cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de iulian petre » 28 Iul 2008, 00:50

la acest concurs 2 echipe CARPZONE vor fi pe "baricade". un concurs greu mai ales ca nici nu stim unde e aceasta balta dar speram sa fim la inaltime...totul o sa fie inregistrat pt. voi si o sa vedeti desfasurarea concursului....perioada 30-07-3-08- miercuri-duminica.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de florentiniuga » 28 Iul 2008, 12:28

Sa speram ca o sa fie inregistrat :x
HELP !!!
Maine seara trebuie sa plec la Doripesco si mi-a crapat masina. Service-ul m-a anuntat ca dureaza minim 3 saptamani, pana vine piesa din germania, pana schimba pistoanele... bla, bla... :(
Cine ajuta un biet infopescar cu o masina de imprumut pana atunci ? :roll: Daca e de firma ii fac si reclama. Numai sa-mi incapa sculele in ea.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
ceangau alexandru
membru activ
membru activ
Mesaje: 76
Membru din: 18 Dec 2007, 17:50
Localitate: sfantu gheorghe

Re: cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de ceangau alexandru » 29 Iul 2008, 13:45

IULIAN...tot te plangi ca nu stii unde este balta !!! ....te asigur ca nu o sa uiti niciodata...o sa tragi de o sa ...CRAPI...roaga-te sa nu fie canicula...la calificari noi am avut parte de ploaie si vant ...am crezut ca...CRAP..FIR INTINS..!!!!

Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

Re: cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de vali003 » 29 Iul 2008, 15:39

Florentin , ti-as trimite -o pe a mea , dar ia cam mult timp sa ajunga , :lol: :lol: si cred , la pretul de trimis mai pui un pic si iei una noua .Acum fara gluma , sper sa reusesti sa-ti faci rost de una , sa ne tii la curent cu ce se intimpla , la Doripesco . FIRE INTINSE CARP ZONE .SA COMPLECTATI CEVA BIBELOURI IN VITRINA :lol: :lol: .

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de IULIAN C » 29 Iul 2008, 15:54

florentiniuga scrie:Sa speram ca o sa fie inregistrat :x
HELP !!!
Maine seara trebuie sa plec la Doripesco si mi-a crapat masina. Service-ul m-a anuntat ca dureaza minim 3 saptamani, pana vine piesa din germania, pana schimba pistoanele... bla, bla... :(
Cine ajuta un biet infopescar cu o masina de imprumut pana atunci ? :roll: Daca e de firma ii fac si reclama. Numai sa-mi incapa sculele in ea.
Cunosc sentimentul....sa trebuiasca sa pleci la un concurs la o partida-ceva ,de pescuit si sa stai sa te uiti lung la "tona" de echipament...gandindu-te:"cum oi duce eu toate astea...???
Dar sa speram ca se va rezolva in timp util!!!
Asteptam vesti...
Fire intinse si crapi "fomisti" in zona voastra de nadire!!! :lol:
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
ionescu iulian
senior
senior
Mesaje: 221
Membru din: 22 Iun 2008, 14:42
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de ionescu iulian » 29 Iul 2008, 18:34

Fire Intinse la maxim si multa SANATATE ! ! ! :arrow:
„Lumina Faptelor Bune”

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de dan _city_center » 29 Iul 2008, 19:00

florentiniuga scrie:Sa speram ca o sa fie inregistrat :x
HELP !!!
Maine seara trebuie sa plec la Doripesco si mi-a crapat masina. Service-ul m-a anuntat ca dureaza minim 3 saptamani, pana vine piesa din germania, pana schimba pistoanele... bla, bla... :(
Cine ajuta un biet infopescar cu o masina de imprumut pana atunci ? :roll: Daca e de firma ii fac si reclama. Numai sa-mi incapa sculele in ea.
SUNA!
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de florentiniuga » 29 Iul 2008, 21:20

Multumesc tuturor celor care m-au sunat, mi-au dat mesaje sau mailuri ca sa ma ajute. Deocamdata am rezolvat problema pe perioada concursului. Dupa aceea... :( mai vedem.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Marinita
Veteran
Veteran
Mesaje: 1191
Membru din: 08 Feb 2008, 17:43

Re: cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de Marinita » 31 Iul 2008, 08:54

am vorbit azi cu George si la cantarul de aseara erau pe 4sau 5 cu 90-95kg si azi au sacii plini pentru cantarul de dimineata.Cica pe primul loc ar fi Petrila George .Eu sunt sigur ca baietii vor face treaba buna dar sa vedem pana la sfarsit .Au si un dezavantaj ca locul pe care au cazut este cu apa mica 1,5m adincime pe o lungime de circa 100m.Va tin la curent cu noutati :D
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
ceangau alexandru
membru activ
membru activ
Mesaje: 76
Membru din: 18 Dec 2007, 17:50
Localitate: sfantu gheorghe

Re: cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de ceangau alexandru » 31 Iul 2008, 16:32

Marinita scrie:am vorbit azi cu George si la cantarul de aseara erau pe 4sau 5 cu 90-95kg si azi au sacii plini pentru cantarul de dimineata.Cica pe primul loc ar fi Petrila George .Eu sunt sigur ca baietii vor face treaba buna dar sa vedem pana la sfarsit .Au si un dezavantaj ca locul pe care au cazut este cu apa mica 1,5m adincime pe o lungime de circa 100m.Va tin la curent cu noutati :D
la cantarul de la ora 13..tata NITU.. a trect de 200 kg.....Georgica pe aproape ,nu am asteptat cantaririea de la st lui...restul cam somau ....a scuze si IORGOS avea de cantarit...... toti trei aproape si la propriu si la.....!!!!!!

Avatar utilizator
joga petre
membru activ
membru activ
Mesaje: 98
Membru din: 22 Mar 2008, 22:16

Re: cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de joga petre » 31 Iul 2008, 19:00

mai are cinev ceva noutati??...pt ca iulian nu rasp si george are tel inchis...

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de Madalin Dirla » 01 Aug 2008, 08:46

Baieti,FIR IN DRILL si inca ceva............VA ASTEPTAM CU AURUL ACASA!! :lol: :lol: :lol: ...........daca mai stie cineva rezultate sa posteze............multumesc anticipat!! :D

Avatar utilizator
Marinita
Veteran
Veteran
Mesaje: 1191
Membru din: 08 Feb 2008, 17:43

Re: cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de Marinita » 01 Aug 2008, 09:47

MDI scrie:Baieti,FIR IN DRILL si inca ceva............VA ASTEPTAM CU AURUL ACASA!! :lol: :lol: :lol: ...........daca mai stie cineva rezultate sa posteze............multumesc anticipat!! :D
Am vorbit acum cateva minute cu George Alexandru si mi-a zis ceva rezultate:Tata Nitu si cu Petrila se bat pe locul 1si2 in momentul asta Georgica al nostru e pe locul 3 (si puncteaza tare de tot) la distanta de 25-30 kg.de Senzor junior ( in timp ce vorbeam cu George ,Iulian era in drill cu peste).Mitranescu e suparat foc ca nu prea puncteaza (asta e ce sa faci)Iorgos este capitan la senzor junior dar din ce am inteles de la George insista pe o nada care se pare nu prea da rezultate.Nu mai zic si altele ca se aude si vreau sa protejez pe baietii nostri.Oricum strategia la senzori a dat gres aici in acest concurs deoarece pe sectorul unde pescuiesc ei acum nu sa pescuit la calificari(deoarece e apa mica) si au venit cu aceeasi nada se pare.Daca aflu noutati va tin la curent.
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

Re: cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de vali003 » 01 Aug 2008, 14:05

cintarul de la ora 11 dimineata
loc 1 -tata nitu -363,83 kg.
loc 2 - petrila george 326,48 kg.
loc 3 -CARP ZONE florentin-iulian-george -215,74 kg. nu am prea multe informatii , dar am sa vorbesc cu Florentin dupa cintarul de seara si va tin la curent .

Avatar utilizator
Marinita
Veteran
Veteran
Mesaje: 1191
Membru din: 08 Feb 2008, 17:43

Re: cupa Transilvania-DORIPESCO BRASOV

Mesaj de Marinita » 01 Aug 2008, 15:12

vali003 scrie:cintarul de la ora 11 dimineata
loc 1 -tata nitu -363,83 kg.
loc 2 - petrila george 326,48 kg.
loc 3 -CARP ZONE florentin-iulian-george -215,74 kg. nu am prea multe informatii , dar am sa vorbesc cu Florentin dupa cintarul de seara si va tin la curent .

Multumim Vali , le tin pumnii la baietii nostri ca lupta pentru podium e foarte stransa.
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”