Lanseta Maver Abyss Carp 3,9M/3,5LBS

Moderatori: gor965, florentiniuga

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: Lanseta Maver Abyss Carp 3,9M/3,5LBS

Mesaj de Neamtul » 06 Iun 2011, 22:29

Nu e vorba de dezinformare,mi-au trecut prin mana o gramada de mulinete printre care si Spector in repetate randuri.Am auzit vre-o doua persoane sa se planga ca mulineta e cam mica si eu de aici am dedus ca varianta de 65 are aceleasi dimensiuni ca cea de 60.Le-am avut in mana si in magazin dar probabil ca tot varianta mica o fi fost. :-??
Nu m-am uitat pe tambur sa vad ce scrie pentru ca nu am fost curios.La toti la care am vazut mulineta aveau varianta mica,inca un motiv care m-a facut sa cred ca are tambur de Powerliner.Nu am vazut pana acum Spector "mare",nici macar in magazin la importator. :-?

SpeedMaster modelul vechi,anul trecut inca se mai gaseau la 500lei.Le-am vazut undeva online,chiar am vrut sa mi le comand.
Am trei intrebari,
1.Cum sa dai 870lei pe un SpeedMaster? :) E foarte mult,indiferent cat de mare e inelul de plecare.
2.Cum sa ceri 500-540lei pe ForceMaster?
3.Cum sa dai atat pe un amarat de ForceMaster(?) cand in banii astia gasesti in tari mai civilizate BeastMaster modelul nou iar cel vechi are un pret foarte bun si zic eu ca mai justificat decat ForceMaster.
Sa nu mai zic ca in banii astia gasesti Chub si Fox care cred ca sunt totusi cu o clasa peste Shimano.
Concurenta pe acest segment de piata(300-500lei)e foarte mare si in mod sigur ForceMaster are un raport calitate/pret/performanta destul de prost.

Nu dati cu pietre,asta e parerea mea.
Fiecare isi cheltuie banii pe ce doreste.

Scrie răspuns

Înapoi la “Undite si lansete”