GREACA CERCANI ANUNT

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Avatar utilizator
george_gre
membru activ
membru activ
Mesaje: 55
Membru din: 16 Mai 2010, 19:48
Localitate: http://www.greaca-cercani.ro/
Contact:

GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de george_gre » 05 Iun 2010, 21:04

DIN DATA DE 07.06 2010 PE BALTA CERCANI SE PESCUIESTE NUMAI PE BAZA DE ABONAMENT SI RECOMANDARE(ALTFEL BALTA ESTE INCHISA)

Avatar utilizator
Tony
senior
senior
Mesaje: 203
Membru din: 09 Dec 2007, 10:19
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de Tony » 05 Iun 2010, 21:17

De la cine trebuie recomandare si cit este abonamentul? :O
Wants food.......but it's too late to eat!!!

Avatar utilizator
PiciuS
membru activ
membru activ
Mesaje: 91
Membru din: 12 Noi 2009, 01:19
Localitate: Targu Mures
Contact:

Re: GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de PiciuS » 05 Iun 2010, 21:19

george_gre scrie:DIN DATA DE 07.06 2010 PE BALTA CERCANI SE PESCUIESTE NUMAI PE BAZA DE ABONAMENT SI RECOMANDARE(ALTFEL BALTA ESTE INCHISA)
pe cine v-ati suparat asa de tare ? :-S
Catch & Release

Avatar utilizator
Incepator
Veteran
Veteran
Mesaje: 602
Membru din: 22 Feb 2009, 12:36
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de Incepator » 05 Iun 2010, 21:47

george_gre scrie:DIN DATA DE 07.06 2010 PE BALTA CERCANI SE PESCUIESTE NUMAI PE BAZA DE ABONAMENT SI RECOMANDARE(ALTFEL BALTA ESTE INCHISA)
si ce s-au terminat baltile la Greaca-Cercani [-x

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de iorgu » 05 Iun 2010, 23:04

Poate au cardul plin =)) Ne tebuie si cazier? curiculum vitae? cont banca? antecedente familiare, nr. auto? venit anual?
Putem venii daca nu mai avem unde sa mergem sa facem plaja?
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
kelu84
senior
senior
Mesaje: 192
Membru din: 17 Mai 2010, 00:21
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de kelu84 » 06 Iun 2010, 01:40

care este faza????macar fiti mai explicit in legatura cu anuntul.cat este abonamentul? se poate veni si pe baza de recomandare?sau este necesar si abonament si recomandare? mi se pare absurd- ok, este garla dvstra si faceti ce doriti cu ea, insa asta inseamna ca balta se transforma intr-o locatie cu circuit inchis!!! care mai este sensul sa fie public profilul ei?eu am fost de 2 ori pe aceasta balta si mi-a placut foarte mult. dar din pacate posibilitatile financiare ale multora dintre noi s-au diminuat si se vor diminua si mai mult, si obligatia achitarii unui abonament este total deplasata.sau asta este si ideea? numai cei cu bani sa mai calce pe balta caci ceilalti sunt fomisti? daca nu avem bani de abonament asta inseamna ca furam peste????caci sunt convins ca asta este motivul acestei masuri. poate multi dintre noi nu avem timp sa mergem la balta atat cat ar trebui avand in vedere ca abonamentul are un pret destul de ridicat.si nu cred ca i-ar conveni cuiva sa plateasca 1000 ron sa zicem,si poate are timp de fix 4 partide sa presupunem. sa zicem ca facem un sacrificiu si achitam un abonament;cate partide sunt incluse, CARE ESTE PRETUL??? prin asta practic ati lega multi pescari de aceasta balta, caci nu cred ca este vreun pescar care an de an sa bata aceeasi garla.daca dai o galagie de bani pe abonament,mai are cineva bani sa mearga si pe alta garla?
repet:DACA TOT ATI ARUNCAT BOMBA, MACAR DETALIATI
l.e.- daca nu avem pe cineva sa ne recomande ce facem?ne facem abonament sau stam cu lacrimi in ochi la bariera doar doar?

Avatar utilizator
Tony
senior
senior
Mesaje: 203
Membru din: 09 Dec 2007, 10:19
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de Tony » 06 Iun 2010, 06:43

Tocmai ce planuiam o iesire pe Cercani ma pregatisem si cu bile @-) asta e cautam altceva mai accesibil ptr. buzunarele noastre.
Sper sa dati mai multe detalii Domn George!!
Wants food.......but it's too late to eat!!!

Avatar utilizator
kelu84
senior
senior
Mesaje: 192
Membru din: 17 Mai 2010, 00:21
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de kelu84 » 06 Iun 2010, 09:11

si eu astept detalii in legatura cu masura asta.si eu ma pregatisem temeinic pentru o iesire acolo de 2-3 zile.acum asa cum spui si tu tony,ne orientam spre alte balti :(

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de Ion Mironov » 06 Iun 2010, 15:57

Incepator scrie:
george_gre scrie:DIN DATA DE 07.06 2010 PE BALTA CERCANI SE PESCUIESTE NUMAI PE BAZA DE ABONAMENT SI RECOMANDARE(ALTFEL BALTA ESTE INCHISA)
si ce s-au terminat baltile la Greaca-Cercani [-x

si crezi ca s-au terminat pescarii la tine?aiurea rau afirmatia asta...

a anuntat cele de mai sus ca sa nu face-ti drum intors de pe balta.....detaliile le da daca crede de cuviinta ca este problema noastra...daca nu (ne)va redirectionati catre alte locatiii

fir intins
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
Incepator
Veteran
Veteran
Mesaje: 602
Membru din: 22 Feb 2009, 12:36
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de Incepator » 06 Iun 2010, 17:24

jonny_23 scrie:
Incepator scrie:
george_gre scrie:DIN DATA DE 07.06 2010 PE BALTA CERCANI SE PESCUIESTE NUMAI PE BAZA DE ABONAMENT SI RECOMANDARE(ALTFEL BALTA ESTE INCHISA)
si ce s-au terminat baltile la Greaca-Cercani

si crezi ca s-au terminat pescarii la tine?aiurea rau afirmatia asta...

a anuntat cele de mai sus ca sa nu face-ti drum intors de pe balta.....detaliile le da daca crede de cuviinta ca este problema noastra...daca nu (ne)va redirectionati catre alte locatiii

fir intins
poate ca nu sunt nici macar pescar prietene,dar m-am saturat de atatea fite de la asa zisii patroni de balti.

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de Madalin Dirla » 06 Iun 2010, 17:39

Incepator scrie:
jonny_23 scrie:
Incepator scrie: si ce s-au terminat baltile la Greaca-Cercani

si crezi ca s-au terminat pescarii la tine?aiurea rau afirmatia asta...

a anuntat cele de mai sus ca sa nu face-ti drum intors de pe balta.....detaliile le da daca crede de cuviinta ca este problema noastra...daca nu (ne)va redirectionati catre alte locatiii

fir intins
poate ca nu sunt nici macar pescar prietene,dar m-am saturat de atatea fite de la asa zisii patroni de balti.

Daca nu sunteti nici macar pescar v-as ruga sa va abtineti de la comentarii rautacioase.
Sigur administratorul baltii va anunta costul abonamentului si restul detalilor,putina rabdare nu strica!
Fire intinse tuturor !!!

Avatar utilizator
Incepator
Veteran
Veteran
Mesaje: 602
Membru din: 22 Feb 2009, 12:36
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de Incepator » 06 Iun 2010, 17:58

Madalin007 scrie:
Incepator scrie:
Daca nu sunteti nici macar pescar v-as ruga sa va abtineti de la comentarii rautacioase.
Sigur administratorul baltii va anunta costul abonamentului si restul detalilor,putina rabdare nu strica!
Fire intinse tuturor !!!
ok,nu a fost nicidecum un comentariu rautacios doar mi-am spus o parere ca de aceea exita acest forum.
P.S. nu sunt pescar de talia d-voastra

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de Madalin Dirla » 06 Iun 2010, 18:04

Incepator scrie:
Madalin007 scrie:
Incepator scrie:
Daca nu sunteti nici macar pescar v-as ruga sa va abtineti de la comentarii rautacioase.
Sigur administratorul baltii va anunta costul abonamentului si restul detalilor,putina rabdare nu strica!
Fire intinse tuturor !!!
ok,nu a fost nicidecum un comentariu rautacios doar mi-am spus o parere ca de aceea exita acest forum.
P.S. nu sunt pescar de talia d-voastra

Se pare ca am inteles eu gresit daca nu a fost un comentariu rautacios,este parerea dv. si v-o respect.
P.S. Nici nu aveti cum fiindca eu sunt subtire in talie :)) !
Toate cele bune si fire intinse!!

Avatar utilizator
dianu marin catalin
senior
senior
Mesaje: 283
Membru din: 19 Oct 2008, 16:08
Localitate: bucuresti

Re: GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de dianu marin catalin » 06 Iun 2010, 19:40

mare pacat ceea ce ati facut,era visul orcarui pescar sa pescuiasca pe aceea balta.dar acuma se pare ca sa inchis frontiera,sunt tare deZamagit pt. ca nu-m,i voi permite un abonament ca sa mai pot pescui acolo.F.F.F.F.F.F.FOARTE DEZAMAGIT,POATE SE VA MAI GANDI PUTIN DOMNUL GEORGE SI SE VA REVENI LA VUM ERA MAI ACUM CEVA TIMP

Avatar utilizator
Incepator
Veteran
Veteran
Mesaje: 602
Membru din: 22 Feb 2009, 12:36
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: GREACA CERCANI ANUNT

Mesaj de Incepator » 06 Iun 2010, 20:22

Madalin007 scrie:
Incepator scrie:
Madalin007 scrie:
ok,nu a fost nicidecum un comentariu rautacios doar mi-am spus o parere ca de aceea exita acest forum.
P.S. nu sunt pescar de talia d-voastra

Se pare ca am inteles eu gresit daca nu a fost un comentariu rautacios,este parerea dv. si v-o respect.
P.S. Nici nu aveti cum fiindca eu sunt subtire in talie :)) !
Toate cele bune si fire intinse!!


si eu tot subtire dar nu numai in talie :D

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”