alegere lansete

Moderatori: gor965, florentiniuga

Avatar utilizator
Allen Besnovich
Veteran
Veteran
Mesaje: 1061
Membru din: 26 Oct 2009, 17:25
Localitate: Craiova
Contact:

Re: alegere lansete

Mesaj de Allen Besnovich » 31 Mai 2013, 17:33

viorelb73 scrie:
Eu astăzi am făcut o investiţie pentru că nu m-am putut abţine la minunăţiile din pozele de mai jos, dar Speciland-ul se încadresză în zona ta de preţ.

Respect
Omul intreaba despre 3 modele de lansete si tu arati ca ti-ai luat beastmaster care costa cat toate 3 ale lui la un loc. Chiar nu mai puteai rezista fara sa te lauzi ?
C.S. OLTENIA FISHING

Avatar utilizator
nicuag
membru activ
membru activ
Mesaje: 97
Membru din: 24 Ian 2011, 20:52
Localitate: Agnita
Contact:

Re: alegere lansete

Mesaj de nicuag » 02 Iun 2013, 19:52

multumesc viorelb73 pentru sfat, dar lansete de 3 lbs am avut si au fost prea finute pentru pescuitul care il practic ,merg la crap m-ai putin, insa merg mult la somn pe olt si mi-am luat MTX 9 390- 4lbs .sant bete tari cu care pot sa merg la pescuit si la crap si la somn.fire intinse.

Avatar utilizator
viorelb73
Veteran
Veteran
Mesaje: 658
Membru din: 29 Iul 2010, 18:49
Localitate: Constanta

Re: alegere lansete

Mesaj de viorelb73 » 04 Iun 2013, 18:20

Aleendark, asa este, nu am putut rezista tentatiei de a spune ce lansete mi-am luat, dar nu cred ca sunt de condamnat, este ?!
Recomandarea mea pentru Nicu a fost Speciland-ul, nu lansetele Shimano. Fii si tu un pic intelegator si lasa-ma sa ma simt si eu bine cu achizitiile facute! o:-) o:-) o:-)

Nicu, ma bucur pentru faptul ca ti-ai gasit lansetele dorite si sa dea Domnul sa nu le lasi sa se odihneasca.

Respect
Plec la pescuit, nu să prind peşte !!!

Scrie răspuns

Înapoi la “Undite si lansete”