).... incearca si o revista si daca o sa fie tot asa ca emisiunea .... succesul e garantat..
HopeCarpTeam
Bucuresti

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: Ce credeti ca ar mai trebui sa aiba website-ul Infopescar

Mesaj de Qnyx » 25 Feb 2008, 00:16

hopecarpteam scrie:Dle Florentin... iti pot spune ca mai trebuie sa aiba site-ul.... O REVISTA..... o revista cu articole si interviuri de la oamenii de la noi care pescuiesc, si care o fac bine, cu balti, cu tehnici, cu concursuri, cu produse... si cu tot ceea ce mai trebuie, ca toti sa primeasca informatiie necesare.
... mai ales acum de cind cu CARPZONE... o poti chiar numi asa.... si o sa fie OK ca sunt 2-3 reviste in capitala, dintre care exclusiv pt crap doar una , care mai apare si din an in paste...
Emisiunea ta e super OK... si e singura care intradevar transmite informatii (ca de culorile pestilor , personal m-am saturat :wink: ).... incearca si o revista si daca o sa fie tot asa ca emisiunea .... succesul e garantat..
Salut !

Noi am inceput sa punem bazele acestei reviste, dar momentan nu pe suport de hartie, ci pe suport virtual, respectiv in cadrul unui website. Acest website este inca in constructie si cand va fi gata, cred ca va fi un succes total prin prisma calitatii informatiilor, design-ului si nu numai. Acum o luna, doua de zile daca imi amintesc bine, totul se rezuma la ceva ipotetic, site-ul si forumul aratau dezastruos, comunitatea era la inceput; acum forumul zic ca are mai multe functii decat toate forumurile de gen la un loc si o avanpremiera a viitorului website se poate gasi aici: http://www.infopescar.tv/forum/sugestii ... -t376.html, unde de altfel votul dumneavoastra conteaza in dezvoltarea acestuia. Comunitatea de pe infopescar.tv a crescut cu 700% ; informatiile publicate au fost atent analizate (si vor fi in continuare) pentru a nu exista neclaritati sau neadevaruri. Ce pot sa zic, este ca urmatorul pas, dupa dezvoltarea completa a website-ului si atingerea unei maturitati informationale a acestuia, va fi dezvoltarea revistei InfoPescar.tv , care va coexista intr-o simbioza perfecta cu website-ul.

Cu stima,
Cosmin.
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
adrianciolpani
junior
junior
Mesaje: 5
Membru din: 26 Feb 2008, 03:14

Re: Ce credeti ca ar mai trebui sa aiba website-ul Infopescar

Mesaj de adrianciolpani » 26 Feb 2008, 03:25

cand vreau sa ma uit la emisiune sa dau un dublu click pt varianta mare

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Ce credeti ca ar mai trebui sa aiba website-ul Infopescar

Mesaj de florentiniuga » 27 Feb 2008, 02:09

adrianciolpani scrie:cand vreau sa ma uit la emisiune sa dau un dublu click pt varianta mare
E in flash, nu merge regula de la mediaplayer dar cine stie, daca-l ambitionezi pe Qnyx, e in stare sa o faca sa se mareasca doar daca te gandesti la asta. :lol: :lol: :lol:
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Mesaj de Qnyx » 27 Feb 2008, 03:22

Am rezolvat problema cu playerul. Am marit imaginea, am optimizat ecranul un pic si daca vrei sa o vezi mare, exista undeva jos in dreapta o casuta ca un patrat, unde daca dai click se face pe tot ecranul. Daca apesi tasta "Escape" se face mic la loc. Sper ca esti multumit !

Salutari !
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
adrianciolpani
junior
junior
Mesaje: 5
Membru din: 26 Feb 2008, 03:14

Re: Ce credeti ca ar mai trebui sa aiba website-ul Infopescar

Mesaj de adrianciolpani » 27 Feb 2008, 21:14

ok va multumesc :D

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: Ce credeti ca ar mai trebui sa aiba website-ul Infopescar

Mesaj de Qnyx » 27 Feb 2008, 21:24

Clientul nostru, stapanul nostru ! (sau dusmanul nostru ????)
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
roni
senior
senior
Mesaje: 267
Membru din: 14 Oct 2008, 21:10

Delta si nu numai!!!

Mesaj de roni » 23 Ian 2009, 23:22

salut.consider ca ar trebui sa existe o rubrica in care am putea discuta modalitati pentru diminuarea braconajului sau poate chiar stoparea lui si promovarea pescuitului c&r.probabil suntem prea mici pentru a face ceva,dar poate vine cineva cu o ideea cat o "minune".interesele sunt prea mari,mai ales in Delta,dar p mine pur si simplu ma doare cand vad ca pe zi ce trece in loc sa evoluam ,regresem permanent.macar pentru c&r sunt optimist si cred ca acest sistem este adoptat in fiecare zi de ceva pescari dak au citit macar cateva topicuri din acest minunat site.respect
Cojocaru Radu

Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

Re: Ce credeti ca ar mai trebui sa aiba website-ul Infopescar

Mesaj de nando » 23 Ian 2009, 23:27

cred ca trebuie sa aiba website Infopescar. parerea mea
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: Ce credeti ca ar mai trebui sa aiba website-ul Infopescar

Mesaj de Qnyx » 23 Ian 2009, 23:33

nando scrie:cred ca trebuie sa aiba website Infopescar. parerea mea

Detaliaza te rog ce vrei sa spui.
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”