InfoPescar TV

INFOPESCAR TV

Moderator: Qnyx

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 11 Noi 2010, 15:54

Abonamente vor exista cu certitudine deoarece reprezinta singura sursa de venit pentru o activitate de tv. Diferenta intre Cablu si online din punct de vedere al costurilor o face doar inchirierea spatiului de transmisie prin satelit...in rest costurile de: montaj, filmare, deplasare, salarii, grupuri de montaj sunt aceleasi si nu sunt putine.
Dupa cum spuneam abonamente vor fi...nu vor ajunge la 5 eur cu siguranta si va exista posibilitatea de plata lunara, semestriala si anuala, cu reducerile de rigoare cat si participarea la diferite tombole cu premii substantiale. De asemenea, plata se poate face foarte facil, prin SMS sau plata cu cardul direct in site.

In curand vom afisa si preturile abonamentelor, care speram sa fie accesibile tuturor ..inclusiv celor cu venituri mai mici. 3, 4 mamaligi pe an sau 10 jiguri in minus nu e mult pentru nimeni cred :)

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 11 Noi 2010, 15:55

..am uitat...reduceri pentru copii si pensionari. :D

Avatar utilizator
xdocx
membru activ
membru activ
Mesaje: 141
Membru din: 08 Noi 2009, 08:51
Localitate: Bucuresti

Re: InfoPescar TV

Mesaj de xdocx » 11 Noi 2010, 16:47

Victor Hodorog scrie:..am uitat...reduceri pentru copii si pensionari. :D
Ar trebui si pentru bugetari....
Parerea mea...
Daniel Spoiala

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de pharaoh » 29 Dec 2010, 13:27

As dori sa fac si eu o sugestie. La playerul de pe site se poate gasi o solutie care sa ofere si reglajul volumului? Asa cum a fost initial??
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
bosfor
senior
senior
Mesaje: 403
Membru din: 04 Mai 2009, 12:14
Localitate: Ilfov
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de bosfor » 22 Feb 2011, 11:47

Alta treaba acum ca avem de unde regla si noi volumul.Multumim! =D>
Clinci Cosmin
0721 406 017
cosmin_clinci@yahoo.com

Avatar utilizator
Alexandru Mihai
Veteran
Veteran
Mesaje: 1520
Membru din: 16 Ian 2010, 14:33
Localitate: Mogosoaia

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Alexandru Mihai » 23 Feb 2011, 19:42

bosfor scrie:Alta treaba acum ca avem de unde regla si noi volumul.Multumim! =D>
Volumul daaa...da tu nu cum iti reglezi volumul???

Avatar utilizator
Osiris
senior
senior
Mesaje: 326
Membru din: 04 Dec 2009, 02:11
Localitate: Bucuresti

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Osiris » 15 Mar 2011, 18:45

Withwolf scrie:Foarte buna ideea ca sa iti faci cont pe site altfel nu poti sa vezi programul tv.super.
eu va recomand sa face-ti si un abonament ceva modic undeva la 5 euro aprox 20 lei pe luna pt cei care vor sa vada info pescar tv.
Ati putea face un sondaj pe site in privinta aceasta,
Eu zic asa Info pescar tv este o emisiune pentru pescari si de aceea si noi trebuie sa o ajutam sa se dezvolte.

Mda, multumim oamenilor cu initiativa de pe aceasta planeta.
Va multumim ca existati, dar totusi ganditi-va bine inainte de a introduce abonamentele.
Astept sa apareti pe micul ecran, atunci o sa dau bani sa vad emisiunile, dar pe net, never.
Spor in continuare la emisiuni noi si bune.

Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

Re: InfoPescar TV

Mesaj de vali003 » 15 Mar 2011, 19:39

Cine vrea sa vada , plateste , ai putea sa-mi spui , daca Florentin ar fi facut o rugaminte de donatii pentru a putea continua , ai fi donat ?????

Avatar utilizator
Razvan2010
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 20 Feb 2010, 01:24

Referitor la Abonamentul Info Pescar TV

Mesaj de Razvan2010 » 15 Mar 2011, 20:05

Nu vreau sa fiu rautacios sau sa se inteleaga gresit k nu apreciez munca celor care sunt in echipa info pescar tv......dar mi se pare totusi aiurea cu aceste abonamente avand in vedere k emisiunile se repeta pe zi de multe ori si nu prea mai este nimik nou....nou adik alte emisiuni decat cele kre le stim cu toti....Inca o data asta este parerea mea stricta si personala nu vreau sa imi fie luata in nume de rau dar asta este parerea mea nu renteaza.....!!!Deocamdata

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de gor965 » 15 Mar 2011, 20:43

Cine va vrea si mai ales cine va avea nevoie sa vada si sa invete cate ceva, va face acest mic efort ! Genul asta de reactie precum al lui Osiris il am si eu cand vine vorba sa platesc ptr. HBO, stiind ca am alte alternative si nu ma omor dupa programul lor !...sau sa dau curs unei oferte de a accesa vre-un sit deocheat (ca-mi vin o groaza pe mail) !N-am nevoie,nu vreau, nu platesc ptr. prostii...in vecii vecilor ! >:)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Amstel » 15 Mar 2011, 20:56

Io n-am sms-uri d-astea platitoare, ca n-am abonament pe Romanica - cum platesc?, ca detalii cont nu-s?!

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Referitor la Abonamentul Info Pescar TV

Mesaj de gor965 » 15 Mar 2011, 21:23

A specificat Florentin mai demult (chiar si intr-o emisiune radio) ca programul se schimba din momentul introducerii abonamentelor si vor fi introduse emisiuni noi pe care nu si-a permis sa le arunce pe post la liber ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 15 Mar 2011, 22:50

Plata se va putea face direct printr-un simplu Sms sau prin card epayment/paypal etc.
Pentru plata cu cardul exista 3 conturi : Ron, Eur sau Usd.

@osiris
micul ecran se va muta pe online mai repede decat va imaginati... deocamdata in Romania noi suntem initiatorii primei televiziuni 100% online cu program non-stop si primul online de pescuit din Europa care nu emite clipuri cu plata ci un program asemanator televiziunilor prin cablu. Desigur, alegerea de a ne urmari sau nu ...este a Dvs.

Avatar utilizator
bitza35
senior
senior
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mar 2011, 16:31
Localitate: bucuresti

Re: Referitor la Abonamentul Info Pescar TV

Mesaj de bitza35 » 16 Mar 2011, 11:58

va salut.vis a vis de abonamentele pe 6 si 12 luni cu plata prin card,ma intereseaza in mod expres detalii cu privire la aceasta chestiune...si chiar ''suna'' bine si nu cred ca ar fi rau (parerea mea) sa nu dam curs acestei initiative...unde mai pui ca se apropie prohibitia si niste tombole si concursuri la care se face referire in anunt ar fi bine venite...cu deosebit respect **==
niciodata nu spun NICIODATA...

Avatar utilizator
cezar100
utilizator
utilizator
Mesaje: 39
Membru din: 14 Noi 2009, 23:06

Re: Referitor la Abonamentul Info Pescar TV

Mesaj de cezar100 » 16 Mar 2011, 15:06

de azi din pacate nu mai putem viziona infopescar ,pacat ca sa ajuns la asa ceva ,mai bine va-ti gasi niste sponsori ca sunt destui pe piata din lumea pescuitului care vor sa faca filmari despre pescuit, momeli ,atelier cu sigla firmei lor si recomandari de cumparare de la ei nu dau eu exemple ca sunt si au putere financiara mare, dar eu si inca 20 de prieteni ai mei sigur nu vom plati pt. a viziona infopescar tv .PACAT!!!!

Scrie răspuns

Înapoi la “Video live”