"LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Avatar utilizator
vitorio mv2
Veteran
Veteran
Mesaje: 616
Membru din: 27 Feb 2010, 22:01

"LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de vitorio mv2 » 06 Apr 2011, 12:32

Se fac proiecte in vederea de a se transmite "live" de pe M.V.2!!!!!
Ultima oară modificat 06 Apr 2011, 12:33 de către vitorio mv2, modificat 1 dată în total.
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Transmitem zilnic imagini live de pe lac !!!

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de Ion Mironov » 06 Apr 2011, 12:33

frumos.bravo nea victor
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
vitorio mv2
Veteran
Veteran
Mesaje: 616
Membru din: 27 Feb 2010, 22:01

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de vitorio mv2 » 06 Apr 2011, 12:34

Speram ca pina la data de 01.06.2011, sa putem transmite "live" de pe MV2!!!!
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Transmitem zilnic imagini live de pe lac !!!

Avatar utilizator
BogdanDorobantu
utilizator
utilizator
Mesaje: 18
Membru din: 19 Feb 2010, 15:15

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de BogdanDorobantu » 06 Apr 2011, 16:00

=D> =D> =D> =D> =D>

Avatar utilizator
georgemarian
Veteran
Veteran
Mesaje: 779
Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de georgemarian » 06 Apr 2011, 19:43

sa transmiteti prin infopescar?

Avatar utilizator
Rechin
membru activ
membru activ
Mesaje: 133
Membru din: 11 Apr 2010, 16:26

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de Rechin » 06 Apr 2011, 19:50

hai ca pana la urma nici nu mai mergem la peste ,pescuim virtual la moara vlasiei......pe cuvantul meu paznicii in ceafa ta,pescari 1000 pe langa tine,acum il pune si pe big brother pe tine,ascultati-ma pe mine in 2-3 ani pe moara vlasiei o sa va puna un cip in cap sa stie patronu ala de baltoaca cu peste ce prinzi cat si cum .din punctul meu de vedere duceti-va dar eu nu m-as duce nici gratis. [-x
"Cu cat cunosc mai bine oamenii cu atat iubesc mai mult cainii".Adolf Hitler.

Avatar utilizator
vitorio mv2
Veteran
Veteran
Mesaje: 616
Membru din: 27 Feb 2010, 22:01

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de vitorio mv2 » 06 Apr 2011, 22:05

georgemarian scrie:sa transmiteti prin infopescar?
Nu,o sa transmitem prin "www.moaravlasiei2.ro" !!!!!
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Transmitem zilnic imagini live de pe lac !!!

Avatar utilizator
vitorio mv2
Veteran
Veteran
Mesaje: 616
Membru din: 27 Feb 2010, 22:01

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de vitorio mv2 » 06 Apr 2011, 22:13

Rechin scrie:hai ca pana la urma nici nu mai mergem la peste ,pescuim virtual la moara vlasiei......pe cuvantul meu paznicii in ceafa ta,pescari 1000 pe langa tine,acum il pune si pe big brother pe tine,ascultati-ma pe mine in 2-3 ani pe moara vlasiei o sa va puna un cip in cap sa stie patronu ala de baltoaca cu peste ce prinzi cat si cum .din punctul meu de vedere duceti-va dar eu nu m-as duce nici gratis. [-x

Nu stiu cum se face ,ca mereu trebuie sa apara cite unul ca tine "dle Rechin"care sa faca pe desteptul!!!!!
:-$
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Transmitem zilnic imagini live de pe lac !!!

Avatar utilizator
georgemarian
Veteran
Veteran
Mesaje: 779
Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de georgemarian » 06 Apr 2011, 22:17

foarte buna idee :X bafta sa va iasa cum vrei si sa vizionam cat mai repede **== **== **== **==

Avatar utilizator
PsiHo
senior
senior
Mesaje: 351
Membru din: 29 Sep 2008, 13:57
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de PsiHo » 07 Apr 2011, 17:15

@VitorioMV2
ar fi trebuit sa-i explicati de ce e politica asta pe MV,nu sa-l priviti de sus, nu asa face un ''patron'' al baltii ..........................................................
si domnule george lui rechin i-ai editat postul dar domnului in cauza dc nu i-ai sters din post cand il jigneste pe rechin?

Post Editat -> Gor965

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de gor965 » 07 Apr 2011, 17:50

PsiHo scrie:............
si domnule george lui rechin i-ai editat postul dar domnului in cauza dc nu i-ai sters din post cand il jigneste pe rechin?
Ptr. ca editez din momentul in care apar postari DUPA RUGAMINTEA MEA EXPRIMATA ANTERIOR !!!...nu rezolv nimic daca sterg postarile retroactiv dar sper ca dupa ce-am zis GATA, sa mi-i se respecte dorinta ! Va multumesc !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
miyagi
Veteran
Veteran
Mesaje: 530
Membru din: 15 Aug 2010, 18:55

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de miyagi » 07 Apr 2011, 18:36

Nu inteleg fratilor ce va doare de fapt? Ca investeste omul in propria-si afacere si doreste liniste, stil si performanta. De ce nu ati intervenit atunci cand rechinul a luat initiativa pe propria-i piele? sau sunteti partasi cu el? Da-o-n pana mea de balta ca nu ma mai duc la ea daca am astfel de probleme! insa eu cred ca-i mai mult de-atat. Nu am putirinta sa-i fac fata si din ce sunt mai multe conditii din atata voi fi mai neputincios. E grea disciplina asta si s-a cam uitat in principiu de catre generatia de dupa revolutie care nu face altceva decat sa dezvolte haosul. Na un alt subiect de discutie ca tot e prohibitie si chibitul crede ca se descurca mai ieftin in Delta >:) >:) . Ma iertati Domnilor! vin de la dentist si-mi vars oful aici.
....restul e folclor ca istorie n-are cum.

Avatar utilizator
Rechin
membru activ
membru activ
Mesaje: 133
Membru din: 11 Apr 2010, 16:26

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de Rechin » 07 Apr 2011, 18:55

asta e domnule admin sa inteleg ca poti sa injuri ca la usa cortului si nu se intampla nimic ,nu se sterge nimic decat dupa ce spuneti gata piua ...aha astea sant reguli corecte?ganditi-va mai bine.mie mi-ati editat un post in care nu am vorbit urat iar specimenului i-ati lasat postul in care ati vazut cum vorbeste ...mdaaaa foarte corect.eu nu i-am adus nici o injurie specimenului ci mi-am dat cu parerea despre camerele lui de luat vederi eu credeam ca pe un forum poti sa iti spui o parere ca de aia e forum ,atunci hai sa ne injuram ca prostii si cu asta basta si cand zice adminul piua gata ne culcam. :-?
"Cu cat cunosc mai bine oamenii cu atat iubesc mai mult cainii".Adolf Hitler.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de gor965 » 07 Apr 2011, 19:07

Rechin scrie:asta e domnule admin sa inteleg ca poti sa injuri ca la usa cortului si nu se intampla nimic ,nu se sterge nimic decat dupa ce spuneti gata piua ...aha astea sant reguli corecte?ganditi-va mai bine.mie mi-ati editat un post in care nu am vorbit urat iar specimenului i-ati lasat postul in care ati vazut cum vorbeste ...mdaaaa foarte corect.eu nu i-am adus nici o injurie specimenului ci mi-am dat cu parerea despre camerele lui de luat vederi eu credeam ca pe un forum poti sa iti spui o parere ca de aia e forum ,atunci hai sa ne injuram ca prostii si cu asta basta si cand zice adminul piua gata ne culcam. :-?
Uite cum sta treaba...dumneata ai inceput cu jignirile mai subtil, apoi te-a jignit si Petcu , apoi iar si tu...si tot asa pana am vazut eu ! Am zis sa va las sa va linistiti fara sa sterg vre-un post ca sa nu urlati iar ca e cenzura ! Dupa postarea mea dumneata, crezand ca si eu am 2 clase ca si trenul postezi una legata de nu stiu cati neuroni are Petcu cu pretentia (probabila) ca aceasta sa fie pe post de ultim cuvant ! Ei bine, NU ...din momentul in care am zis Gata, vreau sa terminati cu jignirile de orice fel ! E clar pana aici ?
Ce a fost inainte, a fost ...de-acum incolo postati on-topic sau va sterg posturile !
p.s
Postarile tendentioase se vor sterge !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de pharaoh » 07 Apr 2011, 19:10

Rechin scrie:hai ca pana la urma nici nu mai mergem la peste ,pescuim virtual la moara vlasiei......pe cuvantul meu paznicii in ceafa ta,pescari 1000 pe langa tine,acum il pune si pe big brother pe tine,ascultati-ma pe mine in 2-3 ani pe moara vlasiei o sa va puna un cip in cap sa stie patronu ala de baltoaca cu peste ce prinzi cat si cum .din punctul meu de vedere duceti-va dar eu nu m-as duce nici gratis. [-x
Daca asta ti se pare tie un mod civilizat de a-ti spune parerea pe forum.. :-q ..Ai provocat intentionat si dl. Petcu ti-a tinut isonul, din pacate ...
I Fish. Therefore I am.

Închis

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”