Fishing & Hunting Channel online

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Fishing & Hunting Channel online

Mesaj de Victor Hodorog » 03 Noi 2010, 13:13

..de fapt nu tot programul ci doar o parte din emisiunile realizate in Romania.
Suntem in discutii avansate cu cei de la F&H pentru preluarea unor materiale de interes, productii romanesti cat si alte productii, in special spinning si stationar.
Va tinem la curent cu desfasurarea negocierilor si speram ca in Decembrie sa fie pe post.

Avatar utilizator
tache
senior
senior
Mesaje: 391
Membru din: 20 Dec 2008, 20:22
Contact:

Re: Fishing & Hunting Channel online

Mesaj de tache » 07 Ian 2014, 01:10

Ce se intampla cu F&H?Sunt emisiuni interesante in romana dar nu pot intelege niciuna deoarece baga direct traducre in limba maghiara,iar daca este in limba maghiara nu este tradus....am umblat in meniu dar degeaba nu merge?Doresc sa vizionez si eu emisiunile si sa le aud daca sunt in romaneste.
Trebuie sa merg unde am contract cu cablul?
Multumesc
Prinde un peste si ... fa-l mare !

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Fishing & Hunting Channel online

Mesaj de florentiniuga » 07 Ian 2014, 06:34

tache scrie:Ce se intampla cu F&H?Sunt emisiuni interesante in romana dar nu pot intelege niciuna deoarece baga direct traducre in limba maghiara,iar daca este in limba maghiara nu este tradus....am umblat in meniu dar degeaba nu merge?Doresc sa vizionez si eu emisiunile si sa le aud daca sunt in romaneste.
Trebuie sa merg unde am contract cu cablul?
Multumesc
Cred ca nu e problema cablistului ci a celor de la F&H care nu au mai tradus emisiunile. S-ar parea ca au motive sa nu-i mai intereseze. ;)
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Nelutu
senior
senior
Mesaje: 299
Membru din: 21 Mar 2008, 19:32

Re: Fishing & Hunting Channel online

Mesaj de Nelutu » 07 Ian 2014, 13:41

Eu am cablu de la UPC, adica tot F&H este singurul post de profil pe care pot sa-l urmaresc, rar am dat peste emisiuni care nu sant titrate sau la care titrarea era defalcata in timp fata de imaginea reala, in gen. sant destul de Ok!, partea ce ma deranjeaza mai mult este ca se repeta destul de des. :(

Avatar utilizator
tache
senior
senior
Mesaje: 391
Membru din: 20 Dec 2008, 20:22
Contact:

Re: Fishing & Hunting Channel online

Mesaj de tache » 07 Ian 2014, 14:00

Multumesc frumos.Probabil ca voi plati un pachet mai mare in care sa prind pv-tv poate ei sunt mai seriosi in aceasta privinta.
Prinde un peste si ... fa-l mare !

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”