catre moderatori

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

catre moderatori

Mesaj de nando » 12 Mar 2010, 10:06

sant curios care dintre moderatori sa indragostit de I.P. calculatorului meu,deoarece nu mai pot posta nimic si sant nevoit sa merg in vecini pentru a mai posta din cand in cand
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Avatar utilizator
Coleman
site team
site team
Mesaje: 944
Membru din: 08 Aug 2008, 19:55
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: catre moderatori

Mesaj de Coleman » 12 Mar 2010, 10:30

Cand o sa intelegi vreodata ca moderatorii nu pot bloca IP, citi mesaje private sau alte aberatii pe care le debitezi tu.
TOTUL PENTRU CRAP

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: catre moderatori

Mesaj de gor965 » 12 Mar 2010, 10:31

nando scrie:sant curios care dintre moderatori sa indragostit de I.P. calculatorului meu,deoarece nu mai pot posta nimic si sant nevoit sa merg in vecini pentru a mai posta din cand in cand
Mai concret ,ce anume patiti ...nu puteti posata pe forum ?...va spune ceva calculatorul ?...doar pe Info patiti treaba asata ?...de accesat puteti accesa sit-ul nostru ?
Oricum trebuie sa va dezamagesc...nu va iubeste nimeni...IP-ul ! :))
Figurati cu 5 IP-uri dupa care ati postat si nici unul n-are vre-o problema !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

Re: catre moderatori

Mesaj de nando » 12 Mar 2010, 10:37

da de pe calculatoru de acasa nu pot sa mai postez in rest nu am probleme i mi cere sa ma autentific si ma da in pagina de start si iar dau sa postez iar trebuie sa ma autentific si iar la pagina de start.sigur nu este ceva paranormal
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

Re: catre moderatori

Mesaj de nando » 12 Mar 2010, 10:39

coleman scrie:Cand o sa intelegi vreodata ca moderatorii nu pot bloca IP, citi mesaje private sau alte aberatii pe care le debitezi tu.
esti ssigur?
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Avatar utilizator
Coleman
site team
site team
Mesaje: 944
Membru din: 08 Aug 2008, 19:55
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: catre moderatori

Mesaj de Coleman » 12 Mar 2010, 10:55

Pffffff , foarte sigur.
Tu nu poti sa faci nici acum diferenta intre un moderator si un ADMIN.
Moderatorii nu te pot bloca iar ADMINI nu au de ce, pentru ca esti foarte distractiv pentru ei :)).
TOTUL PENTRU CRAP

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: catre moderatori

Mesaj de gor965 » 12 Mar 2010, 10:56

nando scrie:da de pe calculatoru de acasa nu pot sa mai postez in rest nu am probleme i mi cere sa ma autentific si ma da in pagina de start si iar dau sa postez iar trebuie sa ma autentific si iar la pagina de start.sigur nu este ceva paranormal
Nu te-ai autentificat corect ! Acum am verificat si eu ,tastand o parola gresita si exact la fel se intampla ...ma trimite in pagina de start a forumului !
Ca sa te convingi ,mergi la vecini si incearca sa te loghezi cu username corect si parola gresita sa vezi ce se intampla !...si dupa aia te astept aici sa ne intrebi cine are ceva cu IP-ul vecinilor ! :))

P.S. Posteaza aici Ip-ul sa verificam totusi.
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: catre moderatori

Mesaj de gogu steriade » 14 Mar 2010, 13:42

iati stricat acoperirea la om . :-w sa ducea si el la vecina cand nu era barbasu acasa <:-P sa posteze una alta ;;) pa motiv da cenzura ip :^O siacuma vreti sai cenzurati si ip la vecina ? #-o nui frumos dan partea voastra [-x ,mai ales daca vecina e frumoasa si buna :x sil primeste sa faca ce vrea cu ea >:D< adica cu el @-) adica cu aipiu ei :-/ al lor #-o ...mustata mea ,daspe ce vorbeam ma ?! :-??
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: catre moderatori

Mesaj de cristian505ro » 14 Mar 2010, 23:45

[quote="gogu steriade"]iati stricat acoperirea la om . :-w sa ducea si el la vecina cand nu era barbasu acasa <:-P sa posteze una alta ;;) pa motiv da cenzura ip :^O siacuma vreti sai cenzurati si ip la vecina ? #-o nui frumos dan partea voastra [-x ,mai ales daca vecina e frumoasa si buna :x sil primeste sa faca ce vrea cu ea >:D< adica cu el @-) adica cu aipiu ei :-/ al lor #-o ...mustata mea ,daspe ce vorbeam ma ?! :-??[/quote]


Ie cenzura mare bre nea Gogule,nu vezi ca tre'be sa lucram toti sub acoperire. Ce, talica ai uitat cand aveai si 2 avatare : unu' cu barba,s'apoi ai aparut cu mustata? I'ote, ca la Oscar ai picat si-l lua vecina! Ie clar ca ti-ai uitat aipiu la ea si te-a lucrat!

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: catre moderatori

Mesaj de gogu steriade » 15 Mar 2010, 16:27

cristian505ro scrie:
gogu steriade scrie:iati stricat acoperirea la om . :-w sa ducea si el la vecina cand nu era barbasu acasa <:-P sa posteze una alta ;;) pa motiv da cenzura ip :^O siacuma vreti sai cenzurati si ip la vecina ? #-o nui frumos dan partea voastra [-x ,mai ales daca vecina e frumoasa si buna :x sil primeste sa faca ce vrea cu ea >:D< adica cu el @-) adica cu aipiu ei :-/ al lor #-o ...mustata mea ,daspe ce vorbeam ma ?! :-??

Ie cenzura mare bre nea Gogule,nu vezi ca tre'be sa lucram toti sub acoperire. Ce, talica ai uitat cand aveai si 2 avatare : unu' cu barba,s'apoi ai aparut cu mustata? I'ote, ca la Oscar ai picat si-l lua vecina! Ie clar ca ti-ai uitat aipiu la ea si te-a lucrat!
pai bine bre matale la avatar la mustata mea te uiti #-o io ca sa sa vada ochi lam pus ca e verzi si siceri cum ie curcubeu cerului ! ;;) doar ca trebuie sai intrezaresti pe lanaga sau printre ramele la ochelari Dolce & Babana da 24 karatze ! (:| :-B
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”