balti recomandate la maxim 100 km de bistrita

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
alexstoian
utilizator
utilizator
Mesaje: 28
Membru din: 04 Mar 2010, 14:04

balti recomandate la maxim 100 km de bistrita

Mesaj de alexstoian » 22 Dec 2010, 06:07

:-h :-h :-h Salutari,sunt Cristi si sunt din jud Bistrita-Nasaud.Am si eu o intrebare sau o rugamite la cei care pescuiesc la crap in zona asta:unde este o balta buna pt pescuit la crap?Ma intereseaza o balta cu peste mare chiar daca e doar C&R.VREAU DRILURI SI PROVOCARI NU MULT PESTE IN PLASA.Va multumesc si fire intinse. **==

Avatar utilizator
cristea radu
senior
senior
Mesaje: 383
Membru din: 01 Dec 2007, 11:08
Localitate: TURDA
Contact:

Re: balti recomandate la maxim 100 km de bistrita

Mesaj de cristea radu » 22 Dec 2010, 09:53

Salut
Eu sunt din Turda si stiu lacul Brateni,acesta este pe placul tau.

Avatar utilizator
alexstoian
utilizator
utilizator
Mesaje: 28
Membru din: 04 Mar 2010, 14:04

Re: balti recomandate la maxim 100 km de bistrita

Mesaj de alexstoian » 22 Dec 2010, 23:57

Am auzit de Brateni,chiar este un loc pe placul meu ca si peisaj si din ce am auzit are si peste dar nu prea stiu nimic despre balta.Am fost anul acesta de doua ori dar prea am avut rezultate si nici vecinii mei de stand.Am fost la casute,o data la nr 3 si odata la nr 7.Am auzit ca doar "bastinasii" prind si cred eu pentru ca stiu balta.Poate cineva sa-mi spuna ceva cat de cat "ajutator"?va multumesc anticipat si fire intinse! **==

Avatar utilizator
alexstoian
utilizator
utilizator
Mesaje: 28
Membru din: 04 Mar 2010, 14:04

Re: balti recomandate la maxim 100 km de bistrita

Mesaj de alexstoian » 23 Dec 2010, 23:51

Nooooo ce secretosi!Nimeni nimik?Alte balti macar!Poate e cineva care sa stie ceva balti noi bune sau vechi dar cu proprietari noi(cu mentalitate sanatoasa)si cu peste ......... [-x [-x [-x Nu fiti secretosi ca nu vreau sa-i duc acasa,vreau doar sa le fac pozeee!!!PLEASE 8-> 8-> 8-> **==

Avatar utilizator
alexstoian
utilizator
utilizator
Mesaje: 28
Membru din: 04 Mar 2010, 14:04

Re: balti recomandate la maxim 100 km de bistrita

Mesaj de alexstoian » 27 Dec 2010, 06:36

:-?? :-?? :-?? Si eu care credeam ca forumul acesta este pentru informatii,am uitat ca suntem in Romania si fiecare stiut e o concurenta!Tine-ti totul pt voi sa fiti voi cei care prindeti.Eu am sa merg inainte pe incercate ca doar asa face un bun pescar,(doar pt cei care stiau).In rest sarbatori fericite si la multe driluri! :-h :-h :-h

Avatar utilizator
RoXxX
junior
junior
Mesaje: 4
Membru din: 16 Ian 2011, 00:07

Re: balti recomandate la maxim 100 km de bistrita

Mesaj de RoXxX » 18 Ian 2011, 16:15

Salut !

TI`as recomanda Lacul Catina.Din cate stiu sunt pesti mari,Crapi,am fost vara trecuta,am prins ceva..nu chiar mare..dar la sculele si la anii mei nu prea am pretentzii sa prind nu stiu ce peste mare..

Oricum,Lacul De La Catina este foarte bun pt pescuit la crap !

Fir Intins si Drill`uri multe!

Bafta!

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”